ben spontaan Fliefd !
Karin geniet van die daagjes in het ziekenhuis meid thuis rennen ze net iets minder voor je ik genoot er tenminste met volle teugen van na de ks
wie heeft eigenlijk de weddenschap gewonnen
kom jij ook flug kletsen bij de koele kids
jij heb wel een erg stoere naam gekrijgt van papa en mama zeg
quote:Nee Bixis, rustig maar, voordat ik getrouwd ben zal hier echt no way babynieuws vandaan komen (Voor EW d'r oma is het al 'extreem radicaal'dat we samenwonen voor het huwelijk joh, dat is echt een giga schok)
Op donderdag 6 maart 2003 13:50 schreef bixister het volgende:oops sorry, weet je wat ik las? "en ook EW vast van harte uiteraard".
Ik wou Karin alleen vast namens EW ook vast feliciteren, want vanaf haar werk kon ze niet zelf een berichtje achterlaten, maar ik had haar (op haar nadrukkelijke verzoek) gelijk op de hoogte gesteld zodra ik wat wist.
Vandaar dat ik postte om Karin meteen ook even names EW te feliciteren
[Dit bericht is gewijzigd door DIGGER op 06-03-2003 18:14]
ik heb nog net niet nagelbijtend bij de computer gezeten gister, maar heb hem gister avond vloekend uit moeten zetten omdat chello weer op zijn gat lag .
maar doe lekker rustig aan en ga lekker genieten van je jochie.
zoons zijn geweeeeeeeeldig. (kan ik zeggen, ik heb er twee. bovendien heb ik geen ervaring met dochters )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |