Eerste grote overwinning voor Woods is weer binnen:
CARLSBAD (ANP) - Golfer Tiger Woods heeft zondag voor het eerst in zijn loopbaan de wereldtitel matchplay veroverd. De Amerikaanse nummer 1 van de wereld versloeg in het Californische Carlsbad in een finale over 36 holes zijn landgenoot David Toms met 2 en 1.
Woods verdiende met de zege ruim 1 miljoen euro. Het was alweer de tweede zege voor Woods in drie toernooien na zijn knieoperatie in december vorig jaar. De Amerikaan speelde geen grootse wedstrijd tegen Toms, die voor het weekeinde nog met voedselveriftiging in het ziekenhuis had gelegen. De beslissing viel op de zeventiende hole van de tweede ronde. Toms was goed teruggkomen, maar met de bogey op deze hole had hij een slag meer nodig dan Woods.
Woods is met zijn zege in het WK matchplay nu de enige golfspeler ter wereld die alle vier 'majors' mimimaal een keer won en alle wedstrijden van de World Golf Championships.
Woods is echt een fenomeen.
Derksen stond na de eerste dag op de gedeelde derde plaats. Leider was de Schot Alastair Forsyth met 65 slagen. Titelverdediger Ernie Els uit Zuid-Afrika bezette na de eerste 18 holes van dit met 1,75 miljoen euro gedoteerde toernooi de tweede plaats met 66 slagen.
Maarten Lafeber begon met 71 slagen in de middenmoot en Rolf Muntz met 73 in de onderste helft van het klassemement. Muntz opende slecht met double-bogeys op de vierde en achtste hole. Hij herstelde zich na het keerpunt met een viertal birdies.
quote:Knappe prestatie.
Op vrijdag 7 maart 2003 15:28 schreef CAZZO het volgende:
Muntz haalt ook de cut na een rondje 67
Puike prestatie heren
quote:Toch knap van Derksen, die zien we normaal gesproken nooit zo hoog.
Op zaterdag 8 maart 2003 14:47 schreef CAZZO het volgende:
Derksen houdt stand in Dubai nu gedeeld 7e op het leaderboard na een rondje 67 en maar 3 slagen achter op leider E.Els
Lafebertje en Muntz vinden we terug op de 38e en 47e plaats en zullen morgen weer vroeg moeten opstaan
quote:Ken ik niet, dus geen idee waar je het over hebt.
Op zaterdag 8 maart 2003 17:58 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Wat vinden de golfers hier eigenlijk van die practical jokes in Jackass: the Movie? Zouden jullie daarom kunnen lachen?
[Dit bericht is gewijzigd door CAZZO op 09-03-2003 19:19]
quote:Wat een actie van Derksen zeg.
Op zondag 9 maart 2003 14:33 schreef CAZZO het volgende:
Derksen doet dus ff waar Lafeber al de hele tijd tegen aan loopt te hikken,gewoon ff een toernooitje winnen op de european tour
[afbeelding]
Dat was ook goed verdienen voor Derksen die er met de hoofdprijs van ¤291994.00 vandoor gaat
quote:De eerste Nederlandse toernooizege in de Europese Tour? Of heeft Rolf Muntz ook al eens een toernooi gewonnen?
Op zondag 9 maart 2003 14:57 schreef mitt het volgende:[..]
Wat een actie van Derksen zeg.
Wint gewoon van Els.
Speelt een toernooi goed en wint meteen
Kan Lafeber nog wat van leren
quote:Rolf Muntz heeft een keer in Dubai of Qatar gewonnen! € 291.000 in één weekend!!
Op zondag 9 maart 2003 15:05 schreef Leatherface het volgende:[..]
De eerste Nederlandse toernooizege in de Europese Tour? Of heeft Rolf Muntz ook al eens een toernooi gewonnen?
quote:Muntzie was in 2000 de sterkste bij de Qatar Masters
Op zondag 9 maart 2003 15:10 schreef snellejelle het volgende:[..]
Rolf Muntz heeft een keer in Dubai of Qatar gewonnen! € 291.000 in één weekend!!
Formidable slotronde ook: hij ging zondag de achttien holes rond in 65 slagen, zeven onder par. Hij sloeg vijf birdies en een eagle.
quote:dat was het ja.
Op zondag 9 maart 2003 15:26 schreef CAZZO het volgende:[..]
Muntzie was in 2000 de sterkste bij de Qatar Masters
Wel leuk dat Derksen die de afgelopen jaren elke keer zich moest kwalificeren voor de Europeese Tour zich nu voor de komende 2 jaar heeft verzekerd van deelname.
quote:Ik heb me rot gelachen om die scenes!! En ik denk dat als zoiets op de baan zou gebeuren ik ook zou moeten lachen!
Op zaterdag 8 maart 2003 17:58 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Wat vinden de golfers hier eigenlijk van die practical jokes in Jackass: the Movie? Zouden jullie daarom kunnen lachen?
quote:is Derksen met deze ene toernooizege meteen verzekerd van een tourkaart voor de volgende 2 jaar?
Op zondag 9 maart 2003 22:39 schreef Chielus het volgende:
Wel leuk dat Derksen die de afgelopen jaren elke keer zich moest kwalificeren voor de Europeese Tour zich nu voor de komende 2 jaar heeft verzekerd van deelname.
quote:
Scott Hoch heeft de Ford Championship in Miami op zijn naam geschreven. De Amerikaanse golfer versloeg zijn landgenoot Jim Furyk op de derde hole van de play-off. Na vier ronden stonden beide spelers nog op 271 slagen. Bob Tway legde beslag op plaats drie (273). De play-off tussen Hoch en Furyk was zondag wegens invallende duisternis gestaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |