abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 5 mei 2003 @ 11:48:57 #26
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_10214626
tegenwoordig is er zoveel concurrentie van dat soort bedrijfjes, dat niemand er in is ge"interesseerd, als ze nou een unieke dienst aanboden, lijkt me weggegooid geld.
(__/)
(='.'=)
(")_(")
pi_10216577
quote:
Op maandag 5 mei 2003 10:34 schreef Blommetje het volgende:
mijn beste CMX,

als je naar het hierboven genoemde rekenvoorbeeld kijkt dan valt je dit zinnetje op: "U heeft dus 40 klanten die maandelijks voor 50 gulden bellen. ". Ik wil je sociale en culturele activiteiten en kundes zeker niet onderschatten maar euhmm hoeveel mensen ken jij die je over kan halen? 40 zijn er wel erg veel hoor!
Zinnetjes als 'Uw inkomen is ongelimiteerd' doen bij jou ook geen
alarmbellen afgaan?
Daarnaast klopt hun voorbeeld ook niet! Zij zeggen letterlijk "U werft niet meer dan 2 agenten" toch verdubbelen ze het aantal agenten, iedere keer weer! Als je het nu in een excel sheet zet en je houdt het op 2 agenten ALTIJD dan zie je dat je inleg versmelt als sneeuw voor de zon!
Stel je vult in dat je zeg 2 agenten vindt die ieder 10 klanten opleveren (zijn er veel hoor!) dan merk je dat je maandinkomen TWEE-EN-EEN-HALVE Euro is!!!! Man dar word ik rijk van !

kortom doe het niet, alsjeblieft!

Bron; net als hierboven de link!


Kijk het concept is in verhouding makkelijk, hoe meer vertegenwoordigers jij werft hoe meer geld men kan verdienen.
Want van de klanten wordt je niet rijk van, tenzij je 200 kan werven
En het is ieder voor zich welk risico men neemt, je krijgt de mogelijkheid om binnen 60 dagen 3 vertegenwoordigers te werven en 20 klanten. Dan kun je je inschrijfgeld weer terugverdienen 575 euro krijg je dan. Als je zelf denkt niet zoveel mensen te kunnen werven moet je het ook niet doen.Als jij veel contacten hebt, heb je een breed contactveld.
Stel dat van de 300 personen die jij kent 40 klanten kan werven en 3 vertegenwoordigers ( 1%) van je contacten.
Tuurlijk je kan alleen rijk worden bij dit concept wanneer je echt goed bent in mensen te motiveren en te instrueren.

Ik ben nog steeds bezig met mn onderzoek naar dit bedrijf, of het daad werkelijk een piramide is en of dit werkelijk aantrekkelijk is.

Dus wanneer je dit gaat doen,kan je voordat je je contract tekent,van te voren alvast klanten en vertegenwoordigers gaan werven zodat jij al gedekt bent.

En ik zeg ook zeker niet dat ik dit ga doen.

groet CMX

pi_10219634
Stel je kent 300 personen, hoeveel ken je er daarvan slecht, matig, goed en heel goed? En hoeveel van die mensen denk je objectief te kunnen bereiken? Echt de kansen dat je hier rijk uit wordt zijn heel klein! Niet voor niks wordt er voor dergelijke constructies gewaarschuwd! Hoevaak is het niet op Radar en Ook dat nog geweest?
Echt CMX, je bent niet handig bezig als je iets ondertekend. Kan het niet duidelijker maken dan met het rekenvoorbeeld wat ik je gaf, dat je als je het op 2 agenten en 10 klanten krijgt dat je E2.5 verdiend!
En daarnaast zeg je dat je 60 dagen hebt om 3 agenten en 20 klanten te vinden! Dat zijn 2 maanden; ongeveer 8(!) weekenden. Dus dan moet je om de 2 weken een nieuwe agent vinden! Doe je best.
Daarnaast stap je even over het feit heen dat je een gigantisch verzadigde markt betreedt. Er zijn namelijk niet meer zoveel mensen die op een nieuw abo zitten te wachten. Denk jij dat je werkelijk om het weekend iemand kan overtuigen vn het feit dat hij een abo moet kopen. Heb je ook wel eens gekeken naar de producten die je moet verkopen? Deugd dat wat?
Danmark... more usefull every day!
pi_10227398
quote:
Op maandag 5 mei 2003 12:58 schreef CMX het volgende:

[..]

je krijgt de mogelijkheid om binnen 60 dagen 3 vertegenwoordigers te werven <knip>.
Dan kun je je inschrijfgeld weer terugverdienen 575 euro krijg je dan.
<knip>
Ik ben nog steeds bezig met mn onderzoek naar dit bedrijf, of het daad werkelijk een piramide is en of dit werkelijk aantrekkelijk is.


kijk nog eens naar dat citaat in een eerdere posting van mij, met de wettelijke omschrijving van een piramidespel.
Het deel vertegenwoordiger werven is puur piramidespel, jij betaalt 300 euro, en jij verdient er pas aan als er na jou 3 andere vertegenwoordigers komen. Zonder aanbreng van nieuwe vertegenwoordigers ontvang jij niets.
Jouw inkomsten zijn dus ten dele (andere deel is de verkoop van belminuten) afhankelijk van het aangaan van een verplichting door een latere deelnemer (het betalen van 300 euro door een volgende vertegenwoordiger).

Laat dit net de wettelijke omschrijving van een piramidespel zijn, en laat het aanbrengen van een nieuwe vertegenwoordiger een misdrijf zijn, met daarop een maximumstraf van 6 jaar
Het systeem zou geen piramidespel zijn zijn indien een vertegenwoordiger geen geld hoefde in te leggen, danwel dat je geen voordeel zou hebben van het aanbrengen van andere vertegenwoordigers.

Heb ik het nog niet over de andere adviezen die gegeven worden, dat je je geld kwijt bent, daar sluit ik me graag bij aan.

pi_10369105
ga je 't nou nog doen of niet?
Danmark... more usefull every day!
pi_10442278
en laatst kwam er zo'n ACN-verkoper met zo'n zelf in elkaar gezet word-documentje, en een printout van een vergelijkstabel van telefoon.nu op me af en probeerde zo'n ACN-abonnement te slijten.

probeerde me wijs te maken dat bellen via ACN toch echt goedkoper was, en dat er geen nadelen aanzitten, en dat ik het gewoon moet proberen. Het eerste dat ik dan denk: waar zit het addertje onder het gras? Waar is die officiële folder van het betrouwbare bedrijf waar ik mee in zee ga?

Ik denk dat 10 mensen vinden, die zomaar dat contract tekenen en de goeie ouwe vertrouwde KPN of Tele2 verlaten om voor die paar cent besparing die ACN oplevert, heeeeel erg moeilijk kan worden!

  donderdag 15 mei 2003 @ 11:32:00 #32
24889 LiQuiD_007
Seat mag natuurlijk ook :)
pi_10444944
quote:
Op maandag 5 mei 2003 09:17 schreef LiQuiD_007 het volgende:

[..]

'

Kheb het even doorgelezen (ik heb geen zin om een heel lang verhaal hier neer te poten) wat ze doen volgens de website is in NL legaal, maar op het randje. Alleen de allerbeste verkopers zullen hier wat aan hebben, en dan nog moet je maar afwachten. Gewoon niet doen. Zijn zullen in welk geval dan ook geld aan jou verdienen, of jij daar wat gaat verdienen, moet je nog maar afwachten. Daarnaast moet je in de eerste dagen een x aantal klanten binnenhalen, anders lig je er uit. Zij hebben dan een aantal klanten binnen + jouw 549 euro, en hoeven jou niets af te dragen omdat je je target niet gehaald hebt. Zo is het ongeveer. Tip: Ga je geluk ergens anders zoeken!


Kheb het hier net even met onze bedrijfsadvocaat over gehad, en het is dus idd randje legaal, en je word waarschijnlijk (ervaring met eerdere verglijkbare bedrijfjes) na betalen inschrijfgeld compleet aan je lot overgelaten. Die mederwerkerportal waarop je kunt inloggen staat in de meeste gevallen geen fuck op, en ondersteuning die je krijgt is 0,0.

voor 2 prospects die ik aanbreng hier (waar ik werk ) krijg ik 500 euro provisie bovenop m'n salaris. Daar heb ik 3 jaar knetterhard voor moeten werken, het gaat dus niet vanzelf, want anders waren er veel meer piramide vertegenwoordigers.

Of je erintrapt moet je zelf beslissen, maar het gaat van kwaad tot erger. Onze advocaat vertelde van een geval die zo wanhopig werd omdat ie niets binnenbracht, dat ie leningen is gaan verstrekken aan eventuele nieuw aangebrachte vertegenwoordigers, die er later ook uitvlogen, zodat ie nog meer geld kwijt was........

Ik hoop dat je hier wat mee doet......

word ook lid van het front tegen wokschotels ! PTA'ers verenigt U!
pi_11337898
Ik ben zelf nu ongeveer een jaar ACN-vertegenwoordiger. ACN is wel degelijk een goed bedrijf (en daar is zeker bewijs voor, onder andere dat ze al 10 jaar bestaan)
Je wordt als vertegenwoordiger echt niet aan je lot over gelaten. Ten minste: dat hangt natuurlijk af van degene die je vraagt of je vertegenwoordiger wilt worden. Je krijgt support via mensen die onder je zitten. Je krijgt trainingen hoe je het beste klanten kunt werven.

Het is geen piramide spel. JE GEEFT GEEN GELD AAN DEGENE DIE JE VRAAGT. ACN regelt alle geldzaken, dus incasseringen en betalingen.

Als je zoiets hebt van: dit vertrouw ik niet, ga dan gewoon langer op onderzoek uit. Ga langs 't hoofdkantoor op vrijdagmiddag (zit 300 man personeel) Er is echt een markt voor ACN, maar voor sommige mensen is dit moeilijk in te zien.

Als je vragen hebt, neem gerust contact met me op

  dinsdag 24 juni 2003 @ 12:05:13 #34
16848 bankrupcy
Bot omdat het mot
pi_11339313
Waarom stap je niet pas in als je iemand gelijk kunt "aangeven". Dan loop je geen risico met die 500 Euro.

Het lijkt mij allemaal erg louche. Je moet betalen om mee te mogen doen. Controleer zelf of het legaal is wat ze doen, en geloof ze niet op hun woord.

pi_11349612
quote:
Op dinsdag 24 juni 2003 11:11 schreef Jester het volgende:
Het is geen piramide spel. JE GEEFT GEEN GELD AAN DEGENE DIE JE VRAAGT. ACN regelt alle geldzaken, dus incasseringen en betalingen.
bij een piramidespel hoef je ook niet rechtstreeks geld te geven aan degene die jou erin luist, het kenmerk van een piramide spel is dat je inkomen in elk geval afhankelijk is van de inleg van iemand die door jou is aangebracht.

Jester, als jij geen nieuwe vertegenwoordiger gevonden had, kreeg jij dan ook maar iets uitbetaald?

Zo nee, dan betreft het hier wel degelijk een piramidespel, en heb jij je minimaal 3 keer schuldig gemaakt aan een misdrijf, waarop een maxinum straf staat van 6 jaar per keer (het aantal van 3 vertegenwoordigers is geopperd door een eerdere poster, als minimum aantal aan te brengen vertegenwoordigers, voordat er ook maar tot betalen over gegaan werd)

pi_13501658
Iemand die een nieuwe vertegenwordiger aanmeld
krijgt een bonus van EUR50,- als deze nieuwe vertegenwoordiger
zelf 10 klanten maakt binnen 1 maand.
De bedoeling is dan ACN groot word van de marketing strategie
en niet van het bonus-systeem dat jij gekscherend een pyramidespel
noemt. Sterker nog, ACN is een bedrijf dat in Nederland al meer dan
4 jaar is aangemeld bij het ministerie van economische zaken.
...denk je dat ACN 10 jaar (in amerika) zou bestaan, en in 12 landen actief zou zijn als het alleen maar een pyramidespel is? (...)

Pyramidespelen kenmerken zich door een aantal zaken:
1) Als 1 iemand niet meewerkt, stort de pyramide inéén.
2) De hoogsten in rang, verdienen alles.
3) De levels, zijn oneindig diep, je krijg betaald over alle lagen
binnen je netwerk, ACN gaat slechts tot het 7e niveau.

Als ACN vertegenwoordigers belazerd, of klanten belazerd,
dan waren ze wel vaker negatief in het nieuws geweest....
Ooit eerder van ACN gehoord? Het valt dus allemaal best mee.
Netwerkmarketing/Multilevel marketing is hier nog nieuw.
In Amerika is doodgewoon, en in Finland is het zelfs zo gewoon,
dat ACN de op-één-na grootste mobiele telecom provider is.

Zelfkennis is het begin van alle wijsheid...
  zondag 28 september 2003 @ 17:49:45 #37
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_13502029
Beetje een nutteloze kick wellicht??

Ik stel voor dat je hier Wie kent het bedrijf ACN? verdergaat.

Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')