quote:Moet dat in jouw geval niet andersom zijn? Dus: ik heb een opening en jij hebt zin
Op zondag 11 mei 2003 22:28 schreef Girly het volgende:
Jij hebt een opening, en ik heb zin
hihi weet het is flauw
En nog een paar:
-Hé, jij bent een lekker ding zeg...
-Heb je een kwartje, ik wil je ouders even bellen om ze te bedanken.
-Hoi ik ben Piet, van 10 tot 20 cm. in 3,6 seconden...
-Ben jij je tong verloren? Nee? Gelukkig want die zou je dadelijk nog wel eens nodig kunnen hebben.
-Als ik de hemel was en jij...euh, nee, als jij de hemel was en ik...euh...nee, neuken?
-Mag ik je dijen als oorwarmer gebruiken?
-Zullen we een pizza gaan halen en daarna neuken, of houd je niet van pizza?
-Als je yoghurt bent, heb je dan je fruit op de bodem, of zit het helemaal door je heen?
-Ik ken je, maar ik kan niet op je komen.
-Mag ik je foto, dan weet Sinterklaas precies wat hij me moet geven.
Trust me, vinden ze wel grappig... Wel met een pokerface zeggen hè.
Met jou zou ik wel willen sterven, maar zullen we er eerst samen een fantastisch leven van maken? -> vereist wel die onbetwistbare gemeendheid in de uitspraak.
De meest grappige die ik hier ben tegengekomen is iig deze:
Hey, volgens mijn horloge heb je geen slipje meer aan.
Zei: "Jawel hoor." Hij:"Damn, dan loopt mijn horloge een uur voor "
Direct Marketing:
Je bent op een feestje, je ziet een leuke meid, je loopt naar d'r toe en zegt: Ik ben geweldig in bed.
TelemarketingL
Je bent op een feestje, je ziet een leuke meid, je loopt naar d'r toe en vraagt d'r telefoonnummer. De volgende dag bel je haar op en zegt: Ik ben geweldig in bed.
Deze had ik gebruikt bij mijn huidige vriendin 21 maanden geleden:
Ik vind je wel leuk... Jij mij ook?
En het werkte verdomme ook nog
zij: ?? hoezo??
jij: hij stal alle sterretjes en stopte ze in jouw ogen!!
Voor de mensen die wel eens in Belgie gaan stappen:
Gij zijt in schône verschijning!
quote:Ik ken ook zo'n knakker die altijd enorm scoort door zichzelf omlaag te halen. Het gaat erom hoe je het brengt:
Op zondag 11 mei 2003 23:04 schreef Chooselife het volgende:
"Hoi ik ben ........, heb geen rooie cent, ben heel dom en heb een klein piemeltje..."Trust me, vinden ze wel grappig... Wel met een pokerface zeggen hè.
'Neee wat moet je nou met mij echt, die jongen daar is veel leuker, echt een aardige gast, echt iets voor jou, aan mij heb je niks joh'.
Dat werkt nog vaak ook nog
Maar mooi dat het wel werkte
Maar over het algemeen lijkt me een openingszin helemaal niet belangrijk. Als een meisje op mij afloopt die ik wel zie zitten, denk je dan echt dat ik haar minder leuk vindt wanneer haar eerste zin nogal dommig is? No way!
Als ik op een meisje afstap heb ik daarvoor al duidelijk oogcontact gehad en heeft ze zo vaak zo duidelijk terug gekeken dat ik er zeker van ben dat ze me interessant vindt. Een openingszin hoeft dan ook al helemaal niet 'cool' te zijn, omdat zij op dat moment ook alleen maar denkt 'ahhh...hij staat naast me en zegt nu wat tegen me!'. Ze vind me vervolgens écht niet minder interessant als ik een slechte openingszin heb, als ze die uberhaupt al bewust meekrijgt.
Dus als er iemand afknapt op je openingszin....dan vond ze je sowieso al niet echt wat...
quote:*checkt fotoboek*
Op vrijdag 23 mei 2003 22:43 schreef MANI het volgende:
Werkte bij mij (maar ja ik ben ook een meisje he)
In een disco VET lekker jongenik loop op hem af en zeg met een stalen gezicht "hey wil je neuken". Hij kijkt me aan denkt even na en zegt " hey ben jij niet Mani?" Blijkt het me oude buurjongen van vroeger te zijn.
![]()
![]()
Maar mooi dat het wel werkte
Bwhahaahah, hoe heb je dat gedaan, GHB in z'n drinken gegooid'
Werkt helaas alleen in het zeer specifieke geval dat je op de universiteit loopt, open dag, en je met een groep leeftijdsgenoten naar het volgende gebouw wordt geexcorteerd door een vrij sullig uitziende student die ook niet weet waarvoor'ie het doet
Wat ik probeer te zeggen: maak een grapje, liefst eentje op nivo (tenzij je een BrEeZEr slet probeert te versieren natuurlijk), en lul daarna liev verder
Hij: He, die jongen daar valt op je.
Zij: Als hij dan maar niet te hard valt
Waar gebeurd
quote:ROFLMAO
Op zaterdag 24 mei 2003 00:56 schreef Kamphuys het volgende:[..]
*checkt fotoboek*
Bwhahaahah, hoe heb je dat gedaan, GHB in z'n drinken gegooid'
quote:In principe denk ik ook dat een openingszin er niet zoveel toe hoeft te doen. T gaat meer om een leuke spontane benadering dan 'goh kijk mij eens origineel zijn'. Het blijft echter wel een feit dat bij ELKE eerste confrontatie, of het nu een leuk meisje is, een sollicitatie gesprek of wat dan ook de eerste minuut van de kennismaking veelal bepalend is voor jou slagen in je doel. En voor dat moment moet je dus gewoon zelfvertrouwen hebben, spontaan zijn en zelfverzekerd overkomen. Ik denk dat daar de 'key elements' in zitten voor een kennismaking.
Op zaterdag 24 mei 2003 00:35 schreef Klaasjan het volgende:
Goed, als een vrouw aan me vraagt 'wil je neuken' kunnen zo het sowieso wel shaken...Maar over het algemeen lijkt me een openingszin helemaal niet belangrijk. Als een meisje op mij afloopt die ik wel zie zitten, denk je dan echt dat ik haar minder leuk vindt wanneer haar eerste zin nogal dommig is? No way!
Als ik op een meisje afstap heb ik daarvoor al duidelijk oogcontact gehad en heeft ze zo vaak zo duidelijk terug gekeken dat ik er zeker van ben dat ze me interessant vindt. Een openingszin hoeft dan ook al helemaal niet 'cool' te zijn, omdat zij op dat moment ook alleen maar denkt 'ahhh...hij staat naast me en zegt nu wat tegen me!'. Ze vind me vervolgens écht niet minder interessant als ik een slechte openingszin heb, als ze die uberhaupt al bewust meekrijgt.
Dus als er iemand afknapt op je openingszin....dan vond ze je sowieso al niet echt wat...
quote:Shut the fuck up donny!
Op zaterdag 24 mei 2003 11:24 schreef apophisr4u het volgende:[..]
In principe denk ik ook dat een openingszin er niet zoveel toe hoeft te doen. T gaat meer om een leuke spontane benadering dan 'goh kijk mij eens origineel zijn'. Het blijft echter wel een feit dat bij ELKE eerste confrontatie, of het nu een leuk meisje is, een sollicitatie gesprek of wat dan ook de eerste minuut van de kennismaking veelal bepalend is voor jou slagen in je doel. En voor dat moment moet je dus gewoon zelfvertrouwen hebben, spontaan zijn en zelfverzekerd overkomen. Ik denk dat daar de 'key elements' in zitten voor een kennismaking.
quote:Doet me denken aan een fokke&sukke stripje:
Op dinsdag 1 april 2003 22:47 schreef JoeDank het volgende:
Wie helpt mij aan de meest succesvolle openingszinOpeningszinnen die je echt gebruikt hebt in een (succesvolle) situatie
Ik vond er al een paar in versierblunders:
Man stapt op vrouw af en zegt: wil je dansen. Zij: Nee
Hij: Kom, kom niet zo kieskeurig. dat was ik ook niet toen ik jou uitkoos: Super![]()
maar wie heeft de beste !!
GOOD LUCK unit99
Hey, neuken?
Nee.
WAAROM NIET?? JE BENT KEILELIJK!!
enne: Heej, wil je wat te drinken?
deed het zeer toen je uit de hemel kwam vallen??
quote:Die stond in de Rails ja. En hij is zooooooo oud!
Op donderdag 11 september 2003 19:21 schreef chrisz het volgende:
deed het zeer toen je uit de hemel kwam vallen??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |