quote:Zal het net zo snel gaan als bij Shakira?
Ze was afgelopen zaterdag niet bij de TMF Awards, maar echte fans hoeven niet te treuren. Op vrijdag 3 oktober komt Christina Aguilera namelijk voor een spetterend concert naar Ahoy' Rotterdam.De populariteit van Christina Aguilera is in Nederland alsmaar groeiende. De Amerikaanse superster heeft al talloze muziekprijzen in huis staan en kon daar onlangs een TMF Award voor beste zangeres aan toevoegen.
De 22-jarige zangeres brak in 1999 door met Genie In A Bottle. Vervolgens volgden hits als What a Girl Wants, I Turn To You en Come On Over. Onlangs scoorde ze nog twee top 5-hits met Dirrty en Beautiful.
Prijs:
€ 39,50 / € 38,- / € 36,50 / € 35,- excl. servicekostenaanvang: 20.00 uur
Start voorverkoop: zaterdag 26 april 2003
Voor Vork
quote:
Christina Aguilera naar Ahoy'ROTTERDAM (ANP) - De Amerikaanse zangeres Christina Aguilera geeft 3 oktober een concert in Rotterdam Ahoy'. De popdiva werd afgelopen weekeinde door de kijkers van popzender TMF gekozen tot beste internationale zangeres tijdens de TMF Awards.
Aguilera maakt momenteel furore met haar album 'Stripped', waarin ze zich letterlijk en figuurlijk blootgeeft. Dat bleek in de videoclip van het nummer 'Dirty'. De tweede single van het album, 'Beautiful', gooit ook hoge ogen. De voorverkoop voor het concert begint zaterdag, meldde impresariaat Mojo Concerts dinsdag.
Mojo bracht verder naar buiten dat tijdens het uitverkochte concert van de Ierse boyband Westlife (1 mei) in Ahoy' de Nederlandse zangeres Do in het voorprogramma staat. Tijdens de TMF Awards traden zij ook al samen op, en omdat dat succesvol was vervolgen ze hun samenwerking op 1 mei.
waar zijn de kaarten eigenlijk te koop?
Dat het trouwens nog niet uitverkocht is? 1 x Ahoy.
quote:Arena?
Op maandag 28 april 2003 19:43 schreef oYo het volgende:
Er zijn trouwens nog kaartjes voor de Arena. Ze is ontzettend populait in Nederland..
quote:Ja het middenplein van Ahoy heet zo.
Op maandag 28 april 2003 22:34 schreef bianca en michael het volgende:[..]
Arena?
quote:Bianca = blond.
Op dinsdag 29 april 2003 14:04 schreef oYo het volgende:[..]
Ja het middenplein van Ahoy heet zo.
quote:Dat is, voor zover ik weet, alleen in Amerika zo!
Op zondag 6 juli 2003 21:03 schreef ChatGirl het volgende:
ik heb op haar site gekeken http://www.christinaaguilera.com/tour.html en daar staat dat Christina samen met Justin Timberlake komt met speciale gast, de black eyed peas
28 November geeft Timberlake een eigen concert in Nederland!
Iemand nog interesse in een kaartje? onlinekaarten@hotmail.com :p hebben ze vast nog wel wat.
Zelfde met Mariah Carey die een week later komt. Die is nu ook net uitverkocht.
quote:Dat doen ze bijna nooit uitgebreid. In de dagen voor de start van de voorverkoop worden er wet wat advertenties geplaatst.
Op zondag 31 augustus 2003 23:13 schreef PLAE@ het volgende:Tja als er geen publiciteit om gemaakt wordt dan weten ook niet veel mensen het.
quote:Geen reclame?
Op zondag 31 augustus 2003 23:13 schreef PLAE@ het volgende:
ik heb vrijdag nog kaarten gehaald. Toen waren ze bezig aan de laatste 100. Tja als er geen publiciteit om gemaakt wordt dan weten ook niet veel mensen het.Iemand nog interesse in een kaartje? onlinekaarten@hotmail.com :p hebben ze vast nog wel wat.
Zelfde met Mariah Carey die een week later komt. Die is nu ook net uitverkocht.
* oYo gaat ook, maar meer omdat het vriendinnetje graag wil
quote:Blijkbaar heeft dat geholpen. Het is nu uitverkocht.
Op maandag 1 september 2003 06:08 schreef oYo het volgende:Was een week lang elk uur op Radio 538. Als je dan nog niet kan uitverkopen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |