Wij vinden het jammer dat wij genoodzaakt zijn streng op te treden tegen zulke uitspraken. Wij hopen dat u de ernst van deze situatie enigszins kunt begrijpen en begrip kunt tonen voor de wijze waarop wij op de tekst van Khalistro hebben gereageerd.
Misschien was onze reactie een beetje overdreven, maar u moet zich ook realiseren wat voor consequenties zulke uitlatingen voor ons en voor Dr. Cellikol kunnen hebben vooral als het gaat om ooglaserbehandelingen. Het doen van uitspraken zonder daarvoor harde bewijzen/feiten te leveren kunnen aanvankelijk onschuldig lijken maar al gauw leiden tot grote misvattingen. Dit kan de werkelijke situatie volledig verdraaien en zodoende ons belang schaden. Dit is wat wij in deze situatie hebben geprobeerd te voorkomen, wat ons goed recht is.
Ter uwer informatie: Dr. Celikkol is een internationaal bekende oogchirurg en behandelt veel patiënten uit het buitenland. In Nederland zijn wij niet alleen haar vertegenwoordiger maar behartigen wij hier tevens haar belangen.
Met vriendelijke groet
C. Sevim
EyeSTAR LASIK Institute Nederland
024 - 324 30 14
info@eyestarlasik.nl
Op het forum http://www.surgicaleyes.de/forum/ staan sowieso een hoop intressante topics, mits je duits kunt lezen
P.S.
Ik hoop overigens dat alle eventuele "aanrandingen" mijnerzijds bij deze kunnen vervallen, aangezien ik afstand van mijn uitspraken heb gedaan met mijn vorige post?
quote:Ik wilde mijn ogen ook laseren bij jullie maar nu ik niet weet wat er gezegd is twijfel ik eraan.
Op maandag 15 september 2003 15:55 schreef c.sevim het volgende:
Beste Zianini en anderen,Wij vinden het jammer dat wij genoodzaakt zijn streng op te treden tegen zulke uitspraken. Wij hopen dat u de ernst van deze situatie enigszins kunt begrijpen en begrip kunt tonen voor de wijze waarop wij op de tekst van Khalistro hebben gereageerd.
quote:Dit heb ik ook gevonden:
Op maandag 15 september 2003 16:16 schreef Khalistro het volgende:
Zoals ik al zei, ik had die informatie van horen zeggen, en ik weet nu ook weer waar ik het vandaan had, het stond in deze http://www.surgicaleyes.de/forum/messages/1846.html link.
Hier heb je tenminste wat aan toch?
[Dit bericht is gewijzigd door -mainframe- op 17-09-2003 11:36]
quote:Ik dacht al; waar het die het over
Op woensdag 17 september 2003 11:26 schreef -mainframe- het volgende:
-EDIT: ik heb me vergist
quote:En? Hoe is het afgelopen bij Dr. Vryghem? Ik overweeg ook om hier te gaan (vanwege een zeer goede laser, denk ik
Op donderdag 17 juli 2003 11:50 schreef liekelieke het volgende:
Ik ga het binnenkort laten doen in Brussel (http://www.vryghem.be/) heb daar zeer goede dingen over gehoord en ze werken met het nieuwste materiaal. het kost daar 2750 euro voor 2 ogen, alle controles en eventuele na-behandelingen inbegrepen.
quote:Probeer het eens op kieskeurig.nl !
Op dinsdag 4 november 2003 15:29 schreef Klaus het volgende:
Weet er trouwens iemand waar vergelijkende tests van verschillende lasers te vinden zijn?
Zonder gekheid: ik heb daar destijds ook naar gezocht op het web, maar niks gevonden, behalve informatie van de fabrikanten zelf.
De ingreep wordt weliswaar steeds populairder, maar het is het nog niet zover dat de lasers worden vergeleken door de consumentenbond om het de consument makkelijk te maken. (scherpte ++, halo's +/- etc)
Dit zal ook heel moeilijk zijn, omdat ieder oog anders reageert op de behandeling.
Als een bepaald merk/type laser door veel artsen wordt gebruikt, geeft dat wel een indicatie. Waar je ook op kan letten is de "generatie" van de laser. Over het algemeen is nieuwer beter.
Succes ermee
Groeten,
C. Pronk
quote:Inderdaad als je aan een medisch ziekenhuis voor bijv. ooglasering denkt in Afrika moet je niet gelijk denken aan een bosjesman in een kleihut
Op maandag 31 maart 2003 13:47 schreef I.R.Baboon het volgende:
Die operaties in Zuid-Afrika zijn net zo goed als in NL hoor.Had daar laatst een docu over gezien met allemaal nederlanders die daar naar de mooiste ziekenhuizen gingen voor plastische chirurgie en zo terwijl de omgeving enorm arm was.
quote:Ik ben trouwens wel benieuwd hoe duur zoiets is in de Scandinavische landen en de U.S.A.
Op maandag 31 maart 2003 13:36 schreef Tombias het volgende:
Ik heb ff rond geneuzeld op internet maar Nederland is zo'n beetje het duurste land als je je ogen wilt laten corigeren met de lasik methode.
Onze geachte zuider buren vragen 2500 Euro en Zuid Afrika slechts 600 Euro omgerekend.Het zou mij niks verbazen als er een kartel is in Nederland.
quote:
Op woensdag 31 december 2003 22:22 schreef CyberDwarf het volgende:
Hoi, ik wilde graag weten wat jouw contact is om bij Dr. Sinan Goker de laserbehandeling te laten uitvoeren.
Ik zelf dacht in eerste instantie qua website/prijs/kwaliteit aan http://www.eyestarlasik.nl/ Dr. Leyla Celikkol
Deze website lijkt idd een beetje te goed.
Toch zit ik nu wel te twijfelen of ik niet toch beter maar eerst lenzen kan proberen?!
Ik heb na alle goede berichten volop negatieve berichten gelezen (ga je dus niet meer met een gerust hart naar zo'n operatie).Groeten,
C. Pronk
[Dit bericht is gewijzigd door Khalistro op 05-01-2004 12:55]
Ik woon in Amsterdam en wil de nieuwe "gepersonaliseerde laserbehandeling" kiezen bij Vision Clinics in Amsterdam. Hierbij wordt er minder, dan bij de normale behandelingen weggelaserd om zoveel mogelijk hoornvlies te sparen. Jaaa ik weet het, de duurste uit de categorie maar na een tijdje sparen...
Ik ben nl al 15 jaar lensdragend en ken alle ongemakken hiervan, droge ogen, irritaties, halo (ja dat heb je ook bij lenzen!) enz. Deze vallen overigens in het begin wel mee, maar worden eigenlijk alleen maar erger in de loop der jaren. Het eerste wat ik doe als ik thuis kom is m'n lenzen uit!! (Zoals veel lensdragers ongetwijfeld herkennen). En ik wil daar héél graag vanaf en minimaal risico lopen!!
Tot zover heb ik van Vision Clinics alleen maar positieve geluiden gehoord. Wat zijn de ervaringen met Vision Clinics en met de gepersonaliseerde laserbehandeling??
Even een toevoeging over Afrika: ik heb van iemand begrepen dat ze het daar al aanzienlijk langer uitvoeren dan hier in Nederland en dat de kwaliteit daar zeer hoogstaand is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |