FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Faking it
Gertdinsdag 15 juli 2003 @ 10:56
Nee, dit gaat niet over vrouwen die doen alsof ze een orgasme hebben.


Yorin is gisteren van start gegaan met een nieuwe wekelijkse serie, oorspronkelijk uitgezonden door de BBC: Faking it.In elke uitzending zien we hoe mensen in een paar weken tijd, begeleid door professionals en mentors naar een 'hoger plan' getild worden.
Gisteren werd een hamburgerbakker in enkele weken tijd klaargestoomd tot chef-kok. Aan het eind van het parcours vond er een een wedstrijd plaats tussen sterrenkoks, waarbij de jury niet wist wie de "faker" was.

Uiteraard werd de faker gedurende de oefenweken stevig onder handen genomen in de keuken, maar hij moest ook aan z'n uitstraling werken. Dit was een typische 'nice guy', met behulp van een mentor werd geprobeerd een asshole van hem te maken, iemand aan wiens gezag niemand durft te twijfelen.

Later in de serie wordt o.a. nog iemand die in een punkrockband speelt opgeleid tot klassiek dirigent.
Het is 's maandags om 21:30 uur. Leuk!

Dutchman1dinsdag 15 juli 2003 @ 11:02
Heb het gisteren gezien, maar ik heb m'n twijfels bij de echtheid van dit programma. Het wil er bij mij niet in dat een zogenaamd zeeer ervaren jury een hamburgerbakker na wat voor cursus dan ook meteen bij z'n eerste wedstrijd meteen tot winnaar uitroept. Dat ie na die weken een goede kok is geworden kan ik geloven maar dat hij meteen een wedstrijd tegen echte doorgewinterde topkoks wint is zeer ongeloofwaardig. Zeg nou zelf zou jij volgende week weer gekeken hebben als het helemaal mislukt was, als die jury meteen had gezegd dit is niet te eten jij bent een bedrieger ??? Ik denk het niet.
SeVeN.HA.TSdinsdag 15 juli 2003 @ 11:02
idd

is erg grappig om te zien hoe iemand binnen 4 weken word omgeturnt van een volgzame zachtaardige hamburgerbakker tot een autoritaire, harde chefkok.

ikwilgeencookiesdinsdag 15 juli 2003 @ 11:04
Was idd erg leuk, generale repetitie ging helemaal de mist in, maar de volgende dag stond hij als een huis.
met strak gezicht antwoord op de vraag over geld en eten : dat maakt me zo pissig, ik sta hier om lekker eten te maken , en dan moet je niet over geld komen zeuren.
meesterlijk
Orkaantjedinsdag 15 juli 2003 @ 11:05
Leuk programma maar ook ik twijfel aan de echtheid.

de jury wordt behoorlijk te kakken gezet en die andere koks die jaren in toprestaurants hebben gestaan waarvan 1 het beste van engeland zijn verslagen door een hamburgerbakker damn kzou gelijk een pistool kopen en me door me petje schieten

maar leuk programma ja ik ken het al van de bbc

mdeendinsdag 15 juli 2003 @ 11:07
quote:
Op dinsdag 15 juli 2003 11:04 schreef ikwilgeencookies het volgende:
met strak gezicht antwoord op de vraag over geld en eten : dat maakt me zo pissig, ik sta hier om lekker eten te maken , en dan moet je niet over geld komen zeuren.
Ik heb het programma niet gezien, maar dit lijkt sprekend op een scene uit Chef! met Lenny Henry.

Zeker weten dat het geen doorgestoken kaart is?

Skinkiedinsdag 15 juli 2003 @ 11:08
ik meen dat Yorin zelf ook wel eens zo'n programma had geproduceerd...
erikhdinsdag 15 juli 2003 @ 11:12
quote:
Op dinsdag 15 juli 2003 11:07 schreef mdeen het volgende:

[..]

Ik heb het programma niet gezien, maar dit lijkt sprekend op een scene uit Chef! met Lenny Henry.

Zeker weten dat het geen doorgestoken kaart is?


Chef is ook wel een briljante serie.

Maar 1 van de leraren van die gast was meesterchef Gordon Ramsey. Die kan zo iemand echt een hele hoop leren natuurlijk.

Dutchman1dinsdag 15 juli 2003 @ 11:19
De titel is niet voor niks "faking it"....ze faken het gewoon zelf allemaal.
-Schorpioen-dinsdag 15 juli 2003 @ 11:24
Ook al is het allemaal nep, ik heb van de uitzending genoten. Als het allemaal echt is, dan respect voor die gozer.
Kang-Hedinsdag 15 juli 2003 @ 11:30
Die voetbalwedstrijd was wel amusant .
Admin-Zelldinsdag 15 juli 2003 @ 12:06
Ik heb ervan gehoord van mijn vriendin. Het schijnt al een aantal maanden geleden in Engeland te zijn geweest. Is de kickboxer (vrouwelijke) al geweest die moest dansen?

Greet from Zell

neusaapdinsdag 15 juli 2003 @ 12:09
Wel leuk, maar volgens mij ook flink nep, een professional chefkok met 3 jaar ervaring wint het echt wel van iemand die 4 weken geleden nog hamburgers stond te bakken hoor. En hij word ook niet 3e ofzo, maar meteen eerste.

Gertdinsdag 15 juli 2003 @ 14:21
quote:
Op dinsdag 15 juli 2003 12:09 schreef neusaap het volgende:
Wel leuk, maar volgens mij ook flink nep, een professional chefkok met 3 jaar ervaring wint het echt wel van iemand die 4 weken geleden nog hamburgers stond te bakken hoor. En hij word ook niet 3e ofzo, maar meteen eerste.
Ook ik twijfelde even, maar ik geloof toch wel dat het mogelijk is. Want:
1) de hamburgerman werd niet opgeleid tot volwaardig chefkok, dat had hij nooit gered in zo korte tijd. Hij werd slechts opgeleid om één menu perfect te maken en te faken dat hij chefkok is. En daar heeft hij vier weken lang steeds weer op kunnen oefenen. Ik kan me best voorstellen dat je dan na een maand zo'n menu aardig in de vingers hebt.
2) de jury wíst dat er een faker tussen zat. Ik had de indruk dat ze er erg op gefocused waren om dit te ontdekken en dat daardoor de aandacht voor de andere details wat afnam (waardoor team blauw misschien toch ontmaskerd was).

En de "this pisses me off"-opmerking was briljant.

PC eendwoensdag 16 juli 2003 @ 20:05
Flink nep dus als ik het zo lees.......
Goed gekozen titel
Gertdonderdag 17 juli 2003 @ 08:16
quote:
Op woensdag 16 juli 2003 20:05 schreef PC eend het volgende:
Flink nep dus als ik het zo lees.......
Goed gekozen titel

Ga toch dobberen in de oceaan.

MikeyModonderdag 17 juli 2003 @ 08:32
hmmm, klinkt grappig om een keer te zien...
Buijssendonderdag 17 juli 2003 @ 11:56
wanneer is het weer??
gewoon ieder maandag 21:30 op Yorin?
Doopy-X-donderdag 17 juli 2003 @ 11:58
ik heb het ook gezien, erg leuk programma.......vaste kost voortaan voor mij op maandag.
Duiveltjamaandag 21 juli 2003 @ 21:53
*KICK*

Nu op yorin.

Meisje moet een faken dat ze een DJ is. (denk ik)

Duiveltjamaandag 21 juli 2003 @ 22:02
ik ben wel benieuwd of ze haalt
bleibleimaandag 21 juli 2003 @ 22:05
wat een ongelooflijk naief meisje... ik denk niet dat ze het gaat redden .
rubstarmaandag 21 juli 2003 @ 22:12
volgens mij kan je nooit zo snel leren mixen / DJ'en.. of je moet een natuurtalent zijn.. wat ze volgens mij niet is...
bleibleimaandag 21 juli 2003 @ 22:15
Ik moet zeggen dat ze wel gevormd wordt. Int begin was het een super bedeesd meisje met coltruien en alles. En nu wordtut langzaamaan een arrogante clubbitch .
#ANONIEMmaandag 21 juli 2003 @ 22:26
Shit vergeten te kijken, was het een beetje leuk?
bleibleimaandag 21 juli 2003 @ 22:28
quote:
Op maandag 21 juli 2003 22:26 schreef charmed_angel het volgende:
Shit vergeten te kijken, was het een beetje leuk?
Tis nog bezig, ik denk dat ze haar deruit vissen .
rubstarmaandag 21 juli 2003 @ 22:31
ik geloof gewoon echt niet..dat dat meisje dik heeft staan mixen...
bleibleimaandag 21 juli 2003 @ 22:31
quote:
Op maandag 21 juli 2003 22:31 schreef rubstar het volgende:
ik geloof gewoon echt niet..dat dat meisje dik heeft staan mixen...
ze is er niet uitgevist
Duiveltjamaandag 21 juli 2003 @ 22:33
Net als vorige weekk, is de faker niet gespot
MikeyMomaandag 21 juli 2003 @ 22:35
zeg ik hoor hier verder weinig over, wordt het nog een beetje bekeken?
kwantenmaandag 21 juli 2003 @ 22:44
Ik (en buijssen) hebben het net gezien, was wel een dolle aflevering! Ik vond dat die meid er op het eind gewoon als een echte dj uit zag! dus goed werk geleverd.

Ik heb echt wel mijn twijfels over de jury, volgens mij "faken" zij het ook maar een beetje dat ze haar er niet uithalen! maar desondanks toch een top prestatie!

ben benieuwd waar ze volgende week mee gaan komen
Kwanten zit in ieder geval voor d'n tv dan!

Doopy-X-dinsdag 22 juli 2003 @ 10:08
Gisteren samen met mijn vriendin genoten van de aflevering.

Echt geweldig hoe je zo'n wijffie helemaal op ziet bloeien

Ik denk toch dat het niet echt vreemd was dat dit een geslaagde missie was (kwa mixen dan). Kind doet conservatorium en heeft dus verstand van muziek, maten en tellingen. Meer heb je niet nodig om 2 platen te mixen.

Denk niet dat het nep is, als je ziet hoe haar leermeesters mee zaten te leven of alles goed ging en de verbaaste blikken van de jury toen ze hoorden dat zij het faakte.

Al met al, geweldige aflevering

Buijssendinsdag 22 juli 2003 @ 13:21
quote:
Op maandag 21 juli 2003 22:44 schreef kwanten het volgende:
Ik (en buijssen) hebben het net gezien, was wel een dolle aflevering! Ik vond dat die meid er op het eind gewoon als een echte dj uit zag! dus goed werk geleverd.

Ik heb echt wel mijn twijfels over de jury, volgens mij "faken" zij het ook maar een beetje dat ze haar er niet uithalen! maar desondanks toch een top prestatie!

ben benieuwd waar ze volgende week mee gaan komen
Kwanten zit in ieder geval voor d'n tv dan!


Buijssen kijkt mee en vond de aflevering ZEKER wel gooood!

alleen het jureren blijft toch een beetje achter en je hebt haar mix niet echt kunnenhoren

Duiveltjadinsdag 22 juli 2003 @ 14:48
quote:
Op dinsdag 22 juli 2003 10:08 schreef Doopy-X- het volgende:

Echt geweldig hoe je zo'n wijffie helemaal op ziet bloeien


Idd in het begin was het een nerdy meisje en op het eind zag ze er veel beter uit
Doopy-X-dinsdag 22 juli 2003 @ 14:49
quote:
Op dinsdag 22 juli 2003 14:48 schreef Duiveltja het volgende:

[..]

Idd in het begin was het een nerdy meisje en op het eind zag ze er veel beter uit


niet alleen haar uiterlijk, dat vond ik nog het minst schokkend. Haar hele voorkomen veranderde en ze werd superspontaan.
Doopy-X-maandag 28 juli 2003 @ 20:48
21:30

niet vergeten!!!!

ramsesmaandag 28 juli 2003 @ 20:54
Ja ik ga zo weer kijken. Vorige week heb ik het gemist, maar vanavond ben ik weer van de partij.

Ik vind het iig wel een leuk programma, echt of niet

#ANONIEMmaandag 28 juli 2003 @ 21:22
quote:
Op maandag 28 juli 2003 20:48 schreef Doopy-X- het volgende:
21:30

niet vergeten!!!!


welk zender?
#ANONIEMmaandag 28 juli 2003 @ 21:23
quote:
Op maandag 28 juli 2003 21:22 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

welk zender?


yorin dus.....
ramsesmaandag 28 juli 2003 @ 21:23
quote:
Op maandag 28 juli 2003 21:22 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

welk zender?


yorin

-edit: net te laat

Duiveltjamaandag 28 juli 2003 @ 21:55
Ik ben benieuwd hoe hij het in de praktijk doet
Duiveltjamaandag 28 juli 2003 @ 21:56
pittig wijffie
Duiveltjamaandag 28 juli 2003 @ 22:35
En alweer niet geraden
2x4maandag 28 juli 2003 @ 22:52
Whaha ik vond het super kool, een engelse countryboy die opgeleid werd als nachtclubportier! En hij deed het nog supergoed ook!

Gert bedankt voor de tip, anders had ik het nooit gekeken

Grobbenkuikenmaandag 28 juli 2003 @ 23:23
Op de beeb wel eens gezien iid. Amusant.

Vanavond frat-boy to Hackney bouncer.
Oh my God, het stereotiepje van private education meets London.

Alex:
Vooraf: 'I have never actually met a coloured person, I mean someone born in England'
Achteraf: 'These are friends for live, I will stay in touch with each and everyone of them'.

Gert, vind je het niet een ietwat vet aangezet?
Amusant, ok, maar ik zie een waar doolhof van open deuren.

-edit/toevoeging-
Het programma stelt een 'maakbare' mens centraal. Maar is dit niet, netzoals de maakbare samenleving, een illusie?

[Dit bericht is gewijzigd door Grobbenkuiken op 29-07-2003 00:01]

APKdinsdag 29 juli 2003 @ 00:07
quote:
Op maandag 28 juli 2003 23:23 schreef Grobbenkuiken het volgende:
Op de beeb wel eens gezien iid. Amusant.
You is a filfy lyah.

Channel Four.

Shirleydinsdag 29 juli 2003 @ 00:20
Geweldig programma! Vorige week voor het eerst gezien en vandaag weer, echt bijzonder hoe iemand in 4 weken zo kan veranderen. Vandaag heb ik me rot gelachen met die countrygay toen ie die klappen kreeg Echt leuk om naar te kijken.
Grobbenkuikendinsdag 29 juli 2003 @ 00:38
quote:
Op dinsdag 29 juli 2003 00:07 schreef APK het volgende:

[..]

You is a filfy lyah.

Channel Four.


Ow, dan daar. Seen it somewhere? Damn sure of it.

Maar euh, how about een inhoudelijke reply.

APKdinsdag 29 juli 2003 @ 00:54
quote:
Op dinsdag 29 juli 2003 00:38 schreef Grobbenkuiken het volgende:
Maar euh, how about een inhoudelijke reply.
Dat kan ik niet.

Of wil je dat ik er eentje fake?

Grobbenkuikendinsdag 29 juli 2003 @ 00:59
quote:
Op dinsdag 29 juli 2003 00:54 schreef APK het volgende:

[..]

Dat kan ik niet.

Of wil je dat ik er eentje fake?


Neuh, lama.

Ik laat het over aan de echte liefhebbers.

Gertwoensdag 30 juli 2003 @ 14:11
quote:
Op maandag 28 juli 2003 23:23 schreef Grobbenkuiken het volgende:
Gert, vind je het niet een ietwat vet aangezet?
quote:
Amusant, ok
quote:
maar ik zie een waar doolhof van open deuren.
quote:
Het programma stelt een 'maakbare' mens centraal. Maar is dit niet, netzoals de maakbare samenleving, een illusie?
Welnee, zoveel pretenties heeft het programma helemaal niet. Men probeert iemand in vier weken tijd een toneelstukje te leren, meer niet. Het heet dan ook Faking it, en niet Making it.
Ik_heet_Gijswoensdag 30 juli 2003 @ 17:58
erg gaaf programma..
ik heb alleen al eens eerder dit concept gezien, op de belgische tv dacht ik..
Buijssenwoensdag 30 juli 2003 @ 18:06
is er ook een herhaling ? heb 'm gemist
Utrechtdonderdag 31 juli 2003 @ 16:31
Ik heb dit programma al eens gezien volgens mij nederlandse versie.
Oa. eentje die een beautystylist (hoe noem je zo iemand) en eentje die een marinier moest faken.

Beide werden er wel uitgeplukt

Is al wel weer een paar jaar geleden

Fixersdonderdag 31 juli 2003 @ 16:46
Ik heb in engeland een groot deel van de serie gezien en meestal heeft de jury de verkeerde. Maar ik heb niet de indruk gekregen dat het programma in het geheel nep is. Die mensen worden gewoon gedrild, en reken maar als er zo'n type als ramsay naast je staat dat je een paar gerechtjes perfect neer kunt zetten. ('k heb zelf ook in een engelse hotelkeuken gewerkt met een heel wat aardigere chef. Reken maar dat die types je wel watbij kunnen brengen).

Ik weet overigens niet welk seizoen ze hier nou uitzenden maar de paar die ik gezien heb:
Kickboxster gaat stijldansen (latin)
Röntgenlaborant wordt glamour fotograaf
stewardes wordt kapitein op een zeiljacht
verzekrings agent wordt stuntman

Ajaxfanvrijdag 1 augustus 2003 @ 10:30
Was wel knap deze week een rijke homo ging ze laten lijken op een stoere portier. Geen van de jury wist em te vinden.
#ANONIEMmaandag 4 augustus 2003 @ 20:29
Om half 10 weer een nieuwe aflevering!
Ik_heet_Gijsmaandag 4 augustus 2003 @ 22:26
Ben benieuwd of ze het haalt!
Ga nu weer kijken, reclame bijna voorbij
Ik_heet_Gijsmaandag 4 augustus 2003 @ 22:49
door 1 persoon eruit gehaald, toch?
echt gaaf concept, maar ik begin toch steeds ietsje meer te twijfelen aan de echtheid. ik hoop dat het geen doorgestoken kaart is!
bobjuhdinsdag 5 augustus 2003 @ 09:18
quote:
Op maandag 4 augustus 2003 22:49 schreef Ik_heet_Gijs het volgende:
door 1 persoon eruit gehaald, toch?
echt gaaf concept, maar ik begin toch steeds ietsje meer te twijfelen aan de echtheid. ik hoop dat het geen doorgestoken kaart is!
Door 2 personen volgens mij

Meeste programma's zijn wel doorgestoken kaart hoor. Alleen bij sommige valt het meer op dan bij anderen.
Maar faking it blijft iig wel leuk programma

Buijssendinsdag 5 augustus 2003 @ 18:16
hoeveel delig is deze 'serie'??? heb er nu al 2 gemist
Ik_heet_Gijsdinsdag 5 augustus 2003 @ 22:05
quote:
Op dinsdag 5 augustus 2003 18:16 schreef Buijssen het volgende:
hoeveel delig is deze 'serie'??? heb er nu al 2 gemist
duurt nog wel even hoor; ik weet dat er nog sowieso een aflevering met die kickboxster komt, nog iemand die in een punkband gaat spelen, en nog wat komen. ben benieuwd, ook wel naar de eerder genoemde verzekeringsagent die stuntman wordt

[offtopic]
rare smiley vind ik dit: ... beetje rare gele mond.

Gertdonderdag 7 augustus 2003 @ 11:23
quote:
Op dinsdag 5 augustus 2003 22:05 schreef Ik_heet_Gijs het volgende:
nog iemand die in een punkband gaat spelen
Volgens mij is deze andersom: de zanger van een of ander ranzig punkbandje moet klaargestoomd worden tot dirigent van een professioneel klassiek orkest.
SignOTheTimesdonderdag 7 augustus 2003 @ 11:24
Echt een supertof programma!
rubydinsdag 12 augustus 2003 @ 20:44
Helaas heb ik de eerdere afleveringen ervan gemist.. Alleen dat van die portier heb ik toen een beetje meegekregen.

Maar die van gisteren was ook wel leuk. Een sympathieke jongen afkomstig van het Ierse platteland zou in Londen worden omgeturnd tot kapper die voor een wedstrijd een "bob" zou moeten kunnen knippen.

Er ging een wereld open voor die jongen. Hij was vrijwel nooit echt uit zijn omgeving weggeweest. De enige grote stad waar ie ooit was geweest was Carlisle in Engeland.

Zijn coach was Trevor Sorby + een andere zeer topkapster vanwie ik de naam even niet meer weet.

Het begon dus met oefenen op kapkoppen en daarna op echte mensen uiteraard. Hij kon op zich best goed knippen, ook al ging niet alles goed en was hij soms te traag.

Aan het einde van de rit moest hij dus met drie andere jonge kappers het beste kapsel knippen. En de jury moest dus kiezen wie "fake" was en wie het mooiste kapsel had.
Over zijn geknipte bob waren ze erg positief. Positiever dan de andere kapsels eigenlijk. Maar ze haalden hem er toch uit als de fake kapper. Waarschijnlijk omdat ie te precies bezig was en als laatste klaar was.

Leuke aflevering!

Gertwoensdag 13 augustus 2003 @ 10:20
Qua dramatisch effect vond ik het de minste aflevering. De faker zag er al behoorlijk OK uit, er hoefden alleen wat accenten verschoven te worden om hem anders te doen lijken. Het contrast tussen de plattelands-homo die portier in een heavy discotheek moest worden, was veel groter.

Wat ik wél grappig vond, is dat deze keer de voltallige jury de faker eruit pikte. Dat was de eerste keer in deze serie.

DaZilvawoensdag 13 augustus 2003 @ 14:56
quote:
Op dinsdag 12 augustus 2003 20:44 schreef ruby het volgende:


Leuke aflevering!


Geweldig ook hoe ze allemaal zaten te snikken toen het niet gelukt was
Ajaxfanwoensdag 13 augustus 2003 @ 23:13
Hij was gewoon veel te zenuwachtig
TheGoldenGirlmaandag 25 augustus 2003 @ 20:54
Kijkt niemand meer?

De springster van vorige week vond ik wel de minste aflevering tot nu toe, maar toch zit ik elke keer weer met verbazing te kijken.

Dit programma is echt
Het lijkt mij ook wel wat, een tijdje met iets totaal anders bezig zijn dan wat je normaal doet in een totaal andere omgeving.

Straks weer kijken!

rubymaandag 25 augustus 2003 @ 21:14
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 20:54 schreef TheGoldenGirl het volgende:
Kijkt niemand meer?
Gemist helaas.
Maar vanavond ga ik weer kijken.
Cola_Lightmaandag 25 augustus 2003 @ 21:15
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 21:14 schreef ruby het volgende:

[..]

Gemist helaas.
Maar vanavond ga ik weer kijken.


Waar gaat het over vanavond?
TrenTsmaandag 25 augustus 2003 @ 21:20
Dank je voor de tip! Daar ga ik zeker rekening mee houden.
Cola_Lightmaandag 25 augustus 2003 @ 22:38
Leuke aflevering!!! Ik zat echt met mijn handen voor mijn ogen. Ik durfde haast niet te kijken zo zenuwachtig was ik.
Duiveltjamaandag 25 augustus 2003 @ 22:41
Heeft die punker het gehaald?
2x4maandag 25 augustus 2003 @ 22:42
waar ging het over?
Loontjahmaandag 25 augustus 2003 @ 22:45
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:41 schreef Duiveltja het volgende:
Heeft die punker het gehaald?
Jah met een klein foutje... mooie aflevering!!
ik von het heel spannend!
bleibleimaandag 25 augustus 2003 @ 22:46
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:45 schreef Loontjah het volgende:

[..]

Jah met een klein foutje... mooie aflevering!!
ik von het heel spannend!


Hij werd er wel door alle 3 uitgevist, maar die laatste deed daarentegen weer heeeeeel erg weird.
bleibleimaandag 25 augustus 2003 @ 22:46
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:42 schreef 2x4 het volgende:
waar ging het over?
een punker die geen noten kon lezen omturnen in een dirigent,
Grobbenkuikenmaandag 25 augustus 2003 @ 22:47
Chips, gemist.

Volgende week in de herkansing.

Loontjahmaandag 25 augustus 2003 @ 22:47
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:46 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Hij werd er wel door alle 3 uitgevist, maar die laatste deed daarentegen weer heeeeeel erg weird.


Dat was Chris Sweeny
bleibleimaandag 25 augustus 2003 @ 22:50
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:47 schreef Loontjah het volgende:

[..]

Dat was Chris Sweeny


De punker was toch Chris Sweeny?
toskamaandag 25 augustus 2003 @ 22:55
Ik vind het een schatje
Mylenemaandag 25 augustus 2003 @ 23:17
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:55 schreef toska het volgende:
Ik vind het een schatje
Ik ben ook een Schatje .

Ik heb de uitzending opgenomen, ga het straks effe kijken, nog nooit eerder gezien trouwens .

bobjuhdinsdag 26 augustus 2003 @ 08:27
hmz weer gemizt
rubydinsdag 26 augustus 2003 @ 10:58
quote:
Op maandag 25 augustus 2003 22:46 schreef bleiblei het volgende:

[..]

Hij werd er wel door alle 3 uitgevist, maar die laatste deed daarentegen weer heeeeeel erg weird.


Nou, die vent stond helemaal te zweten en wist niet waar ie moest kijken.

Knap van die Chris hoor! Ook wel goed voor z'n zelfvertrouwen aangezien hij zichzelf altijd omlaag haalt.

Wel lullig voor 'm dat z'n vriendin het na 6 jaar heeft uitgemaakt. Maar ja, live goes on hè.

V.dinsdag 26 augustus 2003 @ 14:51
Ik vind het een erg leuk programma, kijk het elke week.

En die vriendin van die Chris is natuurlijk een muts van de eerste orde.

Dat je het uit wilt maken, dat kan natuurlijk, maar om na zes jaar niet nog effe dat weekje te kunnen wachten tot hij klaar is met zijn uitdaging is natuurlijk een minnepapenstreek

Vond het wel erg knap van hem, ondanks dat hij eruit werd gevist.

Er mag wel weer eentje komen die het haalt, want de laatste drie (kapper, amazone en dirigent) werden er allemaal tussenuit geplukt.

V.

thesnakedinsdag 26 augustus 2003 @ 14:51
Pracht programma !!!!!!!!!!

Die aflevering waarin die homo van het platteland een uitsmijter werd, gewoon geweldig !!

En die jongen die schapenscheerder was en dus kapper moest worden, die 2 deden het echt geweldig goed en moeten eens serieus nadenken of ze niet in de vakken verder moeten gaan !

_Hestia_dinsdag 26 augustus 2003 @ 14:58
Ik vond de aflevering van gister echt koel, een punker die een dirigent van een orkest wordt, hoe verzinnen ze het

Alleen wel jammer dat zijn hanekam eraf moest hij was helemaal zichzelf niet meer volgens mij, maar op het eind vond hij het toch wel leuk om te dirigeren

rubydinsdag 26 augustus 2003 @ 17:30
quote:
Op dinsdag 26 augustus 2003 14:58 schreef Sylvana het volgende:
Alleen wel jammer dat zijn hanekam eraf moest hij was helemaal zichzelf niet meer volgens mij, maar op het eind vond hij het toch wel leuk om te dirigeren
Ik vond wel beter staan toen z'n haar er af ging. Zo zag je tenminste dat ie best een geinige kop had. Maar ja, smaken verschillen natuurlijk.
quote:
Op dinsdag 26 augustus 2003 14:51 schreef Verbal het volgende:
En die vriendin van die Chris is natuurlijk een muts van de eerste orde.

Dat je het uit wilt maken, dat kan natuurlijk, maar om na zes jaar niet nog effe dat weekje te kunnen wachten tot hij klaar is met zijn uitdaging is natuurlijk een minnepapenstreek

V.


Ja, daar zat ik ook al aan te denken...
Maar blijkbaar gaf het hem in ieder geval veel power om door te zetten.
Miwedinsdag 26 augustus 2003 @ 17:33
Shit, gemist gisteren

Kheb het vorige week en de week daarvoor wel gezien. Leuk programma Vooral die Ierse schapenscheerder die in Londer terechtkwam. Mooi om te zien hoe hij helemaal enthousiast werd en op het einde was ie zelfs van plan om terug te komen naar London om echt kapper te worden. Waar zo'n programma al niet goed voor kan zijn.

Die clubdanseres die ging paardrijden vond ik een beetje een aanstelster. En zoals een van de juryleden al zei: ze zat gewoon netjes op der paard en dat paard deed gewoon netjes zijn werk.

_Hestia_dinsdag 26 augustus 2003 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 26 augustus 2003 17:30 schreef ruby het volgende:

[..]

Ik vond wel beter staan toen z'n haar er af ging. Zo zag je tenminste dat ie best een geinige kop had. Maar ja, smaken verschillen natuurlijk.
[..]

Ja, daar zat ik ook al aan te denken...
Maar blijkbaar gaf het hem in ieder geval veel power om door te zetten.


Ja, das waar, ik hou juist van "aparte" types

En ik vond het echt lullig van die vriendin, dat ze het juist in die week uitmaakte, na 6 jaar. Had ze dan echt niet nog ff kunnen wachten

Maar het gaf hem wel veel dorzettingsvermogen, ik dacht echt dat hij er mee zou stoppen, toen hij de hele dag zijn bed niet was uitgekomen.

Jed1Gamdinsdag 26 augustus 2003 @ 20:20
Die gozer van gisteren deed het zeker wel goed als dirrigent, een stuk enthousiaster dan die andere echte dirrigenten aka zoutzakken.
cigarmanwoensdag 27 augustus 2003 @ 14:33
Opzich een veel leukere serie dan een jaartje ofzo terug toen het op TV was bij Yorin? VOO?.(klassieke ballerina die gogo-girl moest worden)
Bewijst maar weer eens dat de nederlandse versie van iets uit het buitenland niet perse geslaagd hoeft te zijn.
V.woensdag 27 augustus 2003 @ 23:29
quote:
Op woensdag 27 augustus 2003 14:33 schreef cigarman het volgende:
Bewijst maar weer eens dat de nederlandse versie van iets uit het buitenland niet perse geslaagd hoeft te zijn.
Daar zijn anders al genoeg voorbeelden van...

V.

Breulsmaandag 15 september 2003 @ 22:46
Naar SHO
TARAraboemdijeemaandag 15 september 2003 @ 22:47
quote:
Op maandag 15 september 2003 22:46 schreef Breuls het volgende:
Naar SHO
Ik was eerder
Duiveltjamaandag 15 september 2003 @ 22:51
Vandaag vond ik het een wat mindere aflevering.
Wat deed het meisje eerst??
Gele_boskikkermaandag 15 september 2003 @ 22:58
teleffons afhandelen bij de brandweer , wat een klote zooi was het dit keer die meid kon het op het laatst nog steeds niet
APKdinsdag 16 september 2003 @ 00:44
quote:
Op maandag 15 september 2003 22:58 schreef Gele_boskikker het volgende:
teleffons afhandelen bij de brandweer , wat een klote zooi was het dit keer die meid kon het op het laatst nog steeds niet
Heb jij een andere aflevering gekeken?
Alle Juryleden vonden haar de beste van de vier.

En ik vond dat ze geweldige mentors had, hoe die meeleefden op het eind en helemaal emotioneel werden.

pekeldinsdag 16 september 2003 @ 00:45
quote:
Op dinsdag 16 september 2003 00:44 schreef APK het volgende:

[..]

En ik vond dat ze geweldige mentors had, hoe die meeleefden op het eind en helemaal emotioneel werden.


Die mentoren waren zeker goed.
Neel26dinsdag 16 september 2003 @ 01:06
Ik heb het helaas nog niet gezien, maar het kan heel goed echt zijn.

Ik ken een jongen die meegedaan heeft aan 'Alias', net zo iets maar dan de Nederlandse versie.
Hij is kottervisser en werd visagist. Het is ook echt een kottervisser en had toen voor het eerst in zijn leven een pak aan. Hij is in Parijs opgeleid en niemand had geraden dat hij geen echte visagist was.
Op de kotter hangen nu de krantenknipsels en hij is er apetrots op.

Nou dan kan een Hamburger toch ook een prima chefkok worden lijkt me

Gele_boskikkerzaterdag 20 september 2003 @ 13:13
quote:
Op dinsdag 16 september 2003 00:44 schreef APK het volgende:

[..]

Heb jij een andere aflevering gekeken?
Alle Juryleden vonden haar de beste van de vier.

En ik vond dat ze geweldige mentors had, hoe die meeleefden op het eind en helemaal emotioneel werden.


Zelfde aflevering maar ikzelf vond dat het ze het <piep> deed.
Keroppizaterdag 20 september 2003 @ 19:27
Geweldig programma, sinds ik er een keer midden inviel (en me een halve aflevering afvroeg wat nou de bedoeling was ) ben ik helemaal 'hooked'.

De aflevering van punker goes dirrigent zal waarschijnlijk een van de meest herinnerde blijven, daar heb ik echt zitten meeleven. Ondanks het feit dat ik me in het begin me kapot ergerde aan zijn desintresse.

Die van die cowboy was ook wel aardig, maar dat met die regiseuse vond ik weer helemaal niks.