abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 6 maart 2001 @ 01:28:23 #1
9554 smaug
boventoon
pi_795357
Een jaar of 5 geleden ben ik gestopt met het roken van hash en wiet,vrijwel direct daarna ook gestopt met het drinken van alcohol.

Sinds 11 mnd ook gestopt met het roken van tabak.Na 22 jaar 2 a 3 pakjes brandaris per week te hebben gerookt begon ik toch wat gezondheidsklachten te krijgen,dus ben ik gestopt.

De voordelen van het niet roken zijn dat ik me toch beter voel.Ik heb nu meer lucht en ik ben s'ochtends een stuk fitter,nog een voordeel is dat eten nu lekkerder is omdat de smaakpapillen nu niet meer worden vergiftigd met tabak.

En dat laatste is nu ook weer een probleem geworden.Door te stoppen met roken is mijn metabolisme vertraagd en zou ik eigenlijk iets minder moeten eten maar alles is ineens zo lekker dat mijn eten eigenlijk vreten is geworden.

Ik weeg nu 13 kilo meer als toen ik rookte maar dat was 17 kilo en dat buikje dat zint me niks maar soms vraag ik me af,moet ik nu weer stoppen met vreten of zal ik maar is STOPPEN MET STOPPEN

[Dit bericht is gewijzigd door smaug op 06-03-2001 01:31]

lust je nog peultjes
pi_795398
surrogaten zoeken. Niet dikmakende dingen eten. Maar je spijsvertering is ook veranderd, dat gaat nu langzamer (geloof ik). Dus al had je je eetpatroon niet veranderd, was je toch wel aangekomen. Ik zou me nu niet te druk maken om de lijn, geniet ervan zou ik zeggen, maar geniet op een iets minder dikmakende manier. En ach, de lente komt er weer aan en dan beweeg je weer wat meer en wordt dat buikje ook wel weer minder.
  dinsdag 6 maart 2001 @ 02:04:15 #3
9554 smaug
boventoon
pi_795424
jaja inderdaad de lente wie wacht daar niet op.

De zomer

lust je nog peultjes
pi_796870
ik ben 2 jaar geleden gestopt,
kwam ook 14 kilo aan, veel als je bedenkt dat ik 52 kilo woog,
nu zijn er vanzelg 9 af, en de rest mag blijven zitten,
[*achterstallig onderhoud}
maar opletten met eten is inderdaad het geval, als je gestopt bent..

[Dit bericht is gewijzigd door Killer_Mom op 06-03-2001 16:19]

De Puta Madre
pi_8917526
Vooralsnog rustig
spreekt u allen
pi_8917941
Ik ben er nu goed drie jaar vanaf, maar er zijn nog steeds momenten dat ik het erg mis. Ik vind het ook nog steeds niet stinken, maar ik heb tot nu toe de verleiding weten te weerstaan.
It's in the air tonight
pi_8949787
quote:
Op donderdag 6 maart 2003 19:19 schreef Rulin het volgende:
Vooralsnog rustig
spreekt u allen
Gerrit Zalm: "Ik woon in Scheveningen en mijn chauffeur in Voorburg. Daarom duurde het even."
pi_8949850
quote:
Op zaterdag 8 maart 2003 04:44 schreef TheWilliedockSaints het volgende:

[..]


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')