FOK!forum / Televisie / Rocky Horror Picture Show
superhombrezaterdag 12 april 2003 @ 16:47
Ik ben nog nergens een topic over rocky horror tegengekomen
Wat vinden jullie van deze film
Conflictzaterdag 12 april 2003 @ 16:48
Niks aan
victorinoxzaterdag 12 april 2003 @ 16:49
The Rocky Horror Picture Show

Hele leuke film waarin erg goed word geacteerd door Tim Curry als Dr. Frank N Furter.

Een van mijn favoriete "musicals"

ArmaniManiazaterdag 12 april 2003 @ 16:50
Dé film om te laten zien hoet het niet moet.
superhombrezaterdag 12 april 2003 @ 16:51
Ik vind het een van de beste films ooit
bas-beestzaterdag 12 april 2003 @ 16:52
ik heb 'm gezien toen ik aardig zat was... toen was 'ie wel leuk
Pietverdrietvrijdag 5 september 2003 @ 15:46
heb de DVD special edition en ben paar maanden terug nog naar de Philips hallen geweest in Düsseldorf, daar werd ie on stage opgevoerd, GE-WEL-DIG
Zit je tussen het meest gevarieerde publiek wat je je kan voorstellen, van gilnichten tot hells angels, advocaten tot kapsters, en een groot feest,
natuurlijk alle parafenalia bij je hebben dan
:-)
Wrinexvrijdag 5 september 2003 @ 15:47
Maaah wat een absolute bagger is dat man, overdreven, nep, lelijk BAH
Individualvrijdag 5 september 2003 @ 16:44
Ik hou van cult films, ik houd van Engelse films, ik hou van Italiaanse films, ik hou van Duitse films, ik hou van Mexicaanse films, ik hou van Nederlandse films, ik hou van bizarre films, ik hou van vreemde films, ik hou van films zonder duidelijk verhaal, ik hou van muziek films, ik hou van biografische films, ik hou van dans films, ik hou van oude films, ik hou van nieuwe films, ik hou van lange films, ik hou van korte films.... kortom, ik hou van films...

....maar the rocky horror picture show is de meest slechte film ooit gemaakt!!!!!! Ik had nog geen "slechtste film" totdat ik die rhps had gezien!!!

Lucyfurrvrijdag 5 september 2003 @ 16:46
Cult. Ik vond 'm leuk.
kinky_queenzondag 7 september 2003 @ 21:33
ABSOLUUT GEWELDIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jacco9zondag 28 september 2003 @ 17:07
Ik heb de dubbel dvd gekocht.
Een van de beste dvd`s die ik heb, De film ziet er prachtig uit
En de extras zijn ook leuk
marsterretjezondag 19 oktober 2003 @ 22:15
De dvd is inderdaad erg leuk! Ook de rondleiding door Richar O'Brien is erg hilarisch

Voor de mensen die zich WEL kunnen vinden in de film/ het fenomeen Rocky Horror Picture Show:

we gaan weer optreden!!!
Op 30 oktober aanstaande wordt in Stairway to Heaven (Utrecht) de film vertoond in de kader van Halloween, en tevens zal er met de film worden meegespeeldook door ondergetekende door de live-cast!

Vampierdinsdag 13 april 2004 @ 08:16
ik heb hem gisteren voor het eerst gezien... wat een goede film! De film was zijn tijd ver voorruit moet ik zeggen... vooral de licht erotische scenes (homo/bi) waren erg grappig om te zien... mannen in lingerie zijn nog nooit zo leuk grappig geweest

Let's do the timewarp again

Bijna niemand hier op fok! schijnt de film te kennen
HuubTuubdinsdag 13 april 2004 @ 09:49
Ik kende de theater voorstelling voor de film en eigenlijk moet je ooit een keer naar de voorstelling in het theater gaan. Neem wel de juiste spullen mee om op de goede momenten lekker mee te doen. Het lijkt met geen voorstelling die ik Joop van den Ellende producties binnenkort gaat verkrachten (Met Bill van Dijk als Frank 'N Furter...) Je moet dus geluk hebben als die ooit in een Europese tour voorbij komt. Het gaat dus niet om een vertoning van de film maar de echte musical.

Ben er echt helemaal weg van. Op en top cult.

Ben vorig jaar ook naar Rocky over the rainbow geweest. Een combinatie musical van Rocky Horror en The Wizard of OZ, nog nooit zo gelachen.
Vampierdinsdag 13 april 2004 @ 10:12
ik woon vlakbij LA waar het elke halloween weer raak is maar dit jaar zat ik in DisneyLand
-Schorpioen-maandag 12 juli 2004 @ 13:10
Ik was zaterdag in Amsterdam naar die Rocky Horror show, met die hele act erbij. Ik heb helemaal in een deuk gelegen...wat een heerlijke show was dat. En die film zelf is zo slecht...dat ie bijna weer goed is

Als je gaat, neem dan grote waterpistolen mee !!!!
ranjamaandag 12 juli 2004 @ 13:24
Gave film
Heb 'm een jaar ofzo geleden voor de 2e keer gezien, 1e keer is denk ik een jaar of 10 geleden en toen vond ik er weinig aan, maar nu is-ie gewoon erg ok. Geen top 100 film denk ik, maar wel erg goed.
Een theaterversie vind ik dan weer overdreven, die zou ik niet hoeven zien (zeker niet eentje waarbij het publiek zogenaamd gezellig stoer mee gaat doen).
Pietverdrietmaandag 12 juli 2004 @ 13:54
quote:
Op maandag 12 juli 2004 13:24 schreef ranja het volgende:
Gave film
Heb 'm een jaar ofzo geleden voor de 2e keer gezien, 1e keer is denk ik een jaar of 10 geleden en toen vond ik er weinig aan, maar nu is-ie gewoon erg ok. Geen top 100 film denk ik, maar wel erg goed.
Een theaterversie vind ik dan weer overdreven, die zou ik niet hoeven zien (zeker niet eentje waarbij het publiek zogenaamd gezellig stoer mee gaat doen).
De theater versie is (afhankelijk van de uitvoerenden) helemaal te gek, das een wild feest, en daarbij moet JUIST het publiek meedoen.
ranjamaandag 12 juli 2004 @ 14:21
quote:
Op maandag 12 juli 2004 13:54 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

De theater versie is (afhankelijk van de uitvoerenden) helemaal te gek, das een wild feest, en daarbij moet JUIST het publiek meedoen.
Dat vind jij.... niet mijn soort feest (doet me denken aan van die 'geweldig leuke' Lowlands activiteiten als nederlandse meezingavond enzo).
marsterretjedinsdag 13 juli 2004 @ 09:28
quote:
Op maandag 12 juli 2004 13:10 schreef -Schorpioen- het volgende:
Ik was zaterdag in Amsterdam naar die Rocky Horror show, met die hele act erbij. Ik heb helemaal in een deuk gelegen...wat een heerlijke show was dat. En die film zelf is zo slecht...dat ie bijna weer goed is
Leuk dat je ervan genoten hebt

En we gaan verder, want naar alle waarschijnlijkheid komen we weer terug op dezelfde locatie!
Dus dan ook weer komen, want ditmaal heb je nog maar de halve voorstelling gezien

(oftwel: ik was er zelf niet bij dit keer)
Sasandradinsdag 13 juli 2004 @ 13:47
Ik vind the Rocky Horror Picture Show geweldig leuk. Leuke personages, leuke muziek, oke, baggerverhaal, maar da's dan niet meer zo belangrijk
SevenWondersdinsdag 13 juli 2004 @ 19:22
quote:
[b]

Ben vorig jaar ook naar Rocky over the rainbow geweest. Een combinatie musical van Rocky Horror en The Wizard of OZ, nog nooit zo gelachen.
Heb ik ook gezien op Lowlands, twee jaar geleden, was echt lachen !

Tja, en dan mensen die het allemaal bagger vinden enzo. Over smaak valt niet te twisten, maar plaats het fenomeen wel even in het juiste perspectief en tijdsbeeld et voila. Maar ja, iemand van 15 of 16 zie ik dat niet doen...
Patchvrijdag 27 augustus 2004 @ 20:28
Iemand enig idee waar de show (niet de film) binnenkort / in de buurt te zien is?
Patchvrijdag 27 augustus 2004 @ 20:31
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 09:28 schreef marsterretje het volgende:

[..]

En we gaan verder, want naar alle waarschijnlijkheid komen we weer terug op dezelfde locatie!
wanneer?
Al bekend?
-Schorpioen-zaterdag 28 augustus 2004 @ 18:30
http://www.rockyhorror.nl/

10 September dus weer in Amsterdam
Patchdinsdag 16 november 2004 @ 21:36
Hier zitten we Linebear !

Ik als Frank-N-Furter / Tim Curry:


Ik als Brad Majors / Barry Bostwick:

Aankomst samen met Janet bij Riff Raff:


Na de FloorShow, met bijpassende body aan...
Patchzondag 19 maart 2006 @ 19:46
21 april

http://www.rockyhorror.nl/

Deze wil ik hebben !
http://www.play.com/play247.asp?pa=srmr&page=title&r=R2&title=879749
dutch-mammamaandag 20 maart 2006 @ 09:17
quote:
Op zondag 19 maart 2006 19:46 schreef Patch het volgende:
21 april

http://www.rockyhorror.nl(...)
Sh*t! Dan kan ik niet...
victorinoxmaandag 20 maart 2006 @ 11:17
Ik ga waarschijnlijk toch al naar het afff.
Wie weet haal ik hier ook een kaartje voor.
boneyardwoensdag 29 maart 2006 @ 23:43
geweldige film! echt ontzettend genieten, ben ook naar de rocky over the rainbow show geweest, nog iemand anders ook fan gemaakt toen. zit nu cold case to kijken op net5, de film speelt een grote rol in deze aflevering, zelfs de aftiteling van de aflevering is zoals in de film.

[ Bericht 20% gewijzigd door boneyard op 30-03-2006 00:07:55 ]
Patchvrijdag 2 juni 2006 @ 10:01
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 23:43 schreef boneyard het volgende:
ben ook naar de rocky over the rainbow show geweest,
kewl, ben ik misgelopen....