na officieel een jaar en tussentijds zeer veel gepraat en lol heb ik toch besloten het uit te maken omdat haar ouders nogal raar zijn. Ik weet het, je moet het als bijproduct zien maar deze bemoeien zich gewoon als een NSBer met de relatie.
excuses voor mijn taalgebruik maar het is gewoon zo.
Ook zou me vriendin er wat aan gaan doen maar het lijkt er op dat ze de schijn op houd vrij te zijn maar eigenlijk zit ze nog steeds onder de plak en vind ze het wel goed zo.
eten van meerdere walletjes dus zeg maar.
Dat kan ik dus nu niet meer hebben.
zo zou ze morgen online zijn maar misschien ook niet want ze weet niet of ze mag.
het gaat om haar relatie en dan gaat ze zich aan die regels houden want anders krijgt ze ruzie en dat is niet leuk.
Nou heb ik persoonlijk liever ruzie met mijn ouders en een relatie die (misschien) gered is dan geen ruzie en je vriend/vriendin kwijt. maar ja, dat is mijn mening.
kikkerlikker )
ook vierde ze vorige week donderdag haar verjaardag.
opzich leuk alleen ging ze dan ';s avonds met haar opa en oma en ouders uit eten.
Een tijdje terug had ik gezegd dat ik niks meer met haar ouders te maken wilde hebben en toen had ze dus voor mij bedacht dat ik toch niet mee zou willen.
Ik wou dus WEL mee omdat het HAAR verjaardag is.
OK, kan ik nog inkomen ondanks de relatief grote ruzie.
De dag daarna belde ik haar op om af te sapreken en ik wou dan effe kruiden kopen maar madam wilde persé naar het bos.
uiteindelijk toch naar winkel gegaan terwijl ik zei dat we dan maar naar dat kutbos gingen als ze dat zo graag wou.
Nu viert ze dus haar verjaardag aanstaande zaterdag voor familie en kennissen en ben ik blijkbaar niet welkom. Waarom dat zo is wil ze niet zeggen.
Ze zou van de zomer meegaan naar de camping een weekje maar de afgelopen tijd heeft ze zo lopen liegen dat mijn moeder het zat werd en heeft besloten dat ze maar lekker wat anders gaat doen. het is immers mijn ouders caravan.
kan ik ook inkomen.
alleen nu is mevrouw kennelijk boos vanwege de misgelopen (gratis) vakantie. het is zo dat ze meestal overal mee naar toe gaat omdat ik dat leuk vind. andersom kan ik nooit mee wegens onbekende redenen.
(over schoonouders)
de echte reden is volgens mij dat ik geen multi miljonair ben en dus niet goed voor hun dochter. ook deugt er niks aan mij en mijn familie.
en dat dan maar via via duidelijk laten blijken maar er over praten en over wat ik WEL moet doen is taboe want ze vinden me WEL aardig. (zeggen ze)
helaas hebben meerdere aanvaringen en het feit dat haar moeder zegt of ze wel of niet bij me mag slapen (naast me), bij me mag logeren etc, ik mag haar niet eens omarmen of een kusje geven bij die ouders thuis want dat hoort niet.
het komt er op neer dat ze gewoon lekker bij pappie en mammie zit en alles wel goed vind en ik mag komen zodra het haar uitkomt.
OK, IK HEB OOK heel stomme dingen gedaan zoals dingen doen die ze niet wilt.
maar ik ben er toch zeker van dat het zo niet meer verder kan.
ik zie haar zondag en dan maak ik het netjes uit.
aardig en vriendelijk en vertel de reden er bij.
ik kan haar nu of morgen wel opbellen alleen viert ze zaterdag haar verjaardag en dat wil ik nou ook niet verpesten.
bij voorbaat dank voor het lezen.
Heel misschien kan ze me ompraten om het aan te houden maar ik denk het niet.
ik zeg het wel als er andere wendingen komen.
quote:volgensmij twijfelt de topicstarter nog...
Op donderdag 19 juni 2003 23:45 schreef Kwark het volgende:
waarom de fuck post je dit hier als je vriendin (hoi trueno) het nog niet weet?
quote:Omdat ik idd tocvh nog wat twijvel en ze hier bijna niet komt.
Op donderdag 19 juni 2003 23:45 schreef Kwark het volgende:
waarom de fuck post je dit hier als je vriendin (hoi trueno) het nog niet weet?
op mijn eigen forum staat het ook en als ze het leest tja, dan weet ze het toch.
Ik hoop als vrienden uit elkaar te gaan (gaat vermoedelijk toch niet lukken maar ach, proberen waard) dus ga ik het niet verbergen want dat vind ik wel zo lullig en achterbaks.
naja sterkte en ja zo kan het niet hoor wat je hebt omschreven ze moet kiezen en dat doet ze steeds neit dus meot je er maar is definitief een punt achter zetten.
quote:daar heb je wel gelijk in maar ze staat achter die schoonouders.
Op donderdag 19 juni 2003 23:48 schreef Junglist4Real het volgende:
Tja als je haar echt leuk vindt en het echte liefde is. Zou ik zeker die ouders het niet gunnen om het uit te maken. Ik geef toe dat leuke schoonouders hebben fijn is. Maar zij heeft haar ouders toch ook niet uitgekozen?
en echte liefde is het voor mij eigenlijk ook niet echt meer sinds vanavond.
maar wie weet komt daar nog verandering in.
ik moest het gewoon effe kwijt.
quote:Je kan het niet maken om het te riskeren dat ze op jou forum leest hoe jij over haar denkt / praat.
Op donderdag 19 juni 2003 23:50 schreef speedfreakssj het volgende:[..]
Omdat ik idd tocvh nog wat twijvel en ze hier bijna niet komt.
op mijn eigen forum staat het ook en als ze het leest tja, dan weet ze het toch.
Ik hoop als vrienden uit elkaar te gaan (gaat vermoedelijk toch niet lukken maar ach, proberen waard) dus ga ik het niet verbergen want dat vind ik wel zo lullig en achterbaks.
Das niet echt netjes
[Dit bericht is gewijzigd door Dragonfly op 19-06-2003 23:52]
quote:Nah, tactisch.
Op donderdag 19 juni 2003 23:50 schreef speedfreakssj het volgende:
op mijn eigen forum staat het ook en als ze het leest tja, dan weet ze het toch.
quote:Dít is niet lullig en achterbaks wil je zeggen?
dus ga ik het niet verbergen want dat vind ik wel zo lullig en achterbaks.
quote:`tja, ik heb achteraf het idee dat ze me meer gebruikt. zo van, jij betaalt lekker dingen voor me en dan kan ik eens bij je zijn en dat is best handig, zo'n 2e huis.
Op donderdag 19 juni 2003 23:51 schreef TimmyAsd het volgende:
tja, zo te leze n wil je vriendin jou ook niet echt meer, ze doet er niet zo veel moeite voor. kvindt het ook wel een rare relatie, concluderend uit je topic..
maar dat wil ik eigenlijk niet denken want dat vind ik gewoon niet kunnen maar toch gebeurd het.
en bedankt, sterkte zal ik denk ik wel nodig hebben straks.
quote:sterkte, was ik vergeten te zeggen
Op donderdag 19 juni 2003 23:53 schreef speedfreakssj het volgende:[..]
`tja, ik heb achteraf het idee dat ze me meer gebruikt. zo van, jij betaalt lekker dingen voor me en dan kan ik eens bij je zijn en dat is best handig, zo'n 2e huis.
maar dat wil ik eigenlijk niet denken want dat vind ik gewoon niet kunnen maar toch gebeurd het.
en bedankt, sterkte zal ik denk ik wel nodig hebben straks.
quote:we hebben altijd zulke "discussies" en ze weet duidelijk dat ik de meeste woorden niet schroom.
Op donderdag 19 juni 2003 23:52 schreef toska het volgende:[..]
Je kan het niet maken om het te riskeren dat ze op jou forum leest hoe jij over haar denkt / praat.
Das niet echt netjes
het is idd niet echt netjes maar ze weet alles al. ik heb vanavond ook weer een zeer stevige discussie met haar gehad.
OK ze moest wel huilen maar ja, als ik een bepaals gevoel over iemand heb dan is dat heel moeilijk weg te krijgen.
quote:daar was ik ook al achter alleen komt een huis en het geld nou niet echt uit de lucht vallen.
Op donderdag 19 juni 2003 23:52 schreef vosss het volgende:
koop een huis en ga daar samen met die meid wonen ofzo, damn die moet echt weg thuis
quote:tja, eigenlijk wel maar ik moet het toch ergens van me afschrijven.
Op donderdag 19 juni 2003 23:52 schreef Moonah het volgende:[..]
Nah, tactisch.
[..]Dít is niet lullig en achterbaks wil je zeggen?
dus hierbij, het spijt me als je dit leest trueno, en het spijt me oprecht alleen ik kan het niet lannger meer opkroppen.
"zit bijna te huilen"
quote:hij wil het gewoon graag kwijt en doet dat hier, is tog niets mis mee. En dat zij er dan achter kan komen, tja, ken gebeuren --> als zij hem nacheckt ofzo...
Op donderdag 19 juni 2003 23:55 schreef Kimske het volgende:
mag het vast niet zeggen.. maar ik vind het lullig en achterbaks dat zij er misschien via deze weg achterkomt... of hoop je juist dat ze dit leest, zodat ze zich kan voorbereiden om je om te praten...????
Ut klinkt allemaal nogal bekend helaas. Maar geloof me, na regen komt zonneschijn.
quote:aan de ene kant bvind ik het niet erg als ze zich voorbereid,. beter zelfs. zo kan ze tenm,inste iets redden als ze goed is en mij kan ompraten. (aan de ene
Op donderdag 19 juni 2003 23:55 schreef Kimske het volgende:
mag het vast niet zeggen.. maar ik vind het lullig en achterbaks dat zij er misschien via deze weg achterkomt... of hoop je juist dat ze dit leest, zodat ze zich kan voorbereiden om je om te praten...????
en de meid komt echt bijna niet meer op Fok! behalve voor meetings.
edit: natuurlijk mag je het zeggen. ik mag ook op mijn fouten gewezen worden.
quote:vreemd gaan doe ik niet aan.
Op donderdag 19 juni 2003 23:52 schreef GenesiZ het volgende:
Heel veel sterkte ermee. Ik vindt dat je wel gelijk hebt, behalve dan als het een volop lekker ding is waar je heerlijke sex mee kan hebben, dan zou ik gewoon vreemd gaan. Dan gaat het vanzelf wel uit.
dat vind ik nou echt ziekelijk. eerst relatie beëindigen en later pas wat anders.
ik vind sommige meiden nu ook wel leuk amar ik ga pas wat proberen als het zeker is dat de huidige relatie uit is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |