* Fok! Movie Trivia - Juli 2003
Spelregels
Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wi het punt krijgt.
Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten.
Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.
* NEW* Vanaf nu is het niet meer toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.
Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.
Vragen
Behalve dat het iets met films te maken moet hebben, zijn er geen restricties aan de vragen die je kunt stellen. Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Stats
Aan het eind van de maand worden ook een aantal statistieken bekend gemaakt over die maand. Statistiek zoals, wie heeft hoeveel vragen van welke vragensteller beantwoord en wat voor soort vragen waren dat.
Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit tog gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.
Ranking
Deze zal ik (Gorro) aan het begin van elk topic bekend maken, mits ik het topic ook open natuurlijk.
quote:Dat van de backwardsman is voor mij een bekend stukie uit de film, dat ie voor de spiegel staat in een net pak
Op woensdag 2 juli 2003 13:21 schreef USPostal het volgende:
En alweer goedjij zoekt het toch niet op he
Ik verzin vraag.....
AA
JL
EM
MM
CD
quote:Op de een of andere manier kan ik dit soort dingen gewoon niet...
Op woensdag 2 juli 2003 13:33 schreef MasterWouter het volgende:
1 regisseur, 4 acteurs/actrices, welke filmAA
JL
EM
MM
CD
quote:Shrek
Op woensdag 2 juli 2003 13:33 schreef MasterWouter het volgende:
1 regisseur, 4 acteurs/actrices, welke filmAA
JL
EM
MM
CD
Zeker weten trouwens:
MM: Mike Myers
CD: Cameron Diaz
EM: Eddy Murphy
quote:Idd
Op woensdag 2 juli 2003 13:43 schreef victorinox het volgende:[..]
Shrek
Shrek it is !
AA = Andrew Adamson
JL = John Lithgow
EM = Eddie Murphy
MM = Mike Myers
CD = Cameron Diaz
Wanton Violence/Crime (W):
Sex/Homosexuality (S):
quote:Heat
Op woensdag 2 juli 2003 13:49 schreef victorinox het volgende:
Welke Film?Wanton Violence/Crime (W):
assault with robbery plus additional assaults, some with injury breaking and entering order to kill, multiple grand theft - auto reckless driving to avoid lawful capture illegal flight to avoid lawful prosecution urban warfare, many deaths, long sequence Sex/Homosexuality (S):
women as toys, repeatedly adults in underwear full rear nudity, female, multiple
quote:Nee...
Op woensdag 2 juli 2003 13:56 schreef GFP het volgende:[..]
Heat
quote:Nee...
Op woensdag 2 juli 2003 13:57 schreef MasterWouter het volgende:
Fast and the Furious?
quote:
Op woensdag 2 juli 2003 13:57 schreef MasterWouter het volgende:
xXx?
lama
[Dit bericht is gewijzigd door Asap op 02-07-2003 14:04]
- wilderness
- martial arts
- money
- helicopter
- snow
quote:Fargo
Op woensdag 2 juli 2003 14:03 schreef MasterWouter het volgende:
Welke film zoek ik
- wilderness
- martial arts
- money
- helicopter
- snow
quote:
Op woensdag 2 juli 2003 14:05 schreef GFP het volgende:
Cliffhanger
deze is helemaal correct!
GFP + 1
quote:Daaaaamnn you, DAMN YOU!!
Op woensdag 2 juli 2003 14:05 schreef GFP het volgende:
Cliffhanger
maw...*zucht*
desondanks congratz
quote:Die neger die Sly een can of whoopasskicking geeft ook niet?
Op woensdag 2 juli 2003 14:11 schreef Mennosson het volgende:
Martial Arts kan ik niet plaatsen bij Cliffhangerdesondanks congratz
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |