FOK!forum / Lifestyle / Mijn vader (51) heeft een hersenbloeding gehad.
Ingrid19vrijdag 23 mei 2003 @ 14:18
Hoi

Mijn vader heeft dus een hersenbloeding gehad. (afgelopen dinsdag)
Door die hersenbloeding heeft hij een epileptische aanval gehad en heeft daardoor keihard op zijn tong gebeten.
De bloeding is links achter in zijn hoofd gebeurd.
Dat is in je spraak/begrijp centrum.
Hij kan nog wel praten en kan gelukkig alles nog bewegen.
Hij is nu erg in de war en heeft erge last van zijn rug,ws ook vanwege die aanval.
Als je wat vertelt of vraagt, begrijpt hij je soms niet. Bv. Wat is je geboortedatum? Toen noemde hij mijn geboortedatum.
En soms als hij iets wil zeggen, stopt hij halverwege en weet hij niet meer wat hij wil zeggen.
Hij ligt nog in het ziekenhuis.
Hij kan nog niet lopen, dat komt voornamelijk door zijn rugpijn.

Heeft iemand iets soortgelijks meegemaakt?
En hoe is dat afgelopen? Kwam alles weer goed, of werd er wat aan over gehouden?
Alvast bedankt voor de reacties.

Groetjes van Ingrid

E_Motionvrijdag 23 mei 2003 @ 14:20
Allereerst wil ik je veel sterkte wensen...

Ik heb ongeveer hetzelfde gehad, maar dan bij mijn opa... Na revalidatie is hij er weer aardig bovenop gekomen, alleen is ie nu wat slechter ter been en heeft ie wat minder functie in zijn linkerarm.....

THEDUTCHJOKERvrijdag 23 mei 2003 @ 14:21
WOW

sterkte!

RealBizkit666vrijdag 23 mei 2003 @ 14:22
heel veel sterkte ermee,

Ik ben op die manier mijn opa kwijt geraakt, ik hoop dat het jou beter afgaat als mij.

TripleMvrijdag 23 mei 2003 @ 14:26
Hoe ouder iemand wordt, hoe moeilijker het wordt om van zoiets helemaal te herstellen. De kans is sowieso erg groot dat je vader nooit meer 100% de oude wordt. In hoeverre hij wel herstelt is moeilijk te zeggen, soms blijven mensen altijd hetzelfde en soms herstellen ze voor het overgrote deel.

Wees er voor je vader, heb geduld en laat hem merken hoeveel je van hem houdt, dat helpt waarschijnlijk sowieso al wel. Heel veel sterkte!

Minotarumonvrijdag 23 mei 2003 @ 14:27
k heb dit zelf gelukkig nog niet mee gemaakt

Maar wou je wel ff sterkte wensen

LadyFCDBvrijdag 23 mei 2003 @ 14:37
Heb dit gelukkig ook niet mee gemaakt maar heel veel sterkte!
von_mansteinvrijdag 23 mei 2003 @ 14:41
Mijn vader(55) heeft een lichte hersenbloeding gehad.
Gevolg:

Korte termijngeheugen is zo goed als weg.
Kwaad kunnen worden om niets en na 15 minuten weer vergeten is waar hij kwaad om is geworden.

Heel onzeker geworden in het kopen van dingen.
(Ons moeder moet precies opschrijven wat hij mee moet nemen anders neemt hij niets mee.

Hij is veel moe, slaap tussen de middag gem een uur.

z'n concentratie is terug gelopen. Hij kan zich niet goed meer concentreren op bepaalde dingen.

Is stront eigenwijs geworden (was hij al een beetje maar dat is nu echt verdriedubbeld)

Verder kan je het merken aan heel zijn gedrag. Het zijn van die kleine dingen die afwijken met voor zijn hersenbloeding.
Zoals hij loopt, eet, op bepaalde dingen reageert etc.

Zich druk maken om niets. (b.v. als ik een keertje naar Belgie rij dan haalt hij van alles in zijn hooft over wat er kan gebeuren onder weg.)

Nou dat was het in het kort.

Veel succes verder.

TIP. accepteer zoals hij nu is geworden dat heb ik ook gemoeten ik weet dat het moeilijk is maar je moet het toch proberen.
Denk ook aan je moeder die zit de heledag met hem thuis en dat is geen pretje. En die heeft meer steun nodig dan dat je vader dat nodig heeft. (in mijn geval dan)

#ANONIEMvrijdag 23 mei 2003 @ 14:42
Mijn moeder heeft ook een hersenbloeding gehad. Dit is nu alweer 10 jaar geleden en mijn moeder was toen pas 43 jaar. Ik was zelf 11 toen mijn moeder dit kreeg en had er toen nog niet veel verstand van Ik wist dat mijn moeder "iets" ernstigs had gehad en dat ze 50% kans had om te blijven leven.

In het begin van de herstelperiode had ze moeite met het zoeken naar de juiste woorden (afasie) en ze heeft weer opnieuw moeten leren lopen i.v.m uitvalsverschijnselen.

Het was een hele zware en moeilijke periode maar bij ons gaat alles gelukkig weer top.

Veel sterkte!

Predjeevrijdag 23 mei 2003 @ 14:43
Ik ben ook op die manier me opa kwijtgeraakt

na de eerste ging het nog wel, maar 2 dagen daarna had ie er gelijk 3 achter elkaar, en daarna heeft ie 3 jaar als een plantje haast geleeft

ox2vrijdag 23 mei 2003 @ 14:44
Hoi Ingrid,

Ik heb het laatst ook meegemaakt met mijn vader.
Zijn linker arm kan hij niet meer gebruiken en hij zakt regelmatig door z'n benen.
In het ziekenhuis werd verteld dat therapie niet zou helpen, maar via de huisarts is hij toch bij Heliomare in Wijk aan Zee terecht gekomen.
Die hebben nog wel goeie hoop En daar doet hij nu 4x per week oefeningen.
Ik kan niet zeggen dat het lichamelijk beter gaat nu hij therapie heeft(nog niet tenminste). Maar hij is wel een stuk positiever geworden!

Heel veel sterkte in ieder geval !

Manwethvrijdag 23 mei 2003 @ 14:44
Mijn vader heeft acht jaar terug in de VS ook een (lichte)hersenbloeding gehad. Wij hadden daar een camper gehuurt om eens rond te touren.Hij is zelf toen hij helemaal raar was, naar het ziekenhuis gereden.

Ik was toen acht dus ik herriner me er niet super veel van, maar wel dat hij met een buis in zn keel in het ziekenhuis bed lag. Best eng gezicht.

Nu is hij 50 en hij moet alleen elke middag een uurtje rusten, voor de rest heeft hij er weinig dingen aan over gehouden.

Sterkte ermee.
grtz

Ingrid19vrijdag 23 mei 2003 @ 15:45
Iedereen bedankt voor de reacties!

We zijn bang dat het erfelijk is.
Mijn oma heeft een zware herseninfart (k weet niet hoe je t schrijft) gehad, daardoor was ze halfzijdig verlamd geraakt en kreeg ze zware epilepsie. Ze kwam in een rolstoel terecht en kon amper praten.
Uiteindelijk is ze eraan overleden.
Net voor kerst heeft mijn tante ook een hersenbloeding gehad.
Ze was tijdelijk verlamd aan haar arm en kon moeilijk praten.En ze sleepte met haar been.
Dat is nu goed gekomen, ze gaat vanaf juni weer volledig aan het werk.
En nu heeft mijn vader dus een hersenbloeding gekregen.
Mijn andere tante is nu bang dat ze het ook krijgt.

We gaan nu elke avond naar mijn vader toe, in het ziekenhuis.
Djeez brengt ons.
Gelukkig gaat het elke dag wat beter. Als het goed is krijgt hij fysiotherapie.
Maar hij is nog steeds in de war en ze weten niet of dat goed komt en zo ja hoe lang dat duurt.
Dat is best wel frustrerend.

Oh ja, k heb zelf geen pc meer, dus als ik een tijdje niet reageer, weten jullie waarom dat is.

Ingrid19vrijdag 23 mei 2003 @ 15:46
Oh ja, hij is ook steeds erg moe.
_Hestia_vrijdag 23 mei 2003 @ 16:20
Mijn vader heeft een paar jaar geleden een paar hersenbloedingen achter elkaar gehad. Daardoor is hij nou gedeeltelijk aan zijn linkerkant verlamd. Hij kan bijvoorbeeld zelf zijn veters en jas niet dicht doen en niet meer motorrijden (wat een grote hobby van hem was)

Dankzij ergotherapie kan hij wel weer een paar dingen zelf, maar ook nog een heleboel dingen niet ( die ik hierboven dus beschreven heb)

heel veel sterkte!

Ingrid19vrijdag 23 mei 2003 @ 22:02
We zijn net terug uit het ziekenhuis en daar vertelde mijn vader dat ze vandaag erachter zijn gekomen dat hij zijn rug gebroken heeft.
Dat komt ws door de epileptische aanval die hij als gevolg van de hersenbloeding heeft gehad.
Ws krijgt hij maandag een corset aangemeten en dan zien we wel verder.
Ilsvrijdag 23 mei 2003 @ 22:16
Sterkte..
yuggievrijdag 23 mei 2003 @ 22:20
Niet zo lang geleden heeft mijn vader een herseninfarct gehad en tien jaar daarvoor een hersenbloeding. (hij is nu 59 jaar)

Zijn rechterkant is verlamd geweest en dat is zich langzamerhand aan het herstellen, tot waar het herstellen kan natuurlijk.
Hij is nu opnieuw aan het leren schrijven en heeft nog moeite met nadenken en zich iets te herinneren.

Hersenbloedingen en herseninfarcten zijn niet erfelijk, althans het gebeurene zelf.
Vaak komen herseninfarcten en bloedingen voor bij mensen met een hoog cholesterol. En dat is wel weer erfelijk, maar ook zeer goed te behandelen.

Roken is ook een grote boosdoener, bij mijn vader was dat niet aan de orde.
Alleen een hoog cholesterol.

Ik kan jou alleen zeggen dat je nu met alles blij moet zijn, en genieten van elke dag dat ze samen bent. Dit klinkt erg dramatisch, maar ik denk dat je daar al achter gekomen bent.
Het kan zo zijn dat je vader blijft zoals hij nou is, heb daar vrede mee. Leer je vader er ook vrede mee te hebben, anders maakt hij zich druk en dan is de kans op herhaling alleen maar groter. (natuurlijk niet zo tegen je vader zeggen)

Doe het kalm aan, en weet dat er evenveel happy endings als rampverhalen zijn.

Ik weet nog niet of alles bij mijn vader terugkomt, ik weet wel dat hij nog steeds mijn pappie is en dat ik zijn meissie ben.

berneyvrijdag 23 mei 2003 @ 22:27
Ja mijn man heeft vorig jaar 2 herseninfarcten gehad (44 jaar)....aan de rechterkant, links was dus verlamd. En hij kan alles weer dit door zijn ontzettende sterke wil van hem. binnenkort gaat hij voor 1 dag in de week zijn werk hervatten en moet hij voor een rijvaardigheidstest dat hij weer mag rijden.


Hm ik moet er wel bij zeggen dat hij 'restverschijnselen heeft' d.w.z dat hij niet alles kan onthouden enzo, maar ook dat komt wel weer goed.

Sterkte ermee.

julekesvrijdag 23 mei 2003 @ 22:31
Ik heb drie jaar geleden een licht hersen infarct gehad, met lichte verlammingsverschijnselen aan m'n linkerkant (infact in rechter hersenhelft). Ik heb nu nergens meer last van, maar soms lijkt het wel alsof mijn linkerarm anders aanvoelt dan m'n rechterarm. Klinkt misschien een beetje vreemd, en het zou ook kunnen dat ik het me verbeeld.
berneyvrijdag 23 mei 2003 @ 22:32
quote:
Op vrijdag 23 mei 2003 22:31 schreef julekes het volgende:
Ik heb drie jaar geleden een licht hersen infarct gehad, met lichte verlammingsverschijnselen aan m'n linkerkant (infact in rechter hersenhelft). Ik heb nu nergens meer last van, maar soms lijkt het wel alsof mijn linkerarm anders aanvoelt dan m'n rechterarm. Klinkt misschien een beetje vreemd, en het zou ook kunnen dat ik het mezelf inbeeld.
Dat beeld je je niet in hoor, is dat bijvoorbeeld als je moe bent?? dan kunnen nl die herkeningspunten naar voren komen dat heeft mijn man ook nog wel.
yuggievrijdag 23 mei 2003 @ 22:33
Dat is dat dode gevoel wat je overhoudt, omdat je zenuwen even onderbroken zijn.

Veel succes ondanks dat.

julekesvrijdag 23 mei 2003 @ 22:36
quote:
Op vrijdag 23 mei 2003 22:32 schreef berney het volgende:

[..]

Dat beeld je je niet in hoor, is dat bijvoorbeeld als je moe bent?? dan kunnen nl die herkeningspunten naar voren komen dat heeft mijn man ook nog wel.


Er zit niet echt een vast patroon in, het valt me alleen op als ik er op let. Het is verder niet storend of zo, het is net als een foto, een herinnering aan iets uit m'n verleden.
Rood_schaapvrijdag 23 mei 2003 @ 22:37
Klote voor je Mijn vader heeft vroeger een herseninfarct gehad... Is er gelukkig goed vanaf gekomen..
_Hestia_zaterdag 24 mei 2003 @ 12:26
echt erg dat je vader nou ook een gebroken rug heeft, dan kan hij helemaal niks meer

nogmaals veel sterkte!

Ingrid19zondag 25 mei 2003 @ 17:53
Even een update.
Hij heeft aan de onderkant van zijn rug 2 kleine breuken opgelopen.
Ws krijgt hij maandag een corset aangemeten.
Hopelijk kan hij dan snel weer naar huis.
yuggiezondag 25 mei 2003 @ 21:21
Gelukkig zijn het 'maar' kleine breukjes.

Veel succes nog en veel plezier als hij weer thuis is, dat is vele malen prettiger.

Ben in ieder geval blij voor dat zijn rug niet al te veel schade heeft opgelopen.

Koninginmaandag 26 mei 2003 @ 08:25
Hallo Ingrid,

Ongeveer 7 jaar geleden heeft mijn vader hetzelfde meegemaakt, hij was toen 50 jaar.
Het is echt vreselijk als je dat overkomt, mijn altijd actieve vader lag nu in een ziekenhuisbed en kon volgens je gevoel bijna niets meer.

Het heeft maanden geduurd voordat ie het zelf heeft kunnen accepteren dat zijn leven veranderd is, want dat is het zeker (kijk maar naar de eerste post van von_manstein, die klopt nl. helemaal). Het is ook belangrijk dat je er mee om leert gaan, want het veranderd allemaal.

Nu 7 jaar later gaat het goed, verder geen last meer alleen de kleinigheden die wel eens vervelend zijn...

Ingrid19woensdag 28 mei 2003 @ 16:45
Hoi, mijn vader heeft sinds zondagavond een corset.
Hij kan nu met behulp van een rollator al hele stukken lopen.
Hij mocht vanmorgen naar huis!
Nu wachten we nog steeds op een bed en rollator van de Thuiszorg.
Het gaat gelukkig de goede kant op.
Karinwoensdag 28 mei 2003 @ 17:41
quote:
Op woensdag 28 mei 2003 16:45 schreef Ingrid19 het volgende:
Hoi, mijn vader heeft sinds zondagavond een corset.
Hij kan nu met behulp van een rollator al hele stukken lopen.
Hij mocht vanmorgen naar huis!
Nu wachten we nog steeds op een bed en rollator van de Thuiszorg.
Het gaat gelukkig de goede kant op.
Goed nieuws!
Fijn om te horen dat het beter gaat. Heel veel succes met revalideren.
Leipo666woensdag 28 mei 2003 @ 17:51
mijn vader heeft niet lo lang geleden een kleine hersenbloeding gehad.

hij wordt nu moe van de meest rare dingen: een balletje gooien voor de hond is hem al teveel, maar ruim 10km hardlopen doet ie zonder problemen

btw. zit er wel een groot verschil tussen een hersenbloeding en een infarct (ik zie de termen hier door elkaar gebruikt worden).

een bloeding is meestal minder ernstig maar kan ook fataal zijn en kan ook op elke leeftijd voorkomen (bijv. aangeboren afwijking van de aderen). hierbij breekt een adre open in je hoofd zodat er bloed in je hoofd stroomt.

een infarct komt eigenlijk alleen maar bij oudere mensen voor omdat dat het verstoppen van een ader is wat vaak gebeurt door roken en een hoog cholesterol gehalte waardoor de aderen dichtslibben. omdat dit wel een aardige tijd duurt komt het praktisch niet voor bij jongere mensen.

(ff in het kort.. het eten is klaar )

Debswoensdag 28 mei 2003 @ 17:56
quote:
Op woensdag 28 mei 2003 17:51 schreef Leipo666 het volgende:

een infarct komt eigenlijk alleen maar bij oudere mensen voor omdat dat het verstoppen van een ader is wat vaak gebeurt door roken en een hoog cholesterol gehalte waardoor de aderen dichtslibben. omdat dit wel een aardige tijd duurt komt het praktisch niet voor bij jongere mensen.


Een infarct komt soms weleens voor bij jongere mensen, heb het over een jaar of 50.
(ik heb er ook wel ervaring mee, loop stage op een afdeling vol met mensen die een CVA hebben gehad)
Maar als het je vader is is het natuurlijk wel heel anders.
Sterkte!
Leipo666woensdag 28 mei 2003 @ 18:44
quote:
Op woensdag 28 mei 2003 17:56 schreef Debs het volgende:

[..]

Een infarct komt soms weleens voor bij jongere mensen, heb het over een jaar of 50.
(ik heb er ook wel ervaring mee, loop stage op een afdeling vol met mensen die een CVA hebben gehad)
Maar als het je vader is is het natuurlijk wel heel anders.
Sterkte!


met oudere mensen bedoelde ik eigenlijk 50 jaar en ouder. een infarct onder de 50 jaar is eigenlijk een zeldzaamheid (ik wil niet zeggen dat het niet voorkomt).

bij mijn vader was ie eigenlijk zo licht dat ze eerst dachten aan een hartinfarct/aanval (ook weer verschil) omdat hij ineens in elkaar zakte terwijl hij boven op ons fitnesapparaat bezig was en zo slap was dat ie niet eens meer om hulp kon roepen(later gelukkig wel maar toen was hij alweer wat opgeknapt). maar uit alle onderzoeken konden ze niets wijzer worden. uiteindelijk na een paar weken pas zag een dokter meteen toen me vader binnenkwam wat het was: hij zag dat 1 gezichtshelft niet omhoog ging als hij fronsde, maar het was zo weinig dat wij het zelf nog niet eens gezien hadden.
nu zijn de onderzoeken nog gaande om de plek te vinden in de hersenen waar het heeft plaatsgevonden en om te kijken of er misschien wel een grote bloeding eraan zit te komen zodat ze er tijdig wat aan kunnen doen.

Baka_nekowoensdag 28 mei 2003 @ 20:36
Nou, alvast veel sterkte met je vader en z'n revalidatie, ik hoop at het goed komt!

In '95 kreeg mijn moeder (toen 36) een hersenbloeding, en werd met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Tegen mijn vader zeiden ze dat ze elkaar maar alvast een dikke knuffel moesten geven, aangezien ze een nogal ingewikkelde operatie moest ondergaan en het flink aan het bloeden was in d'r hoofd.
Na een heleboel snij- en pluiswerk lag mammie daar, met een luikje in dr hoofd, paars opgezet (de naden van dat luikje dan) op de IC spastisch haar aardbeien (die mijn vader lief meebracht) rond te strooien.

Maar het einde van het verhaal is dus dat ze een paar maanden medicijnen slikte, me 2x per dag goeiemorgen wenste en nu helemaal normaal is. Ze was toch altijd al verstrooid maar dat is er eigenlijk niet erger op geworden. Ze doet al jaren weer alles en het gaat gewoon weer helemaal goed nou

Ik dacht, misschien helpt het om te lezen dat het ook wel goed kan gaan.... en nogmaals sterkte!!

Leipo666woensdag 28 mei 2003 @ 21:01
gelukkig zit me vader geestelijk nog goed in elkaar, alleen sneller chagrijnig maar dat komt omdat hij sneller moe is en hij altijd chagrijniger is als hij moe is
hij kan ook minder goed tegen drukte om hem heen: een dagje shoppen in het centrum is slopend voor hem.
We gaan aanstaande dinsdag naar het concert van Bon Jovi, dus kijken hoe dat gaat....

hij baalt er alleen van dat hij zo moe wordt van de simpele dingen en wel gewoon kan hardlopen/roeien/fitnessen.

ook een groot nadeel: me ouders zouden over 10 dagen voor 2 weken naar de Dominicaanse Republiek gaan als 2e huwelijksreis (ze zijn dan 25 jaar getrouwd) maar die reis hebben ze af moeten zeggen (gelukkig wel annuleringsverzekering).

Ingrid19dinsdag 3 juni 2003 @ 13:55
Mijn vader mocht dus vorige week woensdag naar huis.
Kreeg hij s avonds een zware epileptische aanval!
Moest hij meteen weer naar het ziekenhuis.
Het bleek dat ze hem een veel te lage dosis medicijnen hadden gegeven.
Hopelijk heeft hij nu de goede dosis medicijnen.
Hij is sinds gisteren weer thuis. (maandag)
Hij heeft nu een bed en een rollator van de thuiszorg.
Hopelijk knapt hij nu een beetje op. Dat kan wel heel lang duren.
Zielig voor hem dat hij nu een half jaar niet mag auto rijden, vanwege de medicijnen. Hij heeft pas 4 jaar zijn rijbewijs.
Koningindinsdag 3 juni 2003 @ 14:11
Oeh, dat is weer even een tegenvaller.
Hopelijk nu de goede medicatie en vooruitgang.
Leipo666woensdag 11 juni 2003 @ 20:18
dat tijdje niet autorijden is altijd nog minder erg dan nooit meer auto kunnen rijden.

btw. bij mijn pa hebben ze niets meer kunnen vinden in zijn hoofd dus officieel is hij weer gezond verklaard, al hebben ze wel hun 25 jaar huwelijksreis naar de Dominicaanse Republiek afgezegt omdat dat echt niet zou gaan: na een dag sleuren met koffers is hij de rest van de vakantie bekaf. dat zou dus geen leuke vakantie geweest zijn.

Ingrid19zaterdag 29 mei 2004 @ 01:00
hallo, het is inmiddels ruim een jaar geleden. (20 mei) Het gaat redelijk met hem. Alleen heeft hij vandaag weer een (hele) lichte herseninfarct gehad. Hij heeft nog steeds erg vaak last van zijn rug. En de laatste tijd heeft hij weinig kracht in zijn handen en benen. Helaas is hij vandaag weer opgenomen in het ziekenhuis. Hij moet iig vannacht blijven, dan wordt hij aan een monitor gelegd. Heel ws gaat de vakantie alweer niet door. Grrr, waarom moet dit nu weer mijn ouders overkomen? Mijn moeder heeft vorig jaar huidkanker gehad, waar ze nog steeds van aan het genezen is. We hadden gehoopt dat dit een 'normaal' jaar zou worden.
FritsVanEgterszaterdag 29 mei 2004 @ 01:14
Tjeemig, allereerst sterkte gewenst. Erg vervelend dat je beide ouders allebei ziek zijn of herstellende.

Een (lichte) herseninfarct, is dat hetzelfde als een bloeding? Of wat is het verschil?
Manwethzaterdag 29 mei 2004 @ 02:10
quote:
Op zaterdag 29 mei 2004 01:00 schreef Ingrid19 het volgende:
hallo, het is inmiddels ruim een jaar geleden. (20 mei) Het gaat redelijk met hem. Alleen heeft hij vandaag weer een (hele) lichte herseninfarct gehad. Hij heeft nog steeds erg vaak last van zijn rug. En de laatste tijd heeft hij weinig kracht in zijn handen en benen. Helaas is hij vandaag weer opgenomen in het ziekenhuis. Hij moet iig vannacht blijven, dan wordt hij aan een monitor gelegd. Heel ws gaat de vakantie alweer niet door. Grrr, waarom moet dit nu weer mijn ouders overkomen? Mijn moeder heeft vorig jaar huidkanker gehad, waar ze nog steeds van aan het genezen is. We hadden gehoopt dat dit een 'normaal' jaar zou worden.
Wat shit voor je,
sterkte gewenst.
Ingrid19zaterdag 29 mei 2004 @ 14:08
quote:
Op zaterdag 29 mei 2004 01:14 schreef FritsVanEgters het volgende:
Tjeemig, allereerst sterkte gewenst. Erg vervelend dat je beide ouders allebei ziek zijn of herstellende.

Een (lichte) herseninfarct, is dat hetzelfde als een bloeding? Of wat is het verschil?
Ik weet het eerlijk gezegd ook niet precies. Hij moet iig met pinksteren nog blijven, wanneer hij weer naar huis mag is nog niet bekend. Het gaat wel redelijk met hem. Het is gelukkig niet zo erg als vorig jaar. Hij heeft nog steeds minder kracht aan 1 kant van zijn lichaam. Vanmiddag horen we meer. Om 15.30 gaan we naar het bezoekuur, weten we vast wel meer.
xxgirlxxzaterdag 29 mei 2004 @ 14:18
Jeetje en dan denk ik soms dat ik het zwaar heb door omstandigheden..Is helemaal niets vergeleken met dit verhaal.
Heel erg veel sterkte Ingrid (en de rest van de familie natuurlijk!)
sleepflowerzaterdag 29 mei 2004 @ 14:19
Wat erg voor jou/je familie/je vader.

Sterkte.
FritsVanEgterszaterdag 29 mei 2004 @ 20:26
quote:
Op zaterdag 29 mei 2004 14:08 schreef Ingrid19 het volgende:
Vanmiddag horen we meer. Om 15.30 gaan we naar het bezoekuur, weten we vast wel meer.
Hopelijk goed nieuws
Skvzaterdag 29 mei 2004 @ 20:33
Mijn opa heeft ook zoiets gehad.. ding alleen erg verkeerd, kreeg er een bloedpropje van in zn hersenen.
Daardoor kreeg een deel van de hersenen in de rechter helft geen bloed meer en is kapot gegaan.

Is toen de rest van zijn leven aan de linkerkant verlamd gebleven, en er was geen fatsoenlijk gesprek meer met hem te houden. Hij heeft na de bloeding nog 10 jaar geleefd, tot vorig jaar.

Verder een kennis van mn ouders ook. Die heeft een paar maanden gerevalideerd, maar alles is met hem weer perfect in orde..

Veel sterkte!
Ingrid19zaterdag 29 mei 2004 @ 21:45
We zijn vanmiddag naar het bezoekuur geweest. We hoorden dat hij een slechte doorstroming in zijn nekslagader heeft oid, dat heeft die herseninfarct veroorzaakt. Dat gaan ze ws dindag onderzoeken. Verder gaat het wel goed me hem, het was deze keer gelukig een kleintje, zonder epileptische aanval. Met mijn moeders wond gaat het de goede kant op.
nikkymaandag 31 mei 2004 @ 00:37
sterkte meissie

het zit je niet echt mee he?
Spethmaandag 31 mei 2004 @ 01:03
Mijn vader heeft voor mijn geboorte (hij was toen iets van 48 geloof ik) ook een hersenbloeding gehad, in het gedeelte waar het leesvermogen wordt geregeld.

Gevolg was dat hij na de operatie niet goed meer dingen kon onthouden, en dacht dat hij een Chinese krant las terwijl hij het NRC voor zich had Na verloop van tijd kwam het weer goed, ik ben inmiddels 19 en het is nooit meer voorgekomen, het is echter wel genetisch, dus ik moet ook mezelf in de gaten houden. Aangezien je hersenen zelf compenseren voor afgestorven delen is hij er nu praktisch weer helemaal bovenop, hoewel hij nog steeds vrij traag leest.
Manwethmaandag 31 mei 2004 @ 01:03
OMG vannacht had ik ook zoiets
ik kreeg een slaaparm, en ik dacht echt dat ik zoiets had van er zit een bloedprop in m'n arm.

Ik ben een half uur wakker gebleven maar er gebeurde niets.

Ineens denk ik er weer aan.
DePresidentmaandag 31 mei 2004 @ 01:24
iemand van mijn familie heeft een paar keer epileptische aanvallen gehad (waarschijnlijk)
maar leeft weer helemaal normaal en nergens meer last van na medicijnen

En iemand anders die ik ken heeft ook een hersenbloeding gehad

en die snapt ook alles weer en leeft ook weer normaal

kortom: het komt wel goed ooit

[ Bericht 2% gewijzigd door DePresident op 31-05-2004 02:17:04 ]
Manwethmaandag 31 mei 2004 @ 02:07
quote:
Op maandag 31 mei 2004 01:24 schreef DePresident het volgende:

kortom: het zal wel loslopen
Daarover moet je geen grapjes maken
Het kan ook niet loslopen
dat jouw kennis nou mazzel heeft gehad
maarmeestal gaat het de verkeerde kant op, en niet lullig voor TS, overlijdt het slachtoffer.

Mijn vader is ook in de zware periode 45-55 als je daar doorheen bent heb je een goede kans
laat je pa gezond eten en ook veel chocola, op een of andere manier is dat gezond. Dat doet mijn pa ook en hij is (doet zich voorkomen) zo gezond asl een vis.

je wordt er wel dik van, maar het is goed tegen kanker en andere ziektes, en aangezien mijn pa ook een hersenbloeding heeft gehad en daarna nooit meer sinds hij chocola eet niet meer. Kan het alleen maar goed zijn.

Sterkte.
DePresidentmaandag 31 mei 2004 @ 02:10
quote:
Op maandag 31 mei 2004 02:07 schreef Manweth het volgende:

[..]

Daarover moet je geen grapjes maken
het was niet grappig bedoeld. Misschien lees jij op een of andere achterlijke manier.........?
of had ik moeten zeggen 'het komt wel goed' ?
Manwethmaandag 31 mei 2004 @ 02:15
quote:
Op maandag 31 mei 2004 02:10 schreef DePresident het volgende:

[..]

het was niet grappig bedoeld. Misschien lees jij op een of andere achterlijke manier.........?
of had ik moeten zeggen 'het komt wel goed' ?
Het zou wel loslopen komt op een of andere "achterlijke" manier over op mij dat je je niet zo aan moet stellen en dat het wel goed komt.
DePresidentmaandag 31 mei 2004 @ 02:16
quote:
Op maandag 31 mei 2004 02:15 schreef Manweth het volgende:

[..]

Het zou wel loslopen komt op een of andere "achterlijke" manier over op mij dat je je niet zo aan moet stellen en dat het wel goed komt.
dan verander ik het wel ff huilebalk. Vond ik dus niet trouwens, dat dat zo overkwam
Brenniemaandag 31 mei 2004 @ 13:21
Hmm.. kom op, nu weer rustig verder jongens.
Verschil van interpretatie, daar is de ts niet mee gemoeid.
MOBO666maandag 31 mei 2004 @ 15:07
Hoi ingrid

heel veel sterkte met je vader

mijn vader heeft een aantal jaren geleden (20 ofzo ) ook een hersenbloeding gehad
ik was toen nogniet geboren maar dit heb ik allemaal gehoort van mn moeder
mijn vader heeft af en toe soort agresieve buien (schelden en met dingen gooien )
als hij iets aan het vertellen is moet bijna hij na iedere zin weer denken wat hij wilde vertellen.
hier een voorbeeldje : wij hebben vorige week een nieuwe dvd speler gekocht en we moeten hem 600 keer uitleggen hoe die werkt , je zou zeggen dat is door ouderdom maar dat is het niet .

als hij van zn werk naar huis komt en er is iets gebeurt op zn werk , is hij helemaal gestrest en vloekerig en maakt hij zich helemaal druk (om de kleinste dingen)
hij is ook heel erg snel op zn teentjes getrapt , en als dat gebeurt krijgt hij weer zon woede aanval

hij is niet altijd zo want hij lacht om de domste dingen, als hij hard muziek kan draaien is hij helemaal gelukkig , en zijn werk is zijn alles

bijna heel mn leven heb ik moeilijk met hem om kunnen gaan , we hadden ruzie om de stomste dingen , ik ergerde me heel vaak aan hem , waardoor ik weer een grote bek tegen hem gaf en hij tegen mij
tegenwoordig (nu ik ook wat volwassener begin te worden , gaat het redelijk goed
als hij zon woede uitbarsting krijg ga ik naar mn kamer en later is hij weer vrolijk


nogmaals heel erg veel sterkte
Ingrid19dinsdag 1 juni 2004 @ 23:29
Mijn vader zijn halsslagader is vandaag getest dmv echo. Alles ziet er goed uit. Als hij geluk heeft mag hij morgen weer naar huis. We merken het vanzelf. Het gaat de goede kant op, hij heeft nog wel last van ziijn arm. En hij heeft sinds vorig jaar last van zijn geheugen af en toe. Hij is er nog goed vanaf gekomen.
Ingrid19woensdag 2 juni 2004 @ 23:34
Goed nieuws! Mijn vader is weer thuis! De halsslagader test was goed,ze hebben alle tests/onderzoeken gedaan en alles ziet er weer goed uit. Hij heeft nog wel heel erge last van zijn rug. De kracht in zijn armen en benen is nog niet helemaal terug, maar dat komt volgens de neuroloog vanzelf. Hopelijk mag hij nog een paar weken thuis blijven.
julekesdonderdag 3 juni 2004 @ 01:32
quote:
Op woensdag 2 juni 2004 23:34 schreef Ingrid19 het volgende:
Goed nieuws! Mijn vader is weer thuis! De halsslagader test was goed,ze hebben alle tests/onderzoeken gedaan en alles ziet er weer goed uit. Hij heeft nog wel heel erge last van zijn rug. De kracht in zijn armen en benen is nog niet helemaal terug, maar dat komt volgens de neuroloog vanzelf. Hopelijk mag hij nog een paar weken thuis blijven.
Gelukkig Ik hoop met je mee..