abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 10 juli 2003 @ 13:22:45 #26
930 Kimmie
mikro-zacht
pi_11683580
och, een foutje is menselijk, misschien voortaan de brief eerst even uitprinten, dan zie je fouten sneller.
Hopelijk voor jou lezen ze het niet!
fake a dream
pi_11691090
Ik zou er niet te zwaar aan tillen.
Als verder de toon van de brief positief is en je kwa CV interessant lijkt te zijn voor de functie dan gooien ze je echt niet opzij vanwege zo'n klein foutje (dat ze wellicht nieteens opmerken).
Sja en anders heb je pech.

Het allerbelangrijkste is dat je wordt uitgenodigd voor een gesprek.
De eerste 30 seconden (inclusief het binnenkomen) zijn het belangrijkste. Gedurende die 30 seconden vormen ze zich een mening over jou en tijdens de rest van het gesprek zoeken ze bevestiging van de mening die ze al hebben.

Maar dat wist je waarschijnlijk al.

  vrijdag 11 juli 2003 @ 21:38:59 #28
55900 GM
vind ik dan toch
pi_11717200
Tip: nooit dezelfde brief voor verschillende bedrijven gebruiken, maar altijd een nieuwe schrijven die op de advertentie en het bedrijf toegesneden is.

P&O mensen zitten meestal al wat langer in het vak en herkennen standaardbrieven echt wel.. dat is een punt in je nadeel, je moet positief opvallen en die brief is nu eenmaal de eerste binnenkomer.

"IK HEB GEMERKT DAT JE HET LEVEN HET BEST KUNT NEMEN ZOALS HET OP JE AF KOMT
Dat lijkt me hoogst onverantwoordelijk.....
MIJ IS HET ALTIJD GOED BEVALLEN"
pi_11731271
quote:
Op vrijdag 11 juli 2003 21:38 schreef GM het volgende:
Tip: nooit dezelfde brief voor verschillende bedrijven gebruiken, maar altijd een nieuwe schrijven die op de advertentie en het bedrijf toegesneden is.
Beter lezen graag. De brief was dus afgestemd op deze vacature. Maar de afsluiting van een brief kan altijd dezelfde zijn, namelijk dat ik graag eens in een gesprek verder van gedachten zou wisselen enzo. En daar is het dus mee mis gegaan.

Nog niks van gehoord trouwens.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')