quote:Voor de tigste keer: zoals wat?
Op woensdag 23 juli 2003 16:07 schreef SolidArt het volgende:[..]
en extra troep.
quote:yeah right, stabielere kernel my ass
Op woensdag 23 juli 2003 16:11 schreef HeatWave het volgende:[..]
En betere driversupport, en een stabielere kernel, en meer mogelijkheden..
op een beetje machine is het performance verschil echt nihil, en ik ga niet de hele dag meten of het 5% sneller is of niet. Als ik bv niet ff winzip hoef te installeren, drivers voor mijn digicam en simpele bewerksoftware hoef te draaien omdat dat er allemaal al standaard in zit..
XP is gewoon prima...
2k heeft nogal te strenge driver controle. Ik KAN mijn pc voor zover ik weet niet draaien op 2k, omdat hij iedere 10 seconden met een popup komt dat mijn drivers fout zijn en ik mijn win2k cd erin moet doen.
CD erin --> installen --> klaar --> popup --> CD erin --> enz..
En dat was pas de 1st boot
quote:de kernel van win2k is echt wel stabieler hoor, we zitten inmiddels al bij SP4
Op woensdag 23 juli 2003 16:11 schreef HeatWave het volgende:
En betere driversupport, en een stabielere kernel, en meer mogelijkheden..op een beetje machine is het performance verschil echt nihil, en ik ga niet de hele dag meten of het 5% sneller is of niet. Als ik bv niet ff winzip hoef te installeren, drivers voor mijn digicam en simpele bewerksoftware hoef te draaien omdat dat er allemaal al standaard in zit..
XP is gewoon prima...
quote:Joepie !
Op woensdag 23 juli 2003 14:03 schreef HeatWave het volgende:Op naar Longhorn!
.
quote:liever dat ie in het begin waarschuwd dan dat ie vastloopt als je midden in een photoshop sessie zit
Op woensdag 23 juli 2003 17:31 schreef NiteSpeed het volgende:
Xp is zwaar oké...2k heeft nogal te strenge driver controle. Ik KAN mijn pc voor zover ik weet niet draaien op 2k, omdat hij iedere 10 seconden met een popup komt dat mijn drivers fout zijn en ik mijn win2k cd erin moet doen.
CD erin --> installen --> klaar --> popup --> CD erin --> enz..
En dat was pas de 1st boot
Ik heb hier een stuk of 4 versies van w2k liggen en allemaal een keer geinstalleerd gehad! Ik vind het LELIJK en minder compatible met allerlei shit.
Ok, w2k heeft SP4, maar ik verwacht binnekort een SP2 van wxp. Die zou volgens mij heel stabiel moeten worden.
XP is tenslotte afgeleid van w2k, en niet van de SP1 van 2k denk, zal wel SP2 geweest zijn. Iedereen heeft al SP1 op XP staan dus ik denk dat de SP2 van XP gelijk zal zijn, als het niet beter is, aan de SP4 van w2k.
XP werkt echt zoveel makkelijker en over die geheugenschit maakt echt geen reet uit. Ik heb 256MB en ik heb er geen last van!
Dat er verschil te merken is op een 100Mhz met XP of w2k kan ik me voorstellen, XP vraagt nou eenmaal om een betere pc. Maar ik heb 2.7Ghz en verschil in snelheid merk je echt NIET!
Het booten vind ik ook sneller dan in w2k
Eigenlijk vind ik XP en 2K hetzelfde, alleen XP heeft een ander uiterlijk. Natuurlijk zijn er kleine verschillen, maar ik denk die allemaal in het voordeel van XP zijn...
Noem maar eens iets waar 2K beter is dan XP, op de stabiliteit na.
Ps --> Ik heb nooit last van stabiliteit in XP, werkt als een zonnetje!
quote:Ik heb er spijt van dat ik die een tijd geleden niet gedownload heb! Ik wacht nog wel ff totdat er een nieuwe beta uit is. Hij lijkt me echt cool! ik hoop alleen wel dat ik geen problemen ga ondervinden van WINFS
Op woensdag 23 juli 2003 17:36 schreef Viola_Holt het volgende:[..]
Joepie !
Had eerst 98se en dacht dat dat goed was want 2000 zou niet goed zijn met spellen enzo en xp zou veel compatible probleempjes hebben maar maanden geleden toch overgestapt en sindsdien geen blauwe schermen meer en kan nu pc makkelijk een week draaien met zware programmas zonder dat ie moeilijk gaat doen..
Alleen wordt die best wel traag door spywarez enzo
maja, wtf over een paar dagen > fdisk /mbr
en die loopt weer als een fiets.
(alleen eerst eens kijken hoe ik em opnieuw install)
* Boschjesman heeft geen cd & floppys (meer)
Ik verkies een combo van W98SE en W2k altijd boven WinXP.
Maarja, ik geloof dan ook niet in marketing praatjes.![]()
P.S.: Win Me is een wanprodukt, en had nooit uitgebracht mogen worden, maar das mijn mening.
[edit]
quote:Bijv:
Op woensdag 23 juli 2003 16:12 schreef Jarno het volgende:[..]
Voor de tigste keer: zoals wat?
Voor de rest weet ik ff niet (eigenlijks geen zin om nog meer te bedenken), heb hier ff geen PC met XP.
unf unf!
[/edit]
[Dit bericht is gewijzigd door oheng op 24-07-2003 02:39]
quote:Ik. Tweemaal. Hoezo?
Op donderdag 24 juli 2003 01:17 schreef vicz het volgende:
en wie heeft er van al deze gelukkige XP gebruikers Windows XP legaal?
quote:XP is NT 5.1, de kernel van XP is nieuwer, sneller en stabieler of jij dat nu wil geloven of niet.
Op woensdag 23 juli 2003 17:32 schreef Wisp het volgende:de kernel van win2k is echt wel stabieler hoor, we zitten inmiddels al bij SP4
De ingebouwde firewall is weliswaar simpel maar goed, MSN 6 is te verwijderen via Add/Remove Programs (en na SP1 zijn ook alle defaults non-MS in te stellen), System Restore en rollback is niet aanwezig in 2000 of 98, vertel mij maar eens hoe jij een rollback in Windows 98 doet met een paar muisklikken (of zelfs in 2000).
Wat mij betreft zie ik totaal geen reden om nog 2000 te draaien, maar goed, ieder zijn meug
quote:ikkuh
Op donderdag 24 juli 2003 01:17 schreef vicz het volgende:
en wie heeft er van al deze gelukkige XP gebruikers Windows XP legaal?
quote:Ik wil het wel geloven, mijn computer gelooft het alleen niet, boot tijden zijn stukken sneller met win2k
Op donderdag 24 juli 2003 10:06 schreef Tijger_m het volgende:
XP is NT 5.1, de kernel van XP is nieuwer, sneller en stabieler of jij dat nu wil geloven of niet.
quote:Right, mijn quake2 gaf in Win2k minstens 800fps, in winxp maximaal 500, en dan heb je ook nog ingebouwde zooi zoals mouse acceleration waardoor 3d games niet te spelen zijn (gelukkig is er nou een fix voor)
Games lopen stukken beter onder XP,
quote:Ik zie dat eerder als een negatief punt, ik bepaal zelf wel welk prog ik gebruik
remote support tools zitten er standaard in
quote:Simpel, reboot, ghost, image terugzetten
, het visuele aspect kun je naar believen tweaken (hetgene waar de meeste snelheid in verloren gaat), System Restore werkt uitstekend, de ACL structuur van XP (Pro iig) is verder doorontwikkeld, de NTFS metadata gaat verder, application compatibility is stukken beter dan die van 2000.De ingebouwde firewall is weliswaar simpel maar goed, MSN 6 is te verwijderen via Add/Remove Programs (en na SP1 zijn ook alle defaults non-MS in te stellen), System Restore en rollback is niet aanwezig in 2000 of 98, vertel mij maar eens hoe jij een rollback in Windows 98 doet met een paar muisklikken (of zelfs in 2000).
quote:het is sneller, stabieler, minder rotzooi, betere usb support, veiliger etc
Wat mij betreft zie ik totaal geen reden om nog 2000 te draaien, maar goed, ieder zijn meug
quote:En jij denkt echt serieus dat de ouderwetse startknop minder geheugen inneemt als de nieuwe?
Op woensdag 23 juli 2003 14:22 schreef SolidArt het volgende:
xp is leuk voor spielerij, maar alleen de GUI neemt al 100mb ram in beslag...
quote:Ikke
Op donderdag 24 juli 2003 01:17 schreef vicz het volgende:
en wie heeft er van al deze gelukkige XP gebruikers Windows XP legaal?
quote:Eh, gUI is meer dan een bitmapje hoor
Op donderdag 24 juli 2003 14:08 schreef markvleth het volgende:[..]
En jij denkt echt serieus dat de ouderwetse startknop minder geheugen inneemt als de nieuwe?
Dat hangt gewoon af van wat je er mee doet en wat je er van verlangt. Zo hangt de stabiliteit ook veel af van wat je allemaal geïnstalleerd hebt, hoe je hem geconfigureerd hebt en hoe je hem gebruikt.
De gamers zullen XP over het algemeen wel beter vinden.
Ikzelf ga voorlopig gewoon nog voor 2K. ![]()
Mijn mening is dat deze stabieler is, minder onnodige zooi (voor mij onnodig dan), eenvoudiger en fijner te hanteren en configureren.
Dit is mijn persoonlijke mening, ik kan best geloven dat anderen er anders over denken. Dat is gewoon voor iedereen verschillend, dus eigenlijk zijn al die discussie hier gewoon overbodig.
quote:De hoeveelheid fixes hoeft natuurlijk niet per definitie een teken zijn van de stabiliteit van een OS, ik zou eerder het tegendeel denken.
Op donderdag 24 juli 2003 02:25 schreef oheng het volgende:Ook zijn er veel meer fixes (SP4!)
quote:Hoe vaak zie jij voor W2K en WXP verschillende drivers? Die zooi is bijna allemaal unified.
en stabielere drivers voor (omdat het langer op de markt is)
quote:Geen last van, lang leve VLK.
En de productactivation van XP is natuurlijk totaal belachelijk.
quote:Staat standaard aan, dus heb je er ook geen last van.
Ingebouwde firewall
quote:MSN Messenger 6.0 zit er niet standaard bij, wel Windows Messenger, maar als je wilt kun je die er zo vanaf flikkeren.
msn6.exe
quote:Kun je uitzetten.
Error reporting service
quote:In W98SE en W2K zitten IE5.0. What's the difference?
IExplore 6 (heb ik bijna nog liever NetScape 6!!)
quote:Mijn opa maakt regelmatig gebruik van deze functie en is er erg over te spreken.
System restore (als je dom genoeg bent om je systeem te verklooien, ben je zeker niet slim genoeg om uberhaupt een PC te gebruiken, bovendien stelt deze "feature"geen ruk voor en kun je met een paar muisklikken in W2k/W98 hetzelfde bereiken.)
quote:De ingebouwde firewall van XP goed noemen is net zoiets als een kartonnen deur een goede inbraakpreventie te noemen.
Op donderdag 24 juli 2003 10:06 schreef Tijger_m het volgende:[..]
XP is NT 5.1, de kernel van XP is nieuwer, sneller en stabieler of jij dat nu wil geloven of niet.
Games lopen stukken beter onder XP, remote support tools zitten er standaard in, het visuele aspect kun je naar believen tweaken (hetgene waar de meeste snelheid in verloren gaat), System Restore werkt uitstekend, de ACL structuur van XP (Pro iig) is verder doorontwikkeld, de NTFS metadata gaat verder, application compatibility is stukken beter dan die van 2000.De ingebouwde firewall is weliswaar simpel maar goed, MSN 6 is te verwijderen via Add/Remove Programs (en na SP1 zijn ook alle defaults non-MS in te stellen), System Restore en rollback is niet aanwezig in 2000 of 98, vertel mij maar eens hoe jij een rollback in Windows 98 doet met een paar muisklikken (of zelfs in 2000).
Wat mij betreft zie ik totaal geen reden om nog 2000 te draaien, maar goed, ieder zijn meug
Maar goed ik zie totaal geen reden om XP (oftewel een betaald servicepack op Windows 2000) te draaien. Win2K is in veel zaken gewoon een stuk volwassener. Dat XP beter geschikt is voor games is helemaal waar, maar ach, ik draai toch geen games op mijn PC.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |