quote:Wat bedoel je?
Op donderdag 17 juli 2003 21:45 schreef stalscu het volgende:
en waar je het dus moet vragen, kan je helaas geen nieuw topic openen, Bedankt he!
ps geen topics van mij sluiten he
Nintendo Mini Classics hebben absoluut niks met de GBA of de GC te maken, als ik mijn vraag in die topics stel sneeuwt 'ie gelijk onder.
Dit is een Nintendo Mini Classic:
(plaatjes van www.heimcomputer.de)
Ziet er niet echt uit als een GBA, toch? En al helemaal niet op een GC. Ziet er wel een beetje uit als een GB classic, maar hij is toch echt ongeveer 10 keer kleiner. Probeer maar eens een GB classic als sleutelhanger te gebruiken...
Please, please, mag mijn topic weer open? Die dingen zijn moeilijk te vinden in Nederland. Als het kwam omdat ik dat soort vragen niet mag stellen, dan verander ik de openingspost wel met meer informatie.
[Dit bericht is gewijzigd door RetepV op 18-07-2003 10:36]
Adres voor ombouwen Sega Saturn
Rare policy in Games
Ik vraag hier dus om een adres waar ik mijn Saturn zo kan laten aanpassen zodat ik buitenlandse spellen op 60Hz kan spelen (dus zonder vertraging door 50 Hz en dikke zwarte balken boven en onder in beeld).
Aangezien hier niets illegaals aan is, er word geen mod-chip ingebouwd oid, snap ik niet waarom deze topics op slot zijn gegaan.
Het enige wat moet gebeuren bij dit 'ombouwen' is een paar draadjes solderen en een schakelaartje achterin de saturn maken.
Nogmaals, er is niets illegaals aan, het heeft niets met modchips te maken of met het spelen van illegale kopieën....
DE MODERATORS (STROLLIE & ROY) ZIJN OP VAKANTIE DUS HET GEZEIK MOET NOG EVEN WACHTEN
dat moet wel duidelijk zijn
Waarom mag een mod waar je geen illegale dingen mee kunt doen niet Omdat alle mods verboden zijn? Dus als ik een raampje in m'n XBOX gemod heb, mag ik hem niet meer verkopen via Fok?
[Dit bericht is gewijzigd door Khadgar op 19-07-2003 19:57]
quote:daar lijkt het wel op ja...
Op zaterdag 19 juli 2003 19:10 schreef Solomon het volgende:
Even over dat gebeuren in dit topic:
Rare policy in GamesWaarom mag een mod waar je geen illegale dingen mee kunt doen niet
Omdat alle mods verboden zijn? Dus als ik een raampje in m'n XBOX gemod heb, mag ik hem niet meer verkopen via Fok?
ik dacht dat de mod (van het forum ) wel zoveel verstand van dit soort dingen heeft omeen beetje normaal te oordelen, maar dat valt dus ook vies tegen.
Ik heb duidelijk gezegd dat het iets totaal legaals is enzo, maar de moderator ziet het woord ombouwen en het is gelijk "oeh, modchip"
quote:Omzeilen van regiobeveiliging mag dus ook niet besproken. Elke volgende verwijzing naar een Freeloader of PS2 of XBOX variant hiervan dient bij deze verwijderd te worden.
Op zaterdag 19 juli 2003 19:10 schreef Solomon het volgende:
Even over dat gebeuren in dit topic:
Rare policy in GamesWaarom mag een mod waar je geen illegale dingen mee kunt doen niet
Omdat alle mods verboden zijn?
Laten we het gewoon zo zetten: alles wat legaal in de winkel te koop is (dus ook een freeloader, slidecard etc), dus puur om de regio vrij te maken, dus ook het bekende pootje doorknippen op dat ic in de NES enzovoort, moet gewoon kunnen.
Een andere oplossing is alles mbt regio locks enzovoort te verbannen, maar dan krijg je heel snel gekloot. En dat is zo onprettig.
quote:Ik ben het met je eens dat je duidelijk moet hebben wat wel en niet mag, maar zoals het nu in de FAQ staat en hoe de uitvoer is klopt het niet. Als een topic wordt gesloten waar wordt gezegd dat een performance hack waardoor je een ding regiovrij maakt en je games sneller kan laten spelen, maar geen illegale games mee kan spelen gesloten wordt en eenzelfde hack via een CD (freeloader) schopt het tot standaard onderdeel van de Cube reeks en wordt zo ongeveer gepropageerd door de mod. Dat is enorm tegenstrijdig.
Op zondag 20 juli 2003 00:07 schreef Khadgar het volgende:
Strolie is idd wat gevoelig voor het woord 'ombouwen', en terecht, want zelfs de mensen van Anti-piracy.nl snappen het nog niet helemaal.Laten we het gewoon zo zetten: alles wat legaal in de winkel te koop is (dus ook een freeloader, slidecard etc), dus puur om de regio vrij te maken, dus ook het bekende pootje doorknippen op dat ic in de NES enzovoort, moet gewoon kunnen.
Een andere oplossing is alles mbt regio locks enzovoort te verbannen, maar dan krijg je heel snel gekloot. En dat is zo onprettig.
Dus totdat de heren mods weer terug zijn of dat een andere mod een duidelijke uitspraak hierover komt dienen dingen als de Freeloader niet meer besproken te worden, aangezien dat niet mag volgens de FAQ.
(ja, dit is expres zo geformuleerd om de grenzen van de FAQ op te zoeken/het gesloten topic eventueel weer open te krijgen.)
quote:Dit is je kans, de mods zijn op vakantie
Op dinsdag 22 juli 2003 10:48 schreef err het volgende:
kan er een topic speciaal voor de helix tapwave worden geopend?dat verdient ie
quote:Wacht maar tot we terug zijn.
Op dinsdag 22 juli 2003 11:04 schreef mvt het volgende:
Dit is je kans, de mods zijn op vakantie
quote:Als jullie terug zijn he, willen jullie dit topic dan even sticky maken maar dan op zo'n manier zodat er toch in gereageerd kan worden zoals in andere fora al is
Op vrijdag 25 juli 2003 20:22 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Wacht maar tot we terug zijn.
laat me niet lachen...
Die strolie mag wel eens vervangen worden hierzo... ik vind hem super hypocriet, extreem-rechts ( maar dat heeft niks met het forum te maken verder ) en uitermate irritant.
Maar dat is mijn mening. ( mag toch wel hier ..toch? ... het is toch een zeiktopic ?
)
quote:Ik ben het niet met je eens.
Op woensdag 30 juli 2003 14:07 schreef jpg97 het volgende:
Tevreden?laat me niet lachen...
Die strolie mag wel eens vervangen worden hierzo... ik vind hem super hypocriet, extreem-rechts ( maar dat heeft niks met het forum te maken verder
) en uitermate irritant.
Maar dat is mijn mening.( mag toch wel hier ..toch? ... het is toch een zeiktopic ?
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |