Vorige week is met voetbal mijn elleboog ontzet en gebroken na een weergaloze omhaal
Deed behoorlijk pijn dat zetten maar langleve 3x een dosis morfine.
Nu wordt er donderdag een nieuwe foto gemaakt omdat het waarschijnlijk geopereerd moet worden.
Nu vraag ik me af of ieman ervaring heeft met dit, hoe lang ik nog gips om moet daarna etc...
tx
quote:
Op dinsdag 10 juni 2003 20:18 schreef Duiveltja het volgende:
Kut voor je. Hier ben je wel een maandje of 2 a 3 mee zoet
quote:Yep hou het maar op 2 maandjes
Op dinsdag 10 juni 2003 20:20 schreef EmjaY het volgende:[..]
![]()
ervaring ? Is wel erg lang
quote:
Op dinsdag 10 juni 2003 20:22 schreef Duiveltja het volgende:[..]
Yep hou het maar op 2 maandjes
quote:
Op dinsdag 10 juni 2003 20:30 schreef CyberCreation het volgende:
Ik heb het ook gehad ik was er wel een 2,5 maand mee zoet maar bij mij moesten er ook pinnen in mijn elleboog geplaatst worden...AUW en dat is niet zo erg maar als ze eruit moeten is erger dan zetten ze je arm in een mal en ze trekken die pinnen er zonder verdoving uit met een soort van combinatie tang.
Ik hoop dat het bij jouw meevalt, dit gun je niemand
Ik vond het zetten met mn gebroken elleboog ook niet zo jottem nog nooit zo'n pijn gehad. Naja laten we hopen dat het meevalt donderdag
quote:En hoe was je arm na die ene maand gips ? Dus toen die pinnen er nog in zaten ? Wel gewoon te gebruiken na wat oefening ?
Op dinsdag 10 juni 2003 20:31 schreef DzjieDub het volgende:
Slecht nieuws ben ik bang - ik heb dat ook gehad, 8 jaar geleden. Puntje van m'n linker elleboog. Eerst geopereerd, vastgezet met twee ijzeren pinnen en staaldraad, gevolgd door een maand gips / verband. Vijf maanden later is het nog een keer geopereerd om de pinnen en het draad uit te halen en weer een maand gips. Eerste keer volledige narcose, tweede keer lokaal verdoofd (en als je de keus wordt geboden, ga dan alsjeblieft voor de lokale verdoving - dan voel je je direct daarna veel lekkerder). Daarna (2x) weer leren de arm te gebruiken - na een maandje gips kun je 'm niet meer helemaal strekken, en voelt-ie ongelooflijk slap aan.
Uiteraard is de situatie bij jou misschien heel anders en kunnen ze toe met een enkele operatie. In ieder geval veel succes ermee!
quote:Nee, mn linker arm, mn slechte arm. Gelukkig
Op dinsdag 10 juni 2003 20:31 schreef Duiveltja het volgende:
Is het de arm waarmee je schrijft?
quote:Ow dat is wel weer stoer
Op dinsdag 10 juni 2003 20:33 schreef Dirrrrk het volgende:
Waarschijnlijk kan je na het hele gedoe je elleboog ook niet meer helemaal strekken
quote:Ja, je merkt niets van de pinnen - tenzij je op Schiphol door de metaaldetector gaat
Op dinsdag 10 juni 2003 20:35 schreef EmjaY het volgende:[..]
En hoe was je arm na die ene maand gips ? Dus toen die pinnen er nog in zaten ? Wel gewoon te gebruiken na wat oefening ?
Arm was stijf en zwak, maar met wat oefening (in warm water) wel weer goed te gebruiken. In mijn geval heb ik ook een indrukwekkend litteken - ruim 10 centimeter - maar ik ken ook iemand die een sneetje van niks eraan heeft overgehouden.
Vandaag naar het Amc geweest. Ik word maandag dus geopereerd onder volledige narcose. Ze bekijken tijens de operatie hoe onstabiel mn elleboog nu is en plaatsen er dan ( als de afgebroken 2 stukjes bot groot genoeg zijn) van die schroeven in
Oladiyee oladiyoo
edit: kon toen ook niet in gips, moest mittella (verband) SUX!
maar toen ik op de EHBO zat werd mij verteld dat als je elleboog breekt het bot vrijwel altijd van z'n plaats schiet en dan een operatie nodig is. was bij mij gelukkig niet het geval.
iig zitten gewrichten, elleboog dus ook, nooit zo lang in het gips omdat het anders vast gaat groeien.
quote:Ik heb een tweetal jaren geleden het radiusbotje gebroken in de ellenboog. Dit werd NIET gezet in het gips. Omdat het een bewegend deel is. Waarschijnlijk doen ze dat bij jou ook niet. Het is goed gekomen, zonder een operatie. Zo af en toe wil het nog wel eens vast zitten. Maar dat is dan met een beweging weer verholpen. Verder nooit geen last van. Dus dat komt wel goed. Ik heb drie weken in een doek gelopen. En zeker nog drie weken erna voordat ik weer met die arm bij mijn gezicht kon komen. Maar strekken en buigen gaat nu weer als voorheen.
Op dinsdag 10 juni 2003 20:17 schreef EmjaY het volgende:Nu vraag ik me af of ieman ervaring heeft met dit, hoe lang ik nog gips om moet daarna etc...
Sterkte.
PS. Sporten is ook ongezond, blijkt wel weer.
Onder het genot van volledige narcose is mijn elleboog geopereerd. Er zitten nu 2 schroefjes in en een ijzeren plaatje daartussen
En die gaan er ook never meer uit zei de Doktert.
Ik moest zelfs een nachtje blijven tegen de verwachting in, omdat ze bang waren voor zwellingen / dooie vingers
etc. Beetje jammer.
Volgende week donderdag hechtingen eruit en hopelijk daarna geen gips meer en beginnen met revalidatie.
Zoals bijna iedereen in dit topic heb ik dat ook gehad. Na de operatie heb ik nog 3 weken gips gehad en daarna mocht ik alles weer. Duurde maar 2 weekjes en ik KON ook alles weer, dus met 5 weken was alles weer prima in orde! Nooit meer last van gehad.
quote:Anderhalf jaar terug ook mijn arm gebroken. Hoefde niet geopereerd te worden en na 2 weken ging het gips eraf, 2 weken later werkte het weer. Helaas niet zo sterk als daarvoor, maar dat kwam ook snel genoeg.
Op maandag 23 juni 2003 02:58 schreef Nyame het volgende:
Zin in een "happy story" erover?Zoals bijna iedereen in dit topic heb ik dat ook gehad. Na de operatie heb ik nog 3 weken gips gehad en daarna mocht ik alles weer. Duurde maar 2 weekjes en ik KON ook alles weer, dus met 5 weken was alles weer prima in orde! Nooit meer last van gehad.
8 jaar terug ook een keer elleboog-operatie gehad. Na 7 weken <omdat we in de 6de week op vakantie waren> gips eraf. De pinnen zijn er toen zonder vedoving uitgetrokken. Dat doet geen pijn, voelt alleen heel vreemd.
Toen ik 18 werd is het lelijke litteken ook nog grotendeels weggehaald. Dat mag pas als je volgroeid bent.
Beterschap
quote:Leuke sport is het toch
Op maandag 23 juni 2003 13:30 schreef da_rippah het volgende:
Ik heb een keer in voetbal verband mijn arm doormidden gebroken(was niet in een officiele wedstrijd ofzo, maar toch) ik wilde een vliegende schwalbe maken, verloor in de lucht de controle en kwam neer op mijn arm.
Dag ellepijp! Dag spaakbeen! Heeft me de hele zomervakantie gekost
Duurt denk wel ff voordat ik weer een echte omhaal durf te doen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |