FOK!forum / Televisie / [actie] Hou Radio 10 op de FM!
Spider-Mandonderdag 29 mei 2003 @ 02:01
Afgelopen maandag werden de FM-frequenties verdeeld. Volkomen onverwacht wer bekend dat Radio 10 FM a.s. zondag uit de ether verdwijnt!!

Bij de nieuwe FM-indeling, waar inmiddels niemand meer wat van begrijpt, verloor het station zn frequentie aan de Gouwe Ouwe Zender.
De deejays en medewerkers van Radio 10 FM dreigen hierdoor vanaf volgende week op straat te staan!!

Radio 10 FM is het oudste commerciële station van Nederland, dat een pioniersrol in de doorbraak van de vrije Nederlandse radio vervulde. Dat ze 15 jaar lang miljoenen luisteraars hebben vermaakt, telt blijkbaar niet mee...

Ondertussen stromen steunbetuigingen uit het hele land binnen in protestboek op www.radio10.fm. Helaas is de website regelmatig overbelast. Je kan ook mailen naar studio@radio10.fm en faxen (020 420 10 10).

Luisteraars van Radio 10 FM zetten spontaan acties op om hun favoriete station in de lucht te houden. Een groep vrachtwagenchauffeurs besloot woensdag om 1 minuut voor 12 een minuut lang onophoudelijk te toeteren. Op dit symbolische tijdstip maakten zij door hun claxon in te drukken hun afkeer kenbaar tegen de besluitvorming van Den Haag.

Luisteraars sturen e-mails naar al hun collegas, vrienden en bekenden om Radio 10 in de lucht te houden. Een politie-agent uit Rotterdam stuurde een protestmail naar 4000 collega's!

Intussen strijdt Radio 10 FM zelf ook verder om de werkgelegenheid van haar 35 werknemers te garanderen. Vooral de beslissing dat een papieren station de frequentie van het 15 jaar oude Radio 10 FM mag innemen, leidt tot grote verbazing. De ervaring, de naam en de 2 miljoen wekelijkse luisteraars zijn blijkbaar volslagen onbelangrijk gebleken. Mede hierom voelt Radio 10 FM zich enorm gesteund door haar luisteraars.

Dinsdag stuurde de zender 30 protestmails, op dat moment één op de 1000, naar politiek Den Haag met als belangrijkste vraag: kunnen jullie dit besluit, om een gezond station de nek om te draaien, uitleggen aan de 2 miljoen luisteraars en de medewerkers van 10 FM??

Intussen blijven de steunbetuigingen binnenstromen bij Radio 10 FM. Na drie dagen staat de teller op 50.000 geschokte en teleurgestelde faxen en e-mails en telefoontjes. De website http://www.radio10.fm ligt regelmatig plat. Luisteraars zijn diep verontwaardigd en reageren vol onbegrip dat hun station, Radio 10 FM, vanaf zondag van de 103 FM verdwijnt.
_______

Ik bedoel: misschien is het jouw favoriete station niet, maar ze zijn toch wel populair blijkbaar! Ik vind het belachelijk dat zoiets kan iig.

[Dit bericht is gewijzigd door Spider-Man op 29-05-2003 13:20]

Myster_Edonderdag 29 mei 2003 @ 02:02
Denk je er eindelijk vanaf te zijn.
Demon-Xdonderdag 29 mei 2003 @ 02:11
radio? word daar nog naar geluisterd dan?
en anders heb je toch 3fm of yorin
speedcoredonderdag 29 mei 2003 @ 02:13
fuck it, dan hadden dat stelletje cheapos maar hoger in moeten zetten.

pauperzender.

Spider-Mandonderdag 29 mei 2003 @ 02:20
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 02:13 schreef speedcore het volgende:
fuck it, dan hadden dat stelletje cheapos maar hoger in moeten zetten.

pauperzender.


Speedcore, stoere gast: je weet d'r echt niks van.

De FM-verdeling was de laatste daad van het demissionaire kabinet Balkenende I. Alleen daarom al is het besluit zeer omstreden: demissionaire kabinetten mogen helemaal niet zulke ingrijpende beslissingen nemen!

En het is toch wel een beetje tragisch dat een station dat al 15 jaar lekker draait (letterlijk en figuurlijk) nu uit de lucht wordt gehaald.

[Dit bericht is gewijzigd door Spider-Man op 29-05-2003 13:22]

golferdonderdag 29 mei 2003 @ 02:21
OOG >>>>>>> FTR
Albert_Einsteindonderdag 29 mei 2003 @ 02:55
Het is echt belachelijk. Of je het nou een leuke zender vindt of niet. Je HOEFT er niet naar te luisteren, maar heel veel mensen willen dit wel graag. En dan de manier waarop ze er uit gewerkt worden. Echt weer zo'n stelletje ambtenaren die waarschijnlijk de radio hebben vastgelijmd op SKY.
Spider-Mandonderdag 29 mei 2003 @ 03:02
Ik hoorde op de zender dat vuilnismannen de tuin van Balkenende wilden volstorten met afval, maar dit hebben ze bij Radio 10 ernstig ontraden. Net als het idee van een paar boze truckers om de A12 te blokkeren. Radio 10 wil alleen publieksvriendelijke acties, dus geen e-mail bombardementen naar ministeries en zo.

Maar het leeft wel!!

Brainsnackdonderdag 29 mei 2003 @ 03:10
Ok,ok..Radio10 noemt zich dan wel het station met de grootste hits, maar het zijn wel steeds dezelfde grote hits

Toch ben ik gewend geraakt aan Radio10 FM..dus mag het van mij wel blijven.

Salvad0Rdonderdag 29 mei 2003 @ 03:47
Radio 10 FM en Skyradio zuigen allebei.
die omatunes op 10 en Sky..
Ik luister t liefst naar 3FM
FROSTBITEdonderdag 29 mei 2003 @ 04:58
Blijkbaar weet Sky Radio wel welke heren ze een "relatiegeschenk" moeten aanbieden.

Eén grote corrupte bende!

Tinus1983donderdag 29 mei 2003 @ 05:00
rot op met je radio10... ik heb er 3 jaar lang verplicht naar moeten luisteren waar ik werkte, scheitziek wordt je ervan!
#ANONIEMdonderdag 29 mei 2003 @ 08:16
Ik luister er niet superveel naar maar heb wel het protestboek getekend. Gewoon om het principe.

Ik bedoel, het is toch bespottelijk dat een zender die nog NOOIT uitgezonden heeft voorrang krijgt op een zender met 15 jaar ervaring. Ik vind het zo krom.

MSXUserdonderdag 29 mei 2003 @ 13:08
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 08:16 schreef postinggirl het volgende:
Ik bedoel, het is toch bespottelijk dat een zender die nog NOOIT uitgezonden heeft voorrang krijgt op een zender met 15 jaar ervaring. Ik vind het zo krom.
Om het nog duidelijker te maken... ik las net dat Sky met Radio10 aan het onderhandelen is over een overname. Die frequentie wegkapen blijkt eigenlijk niet meer dan een pressiemiddel.
Marksterdonderdag 29 mei 2003 @ 13:09
rot op met radio. radio is kut.
BlaatschaaPdonderdag 29 mei 2003 @ 14:37
Hier doen we dus niet aan . Steunbetuigingen haal je maar van een andere site en als je het gewoon wilt melden kan dat mooi in dit topic: Frequentie-slag eindelijk uitgevochten ...

Slotje.