FOK!forum / Lifestyle / originele bruiloft
greesydinsdag 3 juni 2003 @ 17:17
Er bestaan al wat topics over trouwen, maar ik wou deze eigenlijk specifiek richten op originele bruiloften.

Wie heeft er leuke ideeen over een origineel bruiloftsfeest. Uit eigen ervaringen, of ergens geweest of iets gehoord/gelezen?

Niet dat ik op het punt sta te trouwen.. nog ff niet..

Maar ik wil later geen standaard bruiloft, daarom vind ik het wel leuk om wat te weten te komen.

ramsesdinsdag 3 juni 2003 @ 17:21
Vrienden van mijn ouders zijn onderwater getrouwd en in de open lucht is natuurlijk ook altijd leuk.

Een thema bruiloft is misschien ook wel apart. Efteling stijl ofzo, met allemaal sprookjesfiguren. Een echte sprookjesbruiloft dus.

Zebigbossdinsdag 3 juni 2003 @ 17:24
zoals in LOTR III

maar verder een nobel streven.. een onderwerp is wel een goed ID

Phenomenomdinsdag 3 juni 2003 @ 17:25
Nee zeggen bij het altaar...das ook origineel
Vleermuisdinsdag 3 juni 2003 @ 17:25
ik heb eens gedraait op een feest, van een man en vrouw.

die hadden 5 jaar verkering, en waren smiddags getrouwd.

daarna waren de gasten (vaders en moeders) aanwezig.

bruiloftmars aan en ze kwamen ook binnen op het feest.

was wel geinig om te zien hoe de ouders reageerden (en de rest van de familie ook trouwens)

greesydinsdag 3 juni 2003 @ 17:26
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 17:25 schreef Phenomenom het volgende:
Nee zeggen bij het altaar...das ook origineel
idd, maar dan hebben we geen feestje vrees ik...
Hermezdinsdag 3 juni 2003 @ 17:27
Als je probeert origineel te trouwen, gaat dan niet bij sommige dingen de lol dr af? Bedoel met onderwater trouwen, geen rijst gooien . Nee maar serieus, voor mij mag het gerust originele trouwerij worden, maar niet zo dat het een ongemakkelijke trouwerij was, omdat ik maar op de himalaya in de dodenzone wou trouwen.

Btw, alles is nu beetje uitgemolken maar alsnog enkele voorbeelden:
-Maagdeneilanden trouwen
-Op de roeiclub trouwen, en daar aan het water.

Phenomenomdinsdag 3 juni 2003 @ 17:27
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 17:26 schreef greesy het volgende:

[..]

idd, maar dan hebben we geen feestje vrees ik...


Hmmm dan gaan trouwen met een bruismeisje
greesydinsdag 3 juni 2003 @ 17:29
Iemand ervaringen met trouwen aan het strand?

Misschien niet zooo origineel, maar toch.

Zebigbossdinsdag 3 juni 2003 @ 17:32
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 17:29 schreef greesy het volgende:
Iemand ervaringen met trouwen aan het strand?

Misschien niet zooo origineel, maar toch.


ja volgens mij kan het in katwijk inclusief ambtenaar..
Op zich wel relax daar kan iedereen komen.
Je kan het ook op zijn afrikaans doen en dan een georganiseerde rommel van maken geweldig
offtopic
ennuh pijnlijke maar terechte sig.
/offtopic
Dragonflydinsdag 3 juni 2003 @ 17:39
ik ga naar Las Vegas!! gewoon zomaar.......
DJ_Scuffdinsdag 3 juni 2003 @ 17:42
onder water trouwen is weinig gedaan, al stond het wel ooit in aktueel,
verder in country stijl, middeleeuwen, star trek, star wars, naakt, zijn zomaar wat originele ideeën.....
Adfundumdinsdag 3 juni 2003 @ 18:11
Mijn buren zijn vorig jaar op Java getrouwd, in originele Javaanse kleding. Zij zag er prachtig uit maar bij hem zag het er dus echt niet uit. (stel je voor: blonde roodvebrande rossige dikke reus van bijna 2 meter in Javaanse klederdracht) maar wel origineel!
Koninginwoensdag 4 juni 2003 @ 08:17
Je kunt ook naar Hawaii vliegen en daar trouwen (heb je wel je familie enzo er niet bij), kijk maar eens in het trouwen-topic. Daar heeft iemand dat volgens mij gedaan!!
pigletwoensdag 4 juni 2003 @ 08:57
Ik ga in oktober op Curaçao (niet op het strand, trouwens). Lekker met familie en een paar beste vrienden een weekje relaxen in de zon en tussendoor 'even' trouwen. Ik heb er nu al zin in!!!
greesydonderdag 5 juni 2003 @ 15:43
quote:
Op woensdag 4 juni 2003 08:57 schreef piglet het volgende:
Ik ga in oktober op Curaçao (niet op het strand, trouwens). Lekker met familie en een paar beste vrienden een weekje relaxen in de zon en tussendoor 'even' trouwen. Ik heb er nu al zin in!!!
Ja kijk, dat lijkt me nou ook hardstikke gaaf, maar heb je nu ook alle vliegtickets van je vrienden betaald? Want ik zou graaaag op een mooi eiland willen trouwen, alleen met de mensen die ik vaak en graag zie, dus geen 200 man ofzo. Maar je bent dan zoveel geld kwijt lijkt me.
dutchiedonderdag 5 juni 2003 @ 16:09
Lieve Greesy,

Ik doe dit topic toch op slot. Het centrale topic Trouwen enzo deel 9 biedt genoeg ruimte om daar een discussie over te starten. Ik zal daar wel even een linkje plaatsen van jouw topic.