Vind jij het mooi een zwangere buik of juist niet? En waarom?
Ik vind het prachtig om te zien zo'n buik. En veel mensen met mij, volgens mij, want ze zaten er bij mij altijd aan te voelen. Heel irritant. Wat wel heel leuk was dat er heel veel auto's voor me stopten als ik met jas open liep. Vond het helemaal vreemd als ik zelf in mijn autootje reed en geen voorrang kreeg maar dan zag men natuurlijk mijn buik niet
Nog wat fotootjes van mijn buik
Mijn buik met 30 weken:
39 weken:
41 weken (5 dagen voor de bevalling):
Trouwens..
Ik denk dat het niet alleen aan je buik ligt.. volgens mij ligt het aan je complete uitstraling..
er is iets machtigs bij je aan de gang.. dat veranderd je innerlijk... dús je uiterlijk...
Vorige week, 30 weken zwanger van nummer 2
Ik vind zwangere buiken prachtig om naar te kijken, het hele idee dat daar nieuw leven inzit is echt wonderlijk
quote:Hoe bedoel je "een beetje zwanger"
Op zondag 27 april 2003 13:17 schreef moussy het volgende:
mijn buik afgelopen week, 21 weken en een beetje zwanger
Leuk hoor allemaal (y)
Coolbabe--> heeft die tattoo het een beetje overleeft?
Mijn buik tijdens de weeën van Mink. Hij was dikker maar omdat ik geen vruchtwater meer had, was ik al wat "afgevallen".
38 weken en een beetje zwanger.
[Dit bericht is gewijzigd door moussy op 27-04-2003 13:40]
Mijn buikie met 35 weken:
Foto's heeft een vriend van mij gemaakt. Dit zijn een paar proefjes op de digitale camera.
quote:Zo wat een geruststelling.. Ik maakte me altijd zorgen over m'n tattootje op m'n buik, maar hij is heel mooi gebleven bij jou zie ik
Op zondag 27 april 2003 13:34 schreef coolbabe het volgende:
[afbeelding]
mijn buik met 38 weken zwangerschap van Jasper
Vorige week, 30 weken zwanger van nummer 2Ik vind zwangere buiken prachtig om naar te kijken, het hele idee dat daar nieuw leven inzit is echt wonderlijk
En tja.. ik vind ook dat het per buik verschilt. Soms zie je echt hele mooie zwangere buikjes ertussen. Ik vind het vooral leuk als ze die dan ook niet verbergen, maar bv een mooie lange, strakke jurk aantrekken ofzo.
Ik moet even zoeken naar de buikfoto's van Eva, kom ik nog op terug
Een oud-collega van mij was nl. hartstikke slank, maar had na haar zwangerschappen nog steeds allemaal striae op haar buik... niet echt mooi
Overigens vind ik niet alle zwangere buiken mooi.. en wat ik ook niet snap is dat sommige vrouwen die zwanger zijn zich echt niet meer fatsoenelijk kleden. Ik zou juist m'n buik mooi accentueren met van die banden en dergelijke...
Ik snap alleen niet hoe die tattoo zo goed blijft tijdens een zwangerschap, ze zeggen altijd dat je geen tattoo moet nemen als je nog niet uitgegroeid ben, omdat hij dan uitrekt en heel lelijk wordt, maar die tattoo op die buik ziet er nog hartstikke uit
ps. over die kleding: er is ontzettend weinig leuks te krijgen. Of truttig, of enorm vormloos en zakkig. Ik draag eigenlijk alleen maar "gewone" stretch-kleding, geen speciale positiekleding. Maar dat kan niet iedereen meer aan.
Voor de archieven, 31 weken zwanger:
quote:Ik kan echt niet geloven dat je alleen maar een slonzig t-shirt en een lelijke legging kan krijgen. Ik heb echt vol afschuw zitten kijken hoe m'n schoonzusje erbij liep, alsof ze 9 maanden lang in haar schoonmaakkleding rond liep.
Op zondag 27 april 2003 22:34 schreef phileine het volgende:ps. over die kleding: er is ontzettend weinig leuks te krijgen. Of truttig, of enorm vormloos en zakkig. Ik draag eigenlijk alleen maar "gewone" stretch-kleding, geen speciale positiekleding. Maar dat kan niet iedereen meer aan.
Het hoeft trouwens niet eens de super modernste kleding te zijn, als het maar wel verzorgd blijft.
Ik vind trouwens wat jij op die foto aan hebt hartstikke leuk.
quote:Mooie foto!
Op zondag 27 april 2003 13:34 schreef coolbabe het volgende:
[afbeelding]
mijn buik met 38 weken zwangerschap van JasperIk vind zwangere buiken prachtig om naar te kijken, het hele idee dat daar nieuw leven inzit is echt wonderlijk
Zwangere buiken, tsa, soms wel mooi, soms niet.
Het blijft altijd speciaal door het nieuwe leven wat er groeit.
Mooie buiken dames!
quote:Je vergeet de urker-broeken, de bloemetjes en beertjes shirten
Op maandag 28 april 2003 10:20 schreef Qarinx het volgende:[..]
Ik kan echt niet geloven dat je alleen maar een slonzig t-shirt en een lelijke legging kan krijgen. Het hoeft trouwens niet eens de super modernste kleding te zijn, als het maar wel verzorgd blijft.
quote:Heel toevallig was er vanavond bij de modepolitie een aflevering op de 9 maanden beurs. Hebben ze een zwangere vrouw compleet gerestyled. Echt hele mooie positiekleding hadden ze voor haar uitgekozen, waar de buik heel mooi in uitkwam.
Op maandag 28 april 2003 18:43 schreef moussy het volgende:
Je vergeet de urker-broeken, de bloemetjes en beertjes shirten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |