Hij moest echt bijna een traantje laten toen lizzie het vertelde... oh écht wat een lieverdje!!! En ik vond dat ze er opzich ook best wel cool mee omgingen! Go Joost!!!!
Joost en Lizzie
quote:Wat vertelde
Op dinsdag 27 mei 2003 23:43 schreef somegirl het volgende:
Hij moest echt bijna een traantje laten toen lizzie het vertelde...
Heb je niet gekeken ofzo?
Suzy, Ariel en nu dan ook Joost
wel cool dat ie zo uit viel tegen Ariel
quote:ja dat kyra gezeik ben ik ook wel een beetje beu, daan mag natuurlijk altijd blijven en zal dat ook wel vanwege de kijkcijfers
Op woensdag 28 mei 2003 11:15 schreef Markie-Mark het volgende:
Ariel mag er van mij ook uit ja, niet zozeer dat ik me aan haar irriteer maar ze heeft gewoon geen enkel nut in de serie. Daan en Kyra lijken hun langste tijd ook wel gehad te hebben volgens mij weten de schrijvers daar ook niks meer voor te verzinnen.
enig leuke in de serie is eigenlijk gewoon dat gedoe rond Sid...
als ze slim waren geweest hadden ze Lex gehouden en niet dood laten gaan, Lex was een succes!
(en ook de scenes met Bram & Ellen waren veel leuker, nu zijn het weer allebei van die zeurpeople)
Sid is op dit moment idd het coolst, en Arthur en Joyce kan ook nog interessant worden
quote:Of van Serge. Die moet absoluut terugkomen! De ultieme badguy!
Op woensdag 28 mei 2003 11:27 schreef Markie-Mark het volgende:
Ik denk dat die Niels ook een grote rol gaat spelen straks in het ziekenhuis, die is volgens mij ook niet te vertrouwen. Misschien is het wel helemaal niet echt de broer van Victor maar een mannetje van Arthur.
quote:LOL niet alleen in de soap een echte bad guy
Op dinsdag 27 mei 2003 23:08 schreef Shirley het volgende:
Sid is ontslagen omdat ie een meisje heeft mishandeld. Stond een paar weken terug uitgebreid in een roddelblaadje. Maar ik snap niet waarom ie dan zelfmoord pleegt, ik volg het pas sinds een maand of 4, dus weet niet precies wat er daarvoor is gebeurd allemaal.
quote:Dat hoeft niet, want Gyman is toch ook niet uit de serie geschreven, terwijl hij leerplichtig is (en slechts een beperkt aantal uren per jaar mag werken). Voor hem zijn de scènes zo geschreven dat hij niet constant op de set aanwezig hoeft te zijn.
Op woensdag 28 mei 2003 21:16 schreef Svensational het volgende:
Claire had Bettina wel mooi uitgeluld vandaag. En die Arthur met Joyce.
Lex moest volgens mij wel uit de serie geschreven worden. Hij is nog maar 15 en gaat dus waarschijnlijk nog gewoon naar school.
quote:Arthur is iemand die ik het liefste ongespitst in de grond wil slaan.
Op woensdag 28 mei 2003 21:37 schreef Markie-Mark het volgende:
Ja die Arthur en Joyce houden van vreemde spelletjes eerst elkaar de grond in boren en elkaar dan meteen bespringen.
Peter Faber was idd briljant, jammer dat ie vermoord werd.
En bepotelen? is dat een nieuw woord?
quote:"Bepotelen" is Vlaams voor "betasten".
Op woensdag 28 mei 2003 21:56 schreef Markie-Mark het volgende:
Joyce valt wel op oudere mannen blijkbaar.Peter Faber was idd briljant, jammer dat ie vermoord werd.
En bepotelen? is dat een nieuw woord?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |