.
"Ik ben gewoon zo goed, dat ik Kelly Osbourne in m'n voorprogramma kan zetten, en mensen nog steeds komen!"
Anyway, kijk hier uit naar de file richting de Arena, 10-duizenden gillende breezahs, te dure biertjes, en 2 uur wachten voor je de parkeergarage kunt verlaten!
Oh, en een geweldige show. Op zich.
quote:WHAHAHAHA
Op dinsdag 15 juli 2003 09:46 schreef Jarno het volgende:
"Ik ben gewoon zo goed, dat ik Kelly Osbourne in m'n voorprogramma kan zetten, en mensen nog steeds komen!"
Nou ik ben er donderdag en vrijdag hoor.
Kan echt niet wachten. Hoorde evers trouwens net zeggen dat ze morgen een speciale gast hebben maar niet zeggen wie het is met het oog op security. Dikke kans dat het dus om robbie williams gaat.
quote:Nog iets om naar uit te kijken, idd. Nouja, Ahoy is net zo waardeloos. Op zich.
Op dinsdag 15 juli 2003 09:52 schreef Joene het volgende:Kut geluid in een kut arena
quote:Arena is dus de reden dat ik niet ga
Op dinsdag 15 juli 2003 09:53 schreef Jarno het volgende:[..]
Nog iets om naar uit te kijken, idd. Nouja, Ahoy is net zo waardeloos. Op zich.
En ik denk dat meneer W. een tikkie te groot is ondertussen om in de HMH te gaan staan...
Ik had ook liever de Kuip gezien, maja. We doen het ermee he. .
quote:ahoy - > beneden_> gewoon altijd op de vloer is geluid okay
Op dinsdag 15 juli 2003 09:56 schreef Jarno het volgende:
In de Ahoy zijn er maar een paar plekken waar het geluid echt goed is. Als je op de tribune zit, kun je het sowieso al shaken en op de 2e ring kun je beter je walkman opzetten, daar komt het geluid geeneens.En ik denk dat meneer W. een tikkie te groot is ondertussen om in de HMH te gaan staan...
Ik had ook liever de Kuip gezien, maja. We doen het ermee he.
.
Kuip zou ook okay zijn geweest idd
quote:
Op dinsdag 15 juli 2003 09:46 schreef Jarno het volgende:"Ik ben gewoon zo goed, dat ik Kelly Osbourne in m'n voorprogramma kan zetten, en mensen nog steeds komen!"
En die speciale gast zal wel Robbie zijn ja. Vandaag en morgen heeft hij toch geen shows, en zal hij dus al wel naar Nederland komen vandaag. En met al die 538 acties..
Ik ga trouwens vrijdag. Ik wou graag ook donderdag gaan, maar heb mijn 2 kaartjes moeten verkopen (voor 170 euro, dat wel )
quote:Valt er nog wat te twijfelen dan? Qua kaarten enzo?
Op dinsdag 15 juli 2003 09:59 schreef SignOTheTimes het volgende:
Godverdegodver... ik twijfel nog steeds....
quote:Vast wel... vorige week stond martkplaats er helemaal vol mee! Alleen die prijs he..
Op dinsdag 15 juli 2003 10:00 schreef Jarno het volgende:[..]
Valt er nog wat te twijfelen dan? Qua kaarten enzo?
quote:Ah, op die fiets. Tsja, ik heb me ook vrijwillig laten oplichten door een ebay handelaar, veeeeeeel te veel betaald. Maja.
Op dinsdag 15 juli 2003 10:01 schreef SignOTheTimes het volgende:[..]
Vast wel... vorige week stond martkplaats er helemaal vol mee! Alleen die prijs he..
Kelly Osbourne shirtjes kosten trouwens 43 euro bij de tour ..wat denkt ze wel niet?!
Maar is die quote over Kelly in het voorprogramma nou van Robbie zelf? ..Ben toch wel benieuwd..
quote:Gillende breezahs valt wel mee, denk ik..eerder gillende twintigers. En ik zit er over te denken om de auto maar in A'dam neer te zetten en met de metro te gaan. Scheelt me waarschijnlijk wel wachttijd bij de parkeergarages bij de Arena.
Op dinsdag 15 juli 2003 09:46 schreef Jarno het volgende:
Hier verder met verheugen! Over 2 dagen het eerste concert in de Arena, en op vrijdag (oh, logica) het 2e."Ik ben gewoon zo goed, dat ik Kelly Osbourne in m'n voorprogramma kan zetten, en mensen nog steeds komen!"
Anyway, kijk hier uit naar de file richting de Arena, 10-duizenden gillende breezahs, te dure biertjes, en 2 uur wachten voor je de parkeergarage kunt verlaten!
Oh, en een geweldige show. Op zich.
Heb er echt zin in
quote:Tss..heb je 'm überhaupt wel eens live gezien??
Op dinsdag 15 juli 2003 09:50 schreef koco het volgende:
'k vindt dat die vent niet live kan zingen. Klink nergens naar....
Heb verder geen hekel aan z'n muziek hoor.
quote:Idem
Op dinsdag 15 juli 2003 13:08 schreef Jarno het volgende:
Ik WIL helemaal geen voorprogramma. Blech. Ik betaal voor Robbie, ik wil Robbie. Geen een of ander oh-zo-veelbelovend-maar-toch-alweer-afgeserveerd-hype-trutje-of-bandje.
quote:Als er nou iets GOEDS in het voorprogramma stond.....
Op dinsdag 15 juli 2003 13:13 schreef Minnie_ het volgende:[..]
Idem
Ik ga voor Robbie en een voorprogramma interesseert me echt niet. Wat dat betreft, was Parijs leuk, want daar was helemaal geen voorprogramma
quote:Ja, wat mij betreft schaffen ze dat bizarre voorprogramma fenomeen helemaal af. En zeker het NOG bizzardere idee om er 2 (!) te doen. Dat is dus 3x wachten op de set op bouw, tunen, etc. Belachelijk.
Op dinsdag 15 juli 2003 13:13 schreef Minnie_ het volgende:[..]
Idem
Ik ga voor Robbie en een voorprogramma interesseert me echt niet. Wat dat betreft, was Parijs leuk, want daar was helemaal geen voorprogramma
quote:Neej inderdaad, Kut-Kelly. 2 jaar geleden was het ook al zo'n vervelend bandje met die krullebol. Nooit meer wat van gehoord.
Op dinsdag 15 juli 2003 13:08 schreef Jarno het volgende:
Ik WIL helemaal geen voorprogramma. Blech. Ik betaal voor Robbie, ik wil Robbie. Geen een of ander oh-zo-veelbelovend-maar-toch-alweer-afgeserveerd-hype-trutje-of-bandje.
Ik ga dus ook trouwens. Donderdag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |