Nou lijkt mij die overstap van 1 uur een beetje aan de krappe kant. Aangezien ik nog nooit gevlogen heb, heb ik hier ook geen ervaring mee. Weet iemand hier of dit een haalbare overstaptijd is, of doe ik er beter aan die langere overstap te nemen?
quote:Op vliegvelden rondhangen is geen bal aan, dus gewoon die van 1 uur pakken, is over het algemeen ruim voldoende. Als je vertraging hebt, krijg je toch een vervangende plaats aangeboden (+eventueel onkostenvergoeding), en dan kom je gewoon op die van 4 uur later te zitten (mits die niet volgeboekt is). Voorwaarde is vaak wel dat je de hele route als 1 vlucht boekt, en niet als 2 'legs'.
Op zaterdag 5 juli 2003 23:38 schreef freako het volgende:
Ik ga binnenkort met het vliegtuig naar Sofia, en dan is het waarschijnlijk dat ik een overstap heb in Wenen (rechtstreeks gaat namelijk wat lastig). Dat vind ik best, maar nou is het probleem dat ik kan kiezen tussen een overstap van 1uur 10 minuten en een van 4 uur.Nou lijkt mij die overstap van 1 uur een beetje aan de krappe kant. Aangezien ik nog nooit gevlogen heb, heb ik hier ook geen ervaring mee. Weet iemand hier of dit een haalbare overstaptijd is, of doe ik er beter aan die langere overstap te nemen?
btw vlieg je met Austrian Airlines???
quote:[offtopic]
Op zondag 6 juli 2003 00:06 schreef Vampier het volgende:
Als ik in London over moet stappen dan is dat met kunst en vliegwerk in 45 minuten te doen. En London is wel wat groter dan zo'n klein vliegveld als in Wenen.... 1 uur is meer dan genoeg tijd (je hoeft namelijk niet door paspoort controles e.d)
Net even op de website gekeken van het vliegveld in Wenen:
http://english.viennaairport.com/transit.cfm en daar zie je dat het maar een klein vliegveld is. 1 uur + 10 minuten is MEER dan genoeg tijd, zelfs met pascontrole (vanwege doorreis naar een niet-schengen land).
Veel plezier!
quote:Ja, Austrian Airlines is wel de bedoeling ja. Ik denk dat ik dan maar gewoon die vlucht met 1 uur overstap neem.
Op zondag 6 juli 2003 00:16 schreef KNAK het volgende:
ik ben toevallig 2 jaar geleden ook naar Bulgarije gevlogen met een overstap in Wenen..
wanneer je in Wenen aankomt is daar een hele grote hal en ehhh ja je moet gewoon in die hal zijn dus je hoeft niet t hele vliegveld door... ik zou gaan voor de overstap van een uur, wenen airport is niet zo groot dat je je er 4 uur kan vermaken!!!
btw vlieg je met Austrian Airlines???
Hartelijk dank.
En na 12 uur vliegen moest ik op dusseldorf voor 6 uur rondhangen. Beetje lezen, beetje hangen. Vond het toen niet zo erg, want kwam net terug van 9 maanden niks doen in australie, dus dat hangen was ik wel gewend ,maar nu ik weer "verNederlands" ben, moet ik er niet aan denken om op zo'n saai vliegveld rond te hangen
quote:Neem gewoon de overstap van 1 uur en 10 minuten. Vienna Aiport is echt een kleintje. Het lijkt net een kruising tussen een Centraal Stations-hal en een kleine winkelcentrum
Op zaterdag 5 juli 2003 23:38 schreef freako het volgende:
Dat vind ik best, maar nou is het probleem dat ik kan kiezen tussen een overstap van 1uur 10 minuten en een van 4 uur.Nou lijkt mij die overstap van 1 uur een beetje aan de krappe kant. Aangezien ik nog nooit gevlogen heb, heb ik hier ook geen ervaring mee. Weet iemand hier of dit een haalbare overstaptijd is, of doe ik er beter aan die langere overstap te nemen?
Ik ben vorig jaar met Austrian Airlines naar India geweest en de tussenstop was dus in Vienna. Het is echt simpel:
Je stapt uit het vliegtuig en je kijkt op de monitor vanaf welke gate je vlucht vertrekt. Het valt allemaal mee. Het is geen London Heathrow of zo
quote:Ik bevind mij nu in Sofia en het was inderdaad ruim voldoende, die overstap van een uur. Ik moest zelfs nog een half uur wachten voor ik in kon stappen.
Op zondag 6 juli 2003 18:15 schreef freako het volgende:[..]
Ja, Austrian Airlines is wel de bedoeling ja. Ik denk dat ik dan maar gewoon die vlucht met 1 uur overstap neem.
Hartelijk dank.
ben er inmiddels al een stuk of 10 keer geweest maar zo'n bijzondere stad is het toch ook weer niet??
quote:Ben er een week geweest, al een week of 3 weer terug. Maar ik ben ook niet naar Sofia gegaan om toeristische redenen, maar om romantische.
Op maandag 11 augustus 2003 19:26 schreef KNAK het volgende:
wat ben je in Sofia aan het doen als ik vragen mag?ben er inmiddels al een stuk of 10 keer geweest maar zo'n bijzondere stad is het toch ook weer niet??
het resultaat ben ik :-p
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |