FOK!forum / Special: Oorlog in Irak / Wie heeft er nog meer genoeg van?
pirkewoensdag 16 april 2003 @ 12:41
In het begin van de oorlog zat ik op het puntje van m'n stoel alle nieuwsberichten te lezen, live-tv erbij etc, maar tegenwoordig kan het me niet echt meer iets uitmaken wat er precies gebeurd enzo. Heb het eigenlijk wel weer gezien daar, wie voelt zich ook zo?
Kogandowoensdag 16 april 2003 @ 12:43
Nee, ik vind het nog steeds erg interessant..
Lopatwoensdag 16 april 2003 @ 12:43
reeds... na de eerste dag....

propaganda oorlog..

maar goed dat komt pas over 20 jaar uitgemeten in het nieuws...
kunnen ze er dan ook weer geld aan verdienen.

no3bigwoensdag 16 april 2003 @ 12:43
*meld*
sp3cwoensdag 16 april 2003 @ 12:44
dat had ik na 2 dagen min of meer al

het is een pers overkill geworden deze oorlog, zodra er maar een soldaat last van zijn maag krijgt worden er live 3 camera's opgezet (of er nu wat gebeurt of gezegd word doet er geeneens meer toe zolang het maar live is) in de hoop dat het chemisch wapentuig is.

Sidekickwoensdag 16 april 2003 @ 12:44
Dan heb je geluk, want de oorlogshandelingen zijn zo goed als over, de wederopbouw is nu hot.

Hier verder
Oorlogsmoeheid slaat toe

F-ronwoensdag 16 april 2003 @ 12:48
Al voordat de oorlog begon... Al die verhalen die moesten duidelijk maken dat de oorlog moest... En al dat gezeik dat je 'voor' de oorlog moest zijn, omdat je anders 'voor' een dictator was. Je werd gewoon gedwongen om een kant-en-klare standpunt in te nemen. Het is zo gemakkelijk om een oordeel te maken als je zelf niet onder Saddam zijn regime leeft of risico loopt om gedood te worden tijdens de oorlog.
robhwoensdag 16 april 2003 @ 12:49
Allemaal luisteren naar Sidekick

[frustaties] oorlog, duiven en havikken? daar verder svp

[Dit bericht is gewijzigd door robh op 16-04-2003 12:56]