Let op: de winnaar van de vorige ronde kiest nog altijd welk plaatje gebruikt wordt. Dit kan dus een heel ander plaatje zijn.
cadillac
quote:
Op woensdag 2 juli 2003 16:22 schreef Steve-O het volgende:
Geen ferraricadillac
quote:Die heb ik al eerder gezien....volgens mij had jij um paars gemaakt
Op woensdag 2 juli 2003 16:45 schreef Bassie_van_Adriaan het volgende:
[afbeelding]
edit: kijk hier maar: Photoshop auto's
quote:Hij kan dan hieruit kiezen, als ik de topic starter moet geloven
Op woensdag 2 juli 2003 19:08 schreef ArmaniMania het volgende:
Zou de winnaar niet de foto bepalen ?
quote:klopt, maar (sorry voor het incorrecte taal gebruik) die blagen kunnen niet lezen, dus laat ik ze hier ff spelen, maar idd de winnaar bepaalt gewoon de volgende foto, of hij nou hier staat of niet.
Op woensdag 2 juli 2003 19:08 schreef ArmaniMania het volgende:
Zou de winnaar niet de foto bepalen ?
quote:Inderdaad
Op woensdag 2 juli 2003 19:16 schreef Ultimora het volgende:[..]
klopt, maar (sorry voor het incorrecte taal gebruik) die blagen kunnen niet lezen, dus laat ik ze hier ff spelen, maar idd de winnaar bepaalt gewoon de volgende foto, of hij nou hier staat of niet.
quote:Was maar een suggestie hoor en het HOEFT NIET
Op woensdag 2 juli 2003 19:09 schreef jacco het volgende:[..]
Hij kan dan hieruit kiezen, als ik de topic starter moet geloven
quote:Als jullie nou ook mijn openingspost lezen.... daar staat dit gewoon in, maar om te voorkomen dat de hele wedstrijd-thread vol wordt gepost met gewone plaatjes, dacht ik dus dat het wel makkelijk was om hier de mogelijkheid te geven ze neer te zetten.
Op woensdag 2 juli 2003 19:16 schreef Ultimora het volgende:[..]
klopt, maar (sorry voor het incorrecte taal gebruik) die blagen kunnen niet lezen, dus laat ik ze hier ff spelen, maar idd de winnaar bepaalt gewoon de volgende foto, of hij nou hier staat of niet.
De winnaar KAN hieruit eentje nemen of zelf met iets komen (dat staat trouwens wel duidelijk in de openingspost dacht ik zo)
Dus als jullie nou ff niet zo lopen te zeiken dat "die blagen kunnen niet lezen" en gewoon zelf eerst goed leest is het ook duidelijk
quote:als je nou eerst zelf leert lezen ulti
Op woensdag 2 juli 2003 16:16 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Let op: de winnaar van de vorige ronde kiest nog altijd welk plaatje gebruikt wordt. Dit kan dus een heel ander plaatje zijn.
mijn inbreng:
Deze is misschien te mooi om te soepen?
En deze misschien niet meer te redden:
Had hier niet iemand om gevraagd?
vanuit een andere hoek een keer dus wat moeilijker...
quote:Inderdaad! Lijkt me een goeie....weer eens wat anders...de achterkant.
Op maandag 7 juli 2003 17:39 schreef -Eddow- het volgende:
Alvast idee voor volgende ronde!...vanuit een andere hoek een keer dus wat moeilijker...
een betere?
quote:Dat zei ik ook in het andree topic. Lijkt me een keer een goed plan.
Op maandag 7 juli 2003 18:30 schreef SiNz het volgende:[..]
Inderdaad! Lijkt me een goeie....weer eens wat anders...de achterkant.
Alleen bij deze kom je denk ik in de problemen als je de achterbumper dikker maakt. Dan valt uit buiten beeld.
deze dus
[Dit bericht is gewijzigd door Steve-O op 09-07-2003 21:16]
quote:Post er eens een dan!
Op woensdag 9 juli 2003 21:04 schreef Kreator het volgende:
ik voor een lada! (echt)
omdat ik zelf zo`n ding heb en benieuwd ben wat jullie visie is.
En voor een ander plaatje als deze niet bevalt de bron
quote:Heb je zelf een Hartge getunede E30 of gewoon een E30 coupe? Van een gewone coupe zijn namelijk denk ik wel iets betere plaatjes te vinden. (Of ik maak ze zelf ff
Op woensdag 16 juli 2003 12:42 schreef Roger-Wilco het volgende:
Vriendelijk verzocht:omdat ik zelf zo`n ding heb en benieuwd ben wat jullie visie is.
En voor een ander plaatje als deze niet bevalt de bron
quote:Doe dan die van een Xantia!
Op vrijdag 18 juli 2003 11:00 schreef Cubefreak het volgende:
BX
Dit bijv
Grtz
quote:Een e30 cabrio... alleen kon ik daar niets beters van vinden. En zelf maken heb ik geen zin in (lui)
Op woensdag 16 juli 2003 14:14 schreef Mr._T-Rex het volgende:[..]
Heb je zelf een Hartge getunede E30 of gewoon een E30 coupe? Van een gewone coupe zijn namelijk denk ik wel iets betere plaatjes te vinden. (Of ik maak ze zelf ff
)
bij lelikke auto's kun je teminste laten zien wat je er echt van kunt maken
Als we nadat de deadline gehaald is (15:00 dus) één uur lang mensen laten stemmen op de auto's, halen we daar 3 finalisten uit.
Die 3 finalisten staan in een poll tegenover elkaar, waarbij dus alle deelnemers en lurkers kunnen stemmen op deze 3 mensen.
Ik denk dat dit voor wat meer spanning zorgt, en dat mensen hier meer plezier aan hebben... wat vinden jullie hier van?
quote:Steve-O heeft een topic voor discussie over de wedstrijd geopend:
Op woensdag 23 juli 2003 19:44 schreef Henkmanz het volgende:
Ik heb een idee voor het verbeteren van het stem-systeem.Als we nadat de deadline gehaald is (15:00 dus) één uur lang mensen laten stemmen op de auto's, halen we daar 3 finalisten uit.
Die 3 finalisten staan in een poll tegenover elkaar, waarbij dus alle deelnemers en lurkers kunnen stemmen op deze 3 mensen.Ik denk dat dit voor wat meer spanning zorgt, en dat mensen hier meer plezier aan hebben... wat vinden jullie hier van?
Ja ze is de mijne.....
quote:Veel te klein, een plaatje moet toch minimaal 1024 zijn om in aanmerking te komen
Op woensdag 23 juli 2003 21:58 schreef barf het volgende:
http://images.automotive.com/reviews/2002/chrysler/02ptcruiser.jpg
mooie civic, goede shopgrootte.
Of dezelfde auto als mijn moeder:
Of dit schattige autootje:
of deze...
Dit zijn mijn suggesties voor vanavond zoals je ziet vind ik kleine autootjes leuk om te doen.
[Dit bericht is gewijzigd door Henkmanz op 27-07-2003 21:21]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |