quote:Ach je maakt één keer een pagina voor plaatje 1. voor plaatje 2 verander je de src van de img, save as en klaar is kees. je krijgt zo wel veel files, maar is wel netter.
Op woensdag 6 augustus 2003 21:48 schreef Monk het volgende:
En punt 2 had ik zelf ook over na zitten denken, maar is dat niet vreselijk veel werk? om voor iedere plaatje een nieuwe html pagina te maken?
quote:Qua layout wel aardig, alleen erger ik me er een beetje aan dattie niet in het midden staat van de pagina, en dat je voor sommige pagina's (zoals de vragenlijst) erg ver naar beneden moet scrollen, en vervolgens weer helemaal naar boven om weer bij het menu te komen.
Op woensdag 6 augustus 2003 22:57 schreef KitteKat het volgende:
Oje nou ikke dan ook maar een keer sitechack : www.kittekat.net zou ik een mening mogen en wat er misschein wel licht aanveranderd moet worden BTW. nog niet alles doet het
De foto's openen in een popup... niet leuk (ik ben zelf erg anti-popup, tenzij het er expliciet bij staat dat iets in een nieuw venster opent).
Je navigatie is ook niet erg consequent, overal staan // behalve bij top5. Nu begrijp ik waarom je dat gedaan hebt, maar echt mooi staat het niet. Je kunt beter een uitrolmenu maken, wanneer je iets in subcategorieen opdeelt.
Verder begrijp ik niet helemaal het nut van de site... het is een persoonlijke homepage, maar zo komt het niet over (layout is vrij zakelijk). Ook zie ik niet de linkt tussen de slogan "welcome in the future" en de inhoud van je website.
Ik vind trouwens de banner op je forum mooier dan die op je homepage. Ik kan verder trouwens nergens terugvinden wat het nut is van dat forum. Wie zijn er lid, en wat wordt er op het forum gepraat?? Waarover??
Er is trouwens ook geen link naar je "home" (zie ik net) En een spellingscontrole eroverheen gooien is geen overbodige luxe
Oja, nog een laatste pietepeuterige zeur-opmerking, maar er staat "Hier vind je allerei dingetjes over/van mij. Onder anderen mij portfolio" maar ik kan geen porfolio ontdekken hoor
Ik hoop dat je hier wat mee kunt
quote:U bent niet gemachtigd om deze pagina te bekijken.........
Op vrijdag 8 augustus 2003 15:26 schreef thulsen het volgende:
www.eredivisiedb.tk
quote:Ja zag het net... brinkster
Op vrijdag 8 augustus 2003 15:53 schreef Ajaxno1 het volgende:[..]
U bent niet gemachtigd om deze pagina te bekijken.........
quote:Dat "You've got mail" is zeeeeeer irritant, net zoals dat geluidje bij home.
Op vrijdag 8 augustus 2003 14:43 schreef Adjuh het volgende:
http://www.adjeobe2002.tkGreetz
quote:Ik denk eerder:
Op vrijdag 8 augustus 2003 15:54 schreef thulsen het volgende:[..]
Ja zag het net... brinkster
Brinkster werkt met een default.htm of default.asp
jij zal wel index.asp/index.htm hebben aangemaakt.
quote:Kun je geen thumbnails voor je photoalbums aanmaken.
Op woensdag 6 augustus 2003 22:57 schreef KitteKat het volgende:
Oje nou ikke dan ook maar een keer sitechack : www.kittekat.net zou ik een mening mogen en wat er misschein wel licht aanveranderd moet worden BTW. nog niet alles doet het
Sinds enkele dagen ben ik bezig met mijn website, ik verander telkens de lay-out en de kleuren van de pagina.
Nu ben ik op het volgende ontwerp uitgekomen...
Kunnen jullie ervan zeggen wat jullie er van vinden? Cijfer 1t/m 10...
Het gaat om deze website: http://phonetunes.nl
Bvd,
Ivo
quote:Die POPUP is van TrafficBeamer, omdat mijn site nog jong is en er nog bezoekers moeten komen... Als me site meer bekenheid heeft verwijder ik de POPUP
Op zaterdag 9 augustus 2003 01:31 schreef Nevermind het volgende:
6, goede layout, maar erg druk en irritante popup.
Nog meer mensen...?
quote:Ja.. en daarom heeft hij het al ruim een jaar onafgebroken gedaan..
Op vrijdag 8 augustus 2003 17:35 schreef sop het volgende:[..]
Ik denk eerder:
thulsenBrinkster werkt met een default.htm of default.asp
jij zal wel index.asp/index.htm hebben aangemaakt.
sop
quote:op zich leuk, maar die blokken maken het wat chaotisch. Als je die wat minder nadrukkelijk naar voren laat komen wordt het wat rustiger.
Op zondag 10 augustus 2003 14:56 schreef NewBeatle het volgende:
http://members.lycos.nl/veronicaforeveryoung
M'n site in een nieuw jasje.
quote:Euh resoluties geef je altijd aan met éérst de horizontale lijn en vervolgens de verticale... oftewel : 800 x 600 ipv andersom.
Op zondag 10 augustus 2003 16:10 schreef Briefcase het volgende:
hier even een proef layout voor een jongerensite die binnenkort maar eens wordt gelanceerd. Even te info: ik ben geen professioneel designer dus kom niet klagen dat dingen niet meer in de mode zijn; want dat boeit mij geen fuckNuttige info is altijd prettig !
Sorry maar ik vind het er allemaal heel erg rommelig uitzien, dit zou een pagina zijn waar ik niet lang op rond zou surfen al is het alleen maar omdat het er zo knullig uitzie.. (tjsa sorry ik geef ff mn mening )
quote:no problem. Welke onderdelen vindt je rommelig ?
Op zondag 10 augustus 2003 16:25 schreef Johnny_Cool het volgende:[..]
Euh resoluties geef je altijd aan met éérst de horizontale lijn en vervolgens de verticale... oftewel : 800 x 600 ipv andersom.
Sorry maar ik vind het er allemaal heel erg rommelig uitzien, dit zou een pagina zijn waar ik niet lang op rond zou surfen al is het alleen maar omdat het er zo knullig uitzie.. (tjsa sorry ik geef ff mn mening
)
Dit is een leuk idee, maar naar mijn idee teveel van het goede, probeer dit een klein beetje terug te brengen (door bijvoorbeeld die glans aan de linker zijde te laten vervallen.)
- verder viel het me op dat de bovenste balk verder doorloopt naar rechts dan de onderste balk (komt slordig over),
- ik zou als tekst font een beter leesbaar normaler font gebruiken ipv diegene die je nu hebt.
- wat ik eerder aangaf over die resolutie aanduiding
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |