Nou pfff, dis wel een lap text geworden, dat was eigenlijk helemaal niet de bedoeling, maar ja ik zit hier op mn stage en heb ff niets te doen, dus dan krijg je dat. Wellicht mensen die tips/adviezen hebben of zo ?
quote:edit: off-topic
Op maandag 17 maart 2003 10:24 schreef CoolGuy het volgende:
Wellicht mensen die tips/adviezen hebben of zo ?
[Dit bericht is gewijzigd door Moonah op 17-03-2003 22:51]
Maar je kunt ook denken, wat kan iedereen me maken. Je leeft uiteindelijk voor jezelf. Fuck al de anderen, ik doe! ik ga ik geniet en laat me niet overmeesteren.
Wat ook meespeelt is dat er zo enorm veel vrouwen zijn op deze planeet. Als je echt behoefte hebt aan een vriendin, ga je vaak zoeken en dan kom je vaak de verkeerde tegen. Probeer wat vaker de sponataniteit van het moment te grijpen.
Wat nog eens wil helpen. Wijk eens af van je patroon (als je dat hebt)..ga in je eentje stappen in andere steden en voel dat je kunt groeien, naar buiten toe
Succes
quote:Denk je dat dat misschien iets te maken heeft met je vriendin? Die twee jaar dat je opgebloeid bent? Naar alle waarschijnlijkheid wel. En nu het uit is, val je of weer terug in je oude gedrag of (en dit is nog irritanter) je bent een stuk zelfvertrouwen kwijtgeraakt juist omdat het uit ging.
Op maandag 17 maart 2003 10:24 schreef CoolGuy het volgende:
Vrienden zeiden ook herhaaldelijk, dat ze me in die 2 jaar hebben zien veranderen van een gesloten iemand naar iemand die opener werd en 'opbloeide'. Iemand die zekerder werd van zichzelf. Nu is daar weinig tot niets meer van over. Ik ben weer gesloten en onzeker.
Misschien wil je dit niet geloven of kán je het niet geloven maar als ik je verhaal zo eens doorlees lijkt het of je weinig aanleiding hebt om echt jezelf weer "op te sluiten" Gevoelsmatig misschien wel maar onze gevoelens zijn vaker onredelijk.
Eén advies: probeer jezelf niet te geloven als je denkt dat je nu minder waard bent geworden. Het is feitelijk waarschijnlijk niet zo en de enige die dat op dit moment denkt ben jij. Probeer ook niet teveel bewijs te vinden dat het zo is, als je er heel objectief naar kijkt kan je vast ook zat bewijs vinden dat je het allemaal wel waard bent.
ps, wat spaties/blancoregels, was fijn geweest, dat leest wat duidelijker
Anyway, eerst zeg je dat je wel aandacht krijgt maar dat je er zelf niets mee doet, terwijl je even verderop zegt dat er niemand wat probeert met je en jij denkt dat ze je niet accepteren omdat je een handicap hebt. Beetje tegenstrijdig, dat praat je jezelf dus aan. Alsof je anderen de schuld wilt geven van het feit dat jij niet weet hoe je met interesse van vrouwtjes naar jou toe om moet gaan.
Lijkt me te gaan om je zelfvertrouwen, kan je echt alleen zelf oplossen. Misschien moet je beginnen om in het dagelijkse leven wat meer met mensen van het andere geslacht contact te leggen omdat het dan niet meteen op sex hoeft uit te draaien.
Heb zelf geen ervaring met je probleem maar misschien heb je wat aan het bovenstaande..
quote:Hmm.. klinkt HEEL bekend dit... Heb ongeveer een zelfde probleem,.. ik wacht op de reacties van anderen
Op maandag 17 maart 2003 10:24 schreef CoolGuy het volgende:
Zo, de week is weer begonnen. Weer een maandag zoals alle maandagen, een week zoals alle weken. Na een leuk weekend (Time Out) waarin er niet helemaal gebeurde wat ik ergens had gehoopt, maar wat verder niet zo erg is, zit ik hier nu op de maandagmorgen, en bedenk ik me dat ik toch wel veel mis nu ik geen vriendin meer heb (al 3 maanden niet meer). Die 2 jaar met haar waren helemaal geweldig, natuurlijk waren er ook mindere momenten, maar over het algemeen was het een tijd waar de 19 jaar ervoor niet tegenop konden. Nu ben ik
dan weer alleen, en ik merk gewoon dat ik dat kut vind. Ik ben ook sneller geirriteerd en zo, dan in de tijd met mijn ex. Vrienden zeiden ook herhaaldelijk, dat ze me in die 2 jaar hebben zien veranderen van een gesloten iemand naar iemand die opener werd en 'opbloeide'.
Iemand die zekerder werd van zichzelf. Nu is daar weinig tot niets meer van over. Ik ben weer gesloten en onzeker. Waar ik, als ik met mijn ex en haar vrienden ging stappen, heel makkelijk contact kon leggen met meiden, kan ik dat nu niet meer. Ik durf gewoon niet (meer).
quote:Nou die reacties komen niet echt hard
Op maandag 17 maart 2003 12:42 schreef EggsTC het volgende:[..]
Hmm.. klinkt HEEL bekend dit... Heb ongeveer een zelfde probleem,.. ik wacht op de reacties van anderen
quote:Op naar de volgende, dan komt het weer terug
Nu ben ik
dan weer alleen, en ik merk gewoon dat ik dat kut vind. Ik ben ook sneller geirriteerd en zo, dan in de tijd met mijn ex. Vrienden zeiden ook herhaaldelijk, dat ze me in die 2 jaar hebben zien veranderen van een gesloten iemand naar iemand die opener werd en 'opbloeide'.
Iemand die zekerder werd van zichzelf. Nu is daar weinig tot niets meer van over.
quote:mja das makkelijk gezegd he
Op maandag 17 maart 2003 22:27 schreef JAMsper het volgende:[..]
Op naar de volgende, dan komt het weer terug
quote:Weet ik.. tis wel waar, maar je vergeet het na 2 jaar niet zomaar natuurlijk..
Op maandag 17 maart 2003 22:37 schreef CoolGuy het volgende:[..]
mja das makkelijk gezegd he
quote:mja, en niet alleen de relatie natuurlijk, maar ook dat gefuck met mn handicap, hoewel ik net wel besloten heb van "fuck it"
Op maandag 17 maart 2003 22:40 schreef JAMsper het volgende:[..]
Weet ik.. tis wel waar, maar je vergeet het na 2 jaar niet zomaar natuurlijk..
Das de pest..
quote:Tips voor je liefdesleven of tips om je vrije tijd te doden?
Nou pfff, dis wel een lap text geworden, dat was eigenlijk helemaal niet de bedoeling, maar ja ik zit hier op mn stage en heb ff niets te doen, dus dan krijg je dat. Wellicht mensen die tips/adviezen hebben of zo ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |