quote:Ja, ik heb ergens een singeltje liggen waar dat nummer opstaat. Komt uit een of andere film (jaren 80), en was indertijd een redelijk vaak gebruikt muziekje op de radio (tunetje etc.). Zal morgen even op zoek gaan naar de juiste titel, want al mijn oude (vinyl) platen zitten in dozen.
Op 13 februari 2001 22:42 schreef Tric het volgende:
echt een vet programa dat frrøland.
Ik ben op zoek naar de titel van t nummer die metselaar op zijn piano speelde iemand een idee?
quote:Inderdaad, het was een heel mooi gemaakte serie, jammer dat het op een beetje ongunstig tijdstip zat.
Op 05 maart 2001 23:47 schreef kapser het volgende:
erg leuke serie. Vanavond (05-03)helaas alweer de laatste aflevering.
Van mij mogen ze een tweede serie maken, (of over wat anders) want het type humor is wel apart.
Maar vooral de uitwerking was erg goed gedaan bij Frøland.
"ja, eh..eh..sorry"
"moet je kijken man, ben helemaal doorzeefd!"
"ja, eh..eh, zeg toch sorry"
"zit helemaal onder het bloed man!"
"zeg toch sorry, moet ik bij je komen ofzo!"
quote:Ja ik heb het opgezocht.
Op 13 februari 2001 22:42 schreef Tric het volgende:Ik ben op zoek naar de titel van t nummer die metselaar op zijn piano speelde iemand een idee?
Het komt uit de film LE PROFESSIONNEL (met Jean Paul Belmondo) en de muziek werd geschreven door de meester himself Ennio Morricone
Titel van het nummer is Chi Mai. Zal gerust wel op een greatest hits cd van Ennio Morricone te vinden zijn, samen met muziek uit het gebeurde in het westen etc. (napster heeft hem ook )
Op deze site staat een stukje in real audio van het nummer zag ik.
Meer info over de film en het nummer op http://www1.neweb.ne.jp/wa/sonoro/professionnel.html
Weet iemand al wanneer deze serie weer eens een nieuw seizoen in gaat? Vindt het toch wat leuker dan De vliegende panters (ook al was de afgelopen aflevering al stukken beter)
Verder waren er een aantal stukjes best aardig gemonteerd, zoals de stukjes van de autoverkoper.
Maar de serie was duidelijk beter. Grappige dingen als die oudjes die genoemd werden, de surf hippies etc. kwamen niet terug in de film.
Het leuke aan de serie was dat als je de eerste aflevering zag dat je geen idee had wat je er mee moest. Pas als je 3 afleveringen hebt gezien, kon je er een verhaallijn in ontdekken. Echt brilliant.
Hoop dat ze nog een keer gaan herhalen of natuurlijk met een nieuwe serie komen.
Oja, 1 vd allermooiste scenes was natuurlijk het wildplassen wat de stadswachters probeerden te voorkomen. Zon gast met een tuinslang door de dildo, en de stadswachters die proberen het weer in de broek te stoppen, echt prachtig!!
Later....
Frolive, die laatste serie dus, vond ik toch wat minder.
quote:Maar kan niet uit je collectie ontbreken!
Op zondag 26 januari 2003 14:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Van mij zouden ze idd zowel Froland als Live Opgenomen helemaal op DVD mogen uitbrengen.Frolive, die laatste serie dus, vond ik toch wat minder.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |