Idem hier. En The Hungry Saw ook meegenomen, eigenlijk niet slim, maar ach. Ik heb me prima vermaakt, erg mooi concert. En we hadden goede plaatsen, al zat de zaal al vrij vol om vijf over zeven.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 11:32 schreef v1234 het volgende:
Wat een gaaf concert was het hé. Erg goed geluid ook. Het voorprogramma was ook erg leuk, heb d'r cd gekocht natijd, een erg leuk cd'tje zoals ik het nu hoor
Ik ga er uiteraard weer naar toe.quote:De Britse band Tindersticks keert dit jaar terug naar Nederland voor nog een concert. De groep rond zanger Stuart Staples speelt op 11 december in MC Frits Philips in Eindhoven. Het concert is georganiseerd in samenwerking met de Effenaar.
Eerder dit jaar was Tindersticks al te zien in Vredenburg Leidsche Rijn. De groep tourt naar aanleiding van de nieuwe plaat The Hungry Saw, die in april verscheen. Een uitgebreid interview met zanger Stuart Staples lees je hier.
Oeh, tof. Even in de gaten houden...quote:Op zaterdag 26 december 2009 09:47 schreef Aschkael het volgende:
En ze komen in maart 2010 weer naar Vredenburg...ik ben er zeker bij
*kick*quote:Op zaterdag 26 december 2009 10:48 schreef Ruud het volgende:
[..]
Oeh, tof. Even in de gaten houden...
Kut publiek altijd in Effenaar... Sophia deed ooit hetzelfde (ook terecht) en bij Posies zat het prubliek ook strontvervelende dingen te roepen. De asocialisering van het concertpubliek is daar al ruime tijd aanwezig, terwijl het een prima zaal verder is.quote:Op maandag 8 maart 2010 22:48 schreef Q. het volgende:
Waren er nog mensen bij het optreden op CrossLynx in Eindhoven? Voor het eerst in het bestaan van de band hebben ze een optreden afgebroken wegens belachelijk luidruchtig publiek:
http://www.ed.nl/uitcultu(...)rosslinxfestival.ece
De organisatie heeft last-minute de laatste kaarten voor 7 euro in de verkoop gedaan, dan krijg je toch een ander soort publiek. En de Effenaar is daarbij compleet ongeschikt voor een band als Tindersticks. Complete fuck-up van de organisatie imo.quote:Op dinsdag 9 maart 2010 00:43 schreef FilthyMcNasty het volgende:
Ja jammer, maar aan de andere kant heb ik zoiets van, als ze echt zó goed en boeiend waren geweest in de Effenaar hadden er niet zoveel mensen doorheen lopen lullen. Ik denk dat het van twee kanten komt.... Het optreden scheen veel slechter te zijn dan in Utrecht, van begin af aan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |