Steeds vaker, als ik mensen spreek die een relatie hebben, is de man de afhankelijke partij. De weegschaal is niet in balans.
Het jaloerse mannetje, het kwetsbare ventje, geimponeerd door de (nieuwe) vitaliteit en eisen van de vrouw. Zij kan zo naar de buurman (mannen reageren te makkelijk op vrouwen) Eigenlijk hoef je de relatie niet te kennen, om te zien dat de verhoudingen zijn omgeschoten..of is het niet terecht dat ik het zo plaats?.
Is de gevoelige man niet te kwetsbaar geworden.
quote:Niet eens zozeer in relaties..maar ook over het algemeen
Op woensdag 19 maart 2003 23:36 schreef Peewee het volgende:
Bedoel je dat de vrouw minder afhankelijk van de man is en de man wél van de vrouw,.. in een relatie dan?\
quote:Is de 'sterke' vrouw niet te snel ontevreden?
Op woensdag 19 maart 2003 23:33 schreef Wrong het volgende:
Is de gevoelige man niet te kwetsbaar geworden.
quote:
Op woensdag 19 maart 2003 23:42 schreef bluebellyfluff het volgende:
de gevoelige man is nog altijd iets zeldzaams denk ik in nederland.
quote:Ik merk het niet zozeer,..
Op woensdag 19 maart 2003 23:40 schreef Wrong het volgende:[..]
Niet eens zozeer in relaties..maar ook over het algemeen
quote:Observeren..kijken ..luisteren..merken
Op woensdag 19 maart 2003 23:42 schreef bluebellyfluff het volgende:
Waar basseer je dit geneuzel eigenlijk op?
En het valt ook goed samen te zien met een aantal andere ontwikkelingen die gaande zijn..bijv. dat de man steeds meer een barbiepop aan het worden is..
quote:Een barbiepop? uhm misschiend dat het aan mijn 4 biertjes ligt maar ik begrijp er weinig van kearel. ok lets play along; wat is er MIS met barbie? Die lieve blonde pop die duizenden zo niet duizenden kinders plezier heeft bezorgd? En wat is er mis dat de vrouwen nou eens de macht over nemen op deze wereld? zou misschien wel een duizend jarige vrede teweeg brengen! uhm ik ga maar eens slapen...
Op woensdag 19 maart 2003 23:45 schreef Wrong het volgende:[..]
Observeren..kijken ..luisteren..merken
En het valt ook goed samen te zien met een aantal andere ontwikkelingen die gaande zijn..bijv. dat de man steeds meer een barbiepop aan het worden is..
quote:Ken dan, you get my point
Op woensdag 19 maart 2003 23:49 schreef bluebellyfluff het volgende:
Wat is er MIS met barbie? Die lieve blonde pop die duizenden zo niet duizenden kinders plezier heeft bezorgd?
quote:Heb nergens gezegd dat iets mis is.
En wat is er mis dat de vrouwen nou eens de macht over nemen op deze wereld?
quote:Yeah right!
Op woensdag 19 maart 2003 23:49 schreef bluebellyfluff het volgende:[..]
En wat is er mis dat de vrouwen nou eens de macht over nemen op deze wereld? zou misschien wel een duizend jarige vrede teweeg brengen!
quote:Als je een stelling post: is de man niet te kwetsbaar geworden?...dan heeft dat een negatieve ondertoon of heb ik dat mis?
Op woensdag 19 maart 2003 23:52 schreef Wrong het volgende:[..]
Ken dan, you get my point
[..]Heb nergens gezegd dat iets mis is.
quote:'t is geen stelling, het is een vraag
Op woensdag 19 maart 2003 23:53 schreef bluebellyfluff het volgende:[..]
Als je een stelling post: is de man niet te kwetsbaar geworden?...dan heeft dat een negatieve ondertoon of heb ik dat mis?
quote:
Op woensdag 19 maart 2003 23:53 schreef bluebellyfluff het volgende:[..]
Als je een stelling post: is de man niet te kwetsbaar geworden?...dan heeft dat een negatieve ondertoon of heb ik dat mis?
quote:laat me raden jij hebt een boek van gary zukav gelezen????
Op woensdag 19 maart 2003 23:33 schreef Wrong het volgende:
Relaties:Steeds vaker, als ik mensen spreek die een relatie hebben, is de man de afhankelijke partij. De weegschaal is niet in balans.
Het jaloerse mannetje, het kwetsbare ventje, geimponeerd door de (nieuwe) vitaliteit en eisen van de vrouw. Zij kan zo naar de buurman (mannen reageren te makkelijk op vrouwen) Eigenlijk hoef je de relatie niet te kennen, om te zien dat de verhoudingen zijn omgeschoten..of is het niet terecht dat ik het zo plaats?.Is de gevoelige man niet te kwetsbaar geworden.
hehehehe ik heb hem ook gelezen en tja, ze zijn er heus wel alleen vele begrijpen het zelf niet en zelfs de vrouwen begrijpen hem niet. en weten nog steeds niet wat ze willen.
tja...........
quote:niet gelezen,
Op donderdag 20 maart 2003 04:23 schreef Dwan het volgende:
laat me raden jij hebt een boek van gary zukav gelezen????
quote:Dat ligt totaal aan de man in kwestie.
Op woensdag 19 maart 2003 23:40 schreef Wrong het volgende:[..]
Niet eens zozeer in relaties..maar ook over het algemeen
Ik ken ook vrouwen die totaal van hun mannetje afhankelijk zijn hoor.
quote:Hiermee zijn de rollen idd. omgedraaid. Met als gevolg dat de man zich wil bewijzen naar die vrouw en zo een wrang verlangen naar haar kweekt. Nu we onze pronkveren kwijt zijn en niet meer aan de bronstijd mee doen, wat blijft er dan nog over om een vrouwtje te imponeren?
Op zaterdag 22 maart 2003 10:27 schreef harm39 het volgende:
Het zit denk ik anders, mannen zijn net zo gevoelig als vrouwen, vrouwen zijn in deze tijd in de war, ze weten niet precies wat ze willen, ik zelf ben een gevoelige en kwetsbare man, vrouwen zeggen dat ze dat willen maar diep in hun hart zit het anders, ze willen een man die hun als oer-vrouw gebruikt. Echt waar, kijk maar om je heen. Ze willen het liefst op de trap of in de keuken flink gepakt worden door een echte MAN, maar na de daad moet hij weer gevoelig zijn en de stofzuiger pakken en naar haar problemen luisteren, hij moet zeker geen oplossingen aandragen, nee hij moet alleen maar luisteren. Een vrouw wil een man met een goed salaris, een dikke auto, hij moet sportief zijn, hij moet zoveel, hij moet daarnaast ook nog genoeg tijd aan haar besteden en de eventuele kinderen etc etc. vrouwen willen dingen van een man waardoor hij geen man meer is. Zolang ze dat niet door hebben zullen ze teleurgesteld blijven in mannen. Het is net als respect, ik denk dat mannen meer respect hebben voor vrouwen dan vrouwen voor mannen...
En aldus mijn bescheiden visie
Daarmee bevestig je de "stelling" .
quote:Idd
Op zaterdag 22 maart 2003 10:34 schreef milagro het volgende:
Doe es niet zo miepen, mannenDaarmee bevestig je de "stelling" .
Heren, de kunst is gewoon om, ook al ben je een watje, dit niet te laten merken.
quote:Works for me...
Op zaterdag 22 maart 2003 10:41 schreef harm39 het volgende:
je hebt gelijk, dus gewoon doorgaan met die dames op het aanrecht nemen als was je de schoorsteenveger, en vervolgens haar uitschelden als je overhemd niet gestreken is? En zeker niet laten merken dat je onzeker bent en gevoelig! Lekker het schaapje in Wolfskleren spelen dus!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |