quote:ik ben er geweest, maar ze hadden ze niet. wel dus met knopen en met een band, maar niet met een ritssluiting.
Op dinsdag 18 maart 2003 08:28 schreef Nyame het volgende:
de livera en hunkemoller hebben die wel toch?
quote:brrrrrr
Op dinsdag 18 maart 2003 08:39 schreef BladE-l----- het volgende:
Wat zou je als man met een ochtendjas met rits willen?
Ik zou binnen de kortste keren mijn aanwijzer tussen de rits krijgen. Au!
Ik heb overigens ook nog nooit iets dergelijks gezien.
quote:ik heb er ook nog nooit eentje gezien. en het is niet voor mij bedoeld, maar voor mn vriendinnetje
Op dinsdag 18 maart 2003 08:40 schreef Fliepke het volgende:[..]
brrrrrr
ik heb ook eigenlijk ook nog nooit een dergelijke ochtendjas gezien
quote:Ze bestaan wel hoor, maar dan moet je kijken in de betere (en soms duurdere) lingerie-zaken. Het is wel vaak zo dat het wat ouwelijke modellen zijn, maar soms zit er wel eens wat leuks tussen. Wat voor stof moet t zijn eigenlijk? Badstof of velours?
Op dinsdag 18 maart 2003 08:47 schreef RainerWernerF het volgende:[..]
ik heb er ook nog nooit eentje gezien. en het is niet voor mij bedoeld, maar voor mn vriendinnetje
Je hebt ze van de merken Ringella, Taubert(dunne badstof o.a.), Charmor en bij Cyell kun je leuke sportieve modellen (katoen-fleece) met rits vinden.
Misschien dat deze fabrikanten je aan verkoopadressen kunnen helpen.
quote:cool, dank voor de info! in principe moet het een badstoffen badjas zijn en het liefst natuurlijk een sportief model.
Op dinsdag 18 maart 2003 08:51 schreef moralia het volgende:[..]
Ze bestaan wel hoor, maar dan moet je kijken in de betere (en soms duurdere) lingerie-zaken. Het is wel vaak zo dat het wat ouwelijke modellen zijn, maar soms zit er wel eens wat leuks tussen. Wat voor stof moet t zijn eigenlijk? Badstof of velours?
Je hebt ze van de merken Ringella, Taubert(dunne badstof o.a.), Charmor en bij Cyell kun je leuke sportieve modellen (katoen-fleece) met rits vinden.
Misschien dat deze fabrikanten je aan verkoopadressen kunnen helpen.
art.nr: N383/104
In de kleuren oranje/zwart en zwart/ecru.
Oh, je moet dan op de foto klikken om te vergroten, daarna kun je op 'meer foto's' klikken en dan zie je ook de andere kleur. (is duidelijkere foto)
Dit is badstof en een sportief model, met ritssluiting!
dadelijk krijg jij je pielmoosje ertussen, of je vriendin een tepeltje.
quote:das wel een mooie
Op dinsdag 18 maart 2003 11:17 schreef Gia het volgende:
http://www.neckermann.comart.nr: N383/104
In de kleuren oranje/zwart en zwart/ecru.
quote:Jij ritst ook regelmatig je pielemoosje tussen je gulp?
Op dinsdag 18 maart 2003 14:49 schreef kareltje_de_grote het volgende:
lijkt me toch heel gevaarlijk, een rits.dadelijk krijg jij je pielmoosje ertussen, of je vriendin een tepeltje.
*ziet bekende badkamer scene uit "Something About Mary" voor zich*
quote:Ja vonnik ook. 't Is dat ik pas een nieuwe heb, maar anders...
Op dinsdag 18 maart 2003 15:11 schreef lily het volgende:[..]
das wel een mooie
quote:Uhh en als je er dan eens niets onder aan hebt??? Nee, mij niet gezien, veel te gevaarlijk....
Op dinsdag 18 maart 2003 08:28 schreef RainerWernerF het volgende:
ik ben op zoek naar een ochtend- of badjas met een ritssluiting in plaats van knopen. weet iemand waar ik zo'n ding kan kopen?
quote:Of Turks Fruit
Op dinsdag 18 maart 2003 15:19 schreef moralia het volgende:[..]
Jij ritst ook regelmatig je pielemoosje tussen je gulp?
*ziet bekende badkamer scene uit "Something About Mary" voor zich*
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |