FOK!forum / Klaagbaak / vrouwen slaan is soms wel gerechtvaardigd :(
slaughtermonkeywoensdag 21 mei 2003 @ 13:08
situatie schets:

1 ondergetekende op weg in z`n auto om iets af te gaan geven. Op de plaats des toekomstig onheils is het op straat een beetje smal, dus ik zet m`n auto op de stoep, alarmlichtjes aan (Niet gaan zeuren over op de stoep parkeren, die is daar breed genoeg om nog een heel leger aan voetgangers erlangs te laten, er stonden al kweetniet hoeveel autos op de stoep en zo kon het normale verkeer nog mooi door), en ik begin met het openen van m`n portier. Ik heb m`n deur nog niet half open of ik kijk ineens naar een groot vuilwit vlak, horende bij een gare bestelbus. what the fuck denkt ondergetekende nog, terwijl hij ziet dat de troela achter het stuur spontaan op me begint te kafferen adat het een lieve lust is. Ik maak een gebaar dat ze in de weg staat, maar daar gaat ze nog hysterischer van doen, zie ik. Owkay dan, verder maar in d`r sop gaar laten koken die muts. Ik besluit dat ze kan barsten met d`r demonstratieve geblokkeer van m`n deur en trek hem dicht, duw het sleuteltje terug in het contact en rijdt een meter naar voren. Zow, we kunnen weer uitstappen. deur open, en weer een vuilgrijzigwit vlak voor me neus.( Overigens die teef is nog een tandje harder gaan schelden, maar dat terzijde. Ik ben laaiend, en duik over de pook heen, en naar de andere deur. Als ik enigzins heel erg pissig op madam afstap (die nog steeds het hele scheldwoordenboek afgaat) om te vragen waar ze mee bezig is en om gelijk even te noteren wat voor nummerbord miss kut heeft stapt ze zelf al uit en begint ze te janken als een voetzoeker. Het blijkt dat madam ook iets wil laden/lossen en ze vindt dat ik maar opzij moet. Yeah right. Als ik zeg dat ze het heen en weer kan krijgen met d`r onzin en dat ze ff normaal moet doen, haalt ze uit. mispoes, ondergetekende hield er al rekening mee en kan nog net een stapje opzij doen. Mevrouw hield er echter geen rekening mee dat ik niet altijd een heer ben daarentegen, zeker niet als het de bedoeling is dat m`n hoofd als boksbal wordt gebruikt. Toen ze klaar was met dizzy zijn en tegen d`r bus hangen had ze ineens niet meer zo`n haast om te parkeren meer. Ze durfde zelfs niet meer te schelden toen ze zich in d`r busje terugtrok met een dikke kaak en plankgas ervandoor ging.

Strangerwoensdag 21 mei 2003 @ 13:09
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
Hallahanwoensdag 21 mei 2003 @ 13:10
held!
Davewoensdag 21 mei 2003 @ 13:11
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
powertonywoensdag 21 mei 2003 @ 13:12
Yes... en terecht.. eigen schuld dikke bult.

Als je je niet gedraagt als een dame word je ook niet behandeld als dame !
chapeau...

GrymReaperwoensdag 21 mei 2003 @ 13:12
Ja beter dat je de volgende keer Enter gebruikt, maarre ik hoop voor jou dat ze niet met haar dikke kaak richting politie is gereden met jou kenteken!
Conflictwoensdag 21 mei 2003 @ 13:13
als iemand je slaat sla je gewoon terug, zo hoort het ook, goed gedaan!
slaughtermonkeywoensdag 21 mei 2003 @ 13:14
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
forget it.
erikhwoensdag 21 mei 2003 @ 13:14
Stom wijf, maar ik zou haar neit slaan, hooguit effe stevig beetpakken dat ze schrikt en niks meer
HenkieSpankiewoensdag 21 mei 2003 @ 13:14
Emanicpatie?
Barbaafwoensdag 21 mei 2003 @ 13:15
Ik denk dat het hier niet relevant is of het een vrouw betreft of niet. Als jouw kant van het verhaal klopt dan vind ik dat je gelijk had terug te meppen, zeker als je het bij één klap gehouden hebt. Vorm van noodweer met proportioneel geweld, zogezegd.
slaughtermonkeywoensdag 21 mei 2003 @ 13:16
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:12 schreef GrymReaper het volgende:
Ja beter dat je de volgende keer Enter gebruikt, maarre ik hoop voor jou dat ze niet met haar dikke kaak richting politie is gereden met jou kenteken!
doet ze niet, het voordeel van drukke straten is dat er veel getuigen zijn. En ze konden allemaal in full color zien hoe mevrouw d`r handjes als eerste liet wapperen
4]-[ Highlanderwoensdag 21 mei 2003 @ 13:16
Op zich zeg ik "terecht, goed aangepakt", maar aan de andere kant vind ik vrouwen slaan eigenlijk niet kunnen. Ook slaan zij het eerst. Dat is omdat mannen over het algemeen toch iets harder kunnen slaan.
SmeeRwoensdag 21 mei 2003 @ 13:17
En terecht, maar je had ook gewoon weg kunnen lopen.....
salgerawoensdag 21 mei 2003 @ 13:17
Good for you!

Even een vrouwtje op haar plaats zetten met een ferme tik op de bek moet kunnen denk ik!

(in deze situatie dan.... normaliter ben ik niet zo pro vrouwen in elkaar meppen)

Chr1st1aanwoensdag 21 mei 2003 @ 13:17
Fantastisch
slaughtermonkeywoensdag 21 mei 2003 @ 13:17
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:14 schreef HenkieSpankie het volgende:
Emanicpatie?

ja gelijke behandeling was het wel. Een man zou ik ook terugslaan
wijsneuswoensdag 21 mei 2003 @ 13:18
Stapje opzij was niet genoeg? bent fysiek sterker dan een vrouw, moest je zonodig slaan?

Je verhaal lijkt mij een poging tot rechtvaardiging - proef ik een beetje schuldgevoel?

kikkerlikkerwoensdag 21 mei 2003 @ 13:19
goed gedaan wat een snert wijf
Strawwoensdag 21 mei 2003 @ 13:20
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
Volledig mee eens!
slaughtermonkeywoensdag 21 mei 2003 @ 13:20
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:18 schreef wijsneus het volgende:
Je verhaal lijkt mij een poging tot rechtvaardiging - proef ik een beetje schuldgevoel?
idd verschrikkelijk schuldgevoel. Ik ga correlatie of het riagg maar bellen denk ik voordat ik er aan onder door ga.
Vampierwoensdag 21 mei 2003 @ 13:20
Als iemand mij slaat weer ik af en trakteer ik terug... dat is een reflex......
TR08woensdag 21 mei 2003 @ 13:21
Goed gedaan lijkt me. Vrouwen moeten niet denken dat ze wel even mogen uithalen als ze pissed zijn.

Als een vrouw mij dreigt te slaan zeg ik altijd gelijk dat ik gewoon terug mep als ze wat probeert. Of ze me raakt is niet relevant, slaat ze mis/weet ik te ontwijken dan had ze maar beter moeten meppen.

Hoe je het ook bekijkt: Ze heeft altijd de keus om niet te slaan en weet wat er kan gebeuren als ze het wel doet.

Tot nu toe is het dreigement meestal afdoende geweest

wijsneuswoensdag 21 mei 2003 @ 13:22
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:20 schreef slaughtermonkey het volgende:

[..]

idd verschrikkelijk schuldgevoel. Ik ga correlatie of het riagg maar bellen denk ik voordat ik er aan onder door ga.


Begrijp me niet verkeerd - she had it coming - ik vraag me alleen af of je het niet op een andere manier had kunnen oplossen
Syrenawoensdag 21 mei 2003 @ 13:23
Waarom mag je vrouwen niet slaan? Ik bedoel, als ze problemen willen dan kunnen ze die krijgen hoor.

Ben trouwens zelf ook vrouw (geen agressieve ofzo) .
Maar laatst hadden we hier een zeer brutale student die ik met liefde met kop en kont over de reling hier geflikkerd had.
"Ik sla geen wijven" zei 'ie ook nog. Waarop mijn collega en ik: Hebben wij zeker pech, aangezien we geen wijven zijn.

(we zijn niet gaan slaan, en hij ook niet, al waren mijn collega en ik er niet ver van af, *hahaha*. We hebben het maar gelaten bij: En nou kop dicht of opsodemieteren, en dat maakte genoeg indruk).

Howlin_Madwoensdag 21 mei 2003 @ 13:23
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:16 schreef 4]-[ Highlander het volgende:
Op zich zeg ik "terecht, goed aangepakt", maar aan de andere kant vind ik vrouwen slaan eigenlijk niet kunnen. Ook slaan zij het eerst. Dat is omdat mannen over het algemeen toch iets harder kunnen slaan.
Wat een onzin, er zijn genoeg vrouwen die ook harder kunnen slaan dan andere vrouwen en dat mag wel.
Moet ze maar der fatsoen houden.
Maksterwoensdag 21 mei 2003 @ 13:24
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:08 schreef slaughtermonkey het volgende:
situatie schets:

1 ondergetekende op weg in z`n auto om iets af te gaan geven. Op de plaats des toekomstig onheils is het op straat een beetje smal, dus ik zet m`n auto op de stoep, alarmlichtjes aan (Niet gaan zeuren over op de stoep parkeren, die is daar breed genoeg om nog een heel leger aan voetgangers erlangs te laten, er stonden al kweetniet hoeveel autos op de stoep en zo kon het normale verkeer nog mooi door), en ik begin met het openen van m`n portier. Ik heb m`n deur nog niet half open of ik kijk ineens naar een groot vuilwit vlak, horende bij een gare bestelbus. what the fuck denkt ondergetekende nog, terwijl hij ziet dat de troela achter het stuur spontaan op me begint te kafferen adat het een lieve lust is. Ik maak een gebaar dat ze in de weg staat, maar daar gaat ze nog hysterischer van doen, zie ik. Owkay dan, verder maar in d`r sop gaar laten koken die muts. Ik besluit dat ze kan barsten met d`r demonstratieve geblokkeer van m`n deur en trek hem dicht, duw het sleuteltje terug in het contact en rijdt een meter naar voren. Zow, we kunnen weer uitstappen. deur open, en weer een vuilgrijzigwit vlak voor me neus.( Overigens die teef is nog een tandje harder gaan schelden, maar dat terzijde. Ik ben laaiend, en duik over de pook heen, en naar de andere deur. Als ik enigzins heel erg pissig op madam afstap (die nog steeds het hele scheldwoordenboek afgaat) om te vragen waar ze mee bezig is en om gelijk even te noteren wat voor nummerbord miss kut heeft stapt ze zelf al uit en begint ze te janken als een voetzoeker. Het blijkt dat madam ook iets wil laden/lossen en ze vindt dat ik maar opzij moet. Yeah right. Als ik zeg dat ze het heen en weer kan krijgen met d`r onzin en dat ze ff normaal moet doen, haalt ze uit. mispoes, ondergetekende hield er al rekening mee en kan nog net een stapje opzij doen. Mevrouw hield er echter geen rekening mee dat ik niet altijd een heer ben daarentegen, zeker niet als het de bedoeling is dat m`n hoofd als boksbal wordt gebruikt. Toen ze klaar was met dizzy zijn en tegen d`r bus hangen had ze ineens niet meer zo`n haast om te parkeren meer. Ze durfde zelfs niet meer te schelden toen ze zich in d`r busje terugtrok met een dikke kaak en plankgas ervandoor ging.


En terecht !!! Ik hoop dat je er hard geraakt heb. Zulke mensen moeten gewoon klappen krijgen!
ShaoliNwoensdag 21 mei 2003 @ 13:24
Watje, ze stond dus gewoon nog na jouw klap.
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:25
EIKEL!
Ik begrijp dat je het niet pikt dat ze jou slaat, maar dan jezelf verlagen tot het zelfde niveau? naja, niveau? Triest!
De-Boswachterwoensdag 21 mei 2003 @ 13:26
Mja, goed bezig.
Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 13:26
emancipatie geldt ook de andere kant uit. Goed gedaan kerel.

Vrouwen slaan is not done, maar als ze zelf beginnen, gewoon terugslaan.

Het vastpakken en zeggen dat ze rustig aan moet doen zou kunnen, maar zou ik 't niet doen. Iemand die je (imho) zonder reden een hoek wil geven zal je waarschijnlijk met hetzelfde gemak een knietje geven.

Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 13:26

Proleet!

Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 13:27
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:25 schreef Mea.Culpa het volgende:
EIKEL!
Ik begrijp dat je het niet pikt dat ze jou slaat, maar dan jezelf verlagen tot het zelfde niveau? naja, niveau? Triest!
Laat jij maar fijn over je heen lopen.
Vampierwoensdag 21 mei 2003 @ 13:28
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:26 schreef Svyatagor het volgende:

Proleet!


Was er iets gratis?
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:28
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:27 schreef Vision het volgende:

[..]

Laat jij maar fijn over je heen lopen.


Ik ben een VROUW en nee, ik zou nooit slaan, maar what ever. Ik verlaag me niet tot het niveau van een ander. Je bent veel stoerder als je het met woorden oplost!
Dark-Dwoensdag 21 mei 2003 @ 13:29
sommige wijven verdienen het gewoon om een hoek te krijgen..

let wel ik ben van mening dat als dat gebeurd is dat je als man dan wel heel die scheur vol met buf mag schieten

Maksterwoensdag 21 mei 2003 @ 13:31
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:28 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Ik ben een VROUW en nee, ik zou nooit slaan, maar what ever. Ik verlaag me niet tot het niveau van een ander. Je bent veel stoerder als je het met woorden oplost!


Niks hee. als zij begint gewoon terug batsen.

En met woorden oplossen. Volgens mij kan zo een simpel viswijf niet eens praten !

TR08woensdag 21 mei 2003 @ 13:32
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:28 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Ik ben een VROUW en nee, ik zou nooit slaan, maar what ever. Ik verlaag me niet tot het niveau van een ander. Je bent veel stoerder als je het met woorden oplost!


Sommige mensen luisteren gewoon niet naar woorden. Daar kom je dus niet ver mee. Wat niet wegneemt dat je wel eerst moet praten
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:33
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:31 schreef Makster het volgende:

[..]

Niks hee. als zij begint gewoon terug batsen.

En met woorden oplossen. Volgens mij kan zo een simpel viswijf niet eens praten !


Wees dan de wijste en loop weg. Dat is altijd nog beter dan batsen.


En als ze je dan nog lastig valt, kun je haar altijd nog vermoorden.

[Dit bericht is gewijzigd door Mea.Culpa op 21-05-2003 13:34]

SigmundFreudwoensdag 21 mei 2003 @ 13:33
Leesbare versie met wat newlines:
1 ondergetekende op weg in z`n auto om iets af te gaan geven.
Op de plaats des toekomstig onheils is het op straat een beetje smal, dus ik zet m`n auto op de stoep, alarmlichtjes aan (Niet gaan zeuren over op de stoep parkeren, die is daar breed genoeg om nog een heel leger aan voetgangers erlangs te laten, er stonden al kweetniet hoeveel autos op de stoep en zo kon het normale verkeer nog mooi door), en ik begin met het openen van m`n portier.
Ik heb m`n deur nog niet half open of ik kijk ineens naar een groot vuilwit vlak, horende bij een gare bestelbus.
what the fuck denkt ondergetekende nog, terwijl hij ziet dat de troela achter het stuur spontaan op me begint te kafferen adat het een lieve lust is.
Ik maak een gebaar dat ze in de weg staat, maar daar gaat ze nog hysterischer van doen, zie ik.
Owkay dan, verder maar in d`r sop gaar laten koken die muts.
Ik besluit dat ze kan barsten met d`r demonstratieve geblokkeer van m`n deur en trek hem dicht, duw het sleuteltje terug in het contact en rijdt een meter naar voren.
Zow, we kunnen weer uitstappen.
deur open, en weer een vuilgrijzigwit vlak voor me neus.( Overigens die teef is nog een tandje harder gaan schelden, maar dat terzijde.
Ik ben laaiend, en duik over de pook heen, en naar de andere deur.
Als ik enigzins heel erg pissig op madam afstap (die nog steeds het hele scheldwoordenboek afgaat) om te vragen waar ze mee bezig is en om gelijk even te noteren wat voor nummerbord miss kut heeft stapt ze zelf al uit en begint ze te janken als een voetzoeker.
Het blijkt dat madam ook iets wil laden/lossen en ze vindt dat ik maar opzij moet.
Yeah right.
Als ik zeg dat ze het heen en weer kan krijgen met d`r onzin en dat ze ff normaal moet doen, haalt ze uit.
mispoes, ondergetekende hield er al rekening mee en kan nog net een stapje opzij doen.
Mevrouw hield er echter geen rekening mee dat ik niet altijd een heer ben daarentegen, zeker niet als het de bedoeling is dat m`n hoofd als boksbal wordt gebruikt.
Toen ze klaar was met dizzy zijn en tegen d`r bus hangen had ze ineens niet meer zo`n haast om te parkeren meer.
Ze durfde zelfs niet meer te schelden toen ze zich in d`r busje terugtrok met een dikke kaak en plankgas ervandoor ging.

Vraag me af of dit niet op een andere manier was op te lossen, uiteindelijk heb jij haar geslagen en zij jou niet (of valt dit onder de noemer 'net goed').

ShaoliNwoensdag 21 mei 2003 @ 13:34
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:33 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Wees dan de wijste en loop weg. Dat is altijd nog beter dan batsen.


Als ze gelijk begint te meppen, ren jij dan als een klein kindje dat gepest wordt weg?
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:35
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:34 schreef ShaoliN het volgende:

[..]

Als ze gelijk begint te meppen, ren jij dan als een klein kindje dat gepest wordt weg?


Je moet dat niet zien als weg rennen. Je moet dat zien als volwassen gedrag.
DeStedebouwerwoensdag 21 mei 2003 @ 13:35
Gewoon geen verschil maken als zij dat ook niet doet.
HenkieSpankiewoensdag 21 mei 2003 @ 13:35
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:33 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

En als ze je dan nog lastig valt, kun je haar altijd nog vermoorden.


Ja, zo verdedig je je uitspraak goed!!
Zeg dan niets!!
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:37
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:35 schreef HenkieSpankie het volgende:

[..]

Ja, zo verdedig je je uitspraak goed!!
Goed zeg dan niets!!


Schatje: sarcasme.
inXs-woensdag 21 mei 2003 @ 13:37
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:33 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Wees dan de wijste en loop weg. Dat is altijd nog beter dan batsen.


En als ze je dan nog lastig valt, kun je haar altijd nog vermoorden.


Vooral als zij bezig is jou neer te slaan.. Als ze niet wilt luisteren en niet wilt kappen met slaan, tja dan maar terug rossen!
HenkieSpankiewoensdag 21 mei 2003 @ 13:39
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:37 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Schatje: sarcasme.


Niet echt gepast als je eerst iemand eikel noemt dacht ik zo..
dolledingowoensdag 21 mei 2003 @ 13:40
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:35 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Je moet dat niet zien als weg rennen. Je moet dat zien als volwassen gedrag.


zegt een meisje van 17
Marielwoensdag 21 mei 2003 @ 13:40
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:16 schreef 4]-[ Highlander het volgende:
Op zich zeg ik "terecht, goed aangepakt", maar aan de andere kant vind ik vrouwen slaan eigenlijk niet kunnen. Ook slaan zij het eerst. Dat is omdat mannen over het algemeen toch iets harder kunnen slaan.
Risico wat je dus afweegt als vrouw.
Theigertjewoensdag 21 mei 2003 @ 13:42
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Leipo666woensdag 21 mei 2003 @ 13:42
gooed gedaan hoor.

ik ben zelf ook voor het terugslaan van vrouwen/wijven als ze zelf beginnen.
maar meestal hou ik het dan bij het hardhandig op de grond pleuren van dat soort mensen met daarna 1 hand op de keel (natuurlijk wel laten ademen ) daar schrikken ze zich meestal helemaal de pleuris van

HenkieSpankiewoensdag 21 mei 2003 @ 13:44
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 13:44
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
I couldn't agree more.
Mea.Culpawoensdag 21 mei 2003 @ 13:45
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
dolledingowoensdag 21 mei 2003 @ 13:45
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Deze reply komt lekker slim over wil je zeggen?
neo567woensdag 21 mei 2003 @ 13:45
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Niet mee eens, dat viswijf vroeg er gewoon om, zij wilde een klap uitdelen en vroeg daarmee een gevecht aan. Mag ze echt blij zijn dat het maar 1 tikkie is geweest.
Ze durfde het denk ik wel aan, om iemand ff te mishandelen. Goed dat ze daarvoor met een lik op stuk beleid is gecorrigeert.
Marielwoensdag 21 mei 2003 @ 13:48
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Is het niet eerder zo dat in beginsel de "dame" al niet behoort te slaan? Als zij dat toch doet, weet ze de risico's die er aan verbonden zijn.

Is toch ook van de gekke als ik iemand sla, en dan vervolgens gek ga kijken als er teruggeslagen wordt?

TR08woensdag 21 mei 2003 @ 13:49
Ach je hebt beide mogen proberen he, of het lukt vind ik minder relevant. Zij probeert te slaan-->jij probeert terug te slaan. Dat jij wat handiger bent is pech voor haar

"it's the thought that counts" zeg ik altijd maar. De wil was er en of het wel of niet lukt is meer geluk/handigheid hebben en heeft imho geen invloed op het recht van de ander om terug proberen te slaan.

[Dit bericht is gewijzigd door TR08 op 21-05-2003 13:51]

Maksterwoensdag 21 mei 2003 @ 13:49
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:33 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Wees dan de wijste en loop weg. Dat is altijd nog beter dan batsen.


En als ze je dan nog lastig valt, kun je haar altijd nog vermoorden.


Inderdaad ook een prima oplossing
Maksterwoensdag 21 mei 2003 @ 13:52
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Als hij er geen rekening mee hield dan had ie er een op zijn ogen gehad!

Maar wij mannen weten wel raad met dit soort simpele wijven die geen haar beter zijn als slaande mannen.

Hij heeft gewoon geod gehandeld. Zal er voortaan leren om tof te doen. Hoop dat er kaak goed dik is, kan ze thuis gelijk uitleggen aan aso-pappa hoe het is gekomen.

ook_gekwoensdag 21 mei 2003 @ 14:01
Vrouwen willen toch het zelfde behandeld worden als manne? Gelijke rechten? Mooi gewoon slaan dus. Wie niet luisteren wil moet maar voelen! ( let wel goed op de omgeving. Want die gaan anders ook slaan )

Ik vind dat er goed gehandeld is.


Een keer zien gebeuren tijdens stappen. Een grietje word opeens boos op een gast. En beging er op in te slaan. Dus die gast duwt haar op zij. Loopt ze naar die gast z,n auto en beging er lekker op uit te leven. Mooi die gast geeft me daar toch een hoek Alleen was jammer dat de ruim 200 man het niet terecht vonden. En die gast totaal afgetuigt hebben. Politie kon er niet tussen komen. 1 grote gaos

Wijs tijdens het wachten bij een disco waar een hele lange rij stond

erikhwoensdag 21 mei 2003 @ 14:05
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
1e gedeelte kan ik me iets bij voorstellen maar het 2e stuk van je psot slaat echt helemaal nergens op. Zij wou hem toch ook slaan, is dat dan wel gerechtvaardigd, ik geef toe dat hij niet had hoeven slaan maar laat jij maar lekker over je heen lopen hoor. Dwing je respect mee af
StefanPwoensdag 21 mei 2003 @ 14:14
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:42 schreef Theigertje het volgende:
Kotsvent. Je hield er rekening mee, ze sloeg mis, je had haar kunnen uitlachen en haar nogmaals te vragen te stoppen met die onzin en al zeker niet te slaan. Je gaf het zelf al aan: je bent zeker geen heer en te oordelen naar de manier waarop je hier steun zoekt en ontvangt, zul je dat ook niet worden.
Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek.
Je bent een onzekere zielige zak hormonen die hier op een volstrekt zielige manier om bijval vraagt.
Loser.
Jeemig wat ben jij een sul zeg. Als iemand jou probeert te slaan dan vraag je zeker ook rustig of ze daar mee willen stoppen? Klets toch niet uit je nek, je kunt wel zien dat je nog nooit in zo'n situatie hebt gezeten. De topicstarter had groot gelijk dat ie haar een hoek gaf want dat had ik ook gedaan. Om dan te zeggen 'je bent zeker geen heer' grenst ronduit aan het achterlijke. Draai de situatie maar lekker om! Het was vast nog zijn schuld ook, of niet?

En dan het commentaar: "Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek". Wie begon er hier eigenlijk? Je oogst wat je zaait, dat mens begon zelf en wie kaatst kan de bal verwachten.

Hopelijk kom je binnenkort zelf in een soortgelijke situatie. Blijf maar lekker zeggen "maar mevrouw wat doet u nu, we kunnen toch op een schappelijke manier overleggen hoe we deze parkeerpaats verdelen!" iedere keer dat ze je op je bek slaat.

StefanP mompelt iets over naïeve mensen met een bord voor hun kop

Mylenewoensdag 21 mei 2003 @ 14:17
Degene die mij een klap verkoopt krijgt een schop in het kruis, zeker weten.Maar goed, ik ben ook niet het type dat mensen ga slaan bij een ruzie ofzo.
Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 14:26
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:14 schreef StefanP het volgende:

[..]

Wie begon er hier eigenlijk? Je oogst wat je zaait, dat mens begon zelf en wie kaatst kan de bal verwachten.

StefanP mompelt iets over naïeve mensen met een bord voor hun kop


Wie heeft er hier nou een bord voor z'n kop?
rthlswoensdag 21 mei 2003 @ 14:31
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:14 schreef HenkieSpankie het volgende:
Emanicpatie?

Abonideswoensdag 21 mei 2003 @ 14:34
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:26 schreef Svyatagor het volgende:

[..]

Wie heeft er hier nou een bord voor z'n kop?


Als jij iemand een klap geeft (of probeert te geven), verwacht je dan geen tikkie terug?
_dazzlingwoensdag 21 mei 2003 @ 14:35
hmmm ik kan me indenken dat je kwaad wordt op zo'n takketrol, maar ik vind het maar zwakjes om haar een mep te verkopen. Ze sloeg mis....... Ik kan je vermelden dat als ik t zou zien, ik je een pak slaag zou geven.
Dat kun je echt niet maken kerel
Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 14:38
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:34 schreef Abonides het volgende:

[..]

Als jij iemand een klap geeft (of probeert te geven), verwacht je dan geen tikkie terug?


"Ja maar zij begon jank jank"

Enorm zwaktebod. Dat bedoel ik.

Marielwoensdag 21 mei 2003 @ 14:39
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:35 schreef _dazzling het volgende:
hmmm ik kan me indenken dat je kwaad wordt op zo'n takketrol, maar ik vind het maar zwakjes om haar een mep te verkopen. Ze sloeg mis....... Ik kan je vermelden dat als ik t zou zien, ik je een pak slaag zou geven.
Dat kun je echt niet maken kerel
Nee, idd. Hij moet gewoon de volgende mep afwachten, net zo lang tot het een paar keer raak is
Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 14:40
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:26 schreef Svyatagor het volgende:

Wie heeft er hier nou een bord voor z'n kop?


ik wil je best een keer zonder reden een blauw oog slaan. En dan wil ik nog wel eens zien of je dan wegloopt of nog terug gaat slaan.
CoolGuywoensdag 21 mei 2003 @ 14:46
Sjonge sjonge wat een 'heren' hier allemaal hoor. Nou het spijt me wel, ik ben een heer, maar als mij dit was overkomen had ik ook teruggeslagen. Elke meid in dit topic valt dr zowat over. Maar goed, die hangen allemaal de instelling "mij mag je niet slaan, want ik ben een vrouw" aan. Achterlijk gedoe. Dus een vrouw mag een man slaan (niet een tik geven he, gewoon echt slaan dus heb ik t over) en vervolgens wordt de man kwaad en dan zegt de vrouw "ja maar je mag niet terugslaan want ik ben een vrouw". Nee ze zegt het niet letterlijk nee maar ze denkt t wel. Verbergen achter het feit dat je een vrouw bent, en daardoor denken meer rechten te hebben dan een ander persoon.

Dat mens was mans genoeg om te gaan slaan. Als iemand mij echt gaan slaan (dus nogmaals: geen tikje) dan maakt het niet meer uit wat voor geslacht het is, dan is het gewoon iemand die me aanvalt, als ze echt gaan slaan verdedig ik me wel hoor, en ik zal zeker niet weglopen.


Jaja, en nou komen er heel veel mensen die hier enorm over vallen, maar I don't care. Als je een dame wil zijn, gedraag je dan ook zo, en niet gauw ff uit de "dame-rol" stappen, een klap uitdelen en dan weer gauw terug die rol in onder het mom van "dames mag je niet slaan"
Flikker toch op zeg. Goed gedaan topicstarter.

Waarbij ik wel ff dr bij wil vermelden dat bij een vrouw zoals beschreven wordt ik een beeld in mijn hoofd heb van een manwijf zeg maar. Een tenger vrouwtje kan ik me nix bij voorstellen dat die hard zal/kan uithalen, maar die sla je dan weer niet terug vind ik. Zo'n meidje sla je direct in de vernieling, en dat is niet de bedoeling. Zelfverdediging is 1 ding, iemand slopen is heel wat anders.

Oosthoekwoensdag 21 mei 2003 @ 14:46
Uithalen, hand vlak, indraaien en zo hard mogelijk op d'r hoofd mikken

Heeft een mooi psychologisch effect en je breekt meteen niet alle botten in d'r lelijke smoelwerk.

Als vrouwen beginnen te slaan, hoeven ze toch niet te verwachten dat de tegenpartij zich in gaat houden? Of zie ik dat nu helemaal verkeerd. Vrouwen die slaan zijn bij voorbaat ordinair, dus dan mag ik ook wel uithalen.

StefanPwoensdag 21 mei 2003 @ 14:49
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:38 schreef Svyatagor het volgende:

[..]

"Ja maar zij begon jank jank"

Enorm zwaktebod. Dat bedoel ik.


We zullen nog wel eens zien hoe je reageert als jij ooit een vuist tegen je kin krijgt.
KreKkeRwoensdag 21 mei 2003 @ 14:55
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:18 schreef wijsneus het volgende:
Stapje opzij was niet genoeg? bent fysiek sterker dan een vrouw, moest je zonodig slaan?

Je verhaal lijkt mij een poging tot rechtvaardiging - proef ik een beetje schuldgevoel?


Een huispsycholoog & moraalridder in 1 woei! Je doet je nickname eer aan wijsneus...
CoolGuywoensdag 21 mei 2003 @ 14:56
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:55 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Een huispsycholoog & moraalridder in 1 woei! Je doet je nickname eer aan wijsneus...


Tja, misschien heeft ie die niet eens zelf bedacht...

Kun je je afvragen wat erger is, dat ie t zelf bedacht heeft en ook meent, of dat anderen em zo noemen...

Abonideswoensdag 21 mei 2003 @ 15:00
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 14:38 schreef Svyatagor het volgende:

[..]

"Ja maar zij begon jank jank"

Enorm zwaktebod. Dat bedoel ik.


Misschien wel, maar je geeft geen antwoord op mijn vraag.
daNpywoensdag 21 mei 2003 @ 15:01
Als je kan slaan als een vent, kun je ook incasseren als een vent

Omdat zij daar moest lossen (en hij ook) moet hij maar weg?
Wie denkt ze dat ze is?
En dan nog een klap proberen te verkopen ook

Tegen de grond met die teven

ElisaBwoensdag 21 mei 2003 @ 15:06
Nou, ik vind het niet echt stoer of zo...

Wat me opvalt is dat er zoveel posters zijn die de indruk wekken wel eens geslagen te worden of zelf te slaan. Dat heb ik nou nog nooit gehad (afgezien van de lagere school-dingetjes), raar hoor!

Superdragonwoensdag 21 mei 2003 @ 15:06
Vrouwen terugslaan? Moet kunnen....met terugwerkende kracht. Alleen je moet het wel per situatie bekijken.
Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 15:10
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:06 schreef ElisaB het volgende:
Nou, ik vind het niet echt stoer of zo...

Wat me opvalt is dat er zoveel posters zijn die de indruk wekken wel eens geslagen te worden of zelf te slaan. Dat heb ik nou nog nooit gehad (afgezien van de lagere school-dingetjes), raar hoor!


ik heb al lang niemand meer op zijn bek geslagen, maar als iemand mij probeert te slaan (man of vrouw) sla ik terug.

Een dame zal ik nooit slaan. Een vrouw die iemand probeert te slaan valt dan ook niet in die categorie.
Ik zou ook niet vol uithalen, maar haar eerst op de grond gooien/duwen ofzo. Als ze dan nog meent mij te moeten slaan dan heeft ze wel pech vrees ik.

Ms_Furiouswoensdag 21 mei 2003 @ 15:11
Vrouwen willen toch zo graag emanciperen, dan zullen ze de klappen ook gewoon moeten vangen. Ik ben zelf ook een vrouw en als ik een vent probeer te slaan, mag die van mij terugslaan.
Ik heb dat nooit zo goed gesnapt, dat geen vrouwen slaan. Ik zie wel eens vrouwen die echt het bloed bij mensen onder hun nagels vandaan halen (het liefst bij hun mannelijke levenspartner) die verdienen het om een blauw oog geslagen te worden weet ze gelijk dr plekkie weer.
Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 15:11
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:00 schreef Abonides het volgende:

[..]

Misschien wel, maar je geeft geen antwoord op mijn vraag.


quote:
The direct use of force is such a poor solution to any problem, it is generally employed only by small children and large nations.
David Friedman

KreKkeRwoensdag 21 mei 2003 @ 15:22
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:11 schreef Svyatagor het volgende:

[..]

[afbeelding]
[..]

David Friedman


Geweld zoveel mogelijk proberen te vermijden kan misschien beter zijn, maar dat is natuurlijk een mening (gebaseerd op gevolgen etc etc). Aan de andere kant is er natuurlijk ook nog zoiets als het afstraffen van de aanvaller.

In ieder geval vind ik het feit dat het hier een vrouw was die op zo'n manier de aanval begon, niet moet bijdragen aan de keuze geweld wel of niet te vermijden.

Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 15:32
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:22 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Geweld zoveel mogelijk proberen te vermijden kan misschien beter zijn, maar dat is natuurlijk een mening (gebaseerd op gevolgen etc etc). Aan de andere kant is er natuurlijk ook nog zoiets als het afstraffen van de aanvaller.

In ieder geval vind ik het feit dat het hier een vrouw was die op zo'n manier de aanval begon, niet moet bijdragen aan de keuze geweld wel of niet te vermijden.


Daar gaat de discussie idd over. Sommigen zeggen dat je sowieso moet slaan, ongeacht het geslacht van je opponent. Anderen zeggen dat je vrouwen niet mag slaan.
Ik zeg dat je sowieso niet moet slaan, ongeacht het geslacht van je opponent.
Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 15:58
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:32 schreef Svyatagor het volgende:
Daar gaat de discussie idd over. Sommigen zeggen dat je sowieso moet slaan, ongeacht het geslacht van je opponent. Anderen zeggen dat je vrouwen niet mag slaan.
Ik zeg dat je sowieso niet moet slaan, ongeacht het geslacht van je opponent.
geweld voorkomen is natuurlijk de beste oplossing, maar aangezien de topicstart niet de initiator is, zou ik reageren met gepast geweld.

Zou jij als ik je zonder welke reden dan ook hoek, niet terugslaan maar weglopen? En als een vrouw hetzelfde doet?

Svyatagorwoensdag 21 mei 2003 @ 16:14
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 15:58 schreef Vision het volgende:

[..]

geweld voorkomen is natuurlijk de beste oplossing, maar aangezien de topicstart niet de initiator is, zou ik reageren met gepast geweld.

Zou jij als ik je zonder welke reden dan ook hoek, niet terugslaan maar weglopen? En als een vrouw hetzelfde doet?


Ik zou in eerste instantie zo verbaasd en verrast zijn dat ik waarschijnlijk helemaal niks doe. Vervolgens zou ik uit alle macht proberen mijn zelfbeheersing niet te verliezen, boven de situatie te staan etc.
Ik zie niet in op wat voor manier de situatie voor ons beiden zou verbeteren als ik je terug zou slaan, behalve dat mijn wraaklust kortstondig bevredigd zou zijn. Daarna zou ik alleen maar balen van mijn blauwe oog en mijn geschaafde knokkels.
Als ik ts was geweest, zou ik niet eens naar die vrouw toegegaan zijn, maar gewoon pakketje bezorgd hebben en weggereden zijn
Beetje elkaar de hersens inslaan om een laad/los plek
Postaldudewoensdag 21 mei 2003 @ 16:25
Sorry hoor, maar ik vind je maar een mietje.

Bewijsstuk 1 : De vrouw stond nog na jouw klap. Elke man moet een vrouw met maximaal 1 klap kunnen vloeren.
Bewijsstuk 2 : De vrouw in kwestie heeft je niet eens geraakt en je slaat al terug. Zelfverdediging is OK, maar alleen als je door de vrouw ook echt met de vuist geraakt bent.

Als ik je daar gezien had met die vrouw had je d'r van mij ook een gehad op je kaak. Kijken of je dan nog zo'n held bent.

Visionwoensdag 21 mei 2003 @ 16:27
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 16:14 schreef Svyatagor het volgende:
Ik zou in eerste instantie zo verbaasd en verrast zijn dat ik waarschijnlijk helemaal niks doe. Vervolgens zou ik uit alle macht proberen mijn zelfbeheersing niet te verliezen, boven de situatie te staan etc.
Ik zie niet in op wat voor manier de situatie voor ons beiden zou verbeteren als ik je terug zou slaan, behalve dat mijn wraaklust kortstondig bevredigd zou zijn. Daarna zou ik alleen maar balen van mijn blauwe oog en mijn geschaafde knokkels.
Als ik ts was geweest, zou ik niet eens naar die vrouw toegegaan zijn, maar gewoon pakketje bezorgd hebben en weggereden zijn
Beetje elkaar de hersens inslaan om een laad/los plek
knap van je als je serieus zou proberen niets terug te doen.

Elkaar de kop in slaan schiet je inderdaad niets mee op Al hoop ik dat het in het geval van de topicstarter een corrigerend tik was die dat viswijf heeft doen beseffen dat ze in 't vervolg eens normaal reageert en al helemaal niemand probeert te slaan om een laad/los plek.

Trancemasterwoensdag 21 mei 2003 @ 16:30
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 16:27 schreef Vision het volgende:

[..]

knap van je als je serieus zou proberen niets terug te doen.

Elkaar de kop in slaan schiet je inderdaad niets mee op Al hoop ik dat het in het geval van de topicstarter een corrigerend tik was die dat viswijf heeft doen beseffen dat ze in 't vervolg eens normaal reageert en al helemaal niemand probeert te slaan om een laad/los plek.


Lost niets op inderdaad, maar zodra een vreemde vrouw op me gaat lopen slaan, sla ik net zo hard terug, vrouw of niet... Kunt dan wel zeggen vrouwen sla je niet, maar vrouwen horen mij ook niet te slaan
Hakkertwoensdag 21 mei 2003 @ 16:38
Kan het topictitel ff worden aangepast in

code:
vrouwen slaan is vaak wel gerechtvaardigd ;)
RemCOWwoensdag 21 mei 2003 @ 16:46
Muah, ik zou ook niet geslagen hebben. Zou het een beetje zinloos vinden om te gaan meppen om een laden/lossen plekje, ik zou er boven staan en hard uitlachen dat ze zo triest is om zo te reageren...
realist_ikwoensdag 21 mei 2003 @ 16:48

...


basjeP24woensdag 21 mei 2003 @ 19:18
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:08 schreef slaughtermonkey het volgende:
situatie schets:

1 ondergetekende op weg in z`n auto om iets af te gaan geven. Op de plaats des toekomstig onheils is het op straat een beetje smal, dus ik zet m`n auto op de stoep, alarmlichtjes aan (Niet gaan zeuren over op de stoep parkeren, die is daar breed genoeg om nog een heel leger aan voetgangers erlangs te laten, er stonden al kweetniet hoeveel autos op de stoep en zo kon het normale verkeer nog mooi door), en ik begin met het openen van m`n portier. Ik heb m`n deur nog niet half open of ik kijk ineens naar een groot vuilwit vlak, horende bij een gare bestelbus. what the fuck denkt ondergetekende nog, terwijl hij ziet dat de troela achter het stuur spontaan op me begint te kafferen adat het een lieve lust is. Ik maak een gebaar dat ze in de weg staat, maar daar gaat ze nog hysterischer van doen, zie ik. Owkay dan, verder maar in d`r sop gaar laten koken die muts. Ik besluit dat ze kan barsten met d`r demonstratieve geblokkeer van m`n deur en trek hem dicht, duw het sleuteltje terug in het contact en rijdt een meter naar voren. Zow, we kunnen weer uitstappen. deur open, en weer een vuilgrijzigwit vlak voor me neus.( Overigens die teef is nog een tandje harder gaan schelden, maar dat terzijde. Ik ben laaiend, en duik over de pook heen, en naar de andere deur. Als ik enigzins heel erg pissig op madam afstap (die nog steeds het hele scheldwoordenboek afgaat) om te vragen waar ze mee bezig is en om gelijk even te noteren wat voor nummerbord miss kut heeft stapt ze zelf al uit en begint ze te janken als een voetzoeker. Het blijkt dat madam ook iets wil laden/lossen en ze vindt dat ik maar opzij moet. Yeah right. Als ik zeg dat ze het heen en weer kan krijgen met d`r onzin en dat ze ff normaal moet doen, haalt ze uit. mispoes, ondergetekende hield er al rekening mee en kan nog net een stapje opzij doen. Mevrouw hield er echter geen rekening mee dat ik niet altijd een heer ben daarentegen, zeker niet als het de bedoeling is dat m`n hoofd als boksbal wordt gebruikt. Toen ze klaar was met dizzy zijn en tegen d`r bus hangen had ze ineens niet meer zo`n haast om te parkeren meer. Ze durfde zelfs niet meer te schelden toen ze zich in d`r busje terugtrok met een dikke kaak en plankgas ervandoor ging.


en ze had het verdiend!
Roelliowoensdag 21 mei 2003 @ 19:22
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 16:30 schreef Trancemaster het volgende:

[..]

Lost niets op inderdaad, maar zodra een vreemde vrouw op me gaat lopen slaan, sla ik net zo hard terug, vrouw of niet... Kunt dan wel zeggen vrouwen sla je niet, maar vrouwen horen mij ook niet te slaan


Fliepkewoensdag 21 mei 2003 @ 19:24
Goed zo, wat denkt die heks wel niet
Fliepkewoensdag 21 mei 2003 @ 19:25
en trouwens dames sla je niet, kutwijven wel
Elviwoensdag 21 mei 2003 @ 19:39
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 19:24 schreef Fliepke het volgende:
Goed zo, wat denkt die heks wel niet
Dr is nix mis met heksen!

Trouwens wel triest dat je het niet met woorden afkon en trugsloeg...

Pimekewoensdag 21 mei 2003 @ 19:52
Tha_Twoensdag 21 mei 2003 @ 20:06
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:20 schreef slaughtermonkey het volgende:

[..]

idd verschrikkelijk schuldgevoel. Ik ga correlatie of het riagg maar bellen denk ik voordat ik er aan onder door ga.


En dan krijg je zo'n verschrikkelijk leuk wacht-melodietje. Daar word je pas agressief van
Vampierwoensdag 21 mei 2003 @ 21:17
100
Mylenewoensdag 21 mei 2003 @ 23:52
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 21:17 schreef Vampier het volgende:
100
Hallo??
Je bedoelt??
ZixSwoensdag 21 mei 2003 @ 23:55
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:13 schreef Conflict het volgende:
als iemand je slaat sla je gewoon terug, zo hoort het ook, goed gedaan!
ZixSwoensdag 21 mei 2003 @ 23:56
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 23:52 schreef schatje het volgende:

[..]

Hallo??
Je bedoelt??


posts in dit topic
Apartelingdonderdag 22 mei 2003 @ 08:19
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:14 schreef erikh het volgende:
Stom wijf, maar ik zou haar neit slaan, hooguit effe stevig beetpakken dat ze schrikt en niks meer
bahbah
Pikkebaasdonderdag 22 mei 2003 @ 08:37
Toppie

Gelijk terughoeken naar die vuile greppeldel.

Heb je een rechtse hoek op 'r kaak of een linkse directe op 'r neus gedaan.

Mijn zegen heb je

Mylenedonderdag 22 mei 2003 @ 17:51
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 08:37 schreef Pikkebaas het volgende:
Toppie

Gelijk terughoeken naar die vuile greppeldel.

Heb je een rechtse hoek op 'r kaak of een linkse directe op 'r neus gedaan.

Mijn zegen heb je


Stoer hoor.
Disorderdonderdag 22 mei 2003 @ 18:20
Vrouwen slaan is sexy.
Mylenedonderdag 22 mei 2003 @ 18:38
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 18:20 schreef Disorder het volgende:
Vrouwen slaan is sexy.
Ik wil wel bij jou over de knie hoor .
the_contract_killerdonderdag 22 mei 2003 @ 18:43
vrouwen willen dezelfde rechten als mannen en willen gelijk aan mannen zijn,dan moeten ze niet zeuren als een man TERUG slaat als de vrouw eerst uithaalt.

en wie begon er nou?....juist,de vrouw.

dat wijf spoort zowieso niet want je gaat niet hoeken voor een parkeer plek.

ik had precies hetzelfde gedaan,dit valt gewoon onder verdedigen.

Disorderdonderdag 22 mei 2003 @ 19:03
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 18:38 schreef schatje het volgende:

[..]

Ik wil wel bij jou over de knie hoor .


Mijn dag is weer helemaal goed!

*spanks*

Summertimedonderdag 22 mei 2003 @ 19:04
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:12 schreef GrymReaper het volgende:
Ja beter dat je de volgende keer Enter gebruikt, maarre ik hoop voor jou dat ze niet met haar dikke kaak richting politie is gereden met jou kenteken!
erikhdonderdag 22 mei 2003 @ 19:33
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 08:19 schreef Aparteling het volgende:

[..]

bahbah


Dat jij nou meteen terug gaat slaan. Ik pak haar gewoon vast en als ze dan nog wat probeert gaat ze wel pijn voelen. Als ik hem kan afweren ga ik echt niet hard terug slaan, maar ze verdient het wel
pimpindonderdag 22 mei 2003 @ 21:18
als vrouwen niet luistenm, mag je ze best wel ene x een pak slaag geven jhoor

Abdesflightdonderdag 22 mei 2003 @ 22:54
Vrouw slaat mij?

Reactie >> ik sla er helemaal total loss.
Meen ik echt.

Waarom zou je verschil maken tussen man en vrouw?

Eskdonderdag 22 mei 2003 @ 23:17
Ik snap sowieso niet waarom (bijna) iedereen hier voor geweld kiest. Als iemand slaat, sla je meteen terug? Ik vind het al een absurde situatie dat iemand je gewoon midden op straat probeert te slaan. Laat staan dat mijn refelx zou zijn terug te slaan. Maar goed....

En mensen die je (proberen) te slaan meteen in elkaar beuken getuigt echt een volwassen kijk op de wereld...

Abdesflightdonderdag 22 mei 2003 @ 23:25
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 23:17 schreef Esk het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom (bijna) iedereen hier voor geweld kiest. Als iemand slaat, sla je meteen terug? Ik vind het al een absurde situatie dat iemand je gewoon midden op straat probeert te slaan. Laat staan dat mijn refelx zou zijn terug te slaan. Maar goed....

En mensen die je (proberen) te slaan meteen in elkaar beuken getuigt echt een volwassen kijk op de wereld...


Oh, dus als ik je sla dan doe jij niks terug?

Mylenedonderdag 22 mei 2003 @ 23:40
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 22:54 schreef Abdesflight het volgende:
Vrouw slaat mij?

Reactie >> ik sla er helemaal total loss.
Meen ik echt.


Overdrijven is ook een vak .
speedcorevrijdag 23 mei 2003 @ 16:49
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:08 schreef slaughtermonkey het volgende:
lang alinealoos verhaal
Jezebelvrijdag 23 mei 2003 @ 16:50
Stoer joh!
TrenTszondag 25 mei 2003 @ 17:04
Vrouwen sla je niet, zeker niet van dit soort mentaal zwakkere types..
TrenTszondag 25 mei 2003 @ 17:06
quote:
Op donderdag 22 mei 2003 22:54 schreef Abdesflight het volgende:
Vrouw slaat mij?

Reactie >> ik sla er helemaal total loss.
Meen ik echt.

Waarom zou je verschil maken tussen man en vrouw?


En kerel als ik je dat zou zien doen denk ik dat je door een rietje kon eten voortaan.
Mylenezondag 25 mei 2003 @ 17:12
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:04 schreef TrenTs het volgende:
Vrouwen sla je niet, zeker niet van dit soort mentaal zwakkere types..
Daar sta je gewoon boven, de eer aan jezelf houden.
Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:16
Ik had haar gewoon een kopstoot gegeven.

Optiefen kuthoer

Mylenezondag 25 mei 2003 @ 17:17
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:16 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik had haar gewoon een kopstoot gegeven.

Optiefen kuthoer


Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:18
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:17 schreef schatje het volgende:

[..]


Lang leve de emancipatie
Mylenezondag 25 mei 2003 @ 17:20
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:18 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Lang leve de emancipatie


Dus jij slaat echt terug??
Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:21
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:20 schreef schatje het volgende:

[..]

Dus jij slaat echt terug??


Absoluut.

Zou ff lekker worden zeg. Als man wordt je niet geacht vrouwen te slaan, maar dat mes snijdt bij mij aan twee kanten.

Mylenezondag 25 mei 2003 @ 17:24
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:21 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Absoluut.

Zou ff lekker worden zeg. Als man wordt je niet geacht vrouwen te slaan, maar dat mes snijdt bij mij aan twee kanten.


Oke.
Bombiezondag 25 mei 2003 @ 17:24
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:12 schreef powertony het volgende:
[..]

Als je je niet gedraagt als een dame word je ook niet behandeld als dame !
chapeau...


Hier sluit ik me bij aan. Als een dame behandeld worden is geen vanzelfsprekendheid, maar iets wat je moet verdienen door het waar te maken. Een man is geen heer als hij een vrouw slaat, maar een vrouw is geen dame als hij een man slaat. Zo'n viswijf die meteen de boel bij elkaar begint te schelden, vloeken en tieren is in mijn ogen géén dame. Dat is geen reden om haar te slaan, maar als ze dan ook nog uithaalt, kan ze wat terug verwachten (onder het motto van een reflex), alleen zou ik niet m'n vuist vol in d'r gezicht planten. Een pets op d'r wang of een tik voor de billen is ook afdoende.

Je bent idd geen heer als je bijv. zomaar, bij een meningsverschil of om haar onder de duim te houden, vrouwen slaat... maar er zijn zeker wel uitzonderingen.

Sommige vrouwen zijn trouwens echt vechtmachines.

Mylenezondag 25 mei 2003 @ 17:26
Een man haal je zo neer door in zijn kruis te schoppen, of pepperspray is ook zeer handig.

Maar is alleen in noodgevallen natuurlijk.

Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:27
Precies, ik sla geen vrouwen, zo lang ze mij niet slaan of proberen te slaan. Maar hetzelfde geldt voor mannen. Ik zie niet in waarom ik voor een vrouw een uitzondering zou moeten maken.

Ze heeft gewoon d'r handen thuis te houden. En als ze dat niet doet heeft ze ook de concequenties te aanvaarden.

Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:28
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:26 schreef schatje het volgende:
Een man haal je zo neer door in zijn kruis te schoppen, of pepperspray is ook zeer handig.

Maar is alleen in noodgevallen natuurlijk.


Een man raak je niet zo makkelijk vol in zijn kruis hoor.
En bij een vrouw doet een knietje in het schaambeen ook wonderen. Denk niet dat je nog zo vechtlustig ben met een blauwe kut

En die pepperspray werkt ook twee kanten op

Pascalle27zondag 25 mei 2003 @ 17:30
Als ze zo stoer is om zelf te gaan meppen, gewoon terug meppen
Bombiezondag 25 mei 2003 @ 17:33
Bovendien bewijs je de vrouw in kwestie een dienst. Waarom? Een vrouw zou sowieso niet moeten beginnen met vechten (dat is beneden het niveau van een vrouw) dus door haar een corrigerende tik te geven wordt ze weer op haar plaats gewezen en wordt ze zich wellicht weer bewust dat ze zich ook maar te gedragen heeft. Maar nogmaals: beuk d'r niet helemaal aan gort. Daar is niemand bij gebaat.
Swetseneggerzondag 25 mei 2003 @ 17:35
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:33 schreef Bombie het volgende:
dus door haar een corrigerende tik te geven wordt ze weer op haar plaats gewezen
Deze post vind ik persoonlijk denigrerender dan haar gewoon de tyfus te rammen.

In het laatste geval zie ik haar nog als een gelijke

anti-viruszondag 25 mei 2003 @ 17:35
wat een viswijf gewoon terrugmeppen
robhzondag 25 mei 2003 @ 17:38
Nooit in het gezicht slaan, altijd voor de knieschijven gaan.
Bombiezondag 25 mei 2003 @ 17:42
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:35 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Deze post vind ik persoonlijk denigrerender dan haar gewoon de tyfus te rammen.

In het laatste geval zie ik haar nog als een gelijke


Hm.. ik vind toegeven aan het natuurlijk overwicht van de man in het algemeen niet bepaald denigrerend. Door haar als gelijke te beschouwen ga je haar minder als een vrouw behandelen en meer als een man. Geen vrouw wilt toch als een man behandeld worden? Een vrouw wil zich vrouw kunnen voelen. Uiteraard is de vrouw in heel veel dingen weer wél gelijk aan de man of zelfs superieur. Maar als een man niet de situatie onder controle houdt of probeert een vrouw op haar plek te wijzen als dat nodig is, kun je hem dan nog wel een man noemen?
Pascalle27zondag 25 mei 2003 @ 18:04
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:42 schreef Bombie het volgende:

[..]

Hm.. ik vind toegeven aan het natuurlijk overwicht van de man in het algemeen niet bepaald denigrerend. Door haar als gelijke te beschouwen ga je haar minder als een vrouw behandelen en meer als een man. Geen vrouw wilt toch als een man behandeld worden? Een vrouw wil zich vrouw kunnen voelen. Uiteraard is de vrouw in heel veel dingen weer wél gelijk aan de man of zelfs superieur. Maar als een man niet de situatie onder controle houdt of probeert een vrouw op haar plek te wijzen als dat nodig is, kun je hem dan nog wel een man noemen?


In grote lijnen mee eens, maar het is niet aan de man om een vrouw op haar plaats te wijzen.
Bombiezondag 25 mei 2003 @ 18:15
quote:
Op zondag 25 mei 2003 18:04 schreef Pascalle27 het volgende:

[..]

In grote lijnen mee eens, maar het is niet aan de man om een vrouw op haar plaats te wijzen.


Aan wie dan? Ik vind trouwens dat je als man door een vrouw ook op je plaats gewezen mag worden als je te ver gaat met iets. Maar dat moet wel respectvol gebeuren natuurlijk (en vice versa).
TrenTszondag 25 mei 2003 @ 18:16
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:38 schreef robh het volgende:
Nooit in het gezicht slaan, altijd voor de knieschijven gaan.
Rustig aan Rob het is niet een van je kroeggevechten,
Mylenezondag 25 mei 2003 @ 18:55
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:28 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Een man raak je niet zo makkelijk vol in zijn kruis hoor.


Duh, echt wel hoor.
Pascalle27zondag 25 mei 2003 @ 19:00
quote:
Op zondag 25 mei 2003 18:15 schreef Bombie het volgende:

[..]

Aan wie dan? Ik vind trouwens dat je als man door een vrouw ook op je plaats gewezen mag worden als je te ver gaat met iets. Maar dat moet wel respectvol gebeuren natuurlijk (en vice versa).


Okee, als je het zo bekijkt, dan ben ik het met je eens. Maar dan mogen mannen ook door mannen op hun plaats gezet worden en vrouwen door vrouwen. Antwoord op jouw eerste vraag dus: Door mensen
Bombiezondag 25 mei 2003 @ 20:56
quote:
Op zondag 25 mei 2003 19:00 schreef Pascalle27 het volgende:

[..]

Okee, als je het zo bekijkt, dan ben ik het met je eens. Maar dan mogen mannen ook door mannen op hun plaats gezet worden en vrouwen door vrouwen. Antwoord op jouw eerste vraag dus: Door mensen


Ja.. precies. *grijns* Daar komt het toch wel op neer...
Maar omdat we het nu even over een situatie met een vrouw hadden die te ver ging tegenover een man, kwam die specifieke situatie aan bod.

Van dat natuurlijk overwicht is dan eigenlijk weer een verhaal apart.

Trancemastermaandag 26 mei 2003 @ 16:53
quote:
Op zondag 25 mei 2003 18:55 schreef schatje het volgende:

[..]

Duh, echt wel hoor.


Liev hoe vrouwen altijd denken dat ze mannen met gemak aankunnen
Mylenemaandag 26 mei 2003 @ 17:01
quote:
Op maandag 26 mei 2003 16:53 schreef Trancemaster het volgende:

[..]

Liev hoe vrouwen altijd denken dat ze mannen met gemak aankunnen


Vrouwen zijn gewoon sterker en slimmer.
Trancemastermaandag 26 mei 2003 @ 17:55
quote:
Op maandag 26 mei 2003 17:01 schreef schatje het volgende:

[..]

Vrouwen zijn gewoon sterker en slimmer.


Mylenemaandag 26 mei 2003 @ 19:44
quote:
Op maandag 26 mei 2003 17:55 schreef Trancemaster het volgende:

[..]


Slijmbal.
Trancemasterdinsdag 27 mei 2003 @ 08:58
quote:
Op maandag 26 mei 2003 19:44 schreef schatje het volgende:

[..]

Slijmbal.


Moet je klappen hebben ofzo?
trekdropdinsdag 27 mei 2003 @ 09:52
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 08:58 schreef Trancemaster het volgende:

[..]

Moet je klappen hebben ofzo?


Lol.

Maar topic-starter heeft wel gelijk. Want vrouwen kunnen ook misbruik maken van het feit dat ze vrouw zijn.....

brilliedinsdag 27 mei 2003 @ 10:19
Slaan lost niets, daarom zet in mijn vrouw regelmatig onder spanning.
Mylenedinsdag 27 mei 2003 @ 18:53
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 08:58 schreef Trancemaster het volgende:

[..]

Moet je klappen hebben ofzo?


Gewoon je mond houden.
Trancemasterdinsdag 27 mei 2003 @ 22:12
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 18:53 schreef schatje het volgende:

[..]

Gewoon je mond houden.


* Trancemaster zingt: It's the mooooost wonderfull tiiiiiiiiiiiiiime, of the moooonth......
Disorderdinsdag 27 mei 2003 @ 23:17
/Gooit atoombom op topic

super_mandinsdag 27 mei 2003 @ 23:47
tsja, die vrouwen denken volgens mij nog wel eens van
"ik sla hem op zijn bek want hij kan me toch niet terugslaan omdat ik een meisje ben"

Nou ik zal je vertellen, dat ik een meisje nooit zal slaan, maar als ik merk dat ze zo'n attitude hebben als hierboven vermeld dan pak ik ze wel stevig aan....

ik zou haar denk ik met 1 hand in haar wangen knijpen zoals je moeder dat vroeger ook deed, en dan een stukje naar beneden (voorover gebukt zeg maar, EN JA IK STA DAN VOOR HAAR EN ER NIET ACHTER) brengen en zeggen dat ze nooit maar dan ook nooit meer zo slim moet zijn om mij te gaan staan slaan!

masterzipperwoensdag 28 mei 2003 @ 09:18
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:28 schreef Mea.Culpa het volgende:

[..]

Ik ben een VROUW en nee, ik zou nooit slaan, maar what ever. Ik verlaag me niet tot het niveau van een ander. Je bent veel stoerder als je het met woorden oplost!


vaak bereik je niks met woorden bij dat soort mensen die gelijk slaan.

ontopic:
Goed gedaan hoor! Man of vrouw, gewoon terugslaan. Vrouwen kunnen tegenwoordig toch ook alle mannenbaantjes aan? Kunnen ze ook zo behandeld worden!

Oosthoekwoensdag 28 mei 2003 @ 13:02
Waarom denken vrouwen toch altijd dat we zo kwetsbaar zijn in de noten? Tuurlijk, als je ze raakt zijn we zuur, maar een beetje normale vent dekt altijd z'n kloten als de situatie penibel wordt toch?

Het is niemand iig ooit nog gelukt om me in m'n kloten te trappen, krijg meteen een reflex naar achteren en m'n handen gaan automatisch naar beneden om de aanval op m'n nageslacht af te weren.

Mylenewoensdag 28 mei 2003 @ 19:46
quote:
Op woensdag 28 mei 2003 13:02 schreef Oosthoek het volgende:
Waarom denken vrouwen toch altijd dat we zo kwetsbaar zijn in de noten? Tuurlijk, als je ze raakt zijn we zuur, maar een beetje normale vent dekt altijd z'n kloten als de situatie penibel wordt toch?

Het is niemand iig ooit nog gelukt om me in m'n kloten te trappen, krijg meteen een reflex naar achteren en m'n handen gaan automatisch naar beneden om de aanval op m'n nageslacht af te weren.


Het lukt mij wel hoor.
Oosthoekdonderdag 29 mei 2003 @ 01:17
Ik zeg niet dat het onmogelijk is, maar je krijgt het niet cadeau.
Mylenedonderdag 29 mei 2003 @ 01:18
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:17 schreef Oosthoek het volgende:
Ik zeg niet dat het onmogelijk is, maar je krijgt het niet cadeau.
Ik heb ook nog lange nagels hoor, daar kan ik toevallig wel je ogen mee uit krabben.
Oosthoekdonderdag 29 mei 2003 @ 01:25
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:18 schreef schatje het volgende:
Ik heb ook nog lange nagels hoor, daar kan ik toevallig wel je ogen mee uit krabben.
De tegenaanval nadat ik je ballenattack heb afgeweerd is ook niet voor de poes hoor.
Mylenedonderdag 29 mei 2003 @ 01:27
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:25 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

De tegenaanval nadat ik je ballenattack heb afgeweerd is ook niet voor de poes hoor.


En natuurlijk heb ik ook een busje pepperspray, heb ik dat al gemeld??


Dus duh.

Oosthoekdonderdag 29 mei 2003 @ 01:31
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:27 schreef schatje het volgende:
En natuurlijk heb ik ook een busje pepperspray, heb ik dat al gemeld??

Dus duh.


Mijn reflexen zijn wel sneller dan jouw mogelijkheid tot het pakken van een busje pepperspray.

hoop ik

Mylenedonderdag 29 mei 2003 @ 01:38
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:31 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

Mijn reflexen zijn wel sneller dan jouw mogelijkheid tot het pakken van een busje pepperspray.


Dream on :z.
Dragonwizarddonderdag 29 mei 2003 @ 03:44
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:38 schreef schatje het volgende:

[..]

Dream on :z.


Wijf, zeur niet zo. Altijd dat bijdehand gedoe van jou (o.a. hier en RL Soaps). Ik ros je bek zo van hier naar Tokyo. . Kijken wie sneller is. Jij met je gedateerde pepperspray of ik met mijn blauwe smurfenspray
Bombiedonderdag 29 mei 2003 @ 11:17
Die atoombom van Disorder heeft een vreemd nieuw soort ontwikkeld dat resistent is en topics verneukt met bullshit-slowchat. Die atoombom kan terug naar het lab, Disorder.
slashdotter3zaterdag 31 mei 2003 @ 03:19
En wat als je haar nu eens in een armklem neemt, gevolgd door een beenklem en het afmaakt met een verwurging, daar komt geen klap aan te pas
Ixnayzaterdag 31 mei 2003 @ 08:05
Pepperspray pakken duurt minstens 2 seconden, dopje eraf nog een seconde.
Dat ding indrukken ook minstens een halve seconde.

3,5 seconde is genoeg om iemand helemaal te overmeesteren, en al zeker een vrouw.

Ixnayzaterdag 31 mei 2003 @ 08:20
En als je het argument gebruikt: "Mannen mogen vrouwen niet slaan, omdat ze lichamelijk sterker zijn".
Dan zouden sterkere mannen, niet zwakkere mannen mogen slaan.
En sterkere vrouwen, niet zwakkere vrouwen mogen slaan.
Maar ook als een vrouw sterker is als een man, zou die vrouw die man niet mogen slaan.

Conclusie: Niemand zou dan mogen slaan, want er is altijd 1 sterker.
Precies even sterk kan niet.

Nog even iets.
Veel vrouwen zeggen vaak: Mannen mogen wel lichamelijk sterker zijn, maar vrouwen zijn psychisch veel sterker.

Conclusie: Vrouwen mogen dan ook geen verbaal geweld gebruiken tegen mannen. Als dat zo zou zijn.

(ps, dat vrouwen verbaal sterker zijn is bullshit.)

Debszaterdag 31 mei 2003 @ 08:52
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 08:05 schreef Ixnay het volgende:
Pepperspray pakken duurt minstens 2 seconden, dopje eraf nog een seconde.
Dat ding indrukken ook minstens een halve seconde.

3,5 seconde is genoeg om iemand helemaal te overmeesteren, en al zeker een vrouw.


Hoezo nou weer "zeker een vrouw"? Er zijn honderden vrouwen die sterker zijn dan jou en je zo op de grond hebben.
Ok, ik ben er geen van maar die zijn er echt wel
Mylenezaterdag 31 mei 2003 @ 11:27
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 08:20 schreef Ixnay het volgende:

Veel vrouwen zeggen vaak: Mannen mogen wel lichamelijk sterker zijn, maar vrouwen zijn psychisch veel sterker.


Kun je dit even toelichten??
zim_razaterdag 31 mei 2003 @ 11:43
Vrouwen slaan hoort niet punt uit... als ze je slaan kan je ze wegduwen en daarbij een uitbrander geven, je bent (ik dan) toch sterker dus waarom slaan wat wil je bewijzen?...slaan is voor mietjes die geen incasserings vermogen hebben..
TrenTszaterdag 31 mei 2003 @ 14:14
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 08:20 schreef Ixnay het volgende:
[hoest]
Fatsoen heet dat.
BloodRavenzaterdag 31 mei 2003 @ 17:04
quote:
En als je het argument gebruikt: "Mannen mogen vrouwen niet slaan, omdat ze lichamelijk sterker zijn".
Dan zouden sterkere mannen, niet zwakkere mannen mogen slaan.
En sterkere vrouwen, niet zwakkere vrouwen mogen slaan.
Maar ook als een vrouw sterker is als een man, zou die vrouw die man niet mogen slaan.
Conclusie: Niemand zou dan mogen slaan, want er is altijd 1 sterker.
Precies even sterk kan niet.

Nog even iets.
Veel vrouwen zeggen vaak: Mannen mogen wel lichamelijk sterker zijn, maar vrouwen zijn psychisch veel sterker.

Conclusie: Vrouwen mogen dan ook geen verbaal geweld gebruiken tegen mannen. Als dat zo zou zijn.

(ps, dat vrouwen verbaal sterker zijn is bullshit.)



Ik had ook terug geslagen, niet met mn vuist, gewoon vlakke hand, valt nog wel mee.

dennisdotcomzaterdag 31 mei 2003 @ 17:07
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
dennisdotcomzaterdag 31 mei 2003 @ 17:07
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 11:43 schreef zim_ra het volgende:
Vrouwen slaan hoort niet punt uit... als ze je slaan kan je ze wegduwen en daarbij een uitbrander geven, je bent (ik dan) toch sterker dus waarom slaan wat wil je bewijzen?...slaan is voor mietjes die geen incasserings vermogen hebben..
Mylenezaterdag 31 mei 2003 @ 18:02
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 03:44 schreef Dragonwizard het volgende:

[..]

Wijf, zeur niet zo. Altijd dat bijdehand gedoe van jou (o.a. hier en RL Soaps). Ik ros je bek zo van hier naar Tokyo. . Kijken wie sneller is. Jij met je gedateerde pepperspray of ik met mijn blauwe smurfenspray


Talk to the hand .
Theigertjezaterdag 31 mei 2003 @ 18:12
quote:
Jeemig wat ben jij een sul zeg. Als iemand jou probeert te slaan dan vraag je zeker ook rustig of ze daar mee willen stoppen? Klets toch niet uit je nek, je kunt wel zien dat je nog nooit in zo'n situatie hebt gezeten. De topicstarter had groot gelijk dat ie haar een hoek gaf want dat had ik ook gedaan. Om dan te zeggen 'je bent zeker geen heer' grenst ronduit aan het achterlijke. Draai de situatie maar lekker om! Het was vast nog zijn schuld ook, of niet?
En dan het commentaar: "Wees er maar trots op dat je andermans lichaam -en dan nog wel een vrouw, stoere mannelijke man die je daar bent- hebt beschadigd omwille van een laad/losplek". Wie begon er hier eigenlijk? Je oogst wat je zaait, dat mens begon zelf en wie kaatst kan de bal verwachten.

Hopelijk kom je binnenkort zelf in een soortgelijke situatie. Blijf maar lekker zeggen "maar mevrouw wat doet u nu, we kunnen toch op een schappelijke manier overleggen hoe we deze parkeerpaats verdelen!" iedere keer dat ze je op je bek slaat.

StefanP mompelt iets over naïeve mensen met een bord voor hun kop


Ik ben begonnen met judo toen ik vijf jaar oud was. Ik heb dat 20 jaar voortgezet, waarvan ik ongeveer acht jaar lang aan allerlei internationale toernooien heb deelgenomen. Ik heb de 2e dan mogen behalen. Toen ik zes jaar oud was, deed ik mijn eerste karateles.Ik heb hierin een bruine band mogen behalen. Het Shotokan-karate was het niet helemaal voor mij; kickboxen en later Kyukishin Kai Karate lagen meer in mijn lijn, ik heb enkele wing chung (Kettenfaustschtoss leren) stages mogen lopen in Aken, ik heb deelgenomen aan verschillende vechtsportevenementen in Nederland Belgie en Duitsland, waaronder een groot aantal semi-contact / freestyle wedstrijden. Ik heb aan 9 amateurwedstrijden kickboxen meegedaan, waarvan ik er 4 op knock-out won, 2 x win op technisch knockout, 1 op punten gewonnen en 2 verloren. Ook hierin heb ik een heel aantal toernooien gedaan.
Ik vond het op een gegeven moment geen uitdaging meer om een mindere tegenstander door het canvas heen te dreunen. En voor de mooie gevechten betaal je vaak een behoorlijke prijs. Ik moet kunnen typen voor mijn werk, dus zwaar doordreunen is onverstandig -zeker wanneer daaromtrent het een en ander in je contract is opgenomen...
Ik heb jeugdpupillen getraind in judo en kickboxen,
Noem mij maar naief. Dat mag. Ik wou dat ik het weer echt kon zijn
Ik heb genoeg klappen uitgedeeld en ontvangen om te zien wat het met je kan doen. Wat ik bedoelde: als slaughtermonkey zo goed was dat hij met zulk gemak dat mens kon ontwijken, dan had hij het gebruik van excessief geweld niet nodig gehad.
Ik heb ook zelf tot twee keer toe voor de rechter gestaan waarbij ik mij moest verantwoorden voor de uitwerking van de agressie die tegen mij gericht was, maar die ik niet was begonnen. Ik heb mijzelf verdedigd, meer niet, dacht ik. De rechter dacht daar anders over; het gaat op straat nog 'n beetje harder en vuiler toe dan in de ring. Gelukkig was bij de tweede keer mijn proeftijd al heel ruim om. Ik raad het iedereen af. Voorarrest in 'n politiecel is geen pretje. Vrjispraak daarna maakt het voorarrest extra wrang.
Je kunt ook een slag op een dergelijke manier ontwijken of blokkeren dat de ander ziet dat vechten zinloos is. De Shaolin hebben daar een hele mooie toltechniek voor. ChezMatic zal 'm vast kennen en kunnen. Wanneer je zelf gaat uithalen terwijl je niet geraakt bent en verdere actie onnodig is, is jouw handelen een zwaktebod; je egootje is beschadigd en dat wil je even gaan uitdeuken. Dat kun je doen, ik vind het niet wijs en heel zwak. Verder verspil je daarmee tijd en energie aan een onwaardige tegenstander. Met al die jaren die ik gevechten heb meegemaakt, heb ik een manier gezien waarbij je echt wint: niet vechten, ontwijken, weggaan. Je hoeft je geen zorgen te maken om die gast die uit z'n oor bloedend schuimbekkend op de grond ligt (1 gerichte klap deed het 'm toen al) wanneer je de ander niet waardig verklaart en gewoon weggaat. Ik heb ook 'gevechten' gewonnen door inderdaad niet terug te slaan en de ander heel hard uit te lachen en 'm weg te sturen met de mededeling dat ie 'een koekje' was. Dat was voldoende. Ik heb 'm niet hoeven neerhameren en hij heeft er een leuke bijnaam aan overgehouden.
Met slaan verlies je, ook als je wint: de verliezer stapt wellicht naar de kit en wordt daardoor uiteindelijk toch de morele overwinnaar. Jij mag gaan brommen of in bijvoorbeeld in ieder geval zoals de laatste keer met 9 getuigen komen vertellen dat jij degene was die werd aangevallen en die ze wel es met z'n zessen wel eens effe verrot wilde schoppen en dat je geen andere keus zag dan je weg letterlijk naar buiten te slaan en onderweg hier en daar wat 'spullen' te breken.
Buiten op straat krijgt niemand mij meer zo gek dat ik voor hem of voor haar ga zitten. No f#@king way. Als ik iemand moet verdedigen en tijd winnen door te incasseren en in het uiterste geval aan te vallen, zal ik dat zeker doen, maar wanneer oplossen/ wegrennen een optie is, is dat mijn eerste keus.

Ik kom nu juist van die andere kant vandaan en die is niet zo mooi en stoer als het wel op Fok! lijkt... Ene meneer C.G. Jung zei ooit: "Men wordt niet licht door zich louter het licht voor te stellen, men wordt licht door zich bewust te maken van het duister. Dat is onaangenaam en daarom niet populair."

Misschien komt 't omdat ik al 'n jaartje of wat meedraai dat ik 't allemaal niet meer zo nodig hoef; ik heb m'n hormoontjes onder controle; ik heb veel plezier van mijn trainingen en oefeningen, ik leer anderen door hen het vechten te leren en te laten voelen juist dat beheersen vaak veel beter voor je werkt dan erop los te slaan.
Ik hoop voor jullie dat je iig niet in dergelijke situaties -ook die van slaughtermonkey terechtkomt.

Amitabah!

TheWilliedockSaintszaterdag 31 mei 2003 @ 18:13
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.

* TheWilliedockSaints sluit zich bij Stranger aan
Disorderzaterdag 31 mei 2003 @ 18:42
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 11:17 schreef Bombie het volgende:
Die atoombom van Disorder heeft een vreemd nieuw soort ontwikkeld dat resistent is en topics verneukt met bullshit-slowchat. Die atoombom kan terug naar het lab, Disorder.
Ik zie 't.
Ixnayzondag 1 juni 2003 @ 01:39
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 11:27 schreef schatje het volgende:

[..]

Kun je dit even toelichten??


Er wordt vaak gezegd dat vrouwen verbaal sterker zijn.
Dus als mannen vrouwen niet mogen slaan vanwege het feit dat ze sterker zijn, is het laf als een vrouw tegen een man een discussie aangaat.
Ixnayzondag 1 juni 2003 @ 01:40
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 18:02 schreef schatje het volgende:

[..]

Talk to the hand .


Woorden van iemand die geen tegenargument kan geven.
Ixnayzondag 1 juni 2003 @ 01:41
quote:
Op zaterdag 31 mei 2003 14:14 schreef TrenTs het volgende:

[..]

Fatsoen heet dat.


Ok, fatsoen, maar waarom wel voor vrouwen en niet voor andere mannen?

(btw. zelf gebruik ik vrijwel nooit geweld)

Kreatorzondag 1 juni 2003 @ 01:59
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 23:47 schreef super_man het volgende:
tsja, die vrouwen denken volgens mij nog wel eens van
"ik sla hem op zijn bek want hij kan me toch niet terugslaan omdat ik een meisje ben"

Nou ik zal je vertellen, dat ik een meisje nooit zal slaan, maar als ik merk dat ze zo'n attitude hebben als hierboven vermeld dan pak ik ze wel stevig aan....

ik zou haar denk ik met 1 hand in haar wangen knijpen zoals je moeder dat vroeger ook deed, en dan een stukje naar beneden (voorover gebukt zeg maar, EN JA IK STA DAN VOOR HAAR EN ER NIET ACHTER) brengen en zeggen dat ze nooit maar dan ook nooit meer zo slim moet zijn om mij te gaan staan slaan!


Idd, ik vind het een beetje makkelijk om vol uit te halen naar een vrouw. De dreiging van een mannenvuist met daarbij het stevig vastpakken en wat lieve woordjes influisteren, lost het ook wel op... .
Estranged_Dreamzondag 1 juni 2003 @ 02:43
Ik ben geneigt te zeggen 'goed zo'

Aan de andere kant slaan mannen in het algemeen harder dan vrouwen en is het eigenlijk not done.

Aan de ene kant is het niet goed je door een vrouw in elkaar te laten slaan terwijl je geen verzet pleegt onder het motto 'vrouwen sla je niet'

Aan de andere kant is het ook niet goed als je dr met 1 mep bewusteloos slaat.......

Ik denk dat het beste is 1x ontwijken/laten raken, 2e keer met ingehouden kracht terugslaan, ze hoeft immers niet gelijk de stoeptegels te gaan liggen kussen.

En als ze je dan aan blijft vallen lijkt me een K.O wel gerechtvaardigd

Lamer_Deluxezondag 1 juni 2003 @ 03:53
Tja, ik ben ook eigenlijk niet voor terugslaan. Tot nu toe is dat altijd goed gegaan, maar ik heb gelukkig vrij aardige reflexen (voordeel van computerspellen spelen )

Laatst zag ik echter een gast behoorlijk inelkaar gerost worden die daar geen aanleiding toe gaf en alleen maar verweerde met 'rustig nou man'.

De Marokkaan (ja, ik zeg het er gewoon bij, als ze een slechte naam krijgen mogen ze dat probleem zelf oplossen) had duidelijk boks lessen gehad en ontweek het hopeloze afweer van de jongen zonder problemen. Hij bleef ook terug komen om de jongen nog wat verder te slaan en te schoppen, daarbij een oude man die bij hemzelf hoorde op de grond gooiend omdat die ertussen sprong.
Die jongen z'n hele gezicht onder het bloed, behoorlijk naar allemaal.

Als ik daar had gestaan was ik ook gewoon total-loss geslagen maar aan de andere kant lokt geweld alleen maar meer geweld uit.

En vrouwen slaan, tja, ze had het natuurlijk wel uitgelokt, maar aan de andere kant is vrouwen slaan toch echt wel erg gemakkelijk, hoe stoer ze ook mogen doen, mannen zijn toch echt wel sterker dan vrouwen.

Ik denk dat ik haar liever in een houdgreep had genomen, arm achter haar rug omdraaien ofzo tot ze afgekoeld was, maarja, dat moet ook maar net in een keer lukken.

Blijft een lastig probleem, aan de ene kant denk je goed zo, dat had ze verdiend, aan de andere kant blijft het toch een vrouw slaan. Ik ga ook geen kids lopen meppen, ook al zijn ze nog zo vreselijk asociaal.

Mylenezondag 1 juni 2003 @ 12:21
quote:
Op zondag 1 juni 2003 01:40 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Woorden van iemand die geen tegenargument kan geven.


Hallo, heb je die poster wel gelezen??
Op het brutale af.
speedcorezondag 1 juni 2003 @ 13:25
quote:
Op zondag 1 juni 2003 12:21 schreef schatje het volgende:

[..]

Hallo, heb je die poster wel gelezen??
Op het brutale af.


Nou het is inmiddels wel duidleijk wie zich door dit topic op heur kut getrapt voelt.
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 13:42
Even een terloopse bedenking... waarom willen jullie alles zo 'wiskundig' benaderen? Uiteraard heb je in principe het recht om je met geweld tegen een vrouw te verdedigen als dat omgekeerd ook geldt.

Maar als je dat werkelijk doet, dan vind ik dat gewoon een uiting van "slechte smaak". Ik heb sowieso al een afkeer voor geweld, maar ik begrijp al helemaal niet hoe ik mezelf ertoe zou kunnen brengen om een meisje te slaan, tenzij mijn leven zou bedreigd worden, natuurlijk.

Vrouwen zijn vaak veel "rationeler" dan mannen: ze relativeren veel vaker de wereld waarin we leven. Niets is mooier dan de spontane lach van een intelligent meisje.

Dit maakt hen ook mysterieuzer en schijnbaar (!) zwakker: ze zijn in staat om door middel van hun kwetsbare houding net hun omgeving te imponeren. En dat is macht die ze naar mijn oordeel verdienen.

Dus ik laat mij imponeren, ik zet een stap achteruit en ik zou niet slaan, ook al gaat dat tegen het belang van mijn 'ikje' in. Maar wat stelt dat 'ik' voor? Het 'ik' is een constructie, en ik verheerlijk het dus niet.

Kortom: een "stijlvolle" jongen/man slaat geen meisjes/vrouwen.

[Dit bericht is gewijzigd door Kevin_Van_Eeckelen op 01-06-2003 13:48]

Bombiezondag 1 juni 2003 @ 15:13
quote:
Op zondag 1 juni 2003 13:42 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
Even een terloopse bedenking... waarom willen jullie alles zo 'wiskundig' benaderen? Uiteraard heb je in principe het recht om je met geweld tegen een vrouw te verdedigen als dat omgekeerd ook geldt.

Maar als je dat werkelijk doet, dan vind ik dat gewoon een uiting van "slechte smaak". Ik heb sowieso al een afkeer voor geweld, maar ik begrijp al helemaal niet hoe ik mezelf ertoe zou kunnen brengen om een meisje te slaan, tenzij mijn leven zou bedreigd worden, natuurlijk.

Vrouwen zijn vaak veel "rationeler" dan mannen: ze relativeren veel vaker de wereld waarin we leven. Niets is mooier dan de spontane lach van een intelligent meisje.

Dit maakt hen ook mysterieuzer en schijnbaar (!) zwakker: ze zijn in staat om door middel van hun kwetsbare houding net hun omgeving te imponeren. En dat is macht die ze naar mijn oordeel verdienen.

Dus ik laat mij imponeren, ik zet een stap achteruit en ik zou niet slaan, ook al gaat dat tegen het belang van mijn 'ikje' in. Maar wat stelt dat 'ik' voor? Het 'ik' is een constructie, en ik verheerlijk het dus niet.

Kortom: een "stijlvolle" jongen/man slaat geen meisjes/vrouwen.


Jouw instinct en oergevoelens zijn er bij jou wel volledig uitgecultiveerd, nietwaar?

Ik heb het idee dat jij, bij het beargumenteren van je visie hierover, een kwetsbaar, gevoelig en intelligent meisje in gedachten houdt. We hebben het hier over een eersteklas viswijf. Een vrouw die je nog nauwelijks vrouw kunt noemen. Daar gelden andere regels. Datgene wat jij opnoemt is heel goed toe te passen op, inderdaad, normale vrouwen die zichzelf weten te gedragen.

Waarom moet je altijd alles maar in dienst laten staan van je ogenschijnlijk 'beschaafde en stijlvolle' handelingen. Je moet gewoon doen wat je moet doen. Ik heb het idee dat teveel mensen prat gaan op het zichzelf beschaafd en waardig doen overkomen. Zo zit de mens volgens mij niet in elkaar. Ik vind dat je over het algemeen prima die principes kunt naleven (doe ik ook), maar dat je ook flexibel genoeg moet zijn om daar vanaf te kunnen wijken als dat gepast is (doe ik ook). Iedereen verdient zijn eigen behandeling en zo'n viswijf verdient niet dezelfde behandeling als een intelligent meisje met een spontane lach.

Dat 'stijlvolle' is ook maar een houding die je jezelf aanmeet zodat je kunt laten zien aan de wereld wat voor een goed en aantrekkelijk mens je wel niet bent. Diep in jezelf... in dat vage plekje in je ziel, waar dat laatste restje oergevoel zit, weet je wel beter.

da_rippahzondag 1 juni 2003 @ 15:30
Vrouwen zijn geëmancipeert als het ze uitkomt

KreKkeRzondag 1 juni 2003 @ 15:35
quote:
Op zondag 1 juni 2003 13:42 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
ze zijn in staat om door middel van hun kwetsbare houding net hun omgeving te imponeren. En dat is macht die ze naar mijn oordeel verdienen.
Heb je de openingspost wel gelezen

Het ging hier niet om iemand die een vrouw sloeg omdat hij niet tegen haar 'vrouwelijke manier van imponeren' kon, maar omdat ze hem een klap voor z'n bek probeerde te geven.

Overigens ben ik het wat dat geweld betreft eens met Theigertje.
Mijn reactie draait dan ook puur om dat man/vrouw-wel/niet slaan principe, oftewel: het feit dat het hier om een vrouw gaat en je 'vrouwen niet mag slaan', mag geen reden zijn om haar niet terug te slaan, nadat ze jou fysiek heeft aangevallen. (Reden moet zijn dat geweld vermijden daar waar dat mogelijk is het beste is).

Jordy-Bzondag 1 juni 2003 @ 15:39
als vrouwen slaan, sla ik terug.

onderdeel van emancipatie, idd.

Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 16:46
quote:
Op zondag 1 juni 2003 15:13 schreef Bombie het volgende:

[..]

Jouw instinct en oergevoelens zijn er bij jou wel volledig uitgecultiveerd, nietwaar?

Ik heb het idee dat jij, bij het beargumenteren van je visie hierover, een kwetsbaar, gevoelig en intelligent meisje in gedachten houdt. We hebben het hier over een eersteklas viswijf. Een vrouw die je nog nauwelijks vrouw kunt noemen. Daar gelden andere regels. Datgene wat jij opnoemt is heel goed toe te passen op, inderdaad, normale vrouwen die zichzelf weten te gedragen.

Waarom moet je altijd alles maar in dienst laten staan van je ogenschijnlijk 'beschaafde en stijlvolle' handelingen. Je moet gewoon doen wat je moet doen. Ik heb het idee dat teveel mensen prat gaan op het zichzelf beschaafd en waardig doen overkomen. Zo zit de mens volgens mij niet in elkaar. Ik vind dat je over het algemeen prima die principes kunt naleven (doe ik ook), maar dat je ook flexibel genoeg moet zijn om daar vanaf te kunnen wijken als dat gepast is (doe ik ook). Iedereen verdient zijn eigen behandeling en zo'n viswijf verdient niet dezelfde behandeling als een intelligent meisje met een spontane lach.

Dat 'stijlvolle' is ook maar een houding die je jezelf aanmeet zodat je kunt laten zien aan de wereld wat voor een goed en aantrekkelijk mens je wel niet bent. Diep in jezelf... in dat vage plekje in je ziel, waar dat laatste restje oergevoel zit, weet je wel beter.


Weet je? In dat geval zou ik gewoon afstand houden van dat mens opdat ze mijn mensbeeld niet zou 'vervuilen'.

En wat dat "doen wat je moet doen" betreft: het probleem is dat ik het werkelijk niet van mezelf gedaan krijg om te slaan, tenzij ik me in opperste nood zou bevinden. Maar iets belet me gewoon om te slaan, ook wanneer ik dat op een bepaald moment zou willen. Ik weet toch dat ik er dan later weer uren over zou nadenken.

Dat is het niet waard. Blokkeer rotzooi in je leven!

Hoewel ik een atheïst ben, vind ik dat beeld van Christus die zijn andere wang aanbiedt, wel inspirerend: dat is toch het summum van mens-zijn? Van het je verheffen boven de wetten van de jungle?

PS: Dat deeltje over vrouwen was gewoon bedoeld om uit te leggen waarom het voor mij nòg moeilijker zou zijn om een vrouw iets aan te doen.

Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 16:51
quote:
Op zondag 1 juni 2003 15:35 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Mijn reactie draait dan ook puur om dat man/vrouw-wel/niet slaan principe, oftewel: het feit dat het hier om een vrouw gaat en je 'vrouwen niet mag slaan', mag geen reden zijn om haar niet terug te slaan, nadat ze jou fysiek heeft aangevallen.


Maar wat wil jij daarbij winnen?
Bombiezondag 1 juni 2003 @ 17:07
quote:
Op zondag 1 juni 2003 16:46 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:

[..]

Weet je? In dat geval zou ik gewoon afstand houden van dat mens opdat ze mijn mensbeeld niet zou 'vervuilen'.

En wat dat "doen wat je moet doen" betreft: het probleem is dat ik het werkelijk niet van mezelf gedaan krijg om te slaan, tenzij ik me in opperste nood zou bevinden. Maar iets belet me gewoon om te slaan, ook wanneer ik dat op een bepaald moment zou willen. Ik weet toch dat ik er dan later weer uren over zou nadenken.


Ik ben ook niet iemand die er maar gelijk op los begint te rammen, maar ik weet wel dat als ik een discussie aanga en een vrouw zou een slag in mijn richting doen, dat ik dat als reactie waarschijnlijk wel een ferme pets zou uitdelen om daar mee te zeggen: "ga jij je eens even heel erg snel als een volwassen vrouw gedragen, kleine meid...". Ik ben van mening dat je dat zo'n persoon niet kunt vertellen. Dan moet er dus gehandeld worden.
quote:
Dat is het niet waard. Blokkeer rotzooi in je leven!
Oh.. maar dat heb ik al wel geprobeerd in sommige gevallen, maar voor mijn gevoel komt dat toch te veel neer op struisvogelpolitiek. Actie en reactie zijn twee doodnormale elementen in mijn leven. Ik wil niet pretenderen daar boven te kunnen staan, want dat kan ik niet. Daarvoor ben ik iets teveel mens ipv messias. Bovendien kun je jezelf ook erg goed leren kennen door wat meer toe te geven aan impulsieve handelingen en ze daarna goed te overdenken. Uiteraard bedoel ik hier geen moord mee. Maar uiteraard... ik denk wel dat die rotzooi verantwoordelijk kan zijn voor stress en negativiteit. Maar dat ontloop je sowieso niet. Of je moet ergens op een bergtop gaan wonen.
quote:
Hoewel ik een atheïst ben, vind ik dat beeld van Christus die zijn andere wang aanbiedt, wel inspirerend: dat is toch het summum van mens-zijn? Van het je verheffen boven de wetten van de jungle?
Ik ben van mening dat dat een verzinsel van de mens zelf is, dus tja.. daar hoor ik ook bij. Ik had het ook kunnen verzinnen. Maar ik denk dus dat er adequatere oplossingen voor problemen zijn dan simpelweg maar te incasseren. Als iemand jou in elkaar beukt en jij doet niets... je daagt hem zelfs uit door je 'andere wang aan te bieden'... dat hij daar niets van opsteekt. Want het probleem ligt volgens mij hierin: veel mensen laten zich de ogen simpelweg niet openen. Dat jij die idealen zou hebben en hun daarvan probeert te overtuigen wilt nog niet zeggen dat dat ook lukt. Sommige mensen zijn verrot tot op het bot en niet voor verbetering vatbaar. Dan is het nogal zonde als jij je voor zo'n persoon opgeeft terwijl je met andere middelen andere mensen misschien wel kunt 'helpen'.
quote:
PS: Dat deeltje over vrouwen was gewoon bedoeld om uit te leggen waarom het voor mij nòg moeilijker zou zijn om een vrouw iets aan te doen.
Ik vind het ook niet leuk om vrouwen iets aan te doen, hoor... maar er is nogal een verschil tussen voor jezelf opkomen en een vrouw mishandelen.
KreKkeRzondag 1 juni 2003 @ 17:08
quote:
Op zondag 1 juni 2003 16:51 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:

[..]

Maar wat wil jij daarbij winnen?


Dat mensen die wanneer ze worden aangevallen toch liever kiezen voor geweld ipv weglopen, ook wanneer de aanvaller een vrouw is, haar een tik verkopen.
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:12
quote:
Op zondag 25 mei 2003 17:26 schreef schatje het volgende:
Een man haal je zo neer door in zijn kruis te schoppen, of pepperspray is ook zeer handig.

Maar is alleen in noodgevallen natuurlijk.


Hmmm daar zou ik toch niet al te veel vertrouwen in hebben

ontopic:
in extreme gevallen is het toelaatbaar ... ik ken zelf maar 1 vrouw die echt klappen verdient, maar dat is er dan ook eentje die zelf nogal aggressief aangelegd is, eigenlijk geen vrouw dus.

Mylenezondag 1 juni 2003 @ 17:16
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:12 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

ontopic:
in extreme gevallen is het toelaatbaar ... ik ken zelf maar 1 vrouw die echt klappen verdient, maar dat is er dan ook eentje die zelf nogal aggressief aangelegd is, eigenlijk geen vrouw dus.


Bij jou in het dorp ofzo??
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:17
quote:
Op donderdag 29 mei 2003 01:27 schreef schatje het volgende:
En natuurlijk heb ik ook een busje pepperspray, heb ik dat al gemeld??


Dus duh.


Meisje toch

Je bent ocharme een metertje zestig groot en weegt misschien 40 kilo ... denk je nou echt dat je kracht genoeg hebt om een beetje vent makkelijk neer te krijgen ?

Een beetje goed uitgevoerde rechtse hoek en je gaat neer ... lang voordat je hebt kunnen krabben met je korte armpjes of voordat je de tijd hebt om een busje spray te pakken.

[Dit bericht is gewijzigd door battlesickloner op 01-06-2003 17:19]

Mylenezondag 1 juni 2003 @ 17:18
quote:
Op zondag 1 juni 2003 13:42 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
Vrouwen zijn vaak veel "rationeler" dan mannen: ze relativeren veel vaker de wereld waarin we leven. Niets is mooier dan de spontane lach van een intelligent meisje.
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:20
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:16 schreef schatje het volgende:
Bij jou in het dorp ofzo??
Ja idd maar dat rare wijf is echt helemaal geflipt
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 17:21
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:07 schreef Bombie het volgende:

[..]

Ik ben ook niet iemand die er maar gelijk op los begint te rammen, maar ik weet wel dat als ik een discussie aanga en een vrouw zou een slag in mijn richting doen, dat ik dat als reactie waarschijnlijk wel een ferme pets zou uitdelen om daar mee te zeggen: "ga jij je eens even heel erg snel als een volwassen vrouw gedragen, kleine meid...". Ik ben van mening dat je dat zo'n persoon niet kunt vertellen. Dan moet er dus gehandeld worden.
[..]

Oh.. maar dat heb ik al wel geprobeerd in sommige gevallen, maar voor mijn gevoel komt dat toch te veel neer op struisvogelpolitiek. Actie en reactie zijn twee doodnormale elementen in mijn leven. Ik wil niet pretenderen daar boven te kunnen staan, want dat kan ik niet. Daarvoor ben ik iets teveel mens ipv messias. Bovendien kun je jezelf ook erg goed leren kennen door wat meer toe te geven aan impulsieve handelingen en ze daarna goed te overdenken. Uiteraard bedoel ik hier geen moord mee. Maar uiteraard... ik denk wel dat die rotzooi verantwoordelijk kan zijn voor stress en negativiteit. Maar dat ontloop je sowieso niet. Of je moet ergens op een bergtop gaan wonen.
[..]

Ik ben van mening dat dat een verzinsel van de mens zelf is, dus tja.. daar hoor ik ook bij. Ik had het ook kunnen verzinnen. Maar ik denk dus dat er adequatere oplossingen voor problemen zijn dan simpelweg maar te incasseren. Als iemand jou in elkaar beukt en jij doet niets... je daagt hem zelfs uit door je 'andere wang aan te bieden'... dat hij daar niets van opsteekt. Want het probleem ligt volgens mij hierin: veel mensen laten zich de ogen simpelweg niet openen. Dat jij die idealen zou hebben en hun daarvan probeert te overtuigen wilt nog niet zeggen dat dat ook lukt. Sommige mensen zijn verrot tot op het bot en niet voor verbetering vatbaar. Dan is het nogal zonde als jij je voor zo'n persoon opgeeft terwijl je met andere middelen andere mensen misschien wel kunt 'helpen'.
[..]

Ik vind het ook niet leuk om vrouwen iets aan te doen, hoor... maar er is nogal een verschil tussen voor jezelf opkomen en een vrouw mishandelen.


Enkele losse bemerkingen:

- Als mensen me op kleine schaal "aanvallen", dan denk ik soms gewoon bij mezelf: doe maar. Dat heeft niet zozeer met incasseren te maken. Op een gegeven moment stijg je psychologisch boven dat actie-reactie-denken uit. NIETS is meer frustrerend dan iemand met niets te kunnen raken, wanneer je dat wilt. Die frustratie wek ik dan op bij de ander: ze kunnen me gewoon niets maken want ik trek er me niets van aan. Ik geloof namelijk niet in 'de mens' en verwacht er ook niets van. Ik geloof enkel in 'individuen' die ik leer kennen en appreciëren.
- Wat heb ik een ander te leren? Ik voel niet die behoefte. Ik kan haar wel confronteren met wat ze doet, maar dat gebeurt automatisch, hoor: niemand kiest bewust voor "het slechte" en dus volgt bewustwording altijd nadien.

tvlxdzondag 1 juni 2003 @ 17:23
Mag je ze dan ook met een honkbalknuppel slaan?
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 17:30
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:23 schreef tvlxd het volgende:
Mag je ze dan ook met een honkbalknuppel slaan?
Zoiets gebeurt gewoon niet.

En wat dat relaas aan het begin van deze topic betreft: ik had haar al veel eerder met een aristocratische "smile" haar zin gegeven.

Ik weiger mij te verlagen. Oei, dat klinkt arrogant.

Mylenezondag 1 juni 2003 @ 17:37
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:17 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

Meisje toch

Je bent ocharme een metertje zestig groot en weegt misschien 40 kilo ... denk je nou echt dat je kracht genoeg hebt om een beetje vent makkelijk neer te krijgen ?

Een beetje goed uitgevoerde rechtse hoek en je gaat neer ... lang voordat je hebt kunnen krabben met je korte armpjes of voordat je de tijd hebt om een busje spray te pakken.


Haal mijn lengte er maar weer bij .
Ik ben 1,62 om precies te zijn .
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:41
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:37 schreef schatje het volgende:
Ik ben 1,62 om precies te zijn .
Hoe hoog zijn je hakken dan ?
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 17:45
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:41 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

Hoe hoog zijn je hakken dan ?


Hoger dan die van u lijkt me onwaarschijnlijk.
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:52
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:45 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
Hoger dan die van u lijkt me onwaarschijnlijk.
Hopelijk vind je het okee dat ik weiger me te verlagen tot jouw nivo.
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 17:55
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:52 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

Hopelijk vind je het okee dat ik weiger me te verlagen tot jouw nivo.


Breek je hakken vooral niet. Die dingen zijn nogal duur, tegenwoordig.
Brenniezondag 1 juni 2003 @ 17:56
Tuurlijk, als je een vrouw slaat, mag je terug slaan.
Een man moet er echter wel rekening mee houden dat hij vaak, vrijwel altijd veel sterker is.
1 klap kan soms fataal zijn bij een vrouw.
Mylenezondag 1 juni 2003 @ 17:57
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:41 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

Hoe hoog zijn je hakken dan ?


Rond de 5cm, maar ik heb ook nog echte hoge naaldhakken.
Brenniezondag 1 juni 2003 @ 17:58
Als een vrouw mij slaat sla ik overigens ook terug
battlesicklonerzondag 1 juni 2003 @ 17:58
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:55 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
Breek je hakken vooral niet. Die dingen zijn nogal duur, tegenwoordig.
Hopelijk vind je het okee dat ik weiger me te verlagen tot jouw nivo.
Mylenezondag 1 juni 2003 @ 17:59
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:58 schreef battlesickloner het volgende:

[..]

Hopelijk vind je het okee dat ik weiger me te verlagen tot jouw nivo.


Ga er dan ook niet op in.
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 18:06
Nu terug even ernstig.

Jullie zouden die vrouw achteraf toch op zijn minst vragen of ze hulp nodig heeft?

Want slaan heeft soms minder leuke gevolgen...

tvlxdzondag 1 juni 2003 @ 18:06
quote:
[b]Op zondag 1 juni 2003 18:06 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:[/b
Want slaan heeft soms minder leuke gevolgen...
Of hele prettige...
Mylenezondag 1 juni 2003 @ 18:10
quote:
Op zondag 1 juni 2003 18:06 schreef tvlxd het volgende:

[..]

Of hele prettige...


Leg uit kleine tvlxd.
tvlxdzondag 1 juni 2003 @ 18:14
quote:
Op zondag 1 juni 2003 18:10 schreef schatje het volgende:

[..]

Leg uit kleine tvlxd.


Gehoorzaamheid.
Kevin_Van_Eeckelenzondag 1 juni 2003 @ 18:16
quote:
Op zondag 1 juni 2003 18:14 schreef tvlxd het volgende:

[..]

Gehoorzaamheid.


Bij mij werkt dat anders ===> wraak

Ik laat mij desnoods wel slaan, maar niet onderwerpen.

PS: Is "slaan" dan ook jouw opvoedingsideaal?

tvlxdzondag 1 juni 2003 @ 18:16
Sommige mensen vinden het lekker geslagen te worden. Ik niet, uiteraard.
tvlxdzondag 1 juni 2003 @ 18:18
quote:
Op zondag 1 juni 2003 18:16 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
PS: Is "slaan" dan ook jouw opvoedingsideaal?
't Heeft bij mij enigszins geholpen, toen m'n jonge jongensbilletjes eens flink onder handen werden genomen door mijn mannelijke ouder. Nee, het heeft niet tot veel goeds geleid.
WaStEdmaandag 2 juni 2003 @ 10:37
situatie:

Staat een gozer wild te plassen op de gracht, politie erbij (2 agentes), worden aangesproken, gozer geeft valse naam op, mag z'n paspoort gaan halen, agentes willen die gozer meenemen naar bureau, de hele auto stapt uit (jeep met nog 3 man en 3 vrouwen), er ontstaat wat duw en trekwerk en die gozer van het wildplassen rost 1 van die agentes tegen haar kop. Agente rost terug met haar knuppel, en krijgt van 1 van die grieten een volle handtas in haar gezicht. Agente slaat vrouw terug en die begint te gillen "Ben je gek geworden, ik ben zwanger !!!", vervolgens slaat "de zwangere nog een keer op die agente in, en agente slaat weer terug. Je kon trouwens niet zien dat ze zwanger was, dus, was het goed wat die agente deed ??
Uiteindelijk staat er binnen de kortste keren 20 man politie bij en worden er een paar meegenomen.

quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:58 schreef Brennie het volgende:
Als een vrouw mij slaat sla ik overigens ook terug
Pikkebaasmaandag 2 juni 2003 @ 10:40
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:56 schreef Brennie het volgende:
Tuurlijk, als je een vrouw slaat, mag je terug slaan.
Een man moet er echter wel rekening mee houden dat hij vaak, vrijwel altijd veel sterker is.
1 klap kan soms fataal zijn bij een vrouw.
Tsja, daar had de bitch dan eerst over na moeten denken.

Mess with the best, die like the rest.

Flamanmaandag 2 juni 2003 @ 10:49
Ik sla alleen uit zelfverdediging. Ook meisjes ja als dat niet anders zou kunnen.

Denk alleen dat het netter is als je zo'n vrouw, die vaak toch zwakker/fragieler is en dus makkelijker te beheerste, gewoon vasthoudt of worstelt of whatever. Maar om nou gelijk te slaan is wat overdreven. Ook als zij (mis) slaat.

[Dit bericht is gewijzigd door Flaman op 02-06-2003 10:54]

Ixnaymaandag 2 juni 2003 @ 10:57
Wat maakt het ook eigenlijk uit. Vrouwen kunnen toch niet hard slaan. En als ze dat wel kunnen, dan is het ook een halve vent, en dan kun je net zo goed terugslaan.
Bombiemaandag 2 juni 2003 @ 11:51
quote:
Op maandag 2 juni 2003 10:37 schreef WaStEd het volgende:
situatie:

Staat een gozer wild te plassen op de gracht, politie erbij (2 agentes), worden aangesproken, gozer geeft valse naam op, mag z'n paspoort gaan halen, agentes willen die gozer meenemen naar bureau, de hele auto stapt uit (jeep met nog 3 man en 3 vrouwen), er ontstaat wat duw en trekwerk en die gozer van het wildplassen rost 1 van die agentes tegen haar kop. Agente rost terug met haar knuppel, en krijgt van 1 van die grieten een volle handtas in haar gezicht. Agente slaat vrouw terug en die begint te gillen "Ben je gek geworden, ik ben zwanger !!!", vervolgens slaat "de zwangere nog een keer op die agente in, en agente slaat weer terug. Je kon trouwens niet zien dat ze zwanger was, dus, was het goed wat die agente deed ??
Uiteindelijk staat er binnen de kortste keren 20 man politie bij en worden er een paar meegenomen.
[..]


Absoluut goed gedaan van die agente. Sowieso ga je als zwangere vrouw niets doen om je kind in gevaar te brengen. Bovendien denkt ze dat ze zich alles maar kan veroorloven omdat ze zwanger zou zijn. Als je een agente slaat, ben je echt stom bezig en dan nog gaan lopen piepen als je zelf een klap terug krijgt. FF een tijdje opsluiten dat maffe wijf. Ik heb nu al medelijden met dat kind..
Kamphuysmaandag 2 juni 2003 @ 14:11
Agent slaan? Daar is nooit een geldige reden voor. Wat mij betreft hadden ze die lui dan ook meteen in hun benen mogen schieten, zwanger of niet.

Moet je in Amerika eens proberen, een agent slaan

WaStEdmaandag 2 juni 2003 @ 16:17
In NL is dat 1 nachtje cel
Voor hooligans is dat meestal 0 nachtjes cel
quote:
Op maandag 2 juni 2003 14:11 schreef Kamphuys het volgende:
Agent slaan? Daar is nooit een geldige reden voor. Wat mij betreft hadden ze die lui dan ook meteen in hun benen mogen schieten, zwanger of niet.

Moet je in Amerika eens proberen, een agent slaan


DooZjUhmaandag 2 juni 2003 @ 16:21
quote:
Op woensdag 21 mei 2003 13:09 schreef Stranger het volgende:
af en toe die enter gebruiken en misschien zijn er dan mensen die het hele verhaal lezen.
WaStEddinsdag 3 juni 2003 @ 10:19
.
.
.
.
.
.
.
.
zobetervoormeneer?
El-Ricodinsdag 3 juni 2003 @ 10:53
Waarom mogen vrouwen slaan en mannen niet, als zij jou probeert te hoeken heb je t recht terug te slaan, goeie zaak dus.
Oosthoekdinsdag 3 juni 2003 @ 12:27
quote:
Op zondag 1 juni 2003 17:37 schreef schatje het volgende:
Haal mijn lengte er maar weer bij .
Ik ben 1,62 om precies te zijn .
En jij wilde mij in m'n noten trappen? Leer eerst maar eens je benen in je nek te leggen! Daarna mag je proberen om als een acrobaat op een naaldhak te balanceren als je je voet los van de grond haalt.
Mylenedinsdag 3 juni 2003 @ 22:08
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 12:27 schreef Oosthoek het volgende:

[..]

En jij wilde mij in m'n noten trappen? Leer eerst maar eens je benen in je nek te leggen! Daarna mag je proberen om als een acrobaat op een naaldhak te balanceren als je je voet los van de grond haalt.


Toevallig kan ik mijn benen in mijn nek leggen, heb een tijd aan yoga gedaan enzo .
Ixnaydinsdag 3 juni 2003 @ 23:13
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 22:08 schreef schatje het volgende:

[..]

Toevallig kan ik mijn benen in mijn nek leggen, heb een tijd aan yoga gedaan enzo .


Maar kun je z'n edele delen raken? Dat is de vraag.
Disorderdinsdag 3 juni 2003 @ 23:14
quote:
Op zondag 1 juni 2003 13:42 schreef Kevin_Van_Eeckelen het volgende:
Vrouwen zijn vaak veel "rationeler" dan mannen: ze relativeren veel vaker de wereld waarin we leven. Niets is mooier dan de spontane lach van een intelligent meisje.
Om vervolgens haar tanden uit haar bek te rammen.
Mylenedinsdag 3 juni 2003 @ 23:15
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 23:13 schreef Ixnay het volgende:

[..]

Maar kun je z'n edele delen raken? Dat is de vraag.


Natuurlijk, en natuurlijk alleen in noodgevallen.
BAZZAdinsdag 3 juni 2003 @ 23:42
quote:
Op dinsdag 3 juni 2003 22:08 schreef schatje het volgende:


Toevallig kan ik mijn benen in mijn nek leggen, heb een tijd aan yoga gedaan enzo .


Dan kan je vriend je voor straf ook gewoon in een weekendtas stoppen