FOK!forum / Televisie / Ellis in Glamourland: Linda de Mol op het witte doek. Leuk!
Tom_Tom-maandag 16 juni 2003 @ 18:51

Dit is Linda de Mol. Bekende TV-presentatrice (Love Letters, Miljoenenjacht, enzovoorts). Ze acteert ook in de leuke serie Spangen, een politieserie met Monique van de Ven. Maar nu gaat deze fruitige dame het ook op het witte doek proberen!

quote:
Linda de Mol maakt binnenkort haar speelfilmdebuut. Ze gaat in een romantische komedie een armlastige bijstandsmoeder spelen. Dat heeft haar manager maandag gezegd. Eerder acteerde De Mol in de tv-serie Spangen. De film heeft als voorlopige titel Hebbes!. Het script is geschreven door Mischa Alexander, de man die eerder tekende voor de verhalen van All Stars, Volle Maan en Feestje. De Mol speelt in Hebbes! een vrouw van wie de man er met een jongere vriendin vandoor gaat. De wanhoop nabij besluit de bijstandsmoeder vervolgens een cursus te volgen waarin ze leert hoe ze een miljonair aan de haak moet slaan. Of dit De Mol uiteindelijk lukt, laat haar manager in het midden.
bron

Leuk. Het idee voor de film is naast briljant en verfrissend ook nog eens iets waarin Linda kan laten zien dat ze echt kan acteren. Want Linda is geen bijstandsmoeder.

Ik kan niet wachten totdat Hebbes! in de bios draait.

staticmaandag 16 juni 2003 @ 18:52
En ze gaat uit de kleren.
Tom_Tom-maandag 16 juni 2003 @ 18:54
quote:
Op maandag 16 juni 2003 18:52 schreef static het volgende:
En ze gaat uit de kleren.
Nog leuker!
Saimaandag 16 juni 2003 @ 18:58
Hoor ik onderhuids sarcasme, of beeld ik me dat maar in?
Tom_Tom-maandag 16 juni 2003 @ 18:59
quote:
Op maandag 16 juni 2003 18:58 schreef Sai het volgende:
Hoor ik onderhuids sarcasme, of beeld ik me dat maar in?
Over Spangen was ik serieus. Dat is een leuke serie.
Borinmaandag 16 juni 2003 @ 19:30
Spangen doet ze erg leuk dus ik ben benieuwd!
Patchmaandag 16 juni 2003 @ 19:34
PIETER KRAMER regisseert LINDA DE MOL in HEBBES

Deze week is bekend geworden dat Pieter Kramer de romantische komedie Hebbes gaat regisseren met in de hoofdrol Linda de Mol. Hebbes is gebaseerd op haar eigen script idee.

Pieter Kramer regisseerde vorig jaar de succesvolle speelfilm Ja Zuster, Nee Zuster en eerder populaire televisieseries als Hertenkamp en 30 minuten.

In Hebbes volgt Lisa, een bijstandsmoeder, een cursus waarin ze leert hoe ze een miljonair aan de haak kan slaan. Linda kreeg de idee voor het script na het zien van een soortgelijke cursus op de Amerikaanse televisie. Linda: Het is leuk om een beetje met mijn eigen milieu te spotten.

Regisseur Pieter Kramer kijkt uit naar de verfilming van het script: Ik kan met deze film een beeld geven hoe oud geld en nieuw geld nu in Nederland leeft.

Het script voor Hebbes is geschreven door Mischa Alexander (o.a. All Stars en Volle Maan). Producenten Alain De Levita en Johan Nijenhuis zijn erg enthousiast over het script. Nijenhuis: "Linda overtuigde als actrice in Spangen en wilde voor haar speelfilmdebuut elk cliché vermijden. Dat heeft een heel komisch script opgeleverd. Pieter Kramer is een bijzonder originele regisseur en in combinatie met Linda de Mol is Hebbes een soort Alice in Glamourland.

Hebbes wordt geproduceerd door NL Film & TV en de voor Linda de Mol bekende omroep TROS is coproducent. Universal Pictures (Benelux) en Independent Films brengen de film uit.

Tom_Tom-maandag 16 juni 2003 @ 19:39
Toch lijkt het verhaal me niet boeiend.
MikeyMomaandag 16 juni 2003 @ 20:04
Die Linda, die's ook al in de 40 onderhand toch? Dan blijft ze volgens mij wel goed geconserveerd....
staticmaandag 16 juni 2003 @ 20:08
quote:
Op maandag 16 juni 2003 20:04 schreef MikeyMo het volgende:
Die Linda, die's ook al in de 40 onderhand toch? Dan blijft ze volgens mij wel goed geconserveerd....
38.
calvobbesvrijdag 19 september 2003 @ 22:14
En Joan Collins doet ook even mee!
quote:
Joan Collins in komedie met Linda de Mol

AMSTERDAM (ANP) - Joan Collins (70) gaat in de romantische Nederlandse komedie 'Ellis in Glamourland' een belangrijke rol spelen naast Linda de Mol. Dat melden vrijdag Independent Films en Universal Pictures.

De Amerikaanse soapster geeft in die bioscoopfilm de cursus 'hoe trouw ik een miljonair'. De alleenstaande moeder Ellis (Linda de Mol) volgt die cursus. Verscheidene mannen kruisen haar pad en brengen haar het hoofd op hol.

Het verhaal werd bedacht door Linda de Mol en Mischa Alexander. Mischa Alexander (o.a. All Stars en Volle Maan) schreef het script. De regie is in handen van Pieter Kramer (onder ander Ja Zuster, Nee, Zuster).

Collins is in oktober twee dagen in Nederland voor opnames. De film wordt eind september 2004 in de bioscopen verwacht.


Titel van de film lijkt dus verandert
Mylenewoensdag 24 september 2003 @ 23:13
Tjee, zag dat mens net bij Barend & van Dorp, en dat was toch wel schrikken, echt zo'n Botox gezicht.

Ze was zo mooi, arme Linda .

Samsonzaterdag 25 september 2004 @ 17:40
Ik zag dr gisteren bij Ivo Niehe, moet zeggen dat ik nog nooit echt een interview met dr gezien had, maar echt overlopen van intelligentie doet ze niet bepaald. Tja, die film, t lijkt me eerlijk gezegd niks, ik heb dr nog nooit echt zien acteren, in principe zie je in alles waarin ze acteert (wat je dus geen acteren kan noemen in haar geval) gewoon Linda de Mol die een tekst opzegt. Ze ziet er wel aardig uit natuurlijk en zolang het nog strak staat is er nog een carriere voor dr, daarom natuurlijk ook die botox, maar als dat een keer weg is houd je weinig over..... En al dat gedoe dat ze alles op eigen kracht heeft bereikt klopt dus voor geen meter, in de tijd dat ze begon is ze dus echt via via bij die DJ Cat show terechtgekomen en het is ook geen toeval dat ze vervolgens al die programma's aangeboden heeft gekregen..... Dat doet ze allemaal best leuk, dus misschien moet ze t maar bij spelshows houden en de film laten zitten...
Wepeel2zaterdag 25 september 2004 @ 18:54
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 17:40 schreef Samson het volgende:
doet ze allemaal best leuk, dus misschien moet ze t maar bij spelshows houden en de film laten zitten...
Misschien moet je eerst de film kijken voordat je een mening vormt.
karoltjezaterdag 25 september 2004 @ 18:55
Hebbes . Hiermee wordt niet hetzelfde bedoelt als Ellis in Glamourland?
Samsonzaterdag 25 september 2004 @ 18:56
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 18:54 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Misschien moet je eerst de film kijken voordat je een mening vormt.
Misschien acht ik het voldoende wat ik tot nu toe van dr gezien heb, ik verwacht er niet meer van, maar als ik de film ooit ns zie en ik vind t fantastisch zal ik mn mening herzien
Viking84zaterdag 25 september 2004 @ 18:56
Wat erg... die film ga ik dus echt NIET zien ik heb een voorstukje gezien en dat zag er zoooo erg uit... jemig... Niks negatiefs over Linda hoor, das een lekker wijf
Samsonzaterdag 25 september 2004 @ 18:57
quote:
Op woensdag 24 september 2003 23:13 schreef schatje het volgende:
Tjee, zag dat mens net bij Barend & van Dorp, en dat was toch wel schrikken, echt zo'n Botox gezicht.

Ze was zo mooi, arme Linda .
Helaas verwarren teveel mensen (Linda helaas ook) strak met jong..... een strak bekkie is niet altijd een jong bekkie...
SunChaserzaterdag 25 september 2004 @ 19:00
De titel is nu: Ellis in Glamourland.

Kan dat in de titel?
Wepeel2zaterdag 25 september 2004 @ 19:07
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 18:56 schreef Samson het volgende:

[..]

Misschien acht ik het voldoende wat ik tot nu toe van dr gezien heb, ik verwacht er niet meer van, maar als ik de film ooit ns zie en ik vind t fantastisch zal ik mn mening herzien
Het is best een vermakelijk film hoor. Niet bijzonder hoogdravend, maar als puur amusement is het wel de moeite waard.
En Linda is geen geniaal actrice nee, maar ze heeft wel een leuke uitstraling.
SunChaserzaterdag 25 september 2004 @ 19:08
Is het net zoiets als Liever Verliefd?

Je kunt natuurlijk al raden hoe de film gaat: Huisvrouw, volgt cursus, mannen willen haar, en aan het eind heeft ze haar droomman.
Samsonzaterdag 25 september 2004 @ 19:14
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 19:07 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Het is best een vermakelijk film hoor. Niet bijzonder hoogdravend, maar als puur amusement is het wel de moeite waard.
En Linda is geen geniaal actrice nee, maar ze heeft wel een leuke uitstraling.
Ok, kan leuk zijn, maar het komt wel op me over als een typische "vrouwenfilm" idd net zoiets als liever verliefd, maar voor de mensen die daarvan houden, have fun
The_BoezelaaRzaterdag 25 september 2004 @ 19:15
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 19:08 schreef SunChaser het volgende:
Is het net zoiets als Liever Verliefd?

Je kunt natuurlijk al raden hoe de film gaat: Huisvrouw, volgt cursus, mannen willen haar, en aan het eind heeft ze haar droomman.


SunChaser, jij hebt OF een stiekeme tweede hobby als scenarioschrijver, of je hebt em al gezien
Wepeel2zaterdag 25 september 2004 @ 19:52
quote:
Op zaterdag 25 september 2004 19:08 schreef SunChaser het volgende:
Is het net zoiets als Liever Verliefd?

Je kunt natuurlijk al raden hoe de film gaat: Huisvrouw, volgt cursus, mannen willen haar, en aan het eind heeft ze haar droomman.
Je vergeet de moraal dat echte liefde niet om geld draait.

Er zitten in ieder geval wel wat leuke dingen in de film die hem de moeite waard maken. Een aantal venijnige grappen en ook nog wel een soort van twist in het script.

En het is wel een beetje een vrouwenfilm inderdaad. Maar ik heb hem samen met mijn vriendin gekeken dus ik hoef me nergens te verantwoorden.

Liever Verliefd heb ik overigens nog niet gezien. Ik zal eens vragen of mijn vriendin die ook een keer samen met me wil kijken.
Forumschoremzondag 26 september 2004 @ 00:10
Het werd tijd ook dat die geile slet uit de kleren gaat.
SunChaserzondag 26 september 2004 @ 13:20
Lijkt me best een leuke film dus.
MadGuyzondag 26 september 2004 @ 13:22
Lijkt mij een leuke film inderdaad. Ik mag Linda dan ook enorm. Geen pretenties, gewoon Linda
American_Nightmarezondag 26 september 2004 @ 18:18
Linda de Mol???

Ik dacht dat we die geexporteerd hadden naar Duitsland.. hadden ze haar niet kunnen houden?
MadGuyzondag 26 september 2004 @ 22:03
Wat is dat nu weer voor een onzin reactie...
Ambrosiuszondag 26 september 2004 @ 22:09
Linda is leuk , hopelijk Ellis in Glamourland ook!
fratsmanmaandag 27 september 2004 @ 12:11
quote:
Op zondag 26 september 2004 18:18 schreef American_Nightmare het volgende:
Linda de Mol???

Ik dacht dat we die geexporteerd hadden naar Duitsland.. hadden ze haar niet kunnen houden?
Je bent in de war met der Rudi (Carrell)
karoltjemaandag 27 september 2004 @ 23:48
Laat ik deze nou toevallig vanavond in de sneak gehad hebben . Ik baalde eerst maar hij is nog best schattig. Hilarisch is vooral de vele bn'ers die in de meest rare rollen opduiken . Jammer was de voorspelbaarheid van het verhaal, maarja daar was het een romkom voor!