quote:
Op dinsdag 11 maart 2003 11:32 schreef marky het volgende:[..]
Daar staat alleen dat van Dorp dit heeft gezegd. Aangezien we nog steeds geen officiele bevestiging hebben gehad van de producenten van Idols wachten we rustig daarop.
Edwin Jansen zal wel erg dom zijn dat die op z'n eigen site de uitslag laat zetten terwijl dit niet klopt.
quote:Euhh er staat in het stukje dat van dorp dit vertelde er staat niets over dat het officieel is bevestigd.
Op dinsdag 11 maart 2003 11:37 schreef GerardVanAs het volgende:[..]
Edwin Jansen zal wel erg dom zijn dat die op z'n eigen site de uitslag laat zetten terwijl dit niet klopt.
quote:Bij B&vD zijn zeker percentages genoemd!
Op dinsdag 11 maart 2003 13:02 schreef schatje het volgende:
In de uitzending repte Van Dorp geen woord over de uitslag evenals Henk Jan bij RTL Boulevard.
Edwin zei bij Barend&Van Dorp dat Jamai gewonnen had omdat hij een breder publiek zou aanspreken en Jim meer een jonger publiek.
quote:
Op dinsdag 11 maart 2003 11:00 schreef GerardVanAs het volgende:
Helaas voor iedereen hier is het nu officieel bevestigd.Jamai haalt 75% van de stemmen.
Ow, en sweetsixteen, Will Young is vele malen populairder dan Gareth Gates in de UK
quote:dat wou ik zeggen ja.
Op dinsdag 11 maart 2003 13:19 schreef Minnie_ het volgende:[..]
Dan ben je toch verkeerd geïnformeerd (mbt het feit dat Will populairder is dan Gareth in de UK).
quote:Ik heb de herhaling ook gezien en heb daar helemaal niks over gehoord, sterker nog, Jamai liet bij voorbaat al weten dat ie de uitslag niet wou weten.
Op dinsdag 11 maart 2003 13:17 schreef Roel_Jewel het volgende:[..]
Bij B&vD zijn zeker percentages genoemd!
ik was nog wel wakker
Jim heeft gewoon veel stemmers bij de 15 jarige teenagers en jongens zoals marky
quote:Marky is een volwassen man.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:10 schreef toxi het volgende:
Jamai heeft gewoon een veel breder publiek.... En het was wel te verwachten dat Jamai meer stemmen zou krijgen.Jim heeft gewoon veel stemmers bij de 15 jarige teenagers en jongens zoals marky
quote:dan heb je niet goed opgelet hoor
Op dinsdag 11 maart 2003 14:00 schreef schatje het volgende:[..]
Ik heb de herhaling ook gezien en heb daar helemaal niks over gehoord, sterker nog, Jamai liet bij voorbaat al weten dat ie de uitslag niet wou weten.
Maar goed, stuur wel effe een mailtje naar hen.
quote:Winne is best een aardige jongen hoor. Ik heb met hem de workshopronde gedaan. Ik vond hem erg sympathiek en aardig!
Op dinsdag 11 maart 2003 15:39 schreef Tom_Tom- het volgende:
Dat was toch Winne (![]()
![]()
) he, die bij de audities Jolene zong?
quote:Ik heb de herhalingen ook gezien. En ook dit keer is me niets opgevallen. Er werd wel geprobeerd om wat te ontfutselen en woorden in de monden van Jamai en Edwin te leggen (net zoals dat ook bij Boulevard gebeurde), maar er werd niets los gelaten. Tenminste ik heb niets gehoord.
Op dinsdag 11 maart 2003 14:00 schreef schatje het volgende:[..]
Ik heb de herhaling ook gezien en heb daar helemaal niks over gehoord, sterker nog, Jamai liet bij voorbaat al weten dat ie de uitslag niet wou weten.
Maar goed, stuur wel effe een mailtje naar hen.
Ander onderwerp wat er al aan zat te komen:
quote:Ben heel benieuwd hoe dit gaat klinken. Hopelijk doet Jamai het een beetje beter dan dat geimproviseerd duetje met dat meisje van "Always On My Mind".
Jim en Jamai nemen samen nummer op.
Amsterdam | Monday | 10-03-2003 | By: TelegraafDe twee Idols finalisten Jim en Jamai gaan samen een duet opnemen.Dit werd zaterdag door Idols-jurylid en producer Eric van Tijn bevestigd. De twee maatjes hebben dit nummer enkele weken geleden samen geschreven. Het is een hartstikke leuk nummer, aldus van Tijn.
quote:Jamai is nogal populair om duetjes mee te zingen, hij wil ook al met Hind en Hind wil het liefst ook met hem. Denk dat Jamai toch beter met zijn stem bij anderen past van Jim.
Op woensdag 12 maart 2003 10:01 schreef CJ het volgende:
Ben heel benieuwd hoe dit gaat klinken. Hopelijk doet Jamai het een beetje beter dan dat geimproviseerd duetje met dat meisje van "Always On My Mind".
quote:Heeft Jamai ook al een duet geschreven met Hind? Want het duet dat hij met Jim op gaat nemen, hadden hij en Jim al een aantal weken terug geschreven.
Op woensdag 12 maart 2003 15:21 schreef GerardVanAs het volgende:[..]
Jamai is nogal populair om duetjes mee te zingen, hij wil ook al met Hind en Hind wil het liefst ook met hem. Denk dat Jamai toch beter met zijn stem bij anderen past van Jim.
En volgens mij past Jamai's stem bij iedereen. Het is onzin om bij hem te zeggen dat zijn stem beter bij een andere stem past, aangezien hij een hele normale standaard allroundstem heeft.
Jim klonk trouwens prima toen hij acapella "Praise You" deed samen met Hind en Dewi bij Life & Cooking. Dus Jamai zou daar ook prima bij passen.
quote:Vond ik niet, vind Jim wel goed zingen, maar vind zijn stem te zwaar. Denk dat je hem te duidelijk hoort bij een duet.
Op woensdag 12 maart 2003 16:51 schreef CJ het volgende:[..]
Jim klonk trouwens prima toen hij acapella "Praise You" deed samen met Hind en Dewi bij Life & Cooking. Dus Jamai zou daar ook prima bij passen.
quote:Ja hallo?!? "Duet"...!!! Eentje zingt, dan de ander en dan ook nog eens stukjes samen... Als een iemand harder/zwaarder/overstemmender klinkt dan de ander bij het samen zingen, dan kan dat gemakkelijk bijgewerkt worden... studio, mixen, editing, mastering remember?
Op woensdag 12 maart 2003 17:20 schreef GerardVanAs het volgende:[..]
Vond ik niet, vind Jim wel goed zingen, maar vind zijn stem te zwaar. Denk dat je hem te duidelijk hoort bij een duet.
Wacht nou maar voordat je het eindresultaat gehoord hebt voordat je nu al met voorbarige (en bevooroordeelde) conclusies komt. Of heb je nooit gehoord van "het voordeel van de twijfel"?
quote:Nee, nog nooit.
Op woensdag 12 maart 2003 17:50 schreef CJ het volgende:[..]
Ja hallo?!? "Duet"...!!! Eentje zingt, dan de ander en dan ook nog eens stukjes samen... Als een iemand harder/zwaarder/overstemmender klinkt dan de ander bij het samen zingen, dan kan dat gemakkelijk bijgewerkt worden... studio, mixen, editing, mastering remember?
Wacht nou maar voordat je het eindresultaat gehoord hebt voordat je nu al met voorbarige (en bevooroordeelde) conclusies komt. Of heb je nooit gehoord van "het voordeel van de twijfel"?
quote:Waarom verbaast me dat nou niet?
Op woensdag 12 maart 2003 18:14 schreef GerardVanAs het volgende:[..]
Nee, nog nooit.
quote:Werkelijk geen idee, leg uit?
Op woensdag 12 maart 2003 19:24 schreef CJ het volgende:[..]
Waarom verbaast me dat nou niet?
Vooral niet mijn laatste posts serieus nemen trouwens
door Nienke Oort
AMSTERDAM - De vermeende dievegge van de single van Idolswinnaar Jamaï overweegt een procedure wegens smaad aan te spannen. Het betreft de veertigjarige Carmen Gopalrai uit Vinkeveen. "Ik word beschuldigd van diefstal terwijl ik die single nooit in mijn handen heb gehad", zo reageert Gopalrai woedend.
Zaterdagavond na de finale van het succesvolle programma is tijdens het eindfeest de single van Jamaï weggeraakt. Juryvoorzitter Henkjan Smits vroeg aan de dj het nummer nogmaals te draaien, maar deze gaf als antwoord het schijfje al aan 'een dame' te hebben meegegeven. Smits zette daarop een zoektocht in en kwam uit bij Gopalrai. Gopalrai, die net een nieuw platenlabel is begonnen, was ook op de party aanwezig omdat zij een single uitbrengt met drie ex-kandidaten van het programma, de groep 'Xfaktor'.
Advocaat
Haar advocaat mr. W.P.M. Mulder is van mening dat zijn cliënt in de pers dusdanig omschreven is dat zij niet anoniem kon blijven: "De suggestie van betrokkenheid bij de diefstal van de single van Jamaï is zeer nadelig voor de reputatie van mijn cliënte. Haar produktiebedrijf is in diskrediet gebracht. Wij zoeken nu uit wie verantwoordelijk voor de berichtgeving is. Zodra dat duidelijk is, overwegen we een aangifte wegens smaad of een civiele claim wegens het aantasten van de goede naam."
Het is producent Smits geweest die de pers te woord heeft gestaan over de kwestie. Smits: "Het blijft een welles/nietes spelletje. De dj zegt dat hij de single niet heeft en Carmen ook niet. De dj heeft mij in zijn tas laten kijken, Carmen niet. Daarbij heeft zij zich verdacht gemaakt door weg te lopen toen ik de beveiliging erbij haalde. Ik weet niet of zij het gestolen heeft, ik heb de zaak overgedragen aan de politie."
Gopalrai legt uit dat toen Henkjan besloot om de beveiliging erbij te halen zij zo kwaad werd dat ze is opgestapt. "Van een vlucht is geen sprake."
Geen zorgen
Over de dreigende procedure maakt Smits zich vooralsnog geen zorgen. "Volgens mij hebben de advocaat en Gopalrai geen poot om op te staan. Ik heb alleen verteld wat er die avond gebeurd is. Dan zou je dus nooit meer iets kunnen zeggen."
Mr. Mulder denkt daar anders over: "Als Smits de bron blijkt te zijn, kun je je afvragen waarom hij de zaak op deze manier in de publiciteit heeft gebracht. Hij had net zo goed de diefstal in beslotenheid bij de politie aan kunnen geven. Ik kan mij niet aan de gedachte onttrekken dat dit hele verhaal de wereld in geholpen is, om een hype rondom winnaar Jamaï in stand te houden."
Reden waarom Smits zo'n probleem maakt van het verdwijnen van het cd-tje is dat het de volledige single van Jamaï betreft. Smits: "De radiostations hebben echt alleen Step Right Up, op de cd die nu weg is staan ook nog twee andere nummers. Degene die deze cd nu in handen heeft, kan het naar de fabriek brengen, een aantal exemplaren van drukken en het bij wijze van spreken illegaal op de Albert Cuijpmarkt verkopen."
Bron: www.telegraaf.nl
quote:
Op vrijdag 14 maart 2003 11:36 schreef marky het volgende:
Gopalrai, die net een nieuw platenlabel is begonnen, was ook op de party aanwezig omdat zij een single uitbrengt met drie ex-kandidaten van het programma, de groep 'Xfaktor'.
quote:* CJ ook heel erg benieuwd is
Op vrijdag 14 maart 2003 11:48 schreef Sven- het volgende:[..]
Wie zit daar dan in?
Zou Joel er in zitten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |