quote:Ik kan de termen heathen metal en pagan metal niet meer horen! Laatst las ik je een review van een cd, weet niet meer van welke, maar daar beweerden ze dat de teksten pagan waren, maar ik weet dat de teksten gewoon over alledaagse dingen gaan. Modeterm
Op zondag 22 juni 2003 00:52 schreef Summoner het volgende:
Ik heb de drie albums, waarvan ik het debuut het meest draai. Het debuut staat vol van die lekkere keltische, heathen metal, in combinatie met black metal en daar heb ik een zwak voor. Ja, ik realiseer me heus wel dat ze nu beter zijn hoor!
quote:Zeker, het is tegenwoordig ook heel erg in om je met 'paganism' bezig te houden. Alles wat pagan is, is tegenwoordig goud waard. Als protest tegen deze hype blijf ik die termen gebruiken, hahaaha!
Op zondag 22 juni 2003 01:23 schreef Witchfynder het volgende:
Ik kan de termen heathen metal en pagan metal niet meer horen! Laatst las ik je een review van een cd, weet niet meer van welke, maar daar beweerden ze dat de teksten pagan waren, maar ik weet dat de teksten gewoon over alledaagse dingen gaan. Modeterm
quote:Ah, je lijkt mij wel. Meer runen, meer Siegfried, meer IJzeren Kruizen en hitler zal snel vergeten zijn.
Op zondag 22 juni 2003 14:09 schreef Summoner het volgende:[..]
Zeker, het is tegenwoordig ook heel erg in om je met 'paganism' bezig te houden. Alles wat pagan is, is tegenwoordig goud waard. Als protest tegen deze hype blijf ik die termen gebruiken, hahaaha!
Gelukkig is Cruachan gewoon lief.
quote:Inderdaad, we moeten er gewoon voor zorgen dat die symbolen met iets anders dan nationaal socialisme in verband worden gebracht, met iets positiefs.
Op zondag 22 juni 2003 16:02 schreef Witchfynder het volgende:
Ah, je lijkt mij wel. Meer runen, meer Siegfried, meer IJzeren Kruizen en hitler zal snel vergeten zijn.
Bleegh wat een kut cd is die eerste van cruachan ![]()
Black metal zang erin kan ik echt niet waarderen in deze muziek, zing dan niet. Ook vind ik de kwaliteit van van de eerste cd slap. Het klinkt allemaal zo hol.
Nee geef mij maar Folk-Lore, die is echt geweldig. Trouwens, Middel Kingdom, is dat een beetje dezelfde stijl als Folk-Lore, of komt daar ook nog black metal zang in voor
Laatste CD trouwens geproduceerd door Shane McGowan van The Pogues. Wel grappig.
Ik heb ze een keer gezien, dat viel me wat tegen. Haast geen black meer in te horen en geen panfluit gezien. Was het allemaal net niet, meer van verwacht
quote:idd geweldig!
Op zondag 22 juni 2003 00:52 schreef Summoner het volgende:
Ik heb de drie albums, waarvan ik het debuut het meest draai. Het debuut staat vol van die lekkere keltische, heathen metal, in combinatie met black metal en daar heb ik een zwak voor. Ja, ik realiseer me heus wel dat ze nu beter zijn hoor!
quote:SCHOP!
Op vrijdag 15 augustus 2003 12:56 schreef This_World_Is_Lost het volgende:
schopBleegh wat een kut cd is die eerste van cruachan
quote:Als je niet van black metal houdt, luister er dan niet naar.
Black metal zang erin kan ik echt niet waarderen in deze muziek, zing dan niet.
quote:Heel sporadisch, "The Middle Kingdom" lijkt veel meer op "Folk-Lore" dan op het debuut. Die kun je dus gerust aanschaffen.
Nee geef mij maar Folk-Lore, die is echt geweldig. Trouwens, Middel Kingdom, is dat een beetje dezelfde stijl als Folk-Lore, of komt daar ook nog black metal zang in voor
quote:Ja hallo, hoe kan ik nou weten dat die eerste cd Black Metal zang was, ik had hem gewoon gekocht omdat ik er vanuit ging dat het dezelfde stijl was als de andere cd's.
Op vrijdag 15 augustus 2003 14:21 schreef Summoner het volgende:Als je niet van black metal houdt, luister er dan niet naar.
quote:Hoe je dat kan weten? Dit topic lezen...
Op vrijdag 15 augustus 2003 14:50 schreef This_World_Is_Lost het volgende:
Ja hallo, hoe kan ik nou weten dat die eerste cd Black Metal zang was, ik had hem gewoon gekocht omdat ik er vanuit ging dat het dezelfde stijl was als de andere cd's.
quote:ja maar duh, ik had die cd al in handen voordat ik dit topic verder las
Op zaterdag 16 augustus 2003 00:53 schreef Summoner het volgende:[..]
Hoe je dat kan weten? Dit topic lezen...
quote:Les 3. Als je twijfelt, vraag raad aan Witchfynder. Hij zal je dan vertellen naar Summoner te luisteren.
Op zaterdag 16 augustus 2003 12:15 schreef OphiOn het volgende:
Les 1. Vraag Summoner eerst altijd om raad.
Les 2. Zie Les 1.
quote:hahahaha
Op zaterdag 16 augustus 2003 12:27 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Les 3. Als je twijfelt, vraag raad aan Witchfynder. Hij zal je dan vertellen naar Summoner te luisteren.
quote:
Op zaterdag 16 augustus 2003 12:27 schreef Witchfynder het volgende:
Les 3. Als je twijfelt, vraag raad aan Witchfynder. Hij zal je dan vertellen naar Summoner te luisteren.
Die bonustracks van "Tuatha Na Gael" zijn trouwens ook om te smullen, jammer alleen van de zeer brakke geluidskwaliteit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |