Zijn er Fokkers die in Haarlem wonen? Is het een leuke stad? Wat is er allemaal te doen?
Wat zijn goede buurten en in welke buurten wil je absoluut niet wonen? Ik wil graag een beetje tuigvrij wonen en op een schotelbuurt zit ik ook niet te wachten. Budget voor een koophuis ligt tussen de € 200.000 en € 300.000.
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Er zijn genoeg plekken waar je terecht kunt als je zo'n bedrag te besteden hebt. Gewoon ff een goeie makelaar erbij halen, die kan je behoorlijk wat vertellen erover.
oh ja, europawijk wil je niet wonen en bepaalde delen van parkwijk wil je ook niet wonen. Voor de rest weet ik eigenlijk niet zoveel van die wijken.
quote:Haarlem is een heerlijke stad. Ik woon er al mijn hele leven en zou ook niet weg willen.
Op maandag 16 juni 2003 11:03 schreef Strolie75 het volgende:
Ik moet over een half jaar vanwege mijn werk waarschijnlijk verhuizen naar de regio Amsterdam. Nu vind ik Amsterdam een ontzettende kutstad, dus daar wonen valt voor mij al af. Nu heb ik op de kaart van Nederland gekeken en Haarlem lijkt me eigenlijk de beste keuze.Gunstig gelegen ten opzichte van mijn werk, 15 minuten met de trein. Niet te groot, middeleeuws centrum (lijkt dus wel een beetje op mijn huidige woonplaats Maastricht). Huizenprijzen zijn redelijk. Vlakbij de kust, leuk voor 's weekends! Zijn er Fokkers die in Haarlem wonen? Is het een leuke stad? Wat is er allemaal te doen?
Wat zijn goede buurten en in welke buurten wil je absoluut niet wonen? Ik wil graag een beetje tuigvrij wonen en op een schotelbuurt zit ik ook niet te wachten. Budget voor een koophuis ligt tussen de € 200.000 en € 300.000.
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Haarlem ligt erg centraal, je bent met 15 minuten in zowel Amsterdam als Zandvoort. Wat is er te doen? Ja, goeie. Ik weet dat binnenkort Dance Valley in Spaarnwoude is en in de zomer is er in Zandvoort ook vaak veel te doen, maar in Haarlem zou ik het niet zo één twee drie weten. Oh ja, Haarlem Jazz is er altijd in de zomer. En ook Haarlem Culinair.
Buurten waar je denk ik niet wilt wonen zijn, de Rozenprieel en de Boerhavewijk en Haarlem-Noord. Molenwijk is een leuke buurt en verder is het leuk om in het centrum te wonen maar dat is wel duurder.
(Delen van) Europawijk, Parkwijk en Delftwijk wil je wel vermijden denk ik. Ik woon zelf in Noord. Lekker (te?) rustig.
quote:Parkwijk wil je inderdaad ook niet wonen. En Meerwijk ook niet.
Op maandag 16 juni 2003 11:07 schreef erikh het volgende:
Ik woon al mijn hele leven in Haarlem en ik vind het een erg leuke stad.Er zijn genoeg plekken waar je terecht kunt als je zo'n bedrag te besteden hebt. Gewoon ff een goeie makelaar erbij halen, die kan je behoorlijk wat vertellen erover.
oh ja, europawijk wil je niet wonen en bepaalde delen van parkwijk wil je ook niet wonen. Voor de rest weet ik eigenlijk niet zoveel van die wijken.
quote:Haarlem-Zuid is Schalkwijk!
Op maandag 16 juni 2003 11:19 schreef None het volgende:
woon een stukje onder haarlem, erg leuke stad. wijken waar je NIET wilt wonen: parkwijk, schalkwijk, europawijk en sommige delen van haarlem-noord. (teringveel overlast van allochtone probleemjongeren).
haarlem-zuid/centrum is erg leuk om te wonen. tja.. wat is er te doen... het is niet zo huge als amsterdam maar de mensen zijn er wel veel relaxter ( je kan mensen 's avonds op straat nog om een vuurtje vragen zonder dat ze zich eerst doodschrikken dat ze door een vreemde worden aangesproken en denken dat het om een overval gaat..). aan cafe's geen gebrek, zat winkels enzo, wel een gebrek aan clubs ( weet niet hoe belangrijk je dat vindt) errr wat nog meer... bioscopen, musea, restaurants ook allemaal voldoende aanwezig. als je nog specifiekere vragen hebt hoor ik het wel
En het is een perfecte stad om uit eten te gaan. Volop keuze.
Edit: Woon in de buurt die None beschrijft. Er is hier in de straat een verdieping boven een physiotherapeut vrij...weet alleen niet hoe duur. Als je interesse hebt...
[Dit bericht is gewijzigd door yakuza op 16-06-2003 11:28]
jullie vergaten een festival: bevrijdingspop , toch wel leukste festival in haarlem, maar om daarom er heen te verhuizen..
quote:Klopt van die leuke wijken vooral de Romolenpolder, met die grasdaken, en ook Molenwijk is erg leuk en een klein stukje van Boerhavewijk, waar ik woon.
Op maandag 16 juni 2003 11:26 schreef None het volgende:
niet heel haarlem-zuid is schalkwijk vriendzijn ook erg leuke en mooie woonwijken in haarlem-zuid ( het deel dat dicht bij centrum ligt)
Ik woon zelf in de slachthuisbuurt, is ook oke. Ik zou in iedergeval niet in schalkwijk gaan wonen, dat is echt de bijlmer van haarlem, hoewel het tegenwoordig wat minder erg is dan vroeger (10 jaar terug).
maare, haarlem is oke, idd dicht bij amsterdam. vlakbij zandvoort.... zat kroegjes etc maar weinig leuke discotheken. Maar daar is amsterdam natuurlijk weer goed voor.
quote:Klopt, dat vergeten stukje, maar als ik naar die huizen kijk dan denk ik dat ze dat beter bij Heemstede kunnen trekken dan bij Schalkwijk.
Op maandag 16 juni 2003 11:34 schreef yakuza het volgende:
Je vergeet dat er ook nog een stukje Haarlem-Zuid is aan de andere kant van het Spaarne. De wijken rond de Hout enzo.
quote:Hey joh
Op maandag 16 juni 2003 11:13 schreef boku het volgende:[..]
Parkwijk wil je inderdaad ook niet wonen. En Meerwijk ook niet.
Het is ongeveer de helft van meerwijk waar je neit wilt wonen, er is 1 stuk met heel veel flats en dat is inderdaad een wat minder gedeelte maar het gedeelte ronde de bernadottelaan en de stresemannlaan is goed te doen hoor tegenwoordig.
[Dit bericht is gewijzigd door erikh op 16-06-2003 11:45]
quote:Ligt eraan in welk gedeelte. Ik vindt dat gedeelte bij de Pa v/d Steurstraat en omgeving niet zo maar dat deel langs die weilanden wat ze nieuw hebben gebouwd wel.
Op maandag 16 juni 2003 11:41 schreef erikh het volgende:[..]
Hey joh
ik woon in meerwijk en daar is niks mis mee hoor!
Klopt, 10 jaar geleden was het veel erger in Schalkwijk.
quote:Ik woon dus in 1 van die nieuwe huizen en dat is best relaxt hoor
Op maandag 16 juni 2003 11:44 schreef boku het volgende:[..]
Ligt eraan in welk gedeelte. Ik vindt dat gedeelte bij de Pa v/d Steurstraat en omgeving niet zo maar dat deel langs die weilanden wat ze nieuw hebben gebouwd wel.
Zouden jullie die wijken in bovenstaand kaartje kunnen aanwijzen.
quote:ja hoor, maar hoe zie jij mn muiscursor dan?
Op maandag 16 juni 2003 11:55 schreef Strolie75 het volgende:
[afbeelding]Zouden jullie die wijken in bovenstaand kaartje kunnen aanwijzen.
Haarlem is leuke stad om lekker uit eten te gaan en centrum is ook leuk om te wandelen/winkelen.
quote:LOL
Op maandag 16 juni 2003 12:01 schreef WauseWillem het volgende:
ja hoor, maar hoe zie jij mn muiscursor dan?
Je mag het ook wel ongeveer zeggen hoor.
quote:Als je op locatienet.nl gewoon Haarlem opgeeft als stad kom je ook een heel eind.
Op maandag 16 juni 2003 12:02 schreef Strolie75 het volgende:[..]
LOL
Je mag het ook wel ongeveer zeggen hoor.
Maar dan de tip, Haarlem noord is toch wel het meest schotelvrij enzo en ik denk dat je toch wel instaat bent om het noorden vast te stellen op de kaart?
quote:alleen zou ik nou nooit in bloemendaal, heemstede, of aerdenhout willen wonen...... allemaal kouwe kak daarzo. je kan het nog het beste met zonnendael (flodder) vergelijken
Op maandag 16 juni 2003 12:01 schreef golfer het volgende:
* golfer woont zelf in BloemendaalHaarlem is leuke stad om lekker uit eten te gaan en centrum is ook leuk om te wandelen/winkelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |