quote:Het is mij iig niet opgevallen en nu ik het nummer luister hoor ik het nog niet ... laten we maar zeggen dat talen niet mijn sterkte kant is
Op zondag 22 juni 2003 00:01 schreef VeggieBurgerQueen het volgende:
Ben ik de enige die vind dat Brian de klemtoon verkeerd legt in het woord Protect? In Protect me from what I want, spreekt hij dat heel raar uit...waarschijnlijk zodat het beter klinkt met de muziek. Verder vind ik het live (uhhum..alleen op the Box gezien, en op Pinkpop dus niet zelf ervaren..humzz) echt geweldig!
quote:als je protect zegt, leg je normaal de nadruk op tect (net als in protectie), maar brian legt het op pro. Nu anders klinkt het helemaal niet, je moet het maar eens proberen anders te zingen
Op zondag 22 juni 2003 08:45 schreef amnesiac het volgende:[..]
Het is mij iig niet opgevallen en nu ik het nummer luister hoor ik het nog niet ... laten we maar zeggen dat talen niet mijn sterkte kant is
Wheeee! Gisteren Stockholm Calling, vannacht This Picture weer op tv.. En vanochtend bij MTV news een stukje over dat ze naar Amsterdam komen.. EN morgen pinkpop ![]()
Placebo is hot!
Oh btw.. Ze staan op 11 in the UK hitlist! Hurray cebo!
quote:damn waarom heb ik hier geen mvt
Op zondag 22 juni 2003 15:13 schreef Burger_Queen het volgende:
InderdaadWheeee! Gisteren Stockholm Calling, vannacht This Picture weer op tv.. En vanochtend bij MTV news een stukje over dat ze naar Amsterdam komen.. EN morgen pinkpop
Placebo is hot!
Oh btw.. Ze staan op 11 in the UK hitlist! Hurray cebo!
quote:Als het goed is zal er dit jaar nog mtv bij ons op de kabel komen, maar wanneer
Op zondag 22 juni 2003 18:04 schreef Burger_Queen het volgende:
Geen idee..Wel kut voor je zeg! Heb je zeker alleen dat vervelende tmf? Blah
Is mtv nog een beetje leuk tegenwoordig btw, wat ik nog van vroeger weet is dat het leuk was
quote:Of je koopt voor elk nummer een gitaar
Op zondag 22 juni 2003 22:22 schreef placebeau het volgende:
neen, mtv bengt tussen de reclames door af en toe wat muziek en stupiede programma's waar ze huizen van sterren bezoeken of mensen zelf eens ster mogen spelen.
Nu is deze zender wel niet zo kinerachtig als tmf, en brengt ze bij momenten ook wel betere muziek.
btw, vind het echt jammer dat placebo bij elk nummer de gitaar anders stemt. Nu moet ik eerst andere dingen oefenen.
Brian heeft echt veel gitaren btw.. En ze hebben allemaal namen.. Ik ken er maar een paar tho..
- Godess
- Bitch
- Tattoo
- Louise
- Snow White
- Auntie
- Bertie (Bertie is de enige mannellijke gitaar.. maar hij is 'gay' zeg maar.. hehe)
Ik ga mn mond maar weer eens houden..
quote:Nee vertel verder
Op maandag 23 juni 2003 16:46 schreef Burger_Queen het volgende:
HahaBrian heeft echt veel gitaren btw.. En ze hebben allemaal namen.. Ik ken er maar een paar tho..
- Godess
- Bitch
- Tattoo
- Louise
- Snow White
- Auntie
- Bertie (Bertie is de enige mannellijke gitaar.. maar hij is 'gay' zeg maar.. hehe)Ik ga mn mond maar weer eens houden..
Anyways.. Was leuk net, pinkpop op mtv
Kijk eens wat er vandaag door de postbode werd gebracht
1. Placebo
2. Black Market Music
3. Sleeping with Ghosts
4. Without you i'm nothing
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |