abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_10073903
Ik ben bezig met de zomervakantie en Istrie is één van de opties. Tien dagen, met de de bus erheen (en als 't goed is ook weer terug). Een paar vrienden van me zijn er nogal tegen omdat ze zeggen dat de busreis véél te lang is. Met de bus naar Frankrijk en Spanje (toch al gauw een uurtje of 20) vinden ze allemaal prima, maar naar Istrie schijnt echt niet te doen te zijn.
Wie is er weleens met de bus naar Istrie geweest? Hoe lang ben je onderweg?
pi_10074026
Volgens mij moest m'n zus 22 uur in de bus zitten

[Dit bericht is gewijzigd door -En4Cer- op 28-04-2003 17:45]

I intend to live forever.. So far, so good..
Xbox 360 Live: EN4 360
pi_10074029
quote:
Op maandag 28 april 2003 17:39 schreef Stampie22 het volgende:
Ik ben bezig met de zomervakantie en Istrie is één van de opties. Tien dagen, met de de bus erheen (en als 't goed is ook weer terug). Een paar vrienden van me zijn er nogal tegen omdat ze zeggen dat de busreis véél te lang is. Met de bus naar Frankrijk en Spanje (toch al gauw een uurtje of 20) vinden ze allemaal prima, maar naar Istrie schijnt echt niet te doen te zijn.
Wie is er weleens met de bus naar Istrie geweest? Hoe lang ben je onderweg?
Ik deed er destijds 22 uur over.
(inclusief file)

[Dit bericht is gewijzigd door Greyfox op 28-04-2003 17:45]

pi_10074041
In Istrie is echt niets te beleven. Waarom zou je daar naartoe willen?
gymnocalycium saglione in m'n hol
pi_10074084
Bespaar jezelf een hoop ellende en ga met een vliegtuig. Ik heb het met de bus gedaan en dat was geen pretje. Duurde geloof ik 20 uur ongeveer. Maar er was ergens een tunnel stuk. Ik weet niet hoeveel extra het kost om met een vliegtuig te gaan, maar ik ga nooit meer met een bus.

Verder is Ronvinj echt geweldig. Dat is denk ik wel de mooiste plaats in de buurt daar.

Soms zit het mee, voor de rest zit het tegen. Dat is geen pessimisme, dat is realisme.
pi_10074235
Betaal een paar euro meer en ga met 't vliegtuig.
Ooit eens met de bus naar Italië geweest....NOOIT MEER !!
Je komt meer dood dan levend aan.
Fok! is geschiedenis onder dit account.... :)
pi_10074303
M'n vrienden hebben dus gelijk: met de bus is haast niet te doen.
Hoe is het uitgaansleven in Rovinj trouwens? Zijn er veel jongeren? Veel/weinig Nederlanders? Hoe zijn de prijzen?
pi_10074335
Aan de andere kant: Spanje met de bus is toch ook te doen? Scheelt een paar uur.
pi_10074344
kroatie toch? 20 uur met de bus, afhankelijk van waar je moet zijn
Ik hoor dat Porec en Split echt super zijn. Net zo veel te beleven als in Spanje, maar niet zo reteduur en de inwoners hebben geen hekel aan nederlanders!
pi_10074544
of je nou 20 of 24 uur in de bus zit maakt ook geen flikker uit

zorg wel dat je royal class stoelen hebt, dat scheelt iets van 30cm beenruimte (liever 20uur in de bus met royal class stoelen dan 10uur in van die gewone krappe stoelen)

[Dit bericht is gewijzigd door Threepio op 28-04-2003 18:08]

pi_10074566
ik moet eens afleren op quote te drukken ipv wijzigen...
  maandag 28 april 2003 @ 19:01:21 #12
1762 YPPY
Yppiaans
pi_10075686
Istrïe 2003 Hier zitten de kenners, daar kun je ook praten over bus of vliegtuig.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')