Mijn baas zei: "Tja.. ik zou er niet willen wonen, zo midden in de stad" maar het lijkt me juist een geweldige plek! Dan kan ik ook vaker werken = meer geld verdienen.. en heb een eigen plekkie!
Het huis zit echt pal boven de bios. De kozijnen zien er van buiten niet erg netjes uit, maar het is volgens mij allemaal nog heel..
Zal ik het vandaag nog een keer ter sprake brengen en vragen of ik er zou kunnen wonen? Ik heb er vannacht zelfs over gedroomd.. een eigen huisje.. Al is het maar om te kunnen slapen na het werken, zodat ik vanuit daar naar school kan gaan..
Het geluid zal best meevallen, het huis zit boven de nooduitgang, niet boven een zaal..
quote:Het huis hoort bij de bios, dat weet ik zeker. Er heeft heel lang een operateur gewoond, tot hij stopte met werken.
Op dinsdag 4 maart 2003 11:04 schreef detulp050 het volgende:
Ik zou kijken in hoeverre er een vergunning is voor bewoning (dat weet de baas vast wel) Is het een beetje groot ? Ik zou het zeker overwegen als het me aangeboden zou worden in Groningen(al heb ik net een nieuw huurhuis !!!)
als je niet hoeft te werken, en thuis zit,
moet je natuurlijk niet gek worden van al die muziek en sound fx
Welke stad is het?
quote:
Op dinsdag 4 maart 2003 11:08 schreef Lopat het volgende:
Cool, dat lijkt me inderdaad tofWelke stad is het?
quote:
Ik werk nu al zo'n 3 maanden bij de bioscoop in Den Bosch
quote:w00b... uhmm.. ik bedoel welke bioscoop is het
Op dinsdag 4 maart 2003 11:09 schreef detulp050 het volgende:[..]
[..]
Waar je alleen voor moet uitkijken is je baas. Als jij daarboven woont is het voor hem natuurlijk altijd makkelijk als er een keer iemand ziek is oid om jou te vragen. Voor je het weet werk je daar full-time. Het is natuurlijk afhankelijk van hoe je baas is, maar ik zou er even goed over nadenken.
Daarnaast is het zowiezo niet altijd fijn om als huisbaas en werkbaas dezelfde persoon te hebben. Als je een keer ruzie met hem hebt, heb je gelijk op 2 fronten een probleem. Maar ook dit is weer baas-afhankelijk, natuurlijk.
quote:Erhm, bouwvakkers slopen de woning echt niet hoor. Misschien liggen er wat meer shaggies en koffiebekertjes maar dat doet de kwaliteit van de woning niet ten onder.
Op dinsdag 4 maart 2003 11:16 schreef Schlagersanger het volgende:
Je kan altijd kijken.
Ik denk dat het er nu niet zo netjes uitziet aangezien bouwvakkers niet het netste volk is.
Kijk inderdaad liever naar zaken als de isolatie (dubbelglas?), de verwarming, het sanitair e.d. Om te kijken of de huurprijs redelijk is moet je het puntenstelsel van VROM gebruiken.
Kijken kan geen kwaad nee.
En ik denk niet dat je last heb van het geluid. Die zalen zijn vaak
zo goed als geluids dicht!
Wel 1 min puntje denk ik. Als iemand ziek is. Word je meteen geroepen of je kan werken. Jij bent immers erg dicht bij je werk. Weet niet of je dat erg vind? Want op die manier word werk en prive niet echt gescheiden.
quote:Als je bij de nooduitgang naar binnen gaat zit je meteen aan de 'voordeur' van het huis..
Op dinsdag 4 maart 2003 11:46 schreef ook_gek het volgende:
dat lijkt me onwijs gaaf.
Maar heeft het wel een apparte ingang?
Of moet je eerst door de bios heen gaan om bij die
woning te komen. Want dat zal best wel kut zijn als dat
zo is. En het geeft weer een andere kijk op thuis bioscoop
Als je vrij bent. Effe snel een filmpje pakken in je "kelder"En ik denk niet dat je last heb van het geluid. Die zalen zijn vaak
zo goed als geluids dicht!Wel 1 min puntje denk ik. Als iemand ziek is. Word je meteen geroepen of je kan werken. Jij bent immers erg dicht bij je werk. Weet niet of je dat erg vind? Want op die manier word werk en prive niet echt gescheiden.
Achja.. werken vind ik gewoon leuk, als ik voor school aan de gang moet hebben ze pech.
Vandaag trouwens geen actie ondernomen; andere bedrijfsleider..
Ik kom ongeveer 1 x in de week in de bioscoop, ben toch wel benieuwd wie jij bent dan
quote:idd, ik ben er donderdag avond als het geod is...
Op dinsdag 4 maart 2003 22:32 schreef Fannetje het volgende:
Leuke woonlocatie!Als 't een beetje bewoonbaar te maken is zou ik het zeker doen als ik jou was!
Ik kom ongeveer 1 x in de week in de bioscoop, ben toch wel benieuwd wie jij bent dan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |