Er staat deze zin in: "Meer persoonlijke gegevens vindt u in mijn curriculum vitae en in het sollicitatieformulier".
Er is alleen geen sollicitatieformulier! Ik pas m'n brieven wel aan per vacature, maar sommige standaard stukjes neem ik over uit vorige brieven. Dat is hier dus een beetje mis gegaan.
Maar de vraag is dus: kan ik daar nog wat aan doen? Of maar hopen dat het niet opvalt?
Ik ben weleens een handtekening vergeten, toch aangenomen
quote:Het was per mail.
Op donderdag 10 juli 2003 09:38 schreef Lucille het volgende:
Is de brievenbus al geleegd?
quote:10 tegen 1 dat ze het niet eens zien.
Op donderdag 10 juli 2003 09:34 schreef k_man het volgende:
Ik kom er net achter dat in een al verstuurde brief een fout zit.Er staat deze zin in: "Meer persoonlijke gegevens vindt u in mijn curriculum vitae en in het sollicitatieformulier".
Er is alleen geen sollicitatieformulier! Ik pas m'n brieven wel aan per vacature, maar sommige standaard stukjes neem ik over uit vorige brieven. Dat is hier dus een beetje mis gegaan.
Maar de vraag is dus: kan ik daar nog wat aan doen? Of maar hopen dat het niet opvalt?
P&O mensen lezen nauwelijks de brief als de CV goed overkomt.
Dan nodigen ze je liever even uit voor een gesprek, daar hebben ze 1000x meer aan.
quote:Met taalfouten wel ja, maar dit is wat anders.
Op donderdag 10 juli 2003 09:38 schreef Qarinx het volgende:
Inderdaad, hopen dat ze het niet merken. Maar meestal verdwijnen brieven met fouten in de prullenbak.
quote:Een slordigheidsfout ja...
Op donderdag 10 juli 2003 09:42 schreef Greyfox het volgende:
Met taalfouten wel ja, maar dit is wat anders.
quote:Je zou natuurlijk dan een extra mail kunnen sturen met attachment. Met mededeling dat je dat formulier vergeten was. Maar ja, hoe gaan ze dan reageren (ofwel is het positief of niet om het te doen). Lastige keuze.
Op donderdag 10 juli 2003 09:39 schreef k_man het volgende:[..]
Het was per mail.
quote:Ik denk dat als je die brief aan 10 mensen laat lezen dat 9 het niet eens zien.
Op donderdag 10 juli 2003 09:43 schreef Qarinx het volgende:[..]
Een slordigheidsfout ja...
quote:Volgens mij bedoelde hij dat er helemaal niet zoiets als een sollicitatieformulier voor deze vacature was.
Op donderdag 10 juli 2003 09:44 schreef Lucille het volgende:Je zou natuurlijk dan een extra mail kunnen sturen met attachment. Met mededeling dat je dat formulier vergeten was. Maar ja, hoe gaan ze dan reageren (ofwel is het positief of niet om het te doen). Lastige keuze.
[Dit bericht is gewijzigd door Qarinx op 10-07-2003 09:46]
Nou, dat lijkt me wel voldoende om hun interesse te wekken. Al is een sol.form. natuurlijk bedoeld om voor hen overzichtelijk en snel te kunnen selecteren.
Ik zou eerst de secretaresse van de P&P afdeling bellen en het laten onderscheppen (wel uitelggen hoe en wat) en het geheel alsnog sturen.
quote:Oja, dat kan ook. Nou, daar lezen ze volgens mij wel overheen. Geen zorgen om maken.
Op donderdag 10 juli 2003 09:45 schreef Qarinx het volgende:[..]
Volgens mij bedoelde hij dat er helemaal niet zoiets als een sollicitatieformulier voor deze vacature was.
quote:Precies.
Op donderdag 10 juli 2003 09:45 schreef Qarinx het volgende:[..]
Volgens mij bedoelde hij dat er helemaal niet zoiets als een sollicitatieformulier voor deze vacature was.
Kreeg ik bericht terug dat ze geen brieven lazen die vol met spelfouten zaten, achteraf nog een brief gestuurd met m'n excuses en een sollicitatiebrief zonder spelfouten. Helaas niks meer van gehoord.
quote:Haha mooi verhaal
Op donderdag 10 juli 2003 09:48 schreef Aventura het volgende:
Ik denk dat het ze niet opvalt, en als het ze al opvalt, denk ik niet dat het voor hen een reden is om de brief meteen weg te mikken. Pas als de brief meerdere fouten bevat, wordt het een ander verhaal.
Ik heb zelf ook een keer per e-mail gesolliciteerd (voor een functie als redacteur nota bene), pas veel later ontdekte ik dat ik als onderwerp had staan: 'solicitatie redacteur'. Maar iedereen had eroverheen gelezen, ik werd aangenomen, en ik heb daar nog 9 maanden met veel plezier gewerkt
Zelf ook altijd schifting gedaan van sollicitatiebrieven bij mijn vorige werkgever. Dit zijn dingetjes waar je meestal overheen leest. Taal- en stijlfouten was toedeledokie in de jiskefet eehhh standaardafwijzing bedoel ik natuurlijk
Let us know
Ik zou er gewoon het beste van hopen, en als je afgewezen zou worden hoeft het echt niet aan dit foutje te liggen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |