Vassili
THX MAN! Vooralsnog geen problemen meer. Enige wat ik zojuist had is dat ik een map van DC niet kon inladen, althans aan het eind weer FLOEP in windows. Zou kunnen dat ik niet de goede maps heb ofzo?
Waar downloaden jullie de DC maps?
quote:Dacht ik ook dat corrupt was, maar wees gerust je ging gewoon in een server die 0.38 heeft
Op zondag 17 augustus 2003 11:37 schreef Frutsel het volgende:
Je moet BF 1942 twee keer kopen als je hem op 2 pc's wilt spelen...
Tenzij je bedoeld dat je tegen elkaar kan spelen zonder internet...dan weet ik dat niet... Maar je hebt anders 2 serialnrs nodigVassili
THX MAN! Vooralsnog geen problemen meer. Enige wat ik zojuist had is dat ik een map van DC niet kon inladen, althans aan het eind weer FLOEP in windows. Zou kunnen dat ik niet de goede maps heb ofzo?
Waar downloaden jullie de DC maps?
quote:He bedankt! Hoe doe je dat eigenlijk? Ben jij lid ofzo?
Op zondag 17 augustus 2003 10:21 schreef BMH het volgende:
Klik hier om Desert Combat .39k met 356 kb/s te downloaden via mijn fileplanet subcribed accaunt (directe link dus geen log-in)
quote:Hey, ik wist niet dat je dan gewoon een link kon posten waarbij je geen login voor moet hebben... cool
Op zondag 17 augustus 2003 13:52 schreef nlboy het volgende:[..]
He bedankt! Hoe doe je dat eigenlijk? Ben jij lid ofzo?
quote:Pffffffffff dan koop ik hem lekker niet en hou ik het wel bij gamespy met me versie want om hem nu 2 keer te gaan kopen vind ik overdreven.
Op zondag 17 augustus 2003 11:37 schreef Frutsel het volgende:
Je moet BF 1942 twee keer kopen als je hem op 2 pc's wilt spelen...
Tenzij je bedoeld dat je tegen elkaar kan spelen zonder internet...dan weet ik dat niet... Maar je hebt anders 2 serialnummers nodig
quote:Mmm, je kan met beide cd's online spelen, maar niet tegelijkertijd natuurlijk dan kan je met twee mensen 1 spel kopen een beetje krom vind je ook niet! Over LAN kan dit trouwens wel!
Op zondag 17 augustus 2003 16:58 schreef Sorella het volgende:[..]
Pffffffffff dan koop ik hem lekker niet en hou ik het wel bij gamespy met me versie want om hem nu 2 keer te gaan kopen vind ik overdreven.
quote:Niet bepaald, want toen had ik 0.38 DC nog en nu heb ik net 0.39 geinstalleerd. Sommige servers zijn ook "grijs" als je de serverlist update. Vaak de RTR games want die update heb ik niet.
Op zondag 17 augustus 2003 13:48 schreef HomerJ het volgende:[..]
Dacht ik ook dat corrupt was, maar wees gerust je ging gewoon in een server die 0.38 heeft
quote:sQ bestaat voorzover ik weet toch alleen uit lamers, althans, dat hoor ik heelveel (zit ook in een clan met BF, D4N1, zat er in toen ze begonnen met RTCW)
Op woensdag 13 augustus 2003 18:05 schreef TriuMpH het volgende:
sQ zoekt nog steeds goeie / actieve members, we zijn nu ook een EU divisie gestart... ** geen spam ** http://www.sQ-Legion.nl
quote:Jammer genoeg zijn die ook veel in public te zien,ik bedoel niet van die clan want die ken ik niet maar gasten die elkaar dood schieten omdat ze persee willen vliegen
Op dinsdag 19 augustus 2003 18:46 schreef Vassili_Z het volgende:[..]
sQ bestaat voorzover ik weet toch alleen uit lamers, althans, dat hoor ik heelveel (zit ook in een clan met BF, D4N1, zat er in toen ze begonnen met RTCW)
quote:Goeie spelers campen nooit in BF1942...
Op woensdag 20 augustus 2003 11:39 schreef Kassadar het volgende:[..]
Jammer genoeg zijn die ook veel in public te zien,ik bedoel niet van die clan want die ken ik niet maar gasten die elkaar dood schieten omdat ze persee willen vliegen
In ut heb je campers maar in dit spel moet je juist de camper uit hangenof je bent je basis kwijt
Kan ook te maken hebben met een firewall als je die hebt, lijkt me sterk dat het door DC komt
quote:Als iedereen weg is uit 1 gebiet dat moet er toch iemand zijn die daar blijft om te voorkomen dat het gebiet net zo makelijk weer inneemt kan worden,dat heb niks te maken of je goed of slecht speelt.
Op woensdag 20 augustus 2003 14:56 schreef Vassili_Z het volgende:[..]
Goeie spelers campen nooit in BF1942...
quote:Ehm bedoel je met 1 CD op het LAN spelen? Nou, als je constant CD'tje wil wisselen kan het inderdaad. Maar dat is dus bij elke map-change! Dus wil je in een LAN ook tekeer gaan zul je voor elke PC een CD moeten hebben
Op zondag 17 augustus 2003 17:24 schreef franske19 het volgende:[..]
Mmm, je kan met beide cd's online spelen, maar niet tegelijkertijd natuurlijk dan kan je met twee mensen 1 spel kopen een beetje krom vind je ook niet! Over LAN kan dit trouwens wel!
quote:Even wat regels bekeken:
Op woensdag 13 augustus 2003 18:05 schreef TriuMpH het volgende:
sQ zoekt nog steeds goeie / actieve members, we zijn nu ook een EU divisie gestart... ** geen spam ** http://www.sQ-Legion.nl
quote:Een clan die mij verplicht om afwezigheid te melden.....
10. Notification of absence, for example if you are going on vacation or moving house you must post your future absence as soon as possible so as not to disturb war arrangements.
quote:Ehm, zijn jullie de CIA of zo
12. sQ information is for sQ eyes only. Do not reveal things like sQ tactics to other people.
quote:Wat is dat toch met die clans, dat je maar in 1 clan mag participeren(voor de minder geleerden onder ons: meedoen)
2. You are only allowed in one clan, this clan being sQ. No other clan is allowed. We are very active and play a lot, so be sure you have got the time for this clan.
Clans zuigen! Ik heb vroeger met MOHAA een clan gehad, genaamd: -=[DucK]=-. Daar hadden we 1 regeltje:
1. Doe wat je wil, als je maar lol hebt
quote:YEA, ik vind dat je helemaal gelijk hebt, met RTCW zat ik ook in een clan. met alleen maar nederlanders erin, zelfs met een paar plaatsgenoten, dat was echt veel lol hebben.
[b]Op donderdag 21 augustus 2003 18:07 schreef beany het
-heel verhaal-
En toen kwam MoH:AA, zat ik in FoH en DaH, FoH was heel officieel en heel prestatiegericht was dus geen bal aan. DaH was een belgenclan, en speelde ook vaak wars, maar waren heel soepel, dat was veeeeel leuker.
sQ ZUIGT
quote:Gebeurd dit tijdens het laden van een map, zo ja zou het kunnen liggen aan onvoldoende virtueel geheugen, je krijg dan een waarschuwingsdriehoekje in je startmenubalk te zien.
Ik heb een probleem met battefield als ik speel gaat hij na ongeveer 1 uur gewoon terug naar mij desktop ik speel dan desert combat en ik heb allow allrefreshrate al op 1 gezet bij settings wat moet ik doen of ligt dit aan desert combat?
quote:Ik bedoel dat je met zowel cd 1 als cd 2 kan spelen, over een LAN spelen cd keys geen rol en dus kan je gewoon van iemand anders BF lenen installeren en daarna cd 2 gebruiken om te spelen terwijl de eigenaar van het spel cd 1 gebruikt!
Ehm bedoel je met 1 CD op het LAN spelen? Nou, als je constant CD'tje wil wisselen kan het inderdaad. Maar dat is dus bij elke map-change! Dus wil je in een LAN ook tekeer gaan zul je voor elke PC een CD moeten hebben
Tig kapot geschoten gebouwen, in elk gebouw kun je je verschuilen, kelders waar je je in kunt verstopen, puin overal op de straten, etc etc.
Die open vlaktes beginnen een beetje te vervelen.
quote:Die urban maps hebben ze een beetje verneukt vind ik, ze zijn te klein vind ik, ze moeten ze juist veel groter maken met brede en nauwe straatjes, zoals dat in t echt ook is.
Op donderdag 21 augustus 2003 20:25 schreef Refragmental het volgende:
Wat mij nou echt superstoer lijkt is een map die geheel bestaat uit een Urban omgeving.
Zoals de laatste slag om berlijn ofzo.Tig kapot geschoten gebouwen, in elk gebouw kun je je verschuilen, kelders waar je je in kunt verstopen, puin overal op de straten, etc etc.
Die open vlaktes beginnen een beetje te vervelen.
quote:Juist.
Op vrijdag 22 augustus 2003 00:01 schreef Vassili_Z het volgende:[..]
Die urban maps hebben ze een beetje verneukt vind ik, ze zijn te klein vind ik, ze moeten ze juist veel groter maken met brede en nauwe straatjes, zoals dat in t echt ook is.
Gewoon een kaart pakken van Berlijn omstreeks 1945 en mappen maar. Lekker groot, map waar 128 mensen op kunnen, genoeg plaatsen om je te verstoppen.
Tot nu toe heb je bij veel FPS alleen maar grote vlaktes of kleine gebouwen als maps. Urban warfare maps lijken volgens mijn mening de toekomst te hebben.
Er is volgens mij een map editor voor battliefield dus mischien kunnen we zo iets zelf maken.
Informatie en d/l:
http://www.bf1982.com
Ik persoonlijk vind het wel lachen, dit is echter een eerste release dus verwacht niet gelijk dezelfde kwaliteit als DC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |