quote:Hier vind je vast wel iets!
Op donderdag 12 februari 2004 23:19 schreef bugeye het volgende:
kan iemand mij vertellen waar ik een topic kan vinden met foto's in het teken van scherptediepte?
vind ik wel mooi
Kzie elke dag wel weer een nieuw [centraal] topic
Niet erg ofzo, maar zo erg was de wildgroei van topics toch niet of wel?
quote:Waar wel wat wildgroei dreigt is bij de cameragebonden topics. Wanneer een camera echt hot is heb ik er geen moeite mee zoals bij de EOS300D, de Nikon D70 en de Canon A-serie. De laatste dagen dreigde er voor ieder MA-nieuwtje een topic open te gaan met als enige inhoud "o wat is ie mooi" . Dat hebben we geprobeerd te centraliseren.
Op zaterdag 14 februari 2004 11:44 schreef metallicattim het volgende:
Hey Ouwesok, benje alles het centraliseren?Kzie elke dag wel weer een nieuw [centraal] topic
Niet erg ofzo, maar zo erg was de wildgroei van topics toch niet of wel?
Voor het overige kan ik me niet herinneren dat ik erg veel heb geopend de laatste dagen anders dan nieuwe deeltjes van volle topics
ik kreeg een ingeving he
quote:Die link naar "Digitale Camera bijbel" wijst naar de FAQ van [DIG] maar ik kom dus niets te weten over "Tips" van het nemen van foto's met een digicam in verschillende situaties (of komt dit gewoon overeen met conventionele analoge camera's
Zijn er tot slot nog dingen die ik moet weten?
Ja! JeroenH heeft ooit een uitgebreide uitleg geschreven over de Digitale camera, de functies, technische verklaringen verschil in merken, prijs, kwaliteit noem het maar op. Voor iedereen die van plan is om een digitale camera aan te schaffen is het zeer raadzaam om deze Digitale Camera bijbel eens rustig door te lezen. Hierin is een hoop uitleg en informatie te vinden.
Ik bedoel hier bijvoorbeeld: Nacht/donker/concerten/landschappen/lichtshows in het donker/pasfoto's/portretfoto's/Zwart-wit/verschillende lichtsituaties.
(Waar moet je op letten als je een foto wil nemen in een bepaalde situatie?)
En dan met name waar een bepaald type digitale camera voor geschikt is. Ik begrijp best dat een 2.0 MP camera genoeg is voor fotootjes op een website, maar als je complete landschappen en cultuurhistorische/musea materiaal wil gaan fotograferen (eventueel bewerken) dat je weer een ander type toestel nodig hebt Toch?
Nofi, maar ben een beetje in de fotografie gaan interesseren en enkele boeken al door gekeken, maar wat ik heb kunnen vinden gaan betrekkelijk summier op Digitale Camera's in. En ik wil wel een beetje voorkennis ontwikkelen voordat ik besluit een digicam te kopen
Maar goed, ik hoop dat jullie me kunnen helpen...
De zoek optie komt heus wel weer terug ,dit heeft tijd nodig! na de migratie van het forum waren de belangrijkste prioriteiten het opstarten van het forum en de frontpage,het fotoboek en de search komen vanzelf wel weer terug,nog ff geduldquote:Op maandag 1 maart 2004 19:33 schreef Caar2 het volgende:
Stom vraagje maybe maar is de 'zoek-optie'verdwenen op FOK???
Hoe kan je oude topics nu terug vinden.
Waarschijnlijk kijk ik er overheen,maar goed!! help me...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |