quote:
Op zaterdag 26 juli 2003 17:53 schreef HAL9000S het volgende:
Ik heb net trouwens Scion Arrange and process basic channel tracks binnengekregen..iemand bekend mee??
quote:*uche*
Op dinsdag 15 juli 2003 05:09 schreef HAL9000S het volgende:[..]
Kijk een stukje terug in dit topic
Er is trouwens een Outtakes album/ep ofzo van Prefuse 73 - One Word extinguisher met daarop een boel wat niet op dat album is gekomen ofzo. Maar ja, wie heeft nou nu Prefuse nodig als er John Oswald is, 'waarschijnlijk' een inspiratiebron voor prefuse aan track 18 op plunderphonics te horen.
[Dit bericht is gewijzigd door Born_2B_Scorned op 26-07-2003 18:59]
quote:Hoort the young gods ook nog onder IDM eigenlijk? Die hebben ook zwaar relaxte platen uitgebracht!
Op zaterdag 26 juli 2003 17:35 schreef HAL9000S het volgende:[..]
nee, nee; catchy is niet per defenitie slecht hoor.Luister bijvoorbeeld maar eens naar Mouse on Mars, erg lichte en speelse muziek!!
quote:Dat zijn die Belgen of niet?? Ik zou hun stijl als experimentele industrial omschrijven, ik vind vooral T.V. sky en Only heaven goed.
Op zaterdag 26 juli 2003 20:38 schreef kamagurka het volgende:[..]
Hoort the young gods ook nog onder IDM eigenlijk? Die hebben ook zwaar relaxte platen uitgebracht!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |