abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 10 maart 2003 @ 13:20:11 #1
29764 Dewey
..::Malcom in the middle::..
pi_9004853
Hallo allemaal!!

Ik heb dus ff een probleempje en ik wou eventjes jullie reactie hierover horen.

Het ga om het volgende:
Ik heb nu een anderhalf jaar ongeveer een vriendin, ben zelf 20 mijn vriendin is 18. Toen het een maandje geleden niet goed ging tussen ons had ik dus met een meisje afgesproken die ik van msn kan, ik kan dat meisje al heel erg lang maar nooit echt mee iets afgesproken. Maar nu dus wel ik wou gewoon met iemand praten die niet zoveel van ons af wist, want als ik het aan een maatje ga vragen dan krijg je toch gelijk als antwoord "het kom wel weer goed joh".
Met haar relatie ging het ook niet echt goed, dus zei vond het ook wel een goed idee om met iemand te praten die niet zoveel van hun relatie iets afwist. Nou ik heb haar dus opgepikt (ongeveer maandje geleden nu) en zijn we bij mij thuis wezen praten over onze relaties, ik vond het erg fijn om zo met iemand erover te praten.
Toen we klaar waren met praten over onze relaties wat ons allebei goed had gedaan, ik wist nu zeker dat ik door wou gaan met mijn vriendin en zei ook met haar vriend. Hadden we dus gewoon nog een beetje gepraat en het was erg gezellig en het klikte ook goed tussen ons, dus toen ik haar naar huis bracht hadden we het erover om misschien nog een keer af te spreken omdat het wel gezellig was.
Maar ik had dit nog niet tegen mijn vriendin gezegd en dat zat mij ook niet echt goed, ik vond het gewoon moeilijk om dit te zeggen tegen der want ik dacht dat het gelijk verkeerd ging tussen ons. Heb hierover lang met een maatje over gepraat hoe ik het nou moest zeggen maar ik was gewoon bang dat het uitging ofzow als ik het zei, dat ik dus met een ander meisje had afgesproken achter haar rug om.
Ik durfde het maar niet te zeggen en het was eigenlijk daarna ook al weer tijdje geleden alweer 2 weekjes ofzow dus ik dacht laat maar nu het stelde toch niks voor, dus ik dacht ik zeg het wel niet meer.
Maandje daarna ging het uit met haar vriend en wou ze ook gewoon eventjes over praten, nou dat vond ik wel best. Het was die avond weer heel leuk zo als vrienden beetje gepraat te hebben. Maar nu dacht ik ik moet het nu wel tegen me vriendin zeggen. Dus de eerste dag dat ik me vriendin zag had ik het tegen der gezegd het hele verhaal ook van die maand geleden, ze vond dit dus niet echt leuk om te horen omdat ik dingen voor haar had verzwegen. Dit begreep ik natuurlijk wel allemaal dat ze daarom boos was, was ook dom van mij natuurlijk dat ik het niet zei.
Maar de laatste keer dat ik met dat andere meisje had afgesproken was weer erg gezellig en wouden dus eigenlijk nog wel een keer afspreken gewoon als vrienden, omdat het zo leuk klikt tussen ons.
Maar me vriendin vind dit dus niks en die blijf er maar aan denken, en die zeg allemaal dingen dat het zo fout ga enzow.Ze is ook bang dat ze me kwijt raak. Maar ik snap dit niet het is gewoon een vriendin van me die ik al jaren kan, het is natuurlijk niet leuk om te horen dat ik nu met een meisje iets afspreek maar ik vind dat ze dit gewoon moet accepteren en mij moet vertrouwen hierin. Maar dat wil ze maar niet begrijpen ze vind maar dat zei tussen ons komt te staan, terwijl er niks gebeur............

Wat vinden jullie hiervan?
maak ik hier nou een domme aktie?
Is het stom van mij om nog met haar af te spreken?
Moet me vriendin dit gewoon accepteren?
Is me vriendin zich aan het aanstelle?

Ik weet het dus ff niet meer hoop dat jullie me verder kunnen helpen!!!

Alvast bedankt allemaal!

pi_9005122
Dit is typisch een geval van vertrouwen.
Je vriendin zal je moeten vertrouwen op dit vlak.
Als je nu toegeeft, "mag" je straks helemaal niets meer.
Zeg tegen haar dat als ze van je houdt, dat ze je in dit soort zaken dan moet vertrouwen.
Je hebt immers niets bijzonders met dat meisje gedaan, de eerste keer.

Kijk, als je vreemd gegaan was, was het een heel ander verhaal geweest. Maar dat is totaal niet aan de orde.

pi_9005170
Ik denk dat je helemaal geen domme actie maakt, ik ben wel van mening dat je het meteen na de eerste afspraak had moeten vertellen, dan ben je gewoon eerlijk geweest en wist je vriendin ook meteen hoe het zat.

Het is wel begrijpelijk dat zij het niet leuk vindt, maar dat komt volgens mij meer door het gevoel dat ze bang is dat het wat tussen jou en die meid wordt, en dat wil ze natuurlijk niet. Of ze het moet accepteren weet ik niet, maar ik denk dat het het beste is om proberen om een tussenweg te vinden. Als jij het goed met die meid kan vinden, maar er verder niets aan de hand is (dwz. jullie zijn gewoon vrienden), dan vind ik persoonlijk dat het wel moet kunnen. Ik zou er nog eens rustig met je vriendin over praten en haar duidelijk maken dat het puur vriendschappelijk is.

A good programmer always checks both directions before crossing a one-way street
pi_9005237
De aller-allerbeste raad die ik je hierin kan geven: Laat je niet door je vriendin vertellen met wie je wel of niet mag afspreken. dan zul je zoiets nooit meer kunnen doen, omdat ze dan net zolang zeurt tot je het weer afzegt.

Misschien verminderen deze gevoelens bij haar een beetje als ze dat andere meisje een keer ontmoet heeft?

Dus: niet meer liegen hierover, maar laat het je ook niet ontzeggen!

* SadKingBilly heeft ook een paar vriendinnen waarmee 'ie wel eens gaat stappen - zonder vriendin - en kent het probleem.

A smell can bring you back in memory so hard, it hurts.
-
Ik was een kind hoe kon ik weten - dat het voorgoed voorbij zou gaan...
-
pi_9005250
Is best lastig eigenlijk.
Je vriendin is natuurlijk gewoon bang om je kwijt te raken.
Maar aan de andere kant als het voor jou alleen om vriendschap gaat met dat andere meisje zou dat gewoon moeten kunnen.
Ik zou het er nog maar een keer met haar over hebben en haar dan goed vertellen dat je van haar houdt en dat andere meisje alleen als vriendin ziet waar je het goed mee kunt vinden.
En als je alleen van haar houdt hoeft ze daar geen dreiging in te zien toch?
Maar ja het blijft moeilijk om iemand daarvan te overtuigen.
pi_9005284
Omdat je het de eerste keer had verzwegen is ze misschien een beetje bang ervoor.. kwestie van vertrouwen dus. Praat er gewoon met haar over en ga gewoon door met dat meisje te zien...

* Mordreth herkent dit maar al te goed

pi_9005368
Beetje belachelijk als je niet met vrouwen om kan gaan omdat je een vriendin hebt...

Ik ben biseksueel.. dus dat zou betekenen dat ik niet met jongens of meisjes mag omgaan...

dat wordt te gek...

Noot: Deze post is origineel en uniek. De kleine variaties in spelling en grammatica vergroten haar individueele karakter en schoonheid en kunnen in geen geval beschouwd worden als onvolmaaktheden of fouten.
pi_9005437
quote:
Op maandag 10 maart 2003 13:37 schreef Lopat het volgende:
Beetje belachelijk als je niet met vrouwen om kan gaan omdat je een vriendin hebt...

Ik ben biseksueel.. dus dat zou betekenen dat ik niet met jongens of meisjes mag omgaan...

dat wordt te gek...


Denk dat het de angst is om die persoon dan kwijt te raken. Heeft meer te maken met zelfvertrouwen dan met het vertrouwen in die ander.
pi_9005476
quote:
Op maandag 10 maart 2003 13:40 schreef Mordreth het volgende:

[..]

Denk dat het de angst is om die persoon dan kwijt te raken. Heeft meer te maken met zelfvertrouwen dan met het vertrouwen in die ander.


Dat zijn spijkers met koppen die je slaat!
Noot: Deze post is origineel en uniek. De kleine variaties in spelling en grammatica vergroten haar individueele karakter en schoonheid en kunnen in geen geval beschouwd worden als onvolmaaktheden of fouten.
  maandag 10 maart 2003 @ 13:48:34 #10
29764 Dewey
..::Malcom in the middle::..
pi_9005679
Sooowww bedankt allemaal al voor jullie reacties!!!
Dit doet me echt goed om dit allemaal te lezen. Ze wou er morgen nog eventjes over praten ofzow maar ze vind het echt nog niks, ze was net op msn en zei dat ze heel veel had gehuild enzow. Maar ik heb al zoveel gezegd tegen der dat het alleen vriendschappelijk is meer niet. Ik hoop gewoon dat ze dit snel begrijp.

Thx allemaal!

pi_9005961
Het komt denk ik inderdaad door het feit dat je het de eerste keer verzwegen hebt.. Zei denkt nu waarschijnlijk zoiets van 'als hij het niet durfde te vertellen, was dat vast om een reden' terwijl die reden voor jou duidelijk is maar voor haar niet...
Maar wat eerder ook al is gezegd, laat je door haar niet weerhouden om dat andere meisje te zien, een relatie zonder vertrouwen en een beetje vrijheid kan in mijn ogen niet werken
Ik maak geen fouten. Ik beperk mij tot blunders.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')