abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 15 september 2026 @ 10:32:09 #1
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_221794996
Nederlandse influencer betrokken bij grote vechtpartij met activisten in Venetië, toeristen vluchten winkels in

quote:
Een Nederlandse influencer is afgelopen weekend betrokken geraakt bij een grote vechtpartij in Venetië. Tom van den Heuvel, beter bekend als Dutch Travel Maniac, is op beeld vastgelegd terwijl hij in een schermutseling raakt met een lokale activist. De politie is een onderzoek gestart naar de vechtpartij.

De 35-jarige Limburger Van den Heuvel, goed voor meer dan 700.000 YouTube-abonnees en ruim een miljoen Instagram-volgers, reisde afgelopen week met een groep van tien tot twaalf veelal rechts-radicale influencers van Bologna naar Venetië voor zogenoemde ‘sociale surveillance-rondes’.

Dat ging afgelopen zaterdag mis. Activisten van het antifascistische sociale centrum CSO Morion waren ter hoogte van de populaire Rialtobrug bezig met de opbouw van een buurtfeest toen zij de groep influencers herkenden. Ze riepen ‘fascisten’, waarop de situatie al snel uit de hand liep.
‘Ze leken goed getraind’

„Ik heb nog nooit zoiets gezien”, vertelt een winkelier aan de Italiaanse krant Corriere della Sera. „De buitenlanders (Van den Heuvel en de anderen, red.) die stonden te slaan waren giganten vergeleken met die jonge gasten. Ze leken goed getraind.” Op basis van de beelden is niet vast te stellen wie het fysieke geweld begon.

Van den Heuvel, bekend om zijn gemillimeterd haar, brede armen en nek bedekt met tatoeages, was in het bijzijn van bevriende influencers uit Engeland en Italië. Ook waren enkele vechtsporters aanwezig.

Van den Heuvel wilde zich naar eigen zeggen beschermen na eerdere aanvaringen in Bologna en Madrid. In die laatste stad werd hij met stenen bekogeld, valt te zien op beelden op zijn kanaal. Over het incident in Venetië heeft hij zich op zijn kanaal nog niet uitgelaten.
Er waren honderden getuigen’

In Italiaanse media wordt Van den Heuvel getypeerd als ‘extreemrechts’ en wordt gezien als een van de hoofdverdachten van de vechtpartij. Op beelden is te zien hoe het Nederlandse gezicht van een nieuwe generatie populaire youtubers een jongeman duwt die zich met zijn handen probeert te beschermen.

Dit zou noodweer zijn geweest uit angst voor een mes, verklaart Van den Heuvel zelf. Collega-influencer Ambrose Omo Irogho (JollyTime) stond erbij maar deelde zelf geen klappen uit.
Pepperspray

Omdat er met pepperspray werd gespoten vluchtten tientallen toeristen in paniek nabijgelegen winkels in. Ondernemers besloten de deuren te barricaderen. Uiteindelijk moesten tien activisten met hoofdwonden en hersenschuddingen naar het ziekenhuis, schrijft het Italiaanse persbureau Ansa.

Onder hen bevindt zich ook gemeenteraadslid Giovanni Fassioli, die bloedend op de grond achterbleef. ‘Er waren honderden getuigen’, laat hij vanuit zijn ziekenhuisbed in een schriftelijke verklaring weten. ‘Het is beangstigend dat veel oudere volwassenen op deze manier hun handen hebben geheven tegen jonge mannen en ook jonge vrouwen.’
‘We liepen rustig door wijk’

Op sociale media schetsen de influencers een ander beeld van hun ‘surveillance-rondes’. Op het Instagramkanaal ilmondochevorrei, dat de groep rond JollyTime volgt, delen zij beelden van een confrontatie in Bologna, een paar dagen daarvoor.

De influencers werden daar naar eigen zeggen met stenen bekogeld door linkse activisten. ‘Onze enige fout was dat we rustig door een wijk liepen waar iedereen vrij rondloopt’, zegt een van hen in de video. Ook in Venetië zijn zij uitgelokt, vinden zij.
Neofascistische groeperingen’

De gebeurtenissen in Venetië leiden de afgelopen dagen tot veel politieke verontwaardiging in Italië. Nicola Fratoianni, leider van de linkse partij Sinistra Italiana, eist opheldering van minister van Binnenlandse Zaken Matteo Piantedosi.

„Wij eisen dat de autoriteiten deze neofascistische groeperingen, die straffeloos geweld en intimidatie zaaien, keihard aanpakken”, zegt Fratoianni tegen Italiaanse media.

Het stadsbestuur wil stadsverboden tegen de betrokken influencers. ‘In deze stad is geen ruimte voor wie zijn toevlucht zoekt tot geweld of sociale media gebruikt om spanningen en haat aan te wakkeren’, valt te lezen in een verklaring.
We moesten ons verdedigen’

Van den Heuvel, geboren in Valkenburg en opgegroeid in Heerlen, heeft een andere kijk op de gebeurtenissen. „Ik probeerde tevergeefs met deze mensen een gesprek aan te gaan. Een man bleef in mijn oren schreeuwen dat ik een fascist was”, zegt hij tegen dagblad De Limburger.

„Op een gegeven moment ging hij met zijn hoofd tegen het mijne staan en stak zijn hand in zijn zak. Ik wist niet wat hij bij zich had. Ik gaf hem een duw, zodat ik geen mes tussen mijn ribben zou krijgen. We moesten ons verdedigen.”
Onlinefenomeen

Van den Heuvel is in korte tijd uitgegroeid tot een onlinefenomeen. Sinds afgelopen zomer publiceert hij om de paar weken video’s waarin hij Europese steden bezoekt.

Niet om toeristische hotspots te bezoeken, maar om te laten zien dat Europa ‘éé
n grote teringzooi’ is geworden als gevolg van ‘massa-immigratie’. Devlogger is eerder al eens in Athene aangehouden, schreef De Volkskrant deze zomer in
Demonstratie

Het Italiaanse sociale centrum CSO Morion heeft voor komende zaterdag een demonstratie aangekondigd. ‘Jullie gebruiken geweld, wij solidariteit’, schrijft de actiegroep op Instagram.

Van den Heuvel is inmiddels weer in Nederland, hij is niet aangehouden door de Italiaanse politie.
https://www.ad.nl/buitenl(...)winkels-in~ab69556f/
pi_221795040
handgemeen :')
pi_221795044
Tsja tokkies vs tokkies dan krijg je dit.

Pick your battles zou ik zeggen.
Op dinsdag 25 februari 2020 12:55 schreef Pumpalov het volgende:
een beetje zo'n lichtgetinte inteeltkop als dat filosoofert heeft.
pi_221795045
Die man is een held
pi_221795052
quote:
Niet om toeristische hotspots te bezoeken, maar om te laten zien dat Europa ‘één grote teringzooi’ is geworden als gevolg van ‘massa-immigratie’.
Dat mag natuurlijk niet gezien worden
pi_221795053
FAFO voor deze linkse activisten blijkbaar.
pi_221795059
"Uiteindelijk moesten tien activisten met hoofdwonden en hersenschuddingen naar het ziekenhuis, schrijft het Italiaanse persbureau Ansa."

1-0 voor van den Heuvel dus.
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 15 september 2026 @ 10:48:33 #8
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_221795063
Wie?
pi_221795075
Die man heeft stalen ballen, waar hij zich allemaal al begeven heeft, niet best....
Hij laat inderdaad zien dat het in de grote steden in Europa een dikke "teringzooi is geworden". Hij mag graag prikken in waar het al etterde om de boel te laten escaleren. Hij lijkt voor niemand bang en mag ze graag de waarheid zeggen.

Maar de laatste tijd bekruipt me steeds meer het gevoel dat hij de boel onnodig en onterecht escaleert (zoals die gast die zogenaamd z'n tas zou willen jatten), puur voor de clicks.

En dan ben ik d'r wel weer klaar mee. Geen idee of dat hier is gebeurd, maar ik zou er niet van opkijken.

[ Bericht 0% gewijzigd door ikheetmartijn op 15-09-2026 11:01:14 ]
pi_221795101
:')

Tom is ook wel een beetje een sensatiezoeker natuurlijk. Een beetje maar :).
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  dinsdag 15 september 2026 @ 10:59:28 #11
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_221795104
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 september 2026 10:43 schreef Moonversion het volgende:
handgemeen :')
Ging op de vuist?
pi_221795110
Was wel vet toen die in Barcelona was, in Raval
Heb daar ook gewoond paar jaar
  Spellchecker dinsdag 15 september 2026 @ 11:02:19 #13
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:03:50 #14
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795133
Dat heeft hij 100% zelf opgezocht. Weet ik zeker.
Wel eens wat filmpjes van hem gezien en hij is gewoon zoals ik vroeger was. Agressieve trekjes, escaleren, sensatie zoeken.

Laatst me kapot gelachen om zo'n sensatiefilmpje van hem. Was hij in Dortmund of zo, waarschijnlijk van plan om een negatief filmpje te maken over criminele immigranten. Helaas niet gelukt, was geen fuck te doen daar. Dus ging hij in dat zelfde filmpje naar Essen en ja hoor. Daar kwam hij dan uiteindelijk dealers tegen op een klein parkeerplaatsje.

"Schandalig! ze zijn hier gewoon aan het delen!" Duitsland kijk wat er in je stad gebeurt!" :') :') :')

Overal wordt gedeald man. In zowat elke stad in Europa, van Amsterdam tot aan Moskau zijn er dealers actief.

[ Bericht 0% gewijzigd door Harvest89 op 15-09-2026 11:25:36 ]
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:06:28 #15
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_221795150
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:03 schreef Harvest89 het volgende:
Dat heeft hij 100% zelf opgezocht. Weet ik zeker.
Wel eens wat filmpjes van hem gezien en het is gewoon zoals ik vroeger was. Agressieve trekjes, escaleren, sensatie zoeken.

Laatst me kapot gelachen om zo'n kutfilmpje van hem. Was hij in Dortmund of zo, waarschijnlijk van plan om een negatief filmpje te maken over criminele immigranten. Helaas niet gelukt, was geen fuck te doen daar. Dus ging hij in dat zelfde filmpje naar Essen en ja hoor. Daar kwam hij dan dealers tegen op een klein parkeerplaatsje.

"Schandalig! ze zijn hier gewoon aan het delen!" Duitsland kijk wat er in je stad gebeurt!" :') :') :')

Overal wordt gedeald man. In zowat elke stad in Europa, van Amsterdam tot aan Moskau zijn er dealers actief.
Dat was vroeger niet hoor, dat er in elk stadje, in elk dorp zelfs, gedeald werd. Dit is gewoon één van de geneugten van de multicriminele samenleving.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_221795152
quote:
7s.gif Op dinsdag 15 september 2026 10:59 schreef the-eye het volgende:

[..]
Ging op de vuist?
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:07:10 #17
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795155
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:06 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Dat was vroeger niet hoor, dat er in elk stadje, in elk dorp zelfs, gedeald werd. Dit is gewoon één van de geneugten van de multicriminele samenleving.
In mijn tijd wel. Van allerlei afkomsten. Heeft weinig te maken met multi. Dat is gewoon een gefantaseerde extra stok om mee te slaan.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:08:28 #18
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_221795159
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:07 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
In mijn tijd wel. Van allerlei afkomsten. Heeft weinig te maken met multi. Dat is gewoon een gefantaseerde extra stok om mee te slaan.
Ik weet niet wanneer 'jouw tijd' was, maar in de jaren '70 en '80 was dit nog niet. Dit is echt iets van daarna. Zelfs in de kleinste dorpjes kun je tegenwoordig coke scoren.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:12:22 #19
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795179
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:08 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Ik weet niet wanneer 'jouw tijd' was, maar in de jaren '70 en '80 was dit nog niet. Dit is echt iets van daarna. Zelfs in de kleinste dorpjes kun je tegenwoordig coke scoren.
Jaren 90/00.

Maar je maakt mij niet wijs dat er in de jaren 70 en 80 niet veel gedeald werd. In Heerlen bijvoorbeeld struikelde je over de heroinejunks. Waar kregen hun die troep vandaan? Van boskabouters? Er werd volop massaal drugs gebruikt door de jeugd in die tijd.

Als je nou jaren 50 had gezegd, dan had je een punt. Toen dronk men vooral biertjes en rookte sigaren.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221795181
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:08 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Ik weet niet wanneer 'jouw tijd' was, maar in de jaren '70 en '80 was dit nog niet. Dit is echt iets van daarna.
_O-
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:14:32 #21
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_221795193
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:12 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Jaren 90/00.

Maar je maakt mij niet wijs dat er in de jaren 70 en 80 niet veel gedeald werd. In Heerlen bijvoorbeeld struikelde je over de heroinejunks. Waar kregen hun die troep vandaan? Van boskabouters? Er werd volop massaal drugs gebruikt door de jeugd in die tijd.

Als je nou jaren 50 had gezegd, dan had je een punt.
In de jaren '70 en '80 werd er echt niet in elk dorpje gedeald, zoals tegenwoordig wel het geval is. In de grote steden en in getto's als narcostadje Heerlen wel natuurlijk.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:22:07 #22
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795242
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:14 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
In de jaren '70 en '80 werd er echt niet in elk dorpje gedeald, zoals tegenwoordig wel het geval is. In de grote steden en in getto's als narcostadje Heerlen wel natuurlijk.
In kleine, grote, en hele groten steden zoals Essen wel degelijk. Dat was mijn punt met die dutch travel vlogger. Die gast maakt van muggen olifanten, voor de views.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:23:44 #23
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_221795253
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:22 schreef Harvest89 het volgende:
Die gast maakt van muggen olifanten, voor de views.
Dat wil ik wel van je aannemen. Ik ken die vlogger verder helemaal niet.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
  Spellchecker dinsdag 15 september 2026 @ 11:24:28 #24
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_221795260
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:22 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
In kleine, grote, en hele groten steden zoals Essen wel degelijk. Dat was mijn punt met die dutch travel vlogger. Die gast maakt van muggen olifanten, voor de views.
Hopelijk niet van tijgermuggen :X
pi_221795276
Dutch Travel Maniac 4 EU voorzitter 🤞

Goede vervanger voor van de Leyen. Hij is daadwerkelijk dit de straten van Europa gegaan.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_221795286
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:08 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Ik weet niet wanneer 'jouw tijd' was, maar in de jaren '70 en '80 was dit nog niet. Dit is echt iets van daarna. Zelfs in de kleinste dorpjes kun je tegenwoordig coke scoren.
Toen was er inderdaad nauwelijks coke. Maar wiet en hash was overal verkrijgbaar. De harddrug van de tijd was heroine, ook echt wel in elke stad verkrijgbaar al wist ik daar geen adresjes voor.

Er is indertijd zelfs een hit over gemaakt: Nederwiet.
Verstand is eerlijk verdeeld, iedereen heeft er zat van.
pi_221795290
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 10:32 schreef the-eye het volgende:
Uiteindelijk moesten tien activisten met hoofdwonden en hersenschuddingen naar het ziekenhuis
Zo zie ik linkse 'activisten' het liefst.
pi_221795296
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:03 schreef Harvest89 het volgende:
Dat heeft hij 100% zelf opgezocht. Weet ik zeker.
Hij heeft wat precies opgezocht volgens jou?
pi_221795336
Een hoop mensen hier die een buitenlandse ruziezoeker bewonderen. Gezellige wereld wordt het dat je overal te pas en te onpas anderen in elkaar mag meppen omdat je het niet met ze eens bent.

Als die man zo tegen buitenlanders is laat ie dan gewoon in Heerlen blijven.
Verstand is eerlijk verdeeld, iedereen heeft er zat van.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:35:45 #30
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795343
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:29 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Hij heeft wat precies opgezocht volgens jou?
Vechtpartij. Die gast is een tokkie die continue confrontatie op zoekt.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  PR/Manusje van alles dinsdag 15 september 2026 @ 11:36:09 #31
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_221795346
Echt kansloze figuren.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_221795354
Komen ook echt alleen tokkies uit dat Limburg hè.
pi_221795358
Ik hoop vurig dat hij een bodycam droeg.
|MUSE| - Live @ AMSTERDAM 29-11-2026
Ein Besonderes unter den Besten.
pi_221795375
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:35 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Vechtpartij. Die gast is een tokkie die continue confrontatie op zoekt.
Goed om te weten dat je voor een vechtpartij alleen maar bij wat linkse knakkers voorbij hoeft te lopen.
pi_221795380
quote:
9s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:37 schreef Johan_Derksen het volgende:
Komen ook echt alleen tokkies uit dat Limburg hè.
:O
pi_221795384
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 10:52 schreef ikheetmartijn het volgende:
Maar de laatste tijd bekruipt me steeds meer het gevoel dat hij de boel onnodig en onterecht escaleert (zoals die gast die zogenaamd z'n tas zou willen jatten), puur voor de clicks.
Een influencer die dingen doet puur voor de clicks??!?!?! Wát?!?!?!
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_221795390
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:06 schreef Lemmeb het volgende:

[..]
Dat was vroeger niet hoor, dat er in elk stadje, in elk dorp zelfs, gedeald werd. Dit is gewoon één van de geneugten van de multicriminele samenleving. het internet.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:50:27 #38
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795394
quote:
6s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:43 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Goed om te weten dat je voor een vechtpartij alleen maar bij wat linkse knakkers voorbij hoeft te lopen.
"voorbij hoeft te lopen"
Lijkt me in zijn geval sterk dat alleen dat gebeurt is.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221795396
Die vd Heuvel is een idiote onruststoker die alles
voor de views doet.
  dinsdag 15 september 2026 @ 11:53:02 #40
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795400
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 10:52 schreef ikheetmartijn het volgende:
Maar de laatste tijd bekruipt me steeds meer het gevoel dat hij de boel onnodig en onterecht escaleert
Geen gevoel, dat is een feit.

Hij is herhaaldelijk aan het provoceren en escaleren. Als het dan uit de hand loopt kan hij filmen. "Look what is gebeuring, they attacking me man, I not do anything verkeerd, de immigranten are trash".
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221795403
quote:
9s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:37 schreef Johan_Derksen het volgende:
Komen ook echt alleen tokkies uit dat Limburg hè.
Hou je bek ouwe gek; steek nog een kaars in een kut.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam, met dubbel s welteverstaan.
pi_221795407
Tokkie met nektattoo raakt betrokken bij vechtpartij

Verbazingwekkend
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221795420
Dus die gast gaat naar het buitenland om daar ruzie te zoeken zodat ie kan roepen dat het aan de buitenlanders ligt? In zekere zin klopt dat wel.
pi_221795458
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:50 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
"voorbij hoeft te lopen"
Lijkt me in zijn geval sterk dat alleen dat gebeurt is.
Niet alleen op aannames afgaan he.
  dinsdag 15 september 2026 @ 12:07:22 #45
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795479
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 12:02 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Niet alleen op aannames afgaan he.
Ik zeg het zelfde tegen jou.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221795485
Ik hoop dat er snel een filmpje van op youtube komt.
pi_221795489
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:56 schreef Chillegast het volgende:
Dus die gast gaat naar het buitenland om daar ruzie te zoeken zodat ie kan roepen dat het aan de buitenlanders ligt? In zekere zin klopt dat wel.
Eerlijk is eerlijk, hij heeft er wel een geinig verdienmodel van gemaakt. In achterstandsbuurten mensen een camera in hun neus duwen en uitlokken zorgt voor behoorlijk wat views

Wel schaamteloos gejat, maar wat verwacht je dan van zo’n tokkie. Hij is er alleen wel een beetje teveel in gaan geloven
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 15 september 2026 @ 12:13:31 #48
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221795499
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 september 2026 12:08 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Ik hoop dat er snel een filmpje van op youtube komt.
Lekker zwaar geknipt. Vanuit zijn perspectief.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221795504
Hij vecht wel als een sukkel.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  dinsdag 15 september 2026 @ 12:18:08 #50
319685 Mubassie
Hallo kindertjes
pi_221795532
quote:
10s.gif Op dinsdag 15 september 2026 11:53 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Geen gevoel, dat is een feit.

Hij is herhaaldelijk aan het provoceren en escaleren. Als het dan uit de hand loopt kan hij filmen. "Look what is gebeuring, they attacking me man, I not do anything verkeerd, de immigranten are trash".
Bullshit. Als je zijn filmpjes daadwerkelijk bekeken hebt dan is hij in den beginne altijd vriendelijk.

Het loopt eigenlijk altijd uit de hand door types die niet gefilmd willen worden en vervelend of agressief worden. Laten dat nou net altijd kansenparels zijn uit Afrika.

En ja, heel terecht zegt hij.
I can film whatever the fuck I want, this is Europe.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')