Wat heeft deze thread te maken met MMORPG's ???
En een MMORPG topic. En Ragnarok is al honderden keren voorbij gekomen.
[Dit bericht is gewijzigd door Strolie75 op 01-05-2003 20:13]
Lees de sluitpost, lees de FAQ.
[Dit bericht is gewijzigd door Strolie75 op 01-05-2003 20:16]
De distributeur van EVE hier in Europa heeft EvE-Online Nederland gevraagd een schatting te maken van het mogelijke aantal Nederlandse EVE spelers. Op basis van deze schatting wil men het aantal voor Nederland bestemde exemplaren gaan bepalen. Ben je van plan om EVE aan te schaffen of ben je al betatester en wil je ermee doorgaan, meld je dan nu aan als speler op Eve-Online Nederland zodat er straks voldoende exemplaren in de rekken liggen! Zie hier voor meer info.
Vanaf morgen (3 mei):
Meld je aan als speler
Meld je corporation aan (optioneel)
P.S. Het spel zou op 6 mei wereldwijd moeten verschijnen, maar in Nederland zijn er nu al verschillende winkels die desondanks het spel later gaan verkopen. Schrijf je daarom ook echt in wanneer EVE je wat lijkt, zodat de distributeur, Crucial Entertainment, meer druk kan uitoefenen op de winkels !
Hopelijk tot gauw in het EVE universum !
De ontwerpers zijn een paar nederlandse jochies van 15 jaar maar het ziet er wel erg strak uit!
RISK!!! echt een toppertje, net als het bordspel alleen sneller.
Je moet tegenwoordig wel een klein programmaatje downloaden en als je veel speelt moet je langer wachten voordat je aan de beurt bent. Maar het blijft gratis...
edit: Oja het is trouwens wel java...
quote:Ik schop dit toch maar even een stukje omhoog. Het is echt een heel aardig spelletje en die jongens zijn best goed bezig met het steeds verder uitbreiden ervan!
Op dinsdag 13 mei 2003 15:13 schreef du_ke het volgende:
Dit: Alien The Game is ook wel een aardig spelletje, ik snap het nog niet zo heel goed maar het idee is dat je een aantal aliens moet trainen en daarmee zoveel mogelijk modder en diamanten moet verzamelen, het is nog vrij nieuw maar ziet er wel mooi uit!De ontwerpers zijn een paar nederlandse jochies van 15 jaar maar het ziet er wel erg strak uit!
quote:ken een van de moderators en is idd een jongen van 15 jaar
Op dinsdag 13 mei 2003 15:13 schreef du_ke het volgende:
Dit: Alien The Game is ook wel een aardig spelletje, ik snap het nog niet zo heel goed maar het idee is dat je een aantal aliens moet trainen en daarmee zoveel mogelijk modder en diamanten moet verzamelen, het is nog vrij nieuw maar ziet er wel mooi uit!De ontwerpers zijn een paar nederlandse jochies van 15 jaar maar het ziet er wel erg strak uit!
quote:Ja flauw is dat he? Ik zit nu pas op 9 clicks
Op zaterdag 24 mei 2003 11:55 schreef Angst het volgende:[..]
ken een van de moderators en is idd een jongen van 15 jaar
maar oke
ut is wel een leuk spel
![]()
Alleen je hebt de hele tijd clicks nodig Alien The Game waardoor je dus moet spammen
das wel vervelend
De bedoeling van het spel is om zo veel mogelijk geld te verdienen. Dit doe je door zakken drugs te verkopen aan klanten. Om een zak drugs te verkopen moet je een link doorsturen naar iemand (met bijvoorbeeld MSN, ICQ ). Als degene op deze link klikt en vervolgens instemt met de koop van een zak drugs dan heb jij het daarbijbehorende bedrag verdient.
Echter kun je nog meer verdienen als deze klant zich ook als Drugsbaas aanmeldt. Dit kan deze persoon doen door een naam op te geven als hij of zij op de link heeft geklikt en vervolgens op spelen te drukt. Deze persoon kan dan daar een account aanmaken.
Op het moment dat deze persoon zich heeft aangemeld verdien je 25% van hetgeen hij/zij verkoopt. Als jouw onderverkoper dan ook weer iemand als onderverkoper heeft verdien je 25% van 25% van zijn/haar saldo etc.
Door dus slim te spelen kun je erg veel geld verdienen en je opwerken van simpele wietverkoper tot gewaardeerde drugsdealer. En wie weet sleep je 1 van de vele prijzen in de wacht!!
quote:Ik moest het hier planten. Bij deze dus.
Op dinsdag 27 mei 2003 10:53 schreef Funnie het volgende:
uhuh.. Hij is idd verslavend, En de hele ochtend al zeeeeer down.***baal***
Niets is te bereiken. Ben benieuwd of het nog terug komt. Want hij had het spel laatst te koop staan.
Je moet om mee te kunnen doen registreren en de wachttijd is ongeveer een maand! Het is een zeer verslavend spel dus weet waaraan je begint
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |