quote:Sorry hoor Meneer_Aart, maar ik vind dit een beetje onkiese opmerking. Het is in het algemeen niet leuk om voor iets anders te worden aangezien dan als mens. Of dat nu "Ho", "He" of "Bi" is. Een mens is een mens. (Verder no hard feelings hoor, ik lees je posts graag
Op 14 februari 2001 14:29 schreef Meneer_Aart het volgende:
Het is natuurlijk niet zo leuk om voor homo of wat dan ook aangezien te worden als je dat niet bent. Dus, nou, ja, fijn voor hem dan dat iedereen nu beter weet.
En het kan mij persoonlijk geen bal schelen als iemand mij voor homosexueel zou aanzien. Als ze me dan maar in mijn eigen waarde laten en er geen vooroordelen over gaan vestigen.
Verder zou ik het óók leuk vinden als het koningshuis een betere afspiegeling van de maatschappij zou weergeven. Dus inclusief anders geaarde, anders getinte en anders gelovigen in hun contreien.
quote:De Hoge Raad beoordeelde een agent 'homo' noemen pas geleden als schelden.
Op 15 februari 2001 21:18 schreef ElizabethR het volgende:
Sorry hoor Meneer_Aart, maar ik vind dit een beetje onkiese opmerking. Het is in het algemeen niet leuk om voor iets anders te worden aangezien dan als mens. Of dat nu "Ho", "He" of "Bi" is. Een mens is een mens. (Verder no hard feelings hoor, ik lees je posts graag)
quote:Ik kan uit ervaring zeggen dat het niet leuk is om voor homo uitgemaakt te worden terwijl je dat niet bent
Op 15 februari 2001 21:18 schreef ElizabethR het volgende:
Sorry hoor Meneer_Aart, maar ik vind dit een beetje onkiese opmerking. Het is in het algemeen niet leuk om voor iets anders te worden aangezien dan als mens. Of dat nu "Ho", "He" of "Bi" is. Een mens is een mens. (Verder no hard feelings hoor, ik lees je posts graag)
quote:Ik kan me ook heel goed voorstellen dat je, door negatieve ervaringen, een naar gevoel daarbij krijgt. Maar ik vind het alleen maar zielig van die mensen die jou ermee bezeerd hebben, dat ze zo kortzichtig zijn. Ik ken die mensen ook hoor Meneer_Aart, alleen raken ze mij niet.
Op 15 februari 2001 22:29 schreef Meneer_Aart het volgende:
Ik kan uit ervaring zeggen dat het niet leuk is om voor homo uitgemaakt te worden terwijl je dat niet bent. Niet omdat het erg zou zijn homo te zijn, maar om de negatieve lading die mensen eraan geven. En ja, dat is een aanzienlijk deel van de Nederlandse bevolking. Aan de oppervlakte lijkt het modern en vooruitstrevend, maar ga maar es kijken op de gemiddelde werkplek of (hoge)school. Homosexualiteit is bij heel veel mensen nog lang niet geaccepteerd. En daarom is het dus niet leuk om voor homo uitgemaakt te worden terwijl je dat niet bent. Daar ging het mij om. Ja, een mens is een mens, natuurlijk.
Het was in ieder geval zeker niet mijn bedoeling om je op wat voor manier dan ook te kwetsen, want als er iemand op het forum integer is is zijn uitspraken naar anderen toe, ben jij het wel. Het was ook meer een algemene opmerking over jouw toonzetting, die helaas door heel veel mensen wordt gebruikt. Het door mensen worden "uitgemaakt" voor homo. Uitgemaakt associeeer ik met iets negatiefs, vandaar.
In feite denken we er hetzelfde over hoor, niks tegen homo's
Wat hebben we nog over?
Dragqueen
Biseksueel
Travestiet
Sado Masochist
Slaaf
Meester
Transseksueel
a-seksueel
Nieuwe ronde, nieuwe kansen, zet u maar in!
quoteringen op te vragen bij de bekende bookies
quote:Moet je het hele Engelse Vorstenhuis er weer bij betrekken?
Op 16 februari 2001 05:01 schreef DIGGER het volgende:
Dragqueen
Biseksueel
Travestiet
Sado Masochist
Slaaf
Meester
Transseksueel
a-seksueel
quote:ff oftopic,
Op 15 februari 2001 09:46 schreef Sanne het volgende:
Gellar; kun je die foto's scannen?Ik moet eerlijk bekennen dat ik nog nooit gehoord had dat Friso homo zou zijn; tot ik het gisteren dus in de krant las dat het ontkend werd.
Eerlijk gezegd zou ik het wel cool vinden om een homo in het koningshuis te hebben;
stel me dan ook zo voor dat Maxima's vader eist dat W.A. afstand van Friso moet doen; en dat hij eist dat alle homo's van het komend huwelijk geweerd worden.Of draaf ik nu te ver door?
quote:LOL
Op 19 februari 2001 12:11 schreef Paddo het volgende:
Moet je het hele Engelse Vorstenhuis er weer bij betrekken?
Najja zie je meteen hoe averechts dat werkt
Wat maakt mij het nou uit wat voor aard die gozer heeft. Zou hij minder zijn als hij homo is? Voor de meeste Nederlanders en de regering dus duidelijk wel. Hij zou dan niet eens zijn organen mogen afstaan als er wat met hem gebeurd en iemand heeft ut nodig.
Gezeik... sjonge jonge. Al doet ie het met dieren.
Alleen vind ik deze manier van ontkennen, of het nu waar of niet waar is, wel vaag, dit vestigt juist de aandacht op hem!
"Joehoe!! Daar ben ik weer boys!"
Leer mij homo's kennen. Ik zie ze vanaf een kilometer... En guess what??? Juist.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |