FOK!forum / Lifestyle / hoe heet een optic in dit land en wie heeft ze?
EvilPlatypusdonderdag 27 februari 2003 @ 23:27
Het gaat over drank, dus ik zet het maar hier neer...

Voor een snel uit de hand lopende collectie flessen sterke drank ben ik op zoekn naar een stapeltje van die flessenhouders waar je je drank ondersteboven in hangt. In het engels noemen ze ze optics, maar ik heb geen flauw idee hoe we ze in het nederlands noemen en uiteraard geen woordenboek dat het wel weet.

Dus... wie weet hoe die dingen heten en wie weet waar je ze kan kopen?

Ik heb er eentje gezien bij een slijter een tijdje terug maar die was voor van die 3L+ flessen en met het verwachtte tempo van verbruik lijkt me dat een heel slecht plan.

Byte_Medonderdag 27 februari 2003 @ 23:58
ik heb ook een keer zo'n ding bij een sluiter gekocht. gewoon ff zoeken.
pirate70vrijdag 28 februari 2003 @ 00:02
Zo'n ding noemen ze volgens mij ook wel eens een Dipper. Vraag er maar eens naar in de kroeg, die kunnen je wel verder helpen misschien.
MSXUservrijdag 28 februari 2003 @ 00:04
http://www.euromarkt.nl/produkten/images/folder.pdf
Deze dingen?
EvilPlatypusvrijdag 28 februari 2003 @ 00:30
quote:
Op vrijdag 28 februari 2003 00:04 schreef MSXUser het volgende:
http://www.euromarkt.nl/produkten/images/folder.pdf
Deze dingen?
Ja, die dingen
Safarivrijdag 28 februari 2003 @ 08:08
Die dingen heten nondrips in het "Nederlands"
WaSTeiLvrijdag 28 februari 2003 @ 14:22
De Sligro verkoopt ze ook... weet de prijs er niet.. zag het alleen een keertje in een foldertje staan!!!
EvilPlatypusvrijdag 28 februari 2003 @ 14:42
quote:
Op vrijdag 28 februari 2003 14:22 schreef WaSTeiL het volgende:
De Sligro verkoopt ze ook... weet de prijs er niet.. zag het alleen een keertje in een foldertje staan!!!
/me gaat eens z'n pappie lief aankijken voor een stapeltje bedrijfspassen dan.

Weet eigenlijk niet of hij bij de Sligro binnen kan komen, maar anders vraagt ie zo'n ding maar aan, al kan ik eerst wel eens bij de hocras kijken misschien .