Mijn tanden zijn niet wit, en daar baal ik nogal van. Ze zijn gelig en dat vind ik dus kut. Ik poets 2x per dag, soms ook 3x, maar ik krijg ze gewoon niet wit. Nou weet ik dus dat ik naar de tandarts kan gaan en ze kan laten bleken of zo, maar dat wil ik nou net niet want dan zijn ze na verloop van tijd weer gelig. Nou zag ik dus op de tv zo'n TellSell reclame van een of ander spul. Ik ga er maar vanuit dat DAT spul niet werkt, maar wat ik me dus afvraag is of er iets is dat wel werkt en dat je gewoon kunt kopen ? Ik heb wel es iets gezien dat leek op een fluorbehandeling zoals je die bij de tandarts krijgt, maar dan voor je tanden witter te maken. Heeft iemand misschien suggesties (niet aankomen met naar de tandarts gegaan dus
want dan worden ze weer gelig) waar ik iets kan kopen, wat het kost, etc ?
Alvast bedankt voor de moeite.
Ik hoop dat je er iets mee kunt.
quote:Die tandpasta heb ik al. Een electrische tandenborstel heb ik al jaren maar t helpt geen ene flikker
Op vrijdag 7 maart 2003 10:46 schreef renewing het volgende:
Wat dacht je van whitener tandpasta. Zijn de laatste tijd veel verschillende types van verkrijgbaar. Dat werkte bij mij wel. En later kreeg ik het advies van me tandarts om een electrische tandenborstel aan te schaffen en dat werkte zeker goed!Ik hoop dat je er iets mee kunt.
StarDrops polijst poeder. Dat werkt wel maarrrrrrr je schuurt in feite een laag van je tanden af (plus je glazuur). Ze zijn wit maar worden na verloop van tijd toch weer geel.
De kleur van je tanden heeft vaak ook met de sterkte er van te maken. Hele witte tanden zijn doorgaans zwakker dan gelere tanden.
...Bruine tanden daarentegen zijn weer heel bros.....
ik zou het niet doen (en toch de tandarts vragen om ze te laten polijsten)
quote:Dat zou goed kunnen. StarDrops is nl. Vim met een smaakje...
Op vrijdag 7 maart 2003 10:55 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Mijn oma deed het altijd met schuurmiddel. En warempel, bij de hond werkt het ook...
quote:Hmm...wat kost dat dan ? En dat uhm...stardrops...wat kost dat ?
Op vrijdag 7 maart 2003 10:58 schreef GenesiZ het volgende:
Je kunt dit bij je tandarst laten doen. Dan krijg je een waterstofperoxide mengsel waar mee moet spoelen daar. Daarmee worden je tanden gebleekt. Dit moet een paar keer gebeuren bij je tandarts. Nadeel dat het best wel duur is maar daar krijg je echt mooie tanden van. Die withener-shit werkt niet. Kost je alleen maar geld.
quote:Polijsten tussen de 30 en 50 euro.
Op vrijdag 7 maart 2003 11:01 schreef CoolGuy het volgende:[..]
Hmm...wat kost dat dan ? En dat uhm...stardrops...wat kost dat ?
kies maar. Ik laat zoiets de tandarts doen.
btw. StarDrops geeft ook slechts een tijdelijk effect, en bovendien ben zijn je tanden daarna veel gevoeliger voor aanslag van koffie, nicotine en rode wijn....
quote:Mja die prijs valt op zich nog wel mee dan...maar je zegt polijsten...dat is toch dat ze met dat enge ding over je tanden gaan
Op vrijdag 7 maart 2003 11:09 schreef DoctorB het volgende:[..]
Polijsten tussen de 30 en 50 euro.
Stardrops 5 euro.... + heel veel euro's voor vullingen en kronen die het gevolg zijn van het wegschuren van je glazuur...kies maar. Ik laat zoiets de tandarts doen.
btw. StarDrops geeft ook slechts een tijdelijk effect, en bovendien ben zijn je tanden daarna veel gevoeliger voor aanslag van koffie, nicotine en rode wijn....
Hmm dat was GenesisZ die dat zei...maar...dat kost dan neem ik aan tussen de 30 tot 50 euro per keer ?? Das wel duur dan...hoe vaak moet dat.. ? Ik wil dus dat ze gewoon wit zijn, niet een beetje wittig, maar gewoon wit. Ik weet wel dat toen mijn beugel dr uit ging, de orthodontist mijn tanden poetste met een of ander zandachtig gebeuren...wit waren ze toen wel idd...maar dat lijkt me niet echt tof voor je glazuur nee.
Hoe vaak moet je zo'n behandeling laten doen ? Want als ze zeggen dat t 3x moet of zo en dan 30+ euro per keer vind ik nogal duur
[Dit bericht is gewijzigd door CoolGuy op 07-03-2003 11:15]
quote:Dat ken ik niet.
Op vrijdag 7 maart 2003 11:11 schreef CoolGuy het volgende:[..]
Mja die prijs valt op zich nog wel mee dan...maar je zegt polijsten...dat is toch dat ze met dat enge ding over je tanden gaan
? Naja als dat moet dan moet dat...maar net zei iemand toch dat je bij tandarts ook ergens mee kon spoelen of zo ? of was dat dit ?
quote:Ik rook niet, ik drink geen koffie, en thee maar HEEL af en toe. Frisdrank dus wel
Op vrijdag 7 maart 2003 11:23 schreef Jeff21 het volgende:
En natuurlijk de standaard genotten van het goeie leven laten liggen, zoals frisdrank, sigaretten, koffie/thee met suiker, etc.
En waarom doe ik dit nou allemaal ? Omdat ik bezig ben met mezelf te veranderen..van de buitenkant dan he. Ik ben nogal onzeker en bla bla bla, zoek maar in R&P daar is t allemaal te lezen, maar ik ben bezig met dat te veranderen. Daar horen een aantal dingen bij en ik vond dat dit er ook bijhoort
quote:uitleg aub ?
Op vrijdag 7 maart 2003 11:31 schreef schatje het volgende:
Je moet bij een cosmetische tandarts zijn.
quote:Aandelen van SPA kopen. Zuip je je daar aan lek. BTW. geen SPA uit belgië halen. Die hebben erg slecht water. Dat tast je tanden ook aan
Op vrijdag 7 maart 2003 11:25 schreef CoolGuy het volgende:
mja ik poets dan wel 2x per dag, maar t helpt niet he, want anders had ik dit topic niet geopend![]()
Bier drinken ?????? hmm...wat nog meer ? Want ik zuip me dus idd wel de tering aan de cola, dus daar kap ik ook vanaf nu mee. Maar ja, wat drink ik dan ? Want ik ga niet elke x bier drinken als ik dorst heb...een bierpens zal ik niet krijgen, aangezien ik 2x per week train en ik toch echt wel mijn wasbordje (wat nu begint te komen, 4 blokjes heb ik al) in stand wil houden...
[Dit bericht is gewijzigd door GenesiZ op 07-03-2003 11:38]
quote:Dus eigenlijk ben je niet CoolGuy maar wil je dat worden....
Op vrijdag 7 maart 2003 11:27 schreef CoolGuy het volgende:[..]
Ik rook niet, ik drink geen koffie, en thee maar HEEL af en toe. Frisdrank dus wel
En waarom doe ik dit nou allemaal ? Omdat ik bezig ben met mezelf te veranderen..van de buitenkant dan he. Ik ben nogal onzeker en bla bla bla, zoek maar in R&P
daar is t allemaal te lezen, maar ik ben bezig met dat te veranderen. Daar horen een aantal dingen bij en ik vond dat dit er ook bijhoort
quote:Wat is cosmetische tandheelkunde?
Op vrijdag 7 maart 2003 11:35 schreef CoolGuy het volgende:[..]
uitleg aub ?
Een mooie lach geeft u zelfvertrouwen. Cosmetische tandheelkunde helpt u een mooi gebit en daarmee een mooiere lach te krijgen. Onze lach drukt het meest duidelijk uit wie we zijn en hoe we over anderen en onszelf denken. Helaas vermijden veel mensen breeduit lachen omdat ze vinden dat hun gebit niet mooi is. Kijkt u eens om u heen hoeveel mensen hun hand voor hun mond houden of hun lippen op elkaar houden bij het lachen. Vaak blijkt het gebit hen ergernis te geven. Veel mensen draaien bij het lachen hun hoofd weg en ook achter een snor schuilt regelmatig iets onregelmatigs.
Cosmetische tandheelkunde helpt mensen hun lach te verfraaien. Veelmensen zien dit soort behandelingen als puur cosmetisch, cosmetisch tandartsen zien de behandeling als een onderdeel van zowel tandheelkundige- , als algemene gezondheidszorg. De lach draagt bij aan iemands unieke uitstraling. De lach speelt dan ook een belangrijke rol in iemands zelfbeeld en zijn of haar interactie met de wereld.
Cosmetische tandartsen hebben als doelstelling: te streven naar de fraaiste en duurzaamste oplossingen voor het gebit met zo min mogelijk weefselbeschadiging. Daarmee willen zij uw gebit uw leven lang behouden met als dank een tevreden lach.
Let wel op, alleen in samenwerking met u kunnen zij dit doel bereiken. Gelukkig blijkt dat het hebben van een mooier gebit ook ervoor zorgdraagt dat u uw gebit beter gaat schoonhouden.
Cosmetische tandheelkunde vergt een zekere mate van specialisatie en veel ervaring van een tandarts om tot mooie en duurzame resultaten te kunnen komen. Een cosmetisch tandarts kan veel aan uw lach veranderen zonder pijn te doen. Meestal doet hij dat door de stand , kleur of vorm van tanden te veranderen. Verbeteringen die hij bijvoorbeeld maakt door te bleken of door kunsthars te plakken, meestal pijnloos, meestal in één zitting.
Verbeteringen die hij ook met porseleinen schildjes kan maken, in dat geval in twee zittingen.
In veel gevallen kunt u al van te voren bekijken hoe het resultaat ongeveer wordt,zodat u van te voren weet wat er mogelijk is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |