quote:als dat zo is is het zeker behoorlijk veel, dit zijn ook de mooie wedstrijden, tegen een wat kleinere Engelse club. Had graag gewild maar ik ben vorige week maandag net teruggekomen van vakantie. Europese uitwedstrijden bezoeken zal voor mij toch wel wat lastiger worden aangezien ik de sleutel van mijn huis vorige week gekregen heb.
Op dinsdag 12 augustus 2003 18:07 schreef Elmotje het volgende:[..]
Op antwerp forum las ik dit van een feyenoorder:
een klein legioen van ongeveer 1200 man was meegereisd.Vind ik nog wel aardig wat, had tussen de 600 en 800 verwacht ofzo
Met onze ideale opstelling toch ff mooi met maarliefst 3-0 gewonnen van Voorschoten '97!
psv & ajax eat your hart out!
Maar positief blijven......Kuyt scoorde eindelijk
quote:
Op woensdag 13 augustus 2003 10:48 schreef FrankyMcG het volgende:
[sarcasme mode on]Met onze ideale opstelling toch ff mooi met maarliefst 3-0 gewonnen van Voorschoten '97!
![]()
psv & ajax eat your hart out!
quote:Jottem!
Lazovic topscorer van voorbereidingDanko Lazovic is topscorer geworden van de oefencampagne van Feyenoord. De nieuwe aanwinst van de Rotterdammers scoorde zes keer, waarvan overigens vier keer in de oefenwedstrijd van vorige week tegen de amateurs van RVVH. Hij was de enige die voor Feyenoord tegen een profclub wist te scoren, en wel tegen Manchester City. Buffel en Elmander volgden met vier treffers in de diverse oefenwedstrijden, Kuijt, Van Persie en Lurling wisten allen drie goals in het net te werken.
Doelpuntenmakers voorbereiding:
Lazovic 6
Buffel 4
Elmander 4
Lurling 3
Van Persie 3
Kuijt 3
Bombarda 2
Bosvelt 1
Jean 1
De Nooijer 1
Pardo 1
Bron: http://feyenoord.network.to
quote:Geen 1200 zoals Elmotje vertelde. Denk rond de 4 á 500 personen.
Op dinsdag 12 augustus 2003 15:11 schreef Luni het volgende:
Cartman, hoeveel supporters waren er in Porthsmouth
Voorschoten was lache...eerst ff barbequen bij een kennis die er op 200 meter vandaan woont. Met biertje in de hand naar het sportpark...ruzie met marokanen, ze wilden alleen niet wachten tot na de wedstrijd, om dan het een en ander uit te praten...geen wedstrijd gezien en veel staan ouwehoeren...het was weer als vanouds.
quote:Voor de lange termijn, alleen dat ze ideeën op doen in Amerika maakt mijn wel angstig. Je kan er donder op zeggen dat het dus ook een grote entertainmenthal gaat worden....
Op woensdag 13 augustus 2003 15:37 schreef Loek-B het volgende:
Lekker, nu zijn Jorien enzo dus al plannen aan het maken voor een nieuw Feyenoord-stadion?.
PS:
Cart_man jarig vandaag?
quote:
Op woensdag 13 augustus 2003 16:09 schreef methodmich het volgende:
Bert haalt in VI redelijk uit naar Pierre en Paul, die hadden een slechte invloed op de rest. Mee eens?
[Dit bericht is gewijzigd door Loek-B op 13-08-2003 17:16]
quote:Mwoah die oudere spelers hadden idd wel erg veel invloed, maar ik heb toch het idee dat het ego van Baan de spelers heeft doen vertrekken. De trainer offeren kon makkelijk (Schalke) en was wellicht ook een betere oplossing geweest!
Op woensdag 13 augustus 2003 16:09 schreef methodmich het volgende:
Bert haalt in VI redelijk uit naar Pierre en Paul, die hadden een slechte invloed op de rest. Mee eens?
quote:geen idee, maar ik vind dat ze nu een idioot systeem spelen. Dat 4-2-4 is veels te kwetsbaar.
Op woensdag 13 augustus 2003 17:18 schreef methodmich het volgende:
Bert heeft toen toch ooit op aandringen van Paul en Pierre het systeem veranderd?
quote:Ja, van de routiniers moesten ze ook meer gaan verdedigen, na de afstraffing tegen Praha.
Op woensdag 13 augustus 2003 17:24 schreef Frenkie het volgende:[..]
geen idee, maar ik vind dat ze nu een idioot systeem spelen. Dat 4-2-4 is veels te kwetsbaar.
4-2-4 is wel een nostalgisch systeem.
Maar ik ben het er wel mee eens dat een 4-2-4 formatie kwetsbaar kan zijn. Er moeten dan in het midden twee fysiek sterke spelers staan die wat kunnen belopen, en toch creatief blijven. Zeker bij Feijenoord omdat de 4'e aanvaller (eigenlijk de man achter de spits) meer naar voren dan naar achter voetbalt.
quote:
'Van Marwijk moet Lodewijks kiezen'13/8/2003 13:05
Patrick Lodewijks verdient de plaats in het doel van Feyenoord. Dat is de mening van de bezoekers van VI.nl.De geboren Eindhovenaar kreeg een overduidelijke meerderheid van de uitgebrachte stemmen op de poll Wie moet eerste doelman worden bij Feyenoord?
Van de 24.348 stemmen waren er liefst 68 procent voor Lodewijks. De 36-jarige keeper incasseerde daarmee meer dan het dubbele van het aantal steunbetuigingen van concurrent Edwin Zoetebier (32%).
Coach Bert van Marwijk moet deze week een moeilijke beslissing nemen, want welke keeper moet hij in het begin van het seizoen zijn voorkeur geven? Zoetebier kende een sterk eerste seizoen, waarin hij enkele keren zeer waardevol was in Feyenoords jacht op de UEFA Cup. De Volendammer rekent erop dat hij komend weekeinde mag beginnen in de seizoensopener tegen NEC, aangezien hij voor zijn langdurige knieblessure eerste keus was, en zelfs de toezegging zou hebben gehad van Van Marwijk.
Concurrent Lodewijks profiteerde vorig jaar van de malheur van Zoetebier. De oud-PSV'er bewees tijdens de afwezigheid van Zoetebier dat hij nog altijd een zeer goede keeper is. Zijn goede tweede seizoenshelft lijkt de bezoekers van VI.nl in ieder geval te hebben overtuigd.
quote:Bertje kan natuurlijk ook weer stopper-spil gaan spelen
Op woensdag 13 augustus 2003 17:27 schreef methodmich het volgende:
4-2-4 is wel een nostalgisch systeem.
quote:Of het alom geroemde 1-1-8.
Op woensdag 13 augustus 2003 17:49 schreef Frenkie het volgende:[..]
Bertje kan natuurlijk ook weer stopper-spil gaan spelen
quote:Ja maar voor stopperspil hoef ie slechts een speler te vervangen, namelijk een spits erbij en een verdediger er af
Op woensdag 13 augustus 2003 17:50 schreef methodmich het volgende:
Of het alom geroemde 1-1-8.
quote:Al heeft ie wel 11 aanvallers in zijn selectie, dus wat dat betreft is 1-1-8 weer erg logisch.
Op woensdag 13 augustus 2003 17:51 schreef Frenkie het volgende:[..]
Ja maar voor stopperspil hoef ie slechts een speler te vervangen, namelijk een spits erbij en een verdediger er af
quote:Dat vindt iedereen, behalve BvM!
Op woensdag 13 augustus 2003 17:51 schreef Loek-B het volgende:
Ik vind ook dat Lodewijks op het doel had gemoeten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |