quote:Wat ik niet snap is waarom dat niet zou kunnen. Het is een fictiefilm en de makers hebben de nodige vrijheid om te bepalen hoe ze omgaan met de vampierlegende. Met weerwolf-films zijn er ook vaak verschillen over hoe de weerwolf gedood kan worden, wat zijn zwakke plekken zijn etc. Als je kijkt naar Underworld dan zie je ook dat de vampiers veel sneller het loodje leggen dan in veel andere vampierfilms.
Op zondag 1 februari 2004 01:59 schreef Dizer het volgende:
Wat ik ook niet snap is dat ze een spiegelbeeld heeft.
En dat ze ook ademt..want ze kreeg een hart message. Ergens klopt er iets niet...
Wel leuk dat er een tweede deel komt[/spoiler]
Wie zegt trouwens dat een vampier geen kloppend hart kan hebben of niet kan ademen? Ik heb er eigenlijk nooit bij stilgestaan dat ze dat niet zouden doen. Als ik eerlijk ben. ![]()
Wordt het in dé vampierlegende eigenlijk omschreven dat ze geen kloppend hart zouden hebben?
En in Nosferatu zit dus ook een vampier met een spiegelbeeld. Dus het is niet nieuw om dat 'te introduceren'.
quote:in INNOCENT BLOOD ook
Op zondag 1 februari 2004 13:17 schreef -Wepeel2- het volgende:[..]
En in Nosferatu zit dus ook een vampier met een spiegelbeeld. Dus het is niet nieuw om dat 'te introduceren'.
quote:Plan 9 from outer space en nog een of andere HELE foute met mutanten etc
Op zondag 1 februari 2004 12:20 schreef Tokus het volgende:[..]
dan heb jij nog nooit een echt slechte film gezien. Ik zal niet zeggen dat Underworld een meesterwerk is, maar er zijn veeeeeeele slechtere films
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |